Spelprogram - Svenska Cupen, damer

Spelprogram
Tid Match Resultat Publik Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2010-03-19 18:30 Alviks IK - Umeå Södra FF 2 - 1 43
2010-03-20 12:30 Älta IF - Gimo IF FK 0 - 1 40
2010-03-21 12:00 Klintehamns IK - FC Djursholm 0 - 4 27
2010-03-21 14:00 IK Gauthiod - H E F Valbo BK 4 - 0 40
2010-03-24 18:30 Ulvåkers IF - QBIK 0 - 3 38
2010-03-26 19:00 Stehags IF - BK Olympic 4 - 1 35
2010-03-27 16:00 Morön BK - Assi IF 0 - 3 66 Guldvallen
2010-03-28 10:00 Ormaryds IF - Rödsle BK 0 - 2 38
2010-03-28 13:30 Haninge DFF - IF Brommapojkarna 3 - 0 152
2010-03-31 19:00 IFK Nyköping - Vasalund IF 1 - 2 103 Rosvalla IP KG B
2010-03-31 19:00 Vårgårda IK - Lerums IS 2 - 1 55
2010-04-01 19:00 BK Kick - IS Halmia 1 - 0
2010-04-02 14:00 Linghems SK - Västerås BK 30 0 - 5 35
2010-04-04 11:00 Borensbergs IF FK - Torpa AIS 1 - 2 49
2010-04-05 11:30 Mariedals IK - Mariebo IK 0 - 5 30
2010-04-05 13:00 Lindome GIF - Tölö IF 0 - 5 102
2010-04-05 14:00 BK Vången - Stattena IF 2 - 8 50
2010-04-05 15:00 Höllvikens GIF - Husie IF 2 - 1 e.f. Höllvikens IP plan 3
2010-04-05 15:00 Köpingebro IF - IF Limhamn Bunkeflo 0 - 4 102
2010-04-07 19:00 Asarums IF FK - Växjö FF 4 - 2 67
2010-04-08 19:00 Rödeby AIF - Lindsdals IF 3 - 0 48
2010-04-08 20:00 Stångenäs AIS - Dalsjöfors GoIF 1 - 0 50 Brastad Arena
2010-04-10 10:45 Flurkmarks IK - Hägglunds IoFK 2 - 4 67 Gammliavallen
2010-04-10 14:00 Kronans FK - Norrstrands IF 2 - 4 25
2010-04-10 15:00 IFK Värnamo - Falkenbergs FF 1 - 4 47
2010-04-10 15:15 Mariehem SK - Piteå IF 0 - 10 65
2010-04-10 16:00 Lidköpings IF - Vallens IF 1 - 10
2010-04-11 10:00 Telge United FF - AIK DFF 1 - 2 Södertälje Fotbollsarena
2010-04-11 11:00 Korsnäs IF FK - IFK Gävle 2 - 3 e.f. 80 Kopparvallen
2010-04-11 12:00 Selånger FK - Moheds SK 4 - 0 60
2010-04-11 13:00 Notvikens IK - Klutmarks IF 11 - 0 56
2010-04-11 13:00 Smedby AIS - Hjältevads IS 10 - 1 54
2010-04-11 14:00 Remsle UIF FF - Frösö IF 0 - 5 128
2010-04-11 14:00 Tierps IF - Danmarks IF 0 - 2 58
2010-04-11 14:15 Gamla Upsala SK - Bele Barkarby FF 2 - 0 62
2010-04-11 15:00 IF Team Hudik - Sundsvalls DFF 1 - 3 103
2010-04-11 15:00 Holmalunds IF - Sils IF 2 - 6 63 Katebovallen A
2010-04-11 15:00 Bergums IF - IF Böljan 0 - 5 91
2010-04-11 15:15 Ämterviks FF - Kvarnsvedens IK 0 - 7 70
2010-04-21 19:00 Gideonsbergs IF - Bollstanäs SK 4 - 1 75 Solid Park Arena
Omgång 2
2010-04-10 16:00 IK Gauthiod - QBIK 0 - 2
2010-04-14 19:00 Mariebo IK - Stångenäs AIS 5 - 1 75
2010-04-15 20:00 FC Djursholm - Gamla Upsala SK 1 - 0 32
2010-04-18 15:00 Asarums IF FK - Falkenbergs FF 6 - 3 139
2010-04-19 20:00 Haninge DFF - Vasalund IF 0 - 3 73 Torvalla IP 3
2010-04-20 18:30 Assi IF - Piteå IF 1 - 6 224
2010-04-20 18:30 BK Kick - Höllvikens GIF 7 - 0 80
2010-04-20 19:00 Hägglunds IoFK - Selånger FK 7 - 1 123 Skyttis IP
2010-04-20 19:00 Rödeby AIF - Stattena IF 1 - 3 55
2010-04-20 19:00 Stehags IF - IF Limhamn Bunkeflo 2 - 5 20
2010-04-20 20:00 IFK Gävle - Kvarnsvedens IK 0 - 4 65 Strömvallen
2010-04-21 18:30 Torpa AIS - Rödsle BK 1 - 7 25
2010-04-21 19:00 Frösö IF - Sundsvalls DFF 1 - 5 120 Tallvallen 1
2010-04-21 19:00 Vårgårda IK - IF Böljan 2 - 3 75
2010-04-21 19:00 Vallens IF - Tölö IF 1 - 5 50
2010-04-21 20:00 Norrstrands IF - Sils IF 0 - 3 25 Våxnäs IP
2010-04-21 20:00 AIK DFF - Danmarks IF 0 - 5
2010-04-21 20:00 Smedby AIS - Västerås BK 30 3 - 1 42
2010-04-25 17:00 Notvikens IK - Alviks IK 2 - 1 129
2010-04-27 19:30 Gideonsbergs IF - Gimo IF FK 2 - 1 80 Solid Park Arena
Omgång 3
2010-04-29 18:30 Smedby AIS - Hammarby IF DFF 1 - 6 92
2010-05-04 18:00 Asarums IF FK - LdB FC Malmö 1 - 11 389
2010-05-04 18:30 Sils IF - Jitex BK 0 - 3 131
2010-05-04 18:30 BK Kick - Tölö IF 1 - 7 90
2010-05-04 18:30 IF Limhamn Bunkeflo - Stattena IF 1 - 3 88
2010-05-04 19:00 Notvikens IK - Sunnanå SK 0 - 1 145 Tunavallen
2010-05-04 19:00 Hägglunds IoFK - Sundsvalls DFF 0 - 2 156 Skyttis IP
2010-05-04 19:30 IF Böljan - Kopparbergs/Göteborg 1 - 4 200 Falkenbergs IP A
2010-05-05 18:00 QBIK - Danmarks IF 1 - 2 85 Tingvalla IP
2010-05-05 18:30 Mariebo IK - Linköpings FC 0 - 9 507 Stadsparksvallen
2010-05-05 19:00 Piteå IF - Umeå IK 0 - 1 574 LF Arena
2010-05-05 19:00 Gideonsbergs IF - KIF Örebro DFF 3 - 5 e.s. 168 Solid Park Arena
2010-05-05 19:00 Kvarnsvedens IK - Djurgården 0 - 2 375 Ljungbergsplanen
2010-05-05 19:30 Vasalund IF - Tyresö FF 1 - 8 97 Skytteholms IP 1
2010-05-05 20:10 FC Djursholm - AIK 0 - 8 134 Djursholms IP 1
2010-05-06 18:00 Rödsle BK - Kristianstads DFF 0 - 8 97 Fredriksbergs IP
Omgång 4
2010-05-12 19:00 LdB FC Malmö - Jitex BK 2 - 0 322 Malmö IP
2010-05-13 13:00 Sundsvalls DFF - Hammarby IF DFF 0 - 1 257 Idrottsparken
2010-05-13 13:00 Stattena IF - Kristianstads DFF 0 - 4 157 Julivallen
2010-05-13 14:00 Danmarks IF - Djurgården 0 - 2 236 Danelid 1
2010-05-13 14:00 AIK - Linköpings FC 0 - 2 172 Skytteholms IP 1
2010-05-26 19:00 Umeå IK - Sunnanå SK 5 - 0 309 Gammliavallen
2010-05-26 19:00 KIF Örebro DFF - Tyresö FF 3 - 1 e.f. 239 Behrn Arena
2010-05-29 13:00 Tölö IF - Kopparbergs/Göteborg 0 - 3 460 Tingbergsvallen B
Omgång 5
2010-06-09 18:00 Kopparbergs/Göteborg - Hammarby IF DFF 4 - 6 e.s. 140 Valhalla 1 Konstgräs
2010-06-09 19:00 Djurgården - Umeå IK 2 - 1 103 Kristinebergs IP 1
2010-06-09 19:00 LdB FC Malmö - KIF Örebro DFF 0 - 1 474 Malmö IP
2010-06-09 19:00 Kristianstads DFF - Linköpings FC 2 - 3 377 Vilans IP A-plan
Omgång 6
2010-08-05 19:00 Djurgården - Hammarby IF DFF 2 - 1 272 Kristinebergs IP 1
2010-08-09 19:00 KIF Örebro DFF - Linköpings FC 2 - 1 421 Behrn Arena
Omgång 7
2010-10-31 17:00 Matchen sänds i TV4 Sport Djurgården - KIF Örebro DFF 1 - 4 561 Kristinebergs IP 1