Spelprogram - Svenska Cupen, damer

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Publik Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2011-03-13 15:15 000361032 Rödsle BK - Tannefors IF 7 - 0 44 Arena Oskarshamn
2011-03-15 20:00 000361017 Åkersberga BK - Vasalund IF 1 - 2 Åkersberga IP 2
2011-03-19 16:00 000361027 Frändefors IF - Qviding FIF 0 - 6 62 Vänersvallen Nord Konstgräs
2011-03-20 16:00 000361020 Tranemo IF - Torslanda IK 0 - 5 25 Dalsjöhov Konstgräs
2011-03-22 19:30 000361039 Svalövs BK - Borgeby FK 2 - 4 Borgeby IP, E-plan konstgräs
2011-03-23 19:00 000361014 Segeltorps IF - IFK Norrköping DFK 0 - 9 30 Segeltorps IP 1
2011-03-23 19:15 000361034 Eskilsminne IF - IF Limhamn Bunkeflo 1 - 5 40 Västergårds IP 2, 7-manna
2011-03-24 19:30 000361024 IFK Kumla - Mariestads BoIS FF 0 - 7 45 Kumla IP, Konstgräs
2011-03-26 12:00 000361036 BK Olympic - Rödeby AIF 0 - 4 50 Malmö Stadionområdet Plan 9 konstgräs
2011-03-26 12:00 000361038 Uppåkra IF - Höllvikens GIF 3 - 7 109 Hjärups IP
2011-03-26 12:30 000361019 Vårgårda IK - Mariebo IK 1 - 10 55 Tånga Hed
2011-03-26 13:00 000361037 Karlskrona FF - Lindsdals IF 0 - 4 20 Arena Rosenholm
2011-03-26 13:30 000361030 Egnahems BK - IK Gauthiod 1 - 3 60 Junebäckens IP - Konstgräs
2011-03-26 14:00 000361001 Flurkmarks IK - IFK Åkullsjön 2 - 1 75 Nolia 1
2011-03-26 14:00 000361025 Töcksfors IF - Stångenäs AIS 0 - 12 21 Hagavallen
2011-03-26 14:00 000361029 Åtorps IF - Ulvåkers IF 1 - 2 104 Stora Valla
2011-03-26 14:00 000361031 IF Norvalla - IFK Värnamo 2 - 3 20 Veddige IP A
2011-03-26 14:15 000361013 IFK Nyköping - AIK FF 0 - 1 112 Rosvalla IP
2011-03-26 14:30 000361021 IFK Örby - Derome BK 0 - 2 30 Örby IP C
2011-03-26 15:00 000361033 IFK Kalmar - Landsbro IF FK 5 - 0 55 Gasten IP
2011-03-27 00:00 000361007 IFK Rättvik FK - Västanfors IF FK OW (0 - 3)
2011-03-27 00:00 000361012 Dalhem IF - Stuvsta IF WO (3 - 0)
2011-03-27 11:00 000361009 IK Huge - IF Team Hudik 3 - 0 93 Träffen Konstgräs
2011-03-27 13:00 000361002 Spölands IF - Morön BK 6 - 0 50 Vännäs IP Konstgräs
2011-03-27 13:00 000361035 BK Vången - Ljungby IF 3 - 2 58 Heleneholms IP Huvudarena
2011-03-27 14:00 000361003 Notvikens IK - Mariehem SK 2 - 4 e.s. 28 Tunavallen
2011-03-27 14:00 000361006 Krokom/Dvärsätt IF - Sund IF 3 - 1 66 Jämtkraft Arena
2011-03-27 14:00 000361022 Bergums IF - Sils IF 0 - 7 50 The Carpenters Arena
2011-03-27 14:45 000361008 Korsnäs IF FK - Gideonsbergs IF 0 - 6 62 Kopparvallen
2011-03-27 15:00 000361005 Köpmanholmen-Bjästa IF - Sundsvalls DFF 1 - 6 45 Skyttis IP
2011-03-27 15:00 000361015 Norrköping City DFF - IK Tun 2 - 0 84 Sydvallen
2011-03-27 15:00 000361018 AIK DFF - Bele Barkarby FF 1 - 5 55 Järfällavallen 1
2011-03-27 16:00 000361010 Gamla Upsala SK - Moheds SK 3 - 2 e.f. 25
2011-03-27 16:30 000361026 Mossens BK - Vallens IF 4 - 2 30 Guldheden Södra 1 Konstgräs
2011-03-27 18:00 000361004 Alviks IK - Sunnanå SK 0 - 9 32 Tunavallen
2011-03-27 18:00 000361011 Upplands-Ekeby IF - IF Brommapojkarna 1 - 6 53 Gimo Konstgräs
2011-03-29 19:00 000361023 Tölö IF - Öckerö IF 4 - 0 40 Tingbergsvallen
2011-03-30 19:00 000361028 Åsa IF - Holmalunds IF 3 - 2 90
2011-03-30 20:15 000361016 FC Djursholm - Bollstanäs SK OW (0 - 3) Djursholms IP 1
Omgång 2
2011-04-03 15:30 000361055 Qviding FIF - Sils IF 7 - 0 82 Valhalla 1 Konstgräs
2011-04-05 19:45 000361052 Mossens BK - Stångenäs AIS 1 - 3 20 Guldheden Södra 1 Konstgräs
2011-04-07 19:00 000361042 Krokom/Dvärsätt IF - Sundsvalls DFF 0 - 8 66 Jämtkraft Arena
2011-04-08 19:00 000361048 Norrköping City DFF - IF Brommapojkarna 2 - 3 60
2011-04-09 10:30 000361059 BK Vången - Borgeby FK 2 - 5 56 Oxievångs IP
2011-04-09 12:00 000361047 Bele Barkarby FF - Gideonsbergs IF 0 - 1 68 Veddestavallen 1
2011-04-09 16:00 000361050 Mariestads BoIS FF - Mallbackens IF 0 - 3 40 Lekevi IP konstgräs
2011-04-10 00:00 000361043 Östersunds DFF - Hägglunds IoFK WO (3 - 0)
2011-04-10 12:00 000361053 Torslanda IK - Tölö IF 0 - 4 100 Torslandavallen 2 Konstgräs
2011-04-10 12:30 000361046 Dalhem IF - AIK FF 0 - 2 222 Rävhagen Konstgräs
2011-04-10 13:00 000361040 Flurkmarks IK - Mariehem SK 1 - 4 105 Gammliavallen
2011-04-10 13:00 000361049 IFK Norrköping DFK - Vasalund IF 8 - 0 97 Östgötaporten
2011-04-10 13:30 000361054 Åsa IF - IK Gauthiod 2 - 4 98 Åsa C 11-manna
2011-04-10 14:00 000361045 Västanfors IF FK - Bollstanäs SK 0 - 6 57 Fagerliden (konstgräs)
2011-04-10 14:00 000361058 Rödeby AIF - IFK Kalmar 1 - 4 104 Åvallen, Rödeby
2011-04-10 15:00 000361041 Spölands IF - Sunnanå SK 0 - 6 172 Vännäs IP Konstgräs
2011-04-10 15:00 000361056 IFK Värnamo - Derome BK 0 - 2 60 Ljuseveka konstgräs
2011-04-10 16:00 000361051 Ulvåkers IF - Mariebo IK 0 - 3 40 Södermalms IP konstgräs
2011-04-10 17:00 000361044 Gamla Upsala SK - IK Huge 6 - 7 e.s. 45 Valsätra IP 1
2011-04-12 20:00 000361057 Rödsle BK - Lindsdals IF 0 - 3 39 Arena Oskarshamn
2011-04-17 17:00 000361060 Höllvikens GIF - IF Limhamn Bunkeflo 1 - 3 107
Omgång 3
2011-04-20 19:00 000361072 Stångenäs AIS - Kopparbergs/Göteborg FC 0 - 9 250 Brastad Arena
2011-04-26 19:00 000361074 Lindsdals IF - IFK Kalmar 0 - 2 139
2011-04-27 19:00 000361073 Qviding FIF - Jitex BK 1 - 7 68 Valhalla 1 Konstgräs
2011-04-28 19:00 000361069 AIK FF - Linköpings FC 0 - 4 121 Skytteholms IP 1
2011-04-28 19:30 000361075 Borgeby FK - LdB FC Malmö 0 - 7 280 Borgeby IP A-plan
2011-05-03 18:30 000361076 IF Limhamn Bunkeflo - Kristianstads DFF 3 - 2 102 Brovallen, Bunkeflostrand huvudarenan
2011-05-03 20:00 000361063 Östersunds DFF - Sundsvalls DFF 3 - 5 e.s. 140 Jämtkraft Arena
2011-05-04 19:00 000361065 IF Brommapojkarna - IFK Norrköping DFK 0 - 7 61 Grimsta IP 1
2011-05-04 19:00 000361066 Mallbackens IF - KIF Örebro DFF 1 - 3 240 Strandvallen, Mallbacken
2011-05-04 19:00 000361067 Bollstanäs SK - Tyresö FF 2 - 4 142 Bollstanäs IP 1
2011-05-04 19:00 000361068 Gideonsbergs IF - Hammarby IF DFF 0 - 2 94
2011-05-04 19:00 000361070 IK Gauthiod - Mariebo IK 1 - 2 20 Lunnevi 1
2011-05-04 19:00 000361071 Derome BK - Tölö IF 0 - 4 85 Dersbovallen A
2011-05-04 19:30 000361061 Sunnanå SK - Piteå IF 6 - 2 80 Electrolux Home Arena
2011-05-05 18:30 000361064 IK Huge - Djurgården 0 - 1 402 Kastvallen
2011-05-18 19:00 000361062 Mariehem SK - Umeå IK FF 0 - 5 255 MSK Arena
Omgång 4
2011-05-25 19:00 000361082 Tölö IF - Linköpings FC 0 - 1 259 Tingbergsvallen
2011-05-31 19:00 000361079 Sundsvalls DFF - Hammarby IF DFF 6 - 3 e.f. 275 Idrottsparken
2011-06-01 19:00 000361080 KIF Örebro DFF - Djurgården 4 - 0 222 Behrn Arena
2011-06-01 19:00 000361081 Kopparbergs/Göteborg FC - Jitex BK 3 - 0 378 Valhalla 1 Konstgräs
2011-06-01 19:00 000361083 IFK Kalmar - LdB FC Malmö 1 - 4 1 029 Gröndals IP
2011-06-02 13:00 000361078 IFK Norrköping DFK - Tyresö FF 0 - 5 201 Östgötaporten
2011-06-02 13:00 000361084 Mariebo IK - IF Limhamn Bunkeflo 1 - 4 75 Mariebovallen
2011-06-02 14:00 000361077 Sunnanå SK - Umeå IK FF 5 - 4 343 Norrvalla
Omgång 5
2011-07-20 18:30 000361087 IF Limhamn Bunkeflo - Kopparbergs/Göteborg FC 0 - 8 366 Brovallen, Bunkeflostrand huvudarenan
2011-07-20 19:00 000361088 Linköpings FC - LdB FC Malmö 2 - 1 1 237 Folkungavallen
2011-07-24 16:00 000361086 Sundsvalls DFF - Tyresö FF 0 - 4 457 Idrottsparken
2011-07-26 18:30 000361085 Sunnanå SK - KIF Örebro DFF 2 - 5 403 Norrvalla
Omgång 6
2011-08-27 15:00 000361089 Kopparbergs/Göteborg FC - Linköpings FC 1 - 0 418 Valhalla 1 Konstgräs
2011-08-31 19:00 000361090 Tyresö FF - KIF Örebro DFF 2 - 1 1 085 Tyresövallen 1
Omgång 7
2011-10-29 17:00 Matchen sänds i TV4 Sport 000361091 Kopparbergs/Göteborg FC - Tyresö FF 5 - 4 e.s. 925 Valhalla 1 Konstgräs