Spelprogram - P17/19 (11mot11) Svart

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Arboga Södra IF Joakim Nilssen Klinga 0704324559 Gul, Svart, Gul
FC Europe Juniors Rocco Milovanovic 021357976 0709498954 Blå, Vit, Röd
IK Oden Per Carlsson 0214905568 0727419070 Blå-vit, Blå, Blå
KB Karlskoga FF Thomas Karlsson 0734463403 blå, blå, blå
Kungsör BK Emil Gellerstedt 0763252592 Röd, Svart, Svart
Köping FF Risha Bahram 0762442316 Röd/svart, Svart, Svart
Nora BK Håkan Zinderland 0738420537 Röd/Röd/Röd
Sala FF Abdelkader Youcefi 0704911234 0704911234 Röd, Röd, Röd
Skiljebo SK Lennart Haglund 0739607256 Gulsvart/svart/svart
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 15:00 120270004 FC Europe Juniors - Kungsör BK WW (-3 - -3) Bäckby IP
2019-04-28 14:15 120270003 KB Karlskoga FF - IK Oden 4 - 1 KEMAB Arena
2019-04-28 19:00 120270005 Sala FF - Köping FF 1 - 3 Lärkan (konstgräs)
Maj
2019-05-05 13:00 120270007 Kungsör BK - Sala FF 4 - 2 Runevallen
2019-05-05 13:00 120270008 IK Oden - FC Europe Juniors 5 - 1 Brandthovda A
2019-05-05 16:00 120270009 Skiljebo SK - KB Karlskoga FF 2 - 4 Hamre 2
2019-05-12 13:00 120270013 FC Europe Juniors - Skiljebo SK 7 - 3 Wenströmska IP
2019-05-12 14:00 120270012 KB Karlskoga FF - Arboga Södra IF 5 - 0 KEMAB Arena
2019-05-12 19:00 120270014 Sala FF - IK Oden 0 - 2 Lärkan (konstgräs)
2019-05-16 18:30 120270015 Köping FF - Kungsör BK 6 - 0 Kristinelunds SF 1
2019-05-16 19:00 120270010 Arboga Södra IF - Nora BK 6 - 1 Ekbacken A (konstgräs)
2019-05-18 15:00 120270018 IK Oden - Köping FF 0 - 1 Brandthovda A
2019-05-18 17:00 120270019 Skiljebo SK - Sala FF 2 - 3 Hamre 2
2019-05-19 13:00 120270020 Arboga Södra IF - FC Europe Juniors 5 - 0 Ekbacken A (konstgräs)
2019-05-25 14:00 120270024 Köping FF - Skiljebo SK 0 - 3 Kristinelunds SF 1
2019-05-26 13:00 120270025 Kungsör BK - IK Oden 3 - 3 Runevallen
2019-05-26 19:00 120270023 Sala FF - Arboga Södra IF 0 - 6 Lärkan (konstgräs)
2019-05-29 19:00 120270031 FC Europe Juniors - Nora BK WW (-3 - -3) Bäckby IP
Juni
2019-06-02 13:00 120270002 Nora BK - Skiljebo SK 0 - 3 Norvalla
2019-06-09 13:00 120270028 Nora BK - KB Karlskoga FF 2 - 4 Norvalla
2019-06-09 15:00 120270029 Skiljebo SK - Kungsör BK 4 - 1 Hamre 4
2019-06-15 15:00 120270035 IK Oden - Skiljebo SK 3 - 2 Brandthovda A
2019-06-16 13:00 120270034 Kungsör BK - Arboga Södra IF 2 - 5 Runevallen
2019-06-20 19:00 120270030 Arboga Södra IF - Köping FF 4 - 0 Ekbacken A (konstgräs)
2019-06-23 13:00 120270038 Nora BK - Sala FF 3 - 0 Norvalla
2019-06-23 13:00 120270040 Arboga Södra IF - IK Oden 2 - 1 Ekbacken A (konstgräs)
2019-06-23 17:00 120270039 KB Karlskoga FF - FC Europe Juniors 7 - 4 KEMAB Arena
Augusti
2019-08-11 13:00 120270045 Skiljebo SK - Arboga Södra IF 2 - 3 Hamre 2
2019-08-11 19:00 120270041 Sala FF - KB Karlskoga FF 2 - 8 Lärkan (konstgräs)
2019-08-12 19:00 120270042 Köping FF - Nora BK 9 - 2 Kristinelunds SF 1
2019-08-18 13:00 120270048 Nora BK - Kungsör BK 0 - 8 Norvalla
2019-08-18 13:00 120270050 FC Europe Juniors - Sala FF 1 - 1 Bäckby IP
2019-08-18 14:00 120270049 KB Karlskoga FF - Köping FF 6 - 0 KEMAB Arena
2019-08-24 15:45 120270051 Köping FF - FC Europe Juniors 7 - 0 Kristinelunds SF 1
2019-08-25 13:00 120270052 Kungsör BK - KB Karlskoga FF 2 - 4 Runevallen
2019-08-25 13:00 120270053 IK Oden - Nora BK 2 - 1 Brandthovda A