Spelprogram - Pojkar 9v9 Röd A Höst

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Arboga Södra IF P05 Mats Andersson 058919228 0702940123 Gul-Svart/Svart/Gul
Barkarö SK P06 Svart Johan Kraft 0703745974 Röd/Blå/Röd
Dingtuna GIF P04/05/06 Mats Hallberg 0705650015 Svart/Svart/Svart
Fagersta Södra IK P05 Rikard Gonner 0702186329 Blå/blå/blå
Gideonsbergs IF P05 Blå Erik Simitko 0722727972 Ljusblå/Vit/Ljusblå
IFK Västerås FK P05 Vit Cecilia Murelius 0737146971 Vit/Blå/Blå/Vit
Kolsva IF P05-06 Christer Jansson 022123878 0765964410 Vit/Svart/Svart
Sala FF P05 Mattias Halt 0702852374 Röd/Röd/Röd
Skiljebo SK P 05 Gul 1 Damian William Filer 0705559771 Gul/svart/Svart/Svart
Skiljebo SK P 05 Gul 2 Peo Siwertson 0739289010 Gul/svart/Svart/Svart
Skiljebo SK P 05 Svart /Röd John Zettergren Gul/svart/Svart/Svart
Syrianska IF Kerburan P04/05 Ali Demirci 0701409333 Röd, Röd, Röd
Västerås IK P05:2 Stephan Winkler 0730603310 Gul-svart/Svart/Svart
Västerås SK FK P05 Dennis Söder 0739913121 Grön-vit/Vit/Vit
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-10 10:00 215171002 Syrianska IF Kerburan P04/05 - Kolsva IF P05-06 6 - 1 Wenströmska IP
2019-08-11 13:00 215171004 Gideonsbergs IF P05 Blå - Barkarö SK P06 Svart 3 - 10 Önsta IP C
2019-08-11 16:00 215171006 Arboga Södra IF P05 - Västerås SK FK P05 4 - 7 Ekbacken A2
2019-08-12 18:00 215171007 IFK Västerås FK P05 Vit - Dingtuna GIF P04/05/06 9 - 2 Rocklunda 10
2019-08-14 18:00 215171003 Sala FF P05 - Skiljebo SK P 05 Gul 1 1 - 5 Lärkan (konstgräs)
2019-08-17 10:00 215171010 Barkarö SK P06 Svart - Syrianska IF Kerburan P04/05 3 - 8 Barkarö IP
2019-08-17 11:00 215171001 Västerås IK P05:2 - Skiljebo SK P 05 Svart /Röd 3 - 6 Apalby 3
2019-08-18 11:00 215171009 Sala FF P05 - Skiljebo SK P 05 Svart /Röd 6 - 3 Lärkan (konstgräs)
2019-08-18 11:00 215171011 Fagersta Södra IK P05 - Skiljebo SK P 05 Gul 1 4 - 0 Onsjövallen
2019-08-18 16:00 215171014 Dingtuna GIF P04/05/06 - Arboga Södra IF P05 1 - 4 Tingsliden 9A
2019-08-18 18:00 215171013 IFK Västerås FK P05 Vit - Skiljebo SK P 05 Gul 2 7 - 3 Rocklunda 10
2019-08-19 18:45 215171005 Fagersta Södra IK P05 - Skiljebo SK P 05 Gul 2 1 - 1 Onsjövallen
2019-08-21 18:00 215171017 Skiljebo SK P 05 Svart /Röd - Fagersta Södra IK P05 2 - 4 Hamre 11
2019-08-21 18:30 215171008 Kolsva IF P05-06 - Västerås IK P05:2 3 - 3 Hästhagens IP
2019-08-21 18:30 215171012 Västerås SK FK P05 - Gideonsbergs IF P05 Blå 0 - 10 Skälby IP A
2019-08-24 10:00 215171016 Kolsva IF P05-06 - Barkarö SK P06 Svart 4 - 4 Hästhagens IP
2019-08-24 13:00 215171020 Gideonsbergs IF P05 Blå - Dingtuna GIF P04/05/06 7 - 4 Önsta IP C
2019-08-25 09:00 215171019 Skiljebo SK P 05 Gul 1 - IFK Västerås FK P05 Vit 4 - 2 Hamre 5 (konstgräs)
2019-08-25 10:30 215171018 Syrianska IF Kerburan P04/05 - Västerås SK FK P05 5 - 2 Wenströmska IP
2019-08-25 11:00 215171021 Skiljebo SK P 05 Gul 2 - Arboga Södra IF P05 4 - 1 Hamre 5 (konstgräs)
2019-08-27 19:00 215171015 Västerås IK P05:2 - Sala FF P05 2 - 1 Apalby 3
2019-08-31 11:00 215171022 Barkarö SK P06 Svart - Västerås IK P05:2 2 - 2 Barkarö IP
2019-08-31 11:00 215171025 IFK Västerås FK P05 Vit - Skiljebo SK P 05 Svart /Röd WO (3 - 0) Rocklunda 10
September
2019-09-01 11:00 215171023 Fagersta Södra IK P05 - Sala FF P05 5 - 0 Onsjövallen
2019-09-01 16:00 215171026 Dingtuna GIF P04/05/06 - Syrianska IF Kerburan P04/05 4 - 6 Tingsliden 9A
2019-09-05 18:00 215171027 Arboga Södra IF P05 - Skiljebo SK P 05 Gul 1 1 - 1 Ekbacken B
2019-09-06 16:30 215171028 Skiljebo SK P 05 Gul 2 - Gideonsbergs IF P05 Blå 9 - 3 Hamre 4
2019-09-07 10:00 215171032 Kolsva IF P05-06 - Dingtuna GIF P04/05/06 2 - 7 Hästhagens IP
2019-09-07 11:00 215171029 Västerås IK P05:2 - Fagersta Södra IK P05 0 - 7 Apalby 3
2019-09-07 11:00 215171030 Barkarö SK P06 Svart - Västerås SK FK P05 6 - 3 Barkarö IP
2019-09-07 11:00 215171031 Sala FF P05 - IFK Västerås FK P05 Vit 4 - 4 Lärkan (konstgräs)
2019-09-07 15:00 215171034 Syrianska IF Kerburan P04/05 - Skiljebo SK P 05 Gul 2 3 - 4 Wenströmska IP
2019-09-08 16:00 215171033 Skiljebo SK P 05 Svart /Röd - Arboga Södra IF P05 1 - 6 Hamre 10
2019-09-14 11:00 215171037 IFK Västerås FK P05 Vit - Fagersta Södra IK P05 3 - 4 Rocklunda 10
2019-09-14 14:30 215171036 Västerås SK FK P05 - Västerås IK P05:2 9 - 4 Skälby IP B
2019-09-14 16:00 215171041 Gideonsbergs IF P05 Blå - Skiljebo SK P 05 Svart /Röd 13 - 0 Önsta IP C
2019-09-15 10:00 215171040 Skiljebo SK P 05 Gul 2 - Kolsva IF P05-06 3 - 2 Hamre 4
2019-09-15 14:00 215171038 Dingtuna GIF P04/05/06 - Barkarö SK P06 Svart 3 - 4 Tingsliden 9A
2019-09-17 18:00 215171042 Skiljebo SK P 05 Gul 1 - Syrianska IF Kerburan P04/05 4 - 7 Hamre 5 (konstgräs)
2019-09-17 18:30 215171039 Arboga Södra IF P05 - Sala FF P05 1 - 2 Ekbacken A (konstgräs)
2019-09-18 17:00 215171035 Skiljebo SK P 05 Gul 1 - Gideonsbergs IF P05 Blå 7 - 3 Hamre 4
2019-09-21 10:00 215171048 Kolsva IF P05-06 - Skiljebo SK P 05 Gul 1 5 - 6 Hästhagens IP
2019-09-21 11:00 215171043 Västerås IK P05:2 - IFK Västerås FK P05 Vit Apalby 3
2019-09-21 11:00 215171046 Barkarö SK P06 Svart - Skiljebo SK P 05 Gul 2 4 - 2 Barkarö IP
2019-09-21 11:00 215171047 Sala FF P05 - Gideonsbergs IF P05 Blå 3 - 1 Lärkan (konstgräs)
2019-09-21 14:30 215171044 Västerås SK FK P05 - Dingtuna GIF P04/05/06 1 - 6 Skälby IP A
2019-09-22 16:00 215171045 Fagersta Södra IK P05 - Arboga Södra IF P05 2 - 4 Onsjövallen
2019-09-22 16:00 215171049 Skiljebo SK P 05 Svart /Röd - Syrianska IF Kerburan P04/05 6 - 4 Hamre 10
2019-09-25 19:00 215171051 Arboga Södra IF P05 - IFK Västerås FK P05 Vit 2 - 2 Ekbacken A (konstgräs)
2019-09-28 10:00 215171052 Skiljebo SK P 05 Gul 2 - Västerås SK FK P05 Hamre 4
2019-09-28 12:00 215171054 Skiljebo SK P 05 Gul 1 - Barkarö SK P06 Svart 6 - 7 Hamre 4
2019-09-28 13:00 215171053 Gideonsbergs IF P05 Blå - Fagersta Södra IK P05 2 - 5 Önsta IP C
2019-09-29 13:00 215171050 Dingtuna GIF P04/05/06 - Västerås IK P05:2 5 - 5 Tingsliden 9A
2019-09-29 14:00 215171056 Skiljebo SK P 05 Svart /Röd - Kolsva IF P05-06 1 - 1 Hamre 10
2019-09-29 15:00 215171055 Syrianska IF Kerburan P04/05 - Sala FF P05 14 - 0 Wenströmska IP
Oktober
2019-10-06 14:00 215171024 Västerås SK FK P05 - Kolsva IF P05-06 6 - 4 Skälby IP A