Kontaktuppgifter och tävlingar 2020 - Bergnäsets AIK

Föreningsnummer
01165
Adress
Blockvägen 7
97252 LULEÅ
Telefon
0920-17850 
E-post
kansliet@baik.nu 
Hemsida
http://www.baik.nu
Ordförande
Jens Lundqvist 
Evenemangsansvarig
Kent Wårell 
Förbund
Norrbottens Fotbollförbund
Färger
Vit, Grön, Vit (tröja, byxa, strumpa)
Reservfärger
Svart, Grön, Svart (tröja, byxa, strumpa)

Stämmer inte uppgifterna? - Kontakta ditt distriktsfotbollförbund eller ändra i FOGIS.

Visa laginformation
Välj säsong
Visa tävlingar 2020
Kontaktpersoner
Tävling Namn Tel. bostad Mobil
Lilla Coop Cup Grupp C Damer Kent Radkvist 0705137587
Stora Coop Cup Grupp C Herrar Jonathan Jalkelius 0702557917
Kvartsfinal 4 Stora Coop Cup Herrar Jonathan Jalkelius 0702557917
Division 3 Damer Kent Radkvist 0705137587
Damer Div 4 (Bergnäsets AIK 2 9 mot 9) Kent Radkvist 0705137587
Div 4 Norra, Herrar (Bergnäsets AIK 2) Jonathan Jalkelius 0702557917
Div 5 Norra Herrar (Bergnäsets AIK 3) Carola Karlsson 0703963263
Div 5 Södra Herrar (Bergnäsets AIK 4) Tom Wårell 0768207301
Pojkar 15 Grupp A (Bergnäsets AIK ) Göran Sundberg
Pojkar 14 Grupp A Henrik Sjögren
Pojkar 13 Grupp A (Bergnäsets AIK 2) Mikael Johansson 0706294199 0706294199
Pojkar 12 Grupp A Mikael Johansson 0706294199 0706294199
Pojkar 11 Grupp A Sara Landström
Pojkar 10 Grupp C (Bergnäsets AIK Lag 2) Jens Lundqvist 0705315950 0705315950
Pojkar 10 Grupp D (Bergnäsets AIK Lag 1) Jens Lundqvist 0705315950 0705315950
5 mot 5 Pojkar 8år Luleå (Bergnäsets AIK Lag 2) Karin Wallin
5 mot 5 Pojkar 8år Luleå (Bergnäsets AIK Lag 1) Helena Brännström
3 mot 3 Pojkar seriespel (Bergnäsets AIK 2) Daniel Johansson
3 mot 3 Pojkar seriespel (Bergnäsets AIK 1) Daniel Johansson
5 mot 5 Pojkar 9år Luleå 2 (Bergnäsets AIK Lag 2) Kristina Karlsson +46702448158
5 mot 5 Pojkar 9år Luleå 2 (Bergnäsets AIK Lag 1) Kristina Karlsson +46702448158
Flickor 17 (Bergnäsets AIK ) Hardy Brännström 0703840022
Flickor 14 Grupp A (Bergnäsets AIK ) Johan Arvidsson 0702603005
Flickor 13 Grupp B (Bergnäsets AIK ) Liza Sundgren 0705375269
Flickor 12 Grupp A (Bergnäsets AIK ) Liza Sundgren 0705375269
Flickor 11 Grupp A (Bergnäsets AIK ) Anna Hellman Boren 0705162424
Flickor 10 Grupp C Veronica Zakrisson 0706362528
5 mot 5 Flickor 9 år Luleå (Bergnäsets AIK ) Johan Hallberg 0705952960
5 mot 5 Flickor 8år Luleå 1 (Bergnäsets AIK Lag 3) Alexander Lindström
5 mot 5 Flickor 8år Luleå 1 (Bergnäsets AIK Lag 2) Fredrik Landström
5 mot 5 Flickor 8år Luleå 1 (Bergnäsets AIK Lag 1) Alexander Lindström
3 mot 3 Flickor seriespel (Bergnäsets AIK F-13 Bergnäsets AIK 2) Johan Lindgren Harju +46725663333
3 mot 3 Flickor seriespel (Bergnäsets AIK F-13 Bergnäsets AIK 1) Johan Lindgren Harju +46725663333
COOP Cup F16 Grupp A (Bergnäsets AIK ) Hardy Brännström 0703840022
Kval Semifinal Coop Cup F16 Hardy Brännström 0703840022
COOP Cup F13 Grupp B (Bergnäsets AIK ) Liza Sundgren 0705375269
COOP Cup F14 Grupp A (Bergnäsets AIK ) Johan Arvidsson 0702603005
COOP Cup P14 Grupp A Per Vedin 0707996469
Träningsmatcher i Norrbotten 2020 (Bergnäsets AIK (D3D)) Kent Radkvist 0705137587