Matchändringar - Norrbottens Fotbollförbund

Visa ändringar för tävling
Matchändringar
Datum Match Ändrades
Lilla Coop Cup Grupp D Herrar
2020-04-05 20:00 Ersnäs IF - Vitå BK 2020-02-18 09:17
Lilla Coop Cup Grupp F Herrar
2020-04-05 18:00 Gammelstads IF - Hedens IF 2020-02-17 15:46
2020-04-19 14:00 Pol/Svanstein FF - Gammelstads IF 2020-02-21 14:06
Stora Coop Norrbotten Cup Damer Grupp A
2020-04-28 19:30 Assi IF - Älvsby IF 2020-02-19 10:05
Div 2 Norra Norrland Nord Damer
2020-05-02 17:00 Trångfors IF - Boden - Notvikens IK DFF 2 2020-02-16 20:17
2020-05-03 16:00 Älvsby IF - Gammelgårdens IF 2020-02-19 18:38
2020-05-16 17:00 Trångfors IF - Boden - Storfors AIK 2020-02-16 20:17
2020-05-21 12:00 Assi IF - Trångfors IF - Boden 2020-02-17 08:10
2020-05-24 12:00 Trångfors IF - Boden - Sunnanå SK 2 2020-02-19 10:49
2020-05-27 19:30 Storfors AIK - Gammelgårdens IF 2020-02-18 10:36
2020-05-30 15:30 Öjeby IF - Trångfors IF - Boden 2020-02-19 15:04
2020-06-02 19:00 Assi IF - Lira BK 2020-02-18 12:34
2020-06-07 14:00 Kiruna FF - Öjeby IF 2020-02-20 17:51
2020-06-08 19:30 Lira BK - Sunnanå SK 2 2020-02-20 13:19
2020-06-17 19:00 Trångfors IF - Boden - Lira BK 2020-02-16 20:23
2020-06-24 19:00 Lira BK - Älvsby IF 2020-02-17 08:22
2020-07-04 13:00 Notvikens IK DFF 2 - Sunnanå SK 2 2020-02-20 10:25
2020-08-01 15:30 Kiruna FF - Sunnanå SK 2 2020-02-20 10:51
2020-08-09 13:00 Lira BK - Gammelgårdens IF 2020-02-19 20:53
2020-08-13 19:30 Notvikens IK DFF 2 - Lira BK 2020-02-16 18:56
2020-08-28 19:30 Storfors AIK - Lira BK 2020-02-18 11:38
2020-08-30 14:00 Kiruna FF - Gammelgårdens IF 2020-02-18 11:40
2020-09-12 17:00 Trångfors IF - Boden - Älvsby IF 2020-02-16 20:24
Division 3 Damer
2020-05-01 18:00 Storfors AIK 2 - Nyborgs SK 2020-02-17 10:25
2020-05-10 13:30 Munksund/Skuthamns SK/Piteå IF FF - Malmbergets AIF 2020-02-22 11:17
2020-05-10 18:00 Nyborgs SK - Bergnäsets AIK 2020-02-15 19:15
2020-05-15 19:00 FC Norrsken - Sunderby SK 2020-02-20 17:59
2020-05-17 13:00 Malmbergets AIF - Nyborgs SK 2020-02-20 10:07
2020-05-17 16:00 Infjärdens SK 2 - Storfors AIK 2 2020-02-15 18:54
2020-05-17 19:00 Bergnäsets AIK - Trångfors IF-Boden 2 2020-02-18 14:45
2020-05-23 13:30 Infjärdens SK 2 - Alviks IK 2020-02-15 18:55
2020-05-23 16:00 Storfors AIK 2 - FC Norrsken 2020-02-19 09:27
2020-05-24 18:00 Nyborgs SK - Munksund/Skuthamns SK/Piteå IF FF 2020-02-15 19:15
2020-05-27 19:30 Alviks IK - Nyborgs SK 2020-02-20 12:32
2020-05-31 13:30 FC Norrsken - Infjärdens SK 2 2020-02-20 18:01
2020-05-31 16:00 Munksund/Skuthamns SK/Piteå IF FF - Trångfors IF-Boden 2 2020-02-22 11:35
2020-05-31 19:00 Bergnäsets AIK - Storfors AIK 2 2020-02-18 14:45
2020-06-06 13:00 FC Norrsken - Alviks IK 2020-02-20 18:01
2020-06-07 19:00 Infjärdens SK 2 - Bergnäsets AIK 2020-02-15 18:56
2020-06-10 19:30 Alviks IK - Trångfors IF-Boden 2 2020-02-20 12:33
2020-06-14 18:00 Nyborgs SK - Sunderby SK 2020-02-15 19:16
2020-06-16 19:30 Bergnäsets AIK - FC Norrsken 2020-02-18 14:46
2020-06-17 19:00 Infjärdens SK 2 - Munksund/Skuthamns SK/Piteå IF FF 2020-02-21 12:26
2020-06-21 16:00 FC Norrsken - Malmbergets AIF 2020-02-20 18:05
2020-06-21 19:00 Bergnäsets AIK - Alviks IK 2020-02-18 14:47
2020-06-23 19:30 Nyborgs SK - Infjärdens SK 2 2020-02-15 19:16
2020-06-24 19:00 Munksund/Skuthamns SK/Piteå IF FF - FC Norrsken 2020-02-22 12:08
2020-06-24 19:00 Trångfors IF-Boden 2 - Storfors AIK 2 2020-02-16 20:15
2020-06-24 19:30 Alviks IK - Sunderby SK 2020-02-20 12:33
2020-06-26 19:30 Infjärdens SK 2 - Trångfors IF-Boden 2 2020-02-21 12:38
2020-06-30 19:00 Bergnäsets AIK - Munksund/Skuthamns SK/Piteå IF FF 2020-02-18 14:48
2020-07-01 19:30 FC Norrsken - Nyborgs SK 2020-02-20 18:06
2020-07-29 19:30 Alviks IK - Storfors AIK 2 2020-02-20 12:33
2020-08-01 13:00 FC Norrsken - Trångfors IF-Boden 2 2020-02-20 18:07
2020-08-02 18:00 Infjärdens SK 2 - Sunderby SK 2020-02-15 18:58
2020-08-02 19:00 Bergnäsets AIK - Nyborgs SK 2020-02-18 14:49
2020-08-07 19:00 Sunderby SK - FC Norrsken 2020-02-16 14:24
2020-08-11 19:00 FC Norrsken - Storfors AIK 2 2020-02-20 18:08
2020-08-11 19:30 Alviks IK - Infjärdens SK 2 2020-02-20 12:34
2020-08-13 19:30 Bergnäsets AIK - Sunderby SK 2020-02-18 14:49
2020-08-15 13:00 Malmbergets AIF - Trångfors IF-Boden 2 2020-02-20 10:11
2020-08-16 13:00 Malmbergets AIF - Munksund/Skuthamns SK/Piteå IF FF 2020-02-20 10:11
2020-08-16 18:00 Infjärdens SK 2 - FC Norrsken 2020-02-15 18:58
2020-08-16 18:00 Nyborgs SK - Alviks IK 2020-02-15 19:17
2020-08-19 19:00 Trångfors IF-Boden 2 - Munksund/Skuthamns SK/Piteå IF FF 2020-02-16 20:16
2020-08-21 17:00 Malmbergets AIF - Sunderby SK 2020-02-20 10:08
2020-08-23 13:00 Malmbergets AIF - Storfors AIK 2 2020-02-20 10:12
2020-08-23 18:00 Nyborgs SK - Trångfors IF-Boden 2 2020-02-15 19:17
2020-08-23 19:00 Bergnäsets AIK - Infjärdens SK 2 2020-02-18 14:50
2020-08-25 19:30 Alviks IK - FC Norrsken 2020-02-20 12:34
2020-09-02 19:30 Alviks IK - Bergnäsets AIK 2020-02-20 12:34
2020-09-06 18:00 Nyborgs SK - Storfors AIK 2 2020-02-15 19:17
2020-09-08 19:00 Sunderby SK - Alviks IK 2020-02-16 14:20
2020-09-10 18:30 FC Norrsken - Munksund/Skuthamns SK/Piteå IF FF 2020-02-20 18:11
2020-09-12 16:00 Sunderby SK - Malmbergets AIF 2020-02-16 14:22
2020-09-13 13:00 Bergnäsets AIK - Malmbergets AIF 2020-02-18 14:50
2020-09-20 16:30 Trångfors IF-Boden 2 - Infjärdens SK 2 2020-02-16 20:17
Div 4 Norra, Herrar
2020-05-09 13:00 Bergnäsets AIK 2 - Haparanda FF 2020-02-18 14:51
2020-05-09 15:00 Alviks IK - Ohtana/Aapua FF 2020-02-19 15:47
2020-05-10 IFK Luleå 2 - Hedens IF 2020-02-21 11:52
2020-05-15 19:00 Lira BK - IFK Luleå 2 2020-02-18 15:52
2020-05-16 15:00 Haparanda FF - Gällivare SK 2020-02-20 09:26
2020-05-17 Hedens IF - Alviks IK 2020-02-21 11:52
2020-05-21 Bergnäsets AIK 2 - Hedens IF 2020-02-21 11:52
2020-05-21 19:30 Alviks IK - Lira BK 2020-02-19 15:47
2020-05-26 19:00 Boden City FC - Alviks IK 2020-02-19 10:19
2020-05-27 19:00 Lira BK - Bergnäsets AIK 2 2020-02-17 20:14
2020-05-30 13:00 Gällivare SK - IFK Luleå 2 2020-02-22 10:45
2020-05-30 15:00 Haparanda FF - Bodens BK FF 2 2020-02-21 15:46
2020-05-31 Hedens IF - Ohtana/Aapua FF 2020-02-21 11:52
2020-06-06 15:00 Alviks IK - Gällivare SK 2020-02-19 15:48
2020-06-07 Hedens IF - Haparanda FF 2020-02-21 11:52
2020-06-07 19:00 Bergnäsets AIK 2 - Boden City FC 2020-02-18 14:52
2020-06-13 Lira BK - Hedens IF 2020-02-21 11:52
2020-06-13 15:00 Haparanda FF - IFK Luleå 2 2020-02-20 09:29
2020-06-17 19:30 Lira BK - Haparanda FF 2020-02-22 11:19
2020-06-18 Hedens IF - Boden City FC 2020-02-21 11:52
2020-06-22 19:30 Bergnäsets AIK 2 - Bodens BK FF 2 2020-02-18 14:53
2020-06-24 19:00 Boden City FC - Lira BK 2020-02-17 19:10
2020-06-25 Gällivare SK - Hedens IF 2020-02-21 11:52
2020-06-25 19:30 Haparanda FF - Alviks IK 2020-02-20 09:30
2020-06-27 13:00 Lira BK - Gällivare SK 2020-02-22 11:36
2020-07-01 Hedens IF - Bodens BK FF 2 2020-02-21 11:52
2020-07-01 19:30 Boden City FC - Haparanda FF 2020-02-19 10:15
2020-08-01 13:00 Bergnäsets AIK 2 - Ohtana/Aapua FF 2020-02-18 14:54
2020-08-01 13:00 Gällivare SK - Haparanda FF 2020-02-17 21:17
2020-08-04 Alviks IK - Hedens IF 2020-02-21 11:52
2020-08-09 13:00 Boden City FC - Gällivare SK 2020-02-16 12:25
2020-08-11 Hedens IF - IFK Luleå 2 2020-02-21 11:52
2020-08-12 19:00 Lira BK - Bodens BK FF 2 2020-02-18 15:51
2020-08-12 19:30 Haparanda FF - Bergnäsets AIK 2 2020-02-20 09:27
2020-08-16 Ohtana/Aapua FF - Hedens IF 2020-02-21 11:52
2020-08-16 19:00 Bergnäsets AIK 2 - Lira BK 2020-02-18 14:54
2020-08-22 14:00 Gällivare SK - Bodens BK FF 2 2020-02-18 13:39
2020-08-22 15:00 Haparanda FF - Ohtana/Aapua FF 2020-02-20 09:35
2020-08-23 Hedens IF - Bergnäsets AIK 2 2020-02-21 11:52
2020-08-23 16:00 Lira BK - Alviks IK 2020-02-22 11:34
2020-08-27 19:00 Alviks IK - Bergnäsets AIK 2 2020-02-19 15:49
2020-08-29 13:00 Gällivare SK - Lira BK 2020-02-17 21:15
2020-08-29 15:00 Haparanda FF - Boden City FC 2020-02-20 09:36
2020-08-30 Bodens BK FF 2 - Hedens IF 2020-02-21 11:52
2020-09-06 Hedens IF - Lira BK 2020-02-21 11:52
2020-09-07 19:30 Alviks IK - Bodens BK FF 2 2020-02-19 15:49
2020-09-12 13:00 Lira BK - Ohtana/Aapua FF 2020-02-17 20:18
2020-09-12 15:00 Haparanda FF - Hedens IF 2020-02-21 15:45
2020-09-12 15:00 Gällivare SK - Alviks IK 2020-02-21 22:49
2020-09-13 16:00 Boden City FC - Bergnäsets AIK 2 2020-02-21 20:04
2020-09-19 15:00 Alviks IK - Haparanda FF 2020-02-19 15:50
2020-09-20 Hedens IF - Gällivare SK 2020-02-21 11:52
2020-09-20 18:00 Bergnäsets AIK 2 - IFK Luleå 2 2020-02-18 14:55
2020-09-26 Boden City FC - Hedens IF 2020-02-21 11:53
Div 4 Södra, Herrar
2020-05-16 10:30 Alterdalens IF - Älvsby IF 2020-02-17 15:11
2020-05-24 13:00 Hemmingsmarks IF - Ersnäs IF 2020-02-17 14:38
2020-06-03 20:00 Notvikens IK 2 - Alterdalens IF 2020-02-17 15:12
2020-06-08 19:30 Alterdalens IF - Infjärdens SK 2020-02-20 15:20
2020-06-23 19:00 Alterdalens IF - Öjeby IF 2020-02-17 15:12
2020-08-12 19:30 Alterdalens IF - IFK Arvidsjaur 2020-02-17 15:11
2020-08-18 20:00 Piteå IF 2 - Alterdalens IF 2020-02-20 15:10
2020-08-23 16:00 IFK Arvidsjaur - Älvsby IF 2020-02-15 13:25
2020-08-24 19:00 Hemmingsmarks IF - Notvikens IK 2 2020-02-17 14:37
2020-08-30 16:00 Ersnäs IF - Alterdalens IF 2020-02-17 16:04
2020-09-13 16:00 Alterdalens IF - Notvikens IK 2 2020-02-17 15:11
2020-09-17 20:00 Piteå IF 2 - Ersnäs IF 2020-02-17 15:10