Spelprogram - Division 1 Mellersta Damer

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Resultat Publik Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2001-04-28 13:00 Tunafors SK - Dalhem IF 1 - 4 Skogsängens IP A
2001-04-28 15:00 Karlslunds IF - QBIK 1 - 3 Örnsro IP
2001-04-28 15:00 IFK Skoghall - Ornäs BK 2 - 1 Lunnevi IP A-plan
2001-04-28 15:00 Surahammars FK, U - Mjölby Södra IF 0 - 0 Mälarenergi Arena
2001-04-28 15:00 BK Kenty - Gideonsbergs IF 3 - 1 Fredriksbergs IP A
Omgång 2
2001-05-05 12:00 Dalhem IF - IFK Skoghall 2 - 1 Dalhem IP
2001-05-05 15:00 Mjölby Södra IF - BK Kenty 2 - 1 Lundbyvallen A
2001-05-05 15:00 Gideonsbergs IF - Karlslunds IF 1 - 1 Önsta IP A
2001-05-06 15:00 QBIK - Tunafors SK 1 - 0 Tingvalla IP
2001-05-12 13:00 Ornäs BK - Surahammars FK, U 2 - 0 Ornäs IP
Omgång 3
2001-05-16 18:00 BK Kenty - QBIK 4 - 2 Fredriksbergs IP A
2001-05-19 15:00 Karlslunds IF - Ornäs BK 0 - 2 Örnsro IP
2001-05-19 15:00 Tunafors SK - Mjölby Södra IF 0 - 1 Skogsängens IP A
2001-05-19 15:00 IFK Skoghall - Surahammars FK, U 0 - 2 Lunnevi IP A-plan
2001-05-20 13:00 Gideonsbergs IF - Dalhem IF 2 - 0 Önsta IP A
Omgång 4
2001-05-26 15:00 Ornäs BK - Tunafors SK 1 - 0 Ornäs IP
2001-05-26 15:00 Dalhem IF - Karlslunds IF 0 - 1 Dalhem IP
2001-05-26 15:00 Surahammars FK, U - BK Kenty 1 - 2 Mälarenergi Arena
2001-05-27 15:00 Mjölby Södra IF - IFK Skoghall 1 - 2 Lundbyvallen A
2001-05-27 17:00 QBIK - Gideonsbergs IF 1 - 1 Tingvalla IP
Omgång 5
2001-06-02 13:00 BK Kenty - Dalhem IF 3 - 0 Fredriksbergs IP A
2001-06-02 15:00 Gideonsbergs IF - Mjölby Södra IF 3 - 0 Önsta IP A
2001-06-02 15:00 Karlslunds IF - Surahammars FK, U 1 - 0 Örnsro IP
2001-06-02 15:00 Tunafors SK - IFK Skoghall 1 - 1 Skogsängens IP A
2001-06-04 14:00 QBIK - Ornäs BK 3 - 2 Tingvalla IP
Omgång 6
2001-06-09 14:00 Ornäs BK - BK Kenty 1 - 2 Ornäs IP
2001-06-09 15:00 Mjölby Södra IF - Karlslunds IF 0 - 6 Lundbyvallen A
2001-06-09 15:00 Dalhem IF - QBIK 2 - 4 Dalhem IP
2001-06-09 15:00 IFK Skoghall - Gideonsbergs IF 0 - 4 Lunnevi IP A-plan
2001-06-10 15:00 Surahammars FK, U - Tunafors SK 1 - 2 Mälarenergi Arena
Omgång 7
2001-06-16 15:00 Mjölby Södra IF - QBIK 1 - 2 Lundbyvallen A
2001-06-16 15:00 Ornäs BK - Dalhem IF 4 - 1 Ornäs IP
2001-06-16 15:00 Tunafors SK - BK Kenty 3 - 1 Skogsängens IP A
2001-06-16 15:00 IFK Skoghall - Karlslunds IF 1 - 5 Lunnevi IP A-plan
2001-06-16 15:00 Surahammars FK, U - Gideonsbergs IF 2 - 0 Mälarenergi Arena
Omgång 8
2001-06-24 13:00 Dalhem IF - Mjölby Södra IF 1 - 3 Dalhem IP
2001-06-24 15:00 QBIK - Surahammars FK, U 2 - 0 Tingvalla IP
2001-06-24 15:00 Gideonsbergs IF - Ornäs BK 2 - 1 Önsta IP A
2001-06-24 15:00 Karlslunds IF - Tunafors SK 5 - 0 Örnsro IP
2001-06-24 15:00 BK Kenty - IFK Skoghall 6 - 1 Fredriksbergs IP A
Omgång 9
2001-06-27 19:30 IFK Skoghall - QBIK 1 - 3 Lunnevi IP A-plan
2001-06-30 13:00 Surahammars FK, U - Dalhem IF 2 - 1 Mälarenergi Arena
2001-06-30 15:00 Mjölby Södra IF - Ornäs BK 1 - 0 Lundbyvallen A
2001-06-30 15:00 Karlslunds IF - BK Kenty 3 - 2 Örnsro IP
2001-06-30 15:00 Tunafors SK - Gideonsbergs IF 1 - 1 Skogsängens IP A
Omgång 10
2001-08-04 13:00 Dalhem IF - Surahammars FK, U 2 - 2 Dalhem IP
2001-08-04 15:00 Ornäs BK - Mjölby Södra IF 3 - 2 Ornäs IP
2001-08-04 15:00 Gideonsbergs IF - Tunafors SK 3 - 4 Önsta IP A
2001-08-04 15:00 BK Kenty - Karlslunds IF 1 - 0 Fredriksbergs IP A
2001-08-07 19:00 QBIK - IFK Skoghall 3 - 0 Tingvalla IP
Omgång 11
2001-08-11 15:00 Ornäs BK - Gideonsbergs IF 1 - 0 Ornäs IP
2001-08-11 15:00 Tunafors SK - Karlslunds IF 0 - 4 Skogsängens IP A
2001-08-11 15:00 IFK Skoghall - BK Kenty 0 - 4 Lunnevi IP A-plan
2001-08-11 15:00 Surahammars FK, U - QBIK 1 - 3 Mälarenergi Arena
2001-08-11 16:00 Mjölby Södra IF - Dalhem IF 1 - 0 Lundbyvallen A
Omgång 12
2001-08-18 15:00 Dalhem IF - Ornäs BK 2 - 4 Dalhem IP
2001-08-18 15:00 QBIK - Mjölby Södra IF 4 - 1 Tingvalla IP
2001-08-18 15:00 Karlslunds IF - IFK Skoghall 5 - 0 Örnsro IP
2001-08-18 16:00 Gideonsbergs IF - Surahammars FK, U 4 - 3 Önsta IP A
2001-08-19 15:00 BK Kenty - Tunafors SK 3 - 2 Fredriksbergs IP A
Omgång 13
2001-08-25 15:00 Mjölby Södra IF - Gideonsbergs IF 2 - 1 Lundbyvallen A
2001-08-25 15:00 Ornäs BK - QBIK 3 - 1 Ornäs IP
2001-08-25 15:00 Dalhem IF - BK Kenty 2 - 3 Dalhem IP
2001-08-25 15:00 IFK Skoghall - Tunafors SK 1 - 5 Lunnevi IP A-plan
2001-08-25 15:00 Surahammars FK, U - Karlslunds IF 1 - 2 Mälarenergi Arena
Omgång 14
2001-09-01 15:00 Gideonsbergs IF - IFK Skoghall 2 - 1 Önsta IP A
2001-09-01 15:00 Karlslunds IF - Mjölby Södra IF 1 - 1 Örnsro IP
2001-09-01 15:00 Tunafors SK - Surahammars FK, U 3 - 0 Skogsängens IP A
2001-09-01 15:00 BK Kenty - Ornäs BK 2 - 0 Fredriksbergs IP A
2001-09-02 15:00 QBIK - Dalhem IF 5 - 2 Tingvalla IP
Omgång 15
2001-09-15 12:00 Dalhem IF - Gideonsbergs IF 2 - 6 Dalhem IP
2001-09-15 15:00 Mjölby Södra IF - Tunafors SK 1 - 4 Lundbyvallen A
2001-09-15 15:00 Ornäs BK - Karlslunds IF 1 - 0 Ornäs IP
2001-09-15 15:00 QBIK - BK Kenty 0 - 2 Tingvalla IP
2001-09-15 15:00 Surahammars FK, U - IFK Skoghall 4 - 1 Mälarenergi Arena
Omgång 16
2001-09-22 14:00 Karlslunds IF - Dalhem IF 1 - 1 Örnsro IP
2001-09-22 15:00 Gideonsbergs IF - QBIK 2 - 2 Önsta IP A
2001-09-22 15:00 Tunafors SK - Ornäs BK 1 - 2 Skogsängens IP A
2001-09-22 15:00 IFK Skoghall - Mjölby Södra IF 2 - 0 Lunnevi IP A-plan
2001-09-22 15:00 BK Kenty - Surahammars FK, U 2 - 0 Fredriksbergs IP A
Omgång 17
2001-09-29 12:00 Dalhem IF - Tunafors SK 1 - 4 Dalhem IP
2001-09-29 15:00 Mjölby Södra IF - Surahammars FK, U 3 - 0 Lundbyvallen A
2001-09-29 15:00 Ornäs BK - IFK Skoghall 1 - 0 Ornäs IP
2001-09-29 15:00 QBIK - Karlslunds IF 2 - 5 Tingvalla IP
2001-09-29 15:00 Gideonsbergs IF - BK Kenty 0 - 1 Önsta IP A
Omgång 18
2001-10-06 15:00 Karlslunds IF - Gideonsbergs IF 3 - 1 Örnsro IP
2001-10-06 15:00 Tunafors SK - QBIK 3 - 1 Skogsängens IP A
2001-10-06 15:00 IFK Skoghall - Dalhem IF 0 - 3 Lunnevi IP A-plan
2001-10-06 15:00 Surahammars FK, U - Ornäs BK 0 - 5 Mälarenergi Arena
2001-10-06 15:00 BK Kenty - Mjölby Södra IF 7 - 1 Fredriksbergs IP A