Spelprogram - Division 1 Södra Damer

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Resultat Publik Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2001-04-28 14:00 Rölanda IF - IF Trion 2 - 1 Bölevallen
2001-04-28 14:00 BK Astrio - Husie IF 1 - 3 Söndrums IP A
2001-04-28 15:00 IFK Kalmar - IK Zenith 4 - 4 Gröndals IP
2001-04-29 15:00 Malmö DFF - Stattena IF 0 - 5 Malmö Stadion
2001-05-09 19:00 Lerums IS - Mossens BK 4 - 1 Aspevallen 1 Gräs
Omgång 2
2001-05-03 18:00 Husie IF - Malmö DFF 3 - 1 Husiegårds IP A-plan
2001-05-05 14:00 IF Trion - Lerums IS 4 - 1 Spjutbygds IP
2001-05-05 15:00 IK Zenith - BK Astrio 6 - 1 Hovgårdsvallen 1 Gräs
2001-05-05 15:00 Stattena IF - Rölanda IF 4 - 1 Olympia, Helsingborg
2001-05-05 15:00 Mossens BK - IFK Kalmar 1 - 2 Mossens IP 1 Gräs
Omgång 3
2001-05-19 14:00 Malmö DFF - IK Zenith 0 - 1 Malmö Stadion
2001-05-19 14:00 BK Astrio - IFK Kalmar 2 - 3 Söndrums IP A
2001-05-19 14:00 IF Trion - Mossens BK 3 - 1 Spjutbygds IP
2001-05-19 15:00 Lerums IS - Stattena IF 0 - 2 Aspevallen 1 Gräs
2001-05-19 15:00 Rölanda IF - Husie IF 3 - 0 Bölevallen
Omgång 4
2001-05-24 15:00 Mossens BK - BK Astrio 2 - 2 Mossens IP 1 Gräs
2001-05-26 13:00 Stattena IF - IF Trion 0 - 0 Olympia, Helsingborg
2001-05-26 15:00 IFK Kalmar - Malmö DFF 1 - 1 Gröndals IP
2001-05-27 14:00 Husie IF - Lerums IS 1 - 3 Husiegårds IP A-plan
2001-05-29 19:30 IK Zenith - Rölanda IF 4 - 0 Hovgårdsvallen 1 Gräs
Omgång 5
2001-05-31 19:30 Malmö DFF - BK Astrio 4 - 2 Malmö Stadion
2001-06-01 19:00 Lerums IS - IK Zenith 1 - 4 Aspevallen 1 Gräs
2001-06-01 19:30 Rölanda IF - Mossens BK 1 - 1 Bölevallen
2001-06-02 14:00 IF Trion - Husie IF 2 - 2 Spjutbygds IP
2001-06-02 15:00 Stattena IF - IFK Kalmar 0 - 2 Olympia, Helsingborg
Omgång 6
2001-06-09 13:00 Husie IF - Stattena IF 2 - 0 Husiegårds IP A-plan
2001-06-09 13:00 Mossens BK - Malmö DFF 2 - 3 Mossens IP 1 Gräs
2001-06-09 15:00 IK Zenith - IF Trion 1 - 2 Hovgårdsvallen 1 Gräs
2001-06-10 13:30 BK Astrio - Rölanda IF 2 - 2 Söndrums IP A
2001-06-10 15:00 IFK Kalmar - Lerums IS 4 - 1 Gröndals IP
Omgång 7
2001-06-16 14:00 IF Trion - IFK Kalmar 4 - 0 Spjutbygds IP
2001-06-16 15:00 Lerums IS - BK Astrio 2 - 1 Aspevallen 1 Gräs
2001-06-16 15:00 Rölanda IF - Malmö DFF 2 - 2 Bölevallen
2001-06-16 15:00 Husie IF - Mossens BK 4 - 2 Husiegårds IP A-plan
2001-06-16 15:00 Stattena IF - IK Zenith 3 - 4 Olympia, Helsingborg
Omgång 8
2001-05-12 14:00 Malmö DFF - Lerums IS 1 - 1 Malmö Stadion
2001-06-20 17:30 IFK Kalmar - Rölanda IF 3 - 0 Gröndals IP
2001-06-24 13:00 IK Zenith - Husie IF 7 - 1 Hovgårdsvallen 1 Gräs
2001-06-24 14:00 BK Astrio - IF Trion 0 - 2 Söndrums IP A
2001-06-24 15:00 Mossens BK - Stattena IF 2 - 0 Mossens IP 1 Gräs
Omgång 9
2001-05-12 15:00 Husie IF - IFK Kalmar 1 - 4 Husiegårds IP A-plan
2001-06-27 19:30 Lerums IS - Rölanda IF 2 - 1 Aspevallen 1 Gräs
2001-06-28 19:00 IK Zenith - Mossens BK 9 - 1 Hovgårdsvallen 1 Gräs
2001-06-28 19:00 Stattena IF - BK Astrio 6 - 1 Olympia, Helsingborg
2001-06-29 19:00 IF Trion - Malmö DFF 3 - 1 Spjutbygds IP
Omgång 10
2001-08-03 19:00 Mossens BK - IK Zenith 0 - 8 Mossens IP 1 Gräs
2001-08-04 14:00 BK Astrio - Stattena IF 1 - 2 Söndrums IP A
2001-08-04 15:00 Rölanda IF - Lerums IS 0 - 1 Bölevallen
2001-08-04 15:00 IFK Kalmar - Husie IF 6 - 1 Gröndals IP
2001-08-05 14:00 Malmö DFF - IF Trion 1 - 4 Malmö Stadion
Omgång 11
2001-08-11 13:00 Stattena IF - Mossens BK 3 - 1 Olympia, Helsingborg
2001-08-11 14:00 Lerums IS - Malmö DFF 2 - 0 Aspevallen 1 Gräs
2001-08-11 14:00 Rölanda IF - IFK Kalmar 0 - 4 Bölevallen
2001-08-11 14:00 IF Trion - BK Astrio 3 - 1 Spjutbygds IP
2001-08-11 15:00 Husie IF - IK Zenith 5 - 3 Husiegårds IP A-plan
Omgång 12
2001-08-18 14:00 BK Astrio - Lerums IS 2 - 1 Söndrums IP A
2001-08-18 14:00 IFK Kalmar - IF Trion 1 - 2 Gröndals IP
2001-08-18 15:00 IK Zenith - Stattena IF 2 - 1 Hovgårdsvallen 1 Gräs
2001-08-18 15:00 Mossens BK - Husie IF 3 - 3 Mossens IP 1 Gräs
2001-08-19 16:00 Malmö DFF - Rölanda IF 4 - 1 Malmö Stadion
Omgång 13
2001-08-25 13:00 Stattena IF - Husie IF 4 - 2 Olympia, Helsingborg
2001-08-25 14:00 Rölanda IF - BK Astrio 1 - 0 Bölevallen
2001-08-25 14:00 Malmö DFF - Mossens BK 4 - 0 Malmö Stadion
2001-08-25 14:00 IF Trion - IK Zenith 2 - 1 Spjutbygds IP
2001-08-25 15:00 Lerums IS - IFK Kalmar 0 - 0 Aspevallen 1 Gräs
Omgång 14
2001-08-30 18:00 BK Astrio - Malmö DFF 2 - 2 Söndrums IP A
2001-08-31 18:30 IK Zenith - Lerums IS 8 - 0 Hovgårdsvallen 1 Gräs
2001-09-01 15:00 IFK Kalmar - Stattena IF 4 - 0 Gröndals IP
2001-09-01 15:00 Husie IF - IF Trion 1 - 1 Husiegårds IP A-plan
2001-09-01 15:00 Mossens BK - Rölanda IF 2 - 1 Mossens IP 1 Gräs
Omgång 15
2001-09-15 14:00 Rölanda IF - IK Zenith 1 - 4 Bölevallen
2001-09-15 14:00 BK Astrio - Mossens BK 1 - 0 Söndrums IP A
2001-09-15 14:00 IF Trion - Stattena IF 3 - 0 Spjutbygds IP
2001-09-15 15:00 Lerums IS - Husie IF 1 - 1 Aspevallen 1 Gräs
2001-09-16 15:00 Malmö DFF - IFK Kalmar 0 - 1 Malmö Stadion
Omgång 16
2001-09-22 13:00 Mossens BK - IF Trion 0 - 3 Mossens IP 1 Gräs
2001-09-22 14:00 IFK Kalmar - BK Astrio 3 - 0 Gröndals IP
2001-09-22 15:00 Husie IF - Rölanda IF 4 - 0 Husiegårds IP A-plan
2001-09-22 15:00 Stattena IF - Lerums IS 2 - 0 Olympia, Helsingborg
2001-09-23 13:00 IK Zenith - Malmö DFF 4 - 5 Hovgårdsvallen 1 Gräs
Omgång 17
2001-09-26 18:30 Malmö DFF - Husie IF 3 - 1 Malmö Stadion
2001-09-29 14:00 Lerums IS - IF Trion 0 - 2 Aspevallen 1 Gräs
2001-09-29 14:00 BK Astrio - IK Zenith 0 - 4 Söndrums IP A
2001-09-29 15:00 Rölanda IF - Stattena IF 0 - 2 Bölevallen
2001-09-29 15:00 IFK Kalmar - Mossens BK 3 - 2 Gröndals IP
Omgång 18
2001-10-06 14:00 IK Zenith - IFK Kalmar 4 - 1 Hovgårdsvallen 1 Gräs
2001-10-06 14:00 Husie IF - BK Astrio 3 - 4 Husiegårds IP A-plan
2001-10-06 14:00 Stattena IF - Malmö DFF 6 - 4 Olympia, Helsingborg
2001-10-06 14:00 IF Trion - Rölanda IF 1 - 0 Spjutbygds IP
2001-10-06 14:00 Mossens BK - Lerums IS 2 - 1 Mossens IP 1 Gräs