Spelprogram - U19 Div.1 Södra Götaland

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Resultat Publik Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2018-04-07 13:00 IK Oddevold - IFK Osby 3 - 1 37 Rimnersvallen Konstgräs
2018-04-07 13:00 IFK Värnamo - Lunds BK 4 - 3 Ljusseveka
2018-04-07 14:00 Norrby IF - Eskilsminne IF 6 - 1 55 Ramnavallen konstgräs
2018-04-07 14:00 Kvarnby IK - Varbergs BoIS FC 1 - 3 40 Bäckagårds IP
2018-04-08 13:00 Utsiktens BK - Lerums IS 4 - 1 Ruddalen 1 Konstgräs
2018-04-08 13:00 IF Lödde - Landskrona BoIS 1 - 3 75 Tolvans IP
2018-04-08 15:00 Kristianstad FC - Torslanda IK 6 - 0 Kristianstads Arenaområde
2018-04-14 14:00 Varbergs BoIS FC - IF Lödde 4 - 1 40 Påskbergsvallen B
2018-04-15 12:00 Torslanda IK - IK Oddevold 1 - 1 47 Torslandavallen 2 Konstgräs
2018-04-15 13:00 Lunds BK - Kvarnby IK 3 - 0 Klostergårdens IP, centrumplan
2018-04-15 13:00 Landskrona BoIS - Utsiktens BK 0 - 0 Landskrona IP B-plan
2018-04-15 14:00 Lerums IS - Norrby IF 0 - 3 35 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2018-04-15 16:00 IFK Osby - IFK Värnamo 1 - 7 50 Osby IP C-plan konstgräs
2018-04-21 14:00 Norrby IF - Landskrona BoIS 2 - 0 Ramnavallen konstgräs
2018-04-21 15:00 Kristianstad FC - Lerums IS 3 - 2 Kristianstads Arenaområde
2018-04-22 13:00 IK Oddevold - Eskilsminne IF 2 - 1 65 Rimnersvallen Konstgräs
2018-04-22 13:00 Utsiktens BK - Varbergs BoIS FC 5 - 1 22 Ruddalen 1 Konstgräs
2018-04-22 13:00 IF Lödde - Lunds BK 1 - 4 Tolvans IP
2018-04-22 13:00 Torslanda IK - IFK Osby 0 - 1 60 Torslandavallen 2 Konstgräs
2018-04-22 14:00 Kvarnby IK - IFK Värnamo 0 - 10 50 Bäckagårds IP
2018-04-28 13:00 IFK Värnamo - IF Lödde 4 - 0 50 Ljusseveka
2018-04-28 14:00 Varbergs BoIS FC - Norrby IF 1 - 2 60 Påskbergsvallen B
2018-04-28 14:00 Lerums IS - IK Oddevold 3 - 3 30 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2018-04-28 14:00 Eskilsminne IF - Torslanda IK 1 - 3 Harlyckan
2018-04-29 13:00 Lunds BK - Utsiktens BK 2 - 2 Klostergårdens IP, centrumplan
2018-04-29 13:00 IFK Osby - Kvarnby IK 2 - 7 Osby IP
Maj
2018-05-04 19:00 IF Lödde - Kvarnby IK 1 - 1 Tolvans IP
2018-05-04 19:00 Eskilsminne IF - IFK Osby 0 - 2 30 Harlyckan
2018-05-05 14:00 Norrby IF - Lunds BK 3 - 0 Ramnavallen konstgräs
2018-05-05 15:00 IK Oddevold - Landskrona BoIS 0 - 5 30 Kamratgården
2018-05-06 12:00 Torslanda IK - Lerums IS 3 - 1 25 Torslandavallen 2 Konstgräs
2018-05-06 13:00 Utsiktens BK - IFK Värnamo 2 - 6 45 Ruddalen 1 Konstgräs
2018-05-06 15:00 Kristianstad FC - Varbergs BoIS FC 3 - 2 30 Kristianstads Arenaområde
2018-05-10 14:00 Varbergs BoIS FC - IK Oddevold 5 - 0 Påskbergsvallen B
2018-05-12 13:00 IFK Värnamo - Norrby IF 1 - 2 Ljusseveka
2018-05-13 13:00 Landskrona BoIS - Torslanda IK 2 - 0 Landskrona IP B-plan
2018-05-13 13:00 IFK Osby - IF Lödde 4 - 2 Osby IP
2018-05-13 14:00 Kvarnby IK - Utsiktens BK 5 - 2 Bäckagårds IP
2018-05-13 14:00 Lerums IS - Eskilsminne IF 3 - 0 43 Aspevallen 1 Gräs
2018-05-16 19:00 Lunds BK - Kristianstad FC 0 - 1 Klostergårdens IP, centrumplan
2018-05-18 19:00 Eskilsminne IF - Landskrona BoIS 2 - 3 Harlyckan
2018-05-19 12:00 Kristianstad FC - IFK Värnamo 1 - 8 Kristianstads Arenaområde
2018-05-19 13:00 IK Oddevold - Lunds BK 2 - 1 28 Rimnersvallen Konstgräs
2018-05-20 12:00 Torslanda IK - Varbergs BoIS FC 3 - 2 44 Torslandavallen 2 Konstgräs
2018-05-20 13:00 Utsiktens BK - IF Lödde 7 - 0 Ruddalen 1 Konstgräs
2018-05-20 14:00 Lerums IS - IFK Osby 3 - 1 40 Aspevallen 1 Gräs
2018-05-22 19:00 Norrby IF - Kvarnby IK 2 - 1 Ramnavallen konstgräs
2018-05-25 19:00 Kvarnby IK - Kristianstad FC 4 - 0 50 Bäckagårds IP
2018-05-26 13:00 IFK Värnamo - IK Oddevold 2 - 1 40 Ljusseveka
2018-05-26 14:00 Varbergs BoIS FC - Eskilsminne IF 3 - 0 Påskbergsvallen B
2018-05-27 13:00 Lunds BK - Torslanda IK 3 - 0 Klostergårdens IP, centrumplan
2018-05-27 13:00 Landskrona BoIS - Lerums IS 3 - 1 40 Landskrona IP B-plan
2018-05-27 13:00 IFK Osby - Utsiktens BK 1 - 2 Osby IP
2018-05-27 14:00 IF Lödde - Norrby IF 0 - 4 Tolvans IP
2018-05-30 19:15 Eskilsminne IF - Kristianstad FC 4 - 1 Harlyckan 3, konstgräs
Juni
2018-06-02 12:00 Eskilsminne IF - Kvarnby IK 1 - 1 Harlyckan
2018-06-02 14:00 Lerums IS - IFK Värnamo 0 - 6 30 Aspevallen 1 Gräs
2018-06-03 12:00 Landskrona BoIS - Lunds BK 4 - 0 Landskrona IP B-plan
2018-06-03 13:00 IF Lödde - Torslanda IK 1 - 1 Tolvans IP
2018-06-03 14:00 Varbergs BoIS FC - IFK Osby 4 - 1 Påskbergsvallen B
2018-06-03 14:00 IK Oddevold - Utsiktens BK 1 - 5 51 Thordengården
2018-06-03 15:00 Kristianstad FC - Norrby IF 1 - 4 Kristianstads Arenaområde
2018-06-09 13:00 Norrby IF - IK Oddevold 1 - 1 30 Ramnavallen konstgräs
2018-06-09 13:00 IFK Värnamo - Landskrona BoIS 1 - 0 Ljusseveka
2018-06-09 16:00 Utsiktens BK - Torslanda IK 1 - 2 43 Ruddalen 1 Konstgräs
2018-06-10 13:00 IF Lödde - Eskilsminne IF 2 - 3 Tolvans IP
2018-06-10 13:00 Lunds BK - Varbergs BoIS FC 2 - 4 50 Klostergårdens IP, centrumplan
2018-06-10 13:00 IFK Osby - Kristianstad FC 4 - 1 Osby IP
2018-06-10 14:00 Kvarnby IK - Lerums IS 1 - 3 50 Bäckagårds IP
2018-06-14 19:00 Norrby IF - Utsiktens BK 1 - 1 30 Ramnavallen konstgräs
2018-06-16 13:00 Eskilsminne IF - Lunds BK 0 - 4 50 Harlyckan
2018-06-16 15:00 Kristianstad FC - IF Lödde 4 - 1 Kristianstads Arenaområde
2018-06-17 13:00 Landskrona BoIS - IFK Osby 2 - 2 Landskrona IP B-plan
2018-06-17 14:00 IK Oddevold - Kvarnby IK 7 - 0 30 Thordengården
2018-06-17 14:00 Lerums IS - Varbergs BoIS FC 0 - 1 30 Aspevallen 1 Gräs
2018-06-20 19:00 Eskilsminne IF - Utsiktens BK 0 - 2 Harlyckan
2018-06-21 18:00 Varbergs BoIS FC - Landskrona BoIS 3 - 4 35 Håstens IP A
2018-06-24 13:00 IF Lödde - IK Oddevold 4 - 1 Tolvans IP
2018-06-24 13:00 IFK Värnamo - Eskilsminne IF 7 - 2 50 Ljusseveka
2018-06-24 14:00 Utsiktens BK - Kristianstad FC 6 - 0 Ruddalen 1 Konstgräs
2018-06-24 14:00 Kvarnby IK - Torslanda IK 3 - 0 15 Bäckagårds IP
2018-06-24 14:00 Lunds BK - Lerums IS 1 - 0 30 Klostergårdens IP, centrumplan
2018-06-27 19:00 Landskrona BoIS - Kristianstad FC 3 - 1 30 Landskrona IP B-plan
2018-06-29 19:00 Torslanda IK - Norrby IF 2 - 4 17 Torslandavallen 2 Konstgräs
2018-06-30 14:00 Varbergs BoIS FC - IFK Värnamo 4 - 5 Påskbergsvallen B
Juli
2018-07-01 13:00 Lunds BK - IFK Osby 0 - 2 Klostergårdens IP, centrumplan
2018-07-01 13:00 Landskrona BoIS - Kvarnby IK 3 - 1 57 Landskrona IP B-plan
2018-07-01 14:00 Lerums IS - IF Lödde 0 - 2 30 Aspevallen 1 Gräs
2018-07-07 10:30 Torslanda IK - IFK Värnamo 2 - 6 33 Torslandavallen 2 Konstgräs
Augusti
2018-08-04 13:00 Utsiktens BK - Landskrona BoIS 2 - 3 Ruddalen 1 Konstgräs
2018-08-04 13:00 IFK Värnamo - IFK Osby 3 - 1 45 Ljusseveka
2018-08-05 13:00 IF Lödde - Varbergs BoIS FC 2 - 0 Tolvans IP
2018-08-05 14:00 Kvarnby IK - Lunds BK 1 - 1 75 Bäckagårds IP
2018-08-07 14:00 IFK Osby - Norrby IF 1 - 2 Osby IP A-plan
2018-08-08 19:00 Kristianstad FC - Eskilsminne IF 5 - 4 20 Kristianstads Arenaområde konstgräs 2
2018-08-08 19:15 IK Oddevold - Torslanda IK 0 - 3 47 Thordengården
2018-08-09 19:00 Norrby IF - Lerums IS 5 - 5 Ramnavallen konstgräs
2018-08-12 13:00 Lunds BK - IFK Värnamo 3 - 3 49 Klostergårdens IP, centrumplan
2018-08-12 13:00 Varbergs BoIS FC - Kvarnby IK 5 - 0 24 Påskbergsvallen B
2018-08-12 13:00 Landskrona BoIS - IF Lödde 3 - 0 Landskrona IP B-plan
2018-08-12 13:00 IFK Osby - IK Oddevold 4 - 1 Osby IP
2018-08-12 14:00 Eskilsminne IF - Norrby IF 1 - 0 30 Harlyckan
2018-08-12 14:00 Torslanda IK - Kristianstad FC 3 - 1 35 Torslandavallen 2 Konstgräs
2018-08-15 19:00 Lerums IS - Utsiktens BK 4 - 4 50 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2018-08-18 13:00 IFK Värnamo - Kvarnby IK 4 - 0 50 Ljusseveka
2018-08-18 13:00 Eskilsminne IF - IK Oddevold 0 - 1 Harlyckan
2018-08-18 14:00 Varbergs BoIS FC - Utsiktens BK 5 - 0 Påskbergsvallen B
2018-08-19 13:00 Lunds BK - IF Lödde 6 - 1 115 Klostergårdens IP, centrumplan
2018-08-19 13:00 Landskrona BoIS - Norrby IF 3 - 1 Landskrona IP B-plan
2018-08-19 13:00 IFK Osby - Torslanda IK 3 - 2 Osby IP
2018-08-19 14:00 Lerums IS - Kristianstad FC 3 - 0 30 Aspevallen 1 Gräs
2018-08-22 19:00 IK Oddevold - Lerums IS 1 - 1 76 Thordengården
2018-08-25 13:00 Norrby IF - Varbergs BoIS FC 2 - 1 35 Ramnavallen konstgräs
2018-08-26 12:00 Utsiktens BK - Lunds BK 2 - 0 42 Ruddalen 1 Konstgräs
2018-08-26 12:00 IF Lödde - IFK Värnamo 0 - 3 Tolvans IP
2018-08-26 14:00 IK Oddevold - Kristianstad FC 6 - 1 51 Thordengården
2018-08-26 14:00 Kvarnby IK - IFK Osby 3 - 0 70 Bäckagårds IP
2018-08-26 14:00 Torslanda IK - Eskilsminne IF 5 - 1 50 Torslandavallen 2 Konstgräs
2018-08-28 18:30 Kristianstad FC - Landskrona BoIS 1 - 2 Kristianstads Arenaområde konstgräs 1
2018-08-29 19:00 IFK Osby - Eskilsminne IF 3 - 1 Osby IP C-plan konstgräs
2018-08-31 18:30 Lerums IS - Torslanda IK 4 - 2 Aspevallen 1 Gräs
September
2018-09-01 11:30 Landskrona BoIS - IK Oddevold 0 - 3 57 Landskrona IP B-plan
2018-09-01 13:00 IFK Värnamo - Utsiktens BK 4 - 0 35 Ljusseveka
2018-09-01 14:00 Varbergs BoIS FC - Kristianstad FC 6 - 0 246 Påskbergsvallen B
2018-09-02 14:00 Kvarnby IK - IF Lödde 2 - 1 Bäckagårds IP
2018-09-02 14:00 Lunds BK - Norrby IF 1 - 2 Klostergårdens IP, centrumplan
2018-09-06 19:00 Norrby IF - Torslanda IK 3 - 1 50 Ramnavallen konstgräs
2018-09-08 14:00 IK Oddevold - Varbergs BoIS FC 4 - 0 68 Thordengården
2018-09-08 14:00 Norrby IF - IFK Värnamo 0 - 0 68 Ramnavallen konstgräs
2018-09-09 13:00 Utsiktens BK - Kvarnby IK 4 - 0 24 Ruddalen 1 Konstgräs
2018-09-09 13:00 IF Lödde - IFK Osby 1 - 3 Tolvans IP
2018-09-09 13:00 Torslanda IK - Landskrona BoIS 0 - 5 Torslandavallen 2 Konstgräs
2018-09-09 14:00 Eskilsminne IF - Lerums IS 1 - 2 Harlyckan 3, konstgräs
2018-09-09 15:00 Kristianstad FC - Lunds BK 2 - 4 Kristianstads Arenaområde
2018-09-11 19:00 IF Lödde - Kristianstad FC 4 - 4 Tolvans IP konstgräs
2018-09-15 13:00 IFK Värnamo - Torslanda IK 4 - 0 45 Ljusseveka
2018-09-15 14:00 Varbergs BoIS FC - Lerums IS 3 - 4 62 Påskbergsvallen B
2018-09-15 16:00 Utsiktens BK - Norrby IF 2 - 1 22 Ruddalen 1 Konstgräs
2018-09-16 13:00 IFK Osby - Landskrona BoIS 0 - 2 Osby IP
2018-09-16 14:00 Kvarnby IK - IK Oddevold 3 - 2 45 Bäckagårds IP
2018-09-18 19:15 Lunds BK - Eskilsminne IF 5 - 4 Klostergårdens IP plan 3
2018-09-21 18:00 Landskrona BoIS - Varbergs BoIS FC 2 - 1 40 Landskrona IP B-plan
2018-09-22 14:00 Norrby IF - IFK Osby 3 - 1 45 Ramnavallen konstgräs
2018-09-22 16:00 Eskilsminne IF - IFK Värnamo 2 - 5 Harlyckan
2018-09-23 13:30 Lerums IS - Lunds BK 1 - 0 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2018-09-23 14:00 IK Oddevold - IF Lödde 2 - 0 65 Thordengården
2018-09-23 14:00 Torslanda IK - Kvarnby IK 4 - 6 Torslandavallen 2 Konstgräs
2018-09-23 15:00 Kristianstad FC - Utsiktens BK 2 - 3 20 Kristianstads Arenaområde
2018-09-29 14:30 IFK Värnamo - Lerums IS 5 - 0 Ljusseveka konstgräs
2018-09-30 13:00 Utsiktens BK - IK Oddevold 3 - 1 33 Ruddalen 1 Konstgräs
2018-09-30 13:00 Lunds BK - Landskrona BoIS 0 - 1 50 Klostergårdens IP, centrumplan
2018-09-30 13:00 3-1 ändrat till 0-3 enligt TU-beslut 2018-10-10 gällande obehörig spelare i IFK Osby. IFK Osby - Varbergs BoIS FC 0 - 3 Osby IP
2018-09-30 14:00 Kvarnby IK - Eskilsminne IF 4 - 0 Bäckagårds IP
2018-09-30 14:15 Torslanda IK - IF Lödde 3 - 1 30 Torslandavallen 2 Konstgräs
Oktober
2018-10-06 14:00 IK Oddevold - Norrby IF 0 - 1 Thordengården
2018-10-06 14:00 Varbergs BoIS FC - Lunds BK 2 - 4 Påskbergsvallen B
2018-10-07 12:00 Torslanda IK - Utsiktens BK 0 - 2 100 Torslandavallen 2 Konstgräs
2018-10-07 13:00 Landskrona BoIS - IFK Värnamo 1 - 4 Landskrona IP B-plan
2018-10-07 14:00 Lerums IS - Kvarnby IK 4 - 1 24 Aspevallen 1 Gräs
2018-10-07 14:00 Eskilsminne IF - IF Lödde 4 - 3 Harlyckan
2018-10-07 15:00 Kristianstad FC - IFK Osby 1 - 4 50 Kristianstads Arenaområde
2018-10-11 19:00 Norrby IF - Kristianstad FC 4 - 0 Ramnavallen konstgräs
2018-10-13 13:00 IFK Värnamo - Varbergs BoIS FC 2 - 1 85 Ljusseveka
2018-10-14 13:00 Kristianstad FC - IK Oddevold 2 - 0 Kristianstads Arenaområde
2018-10-14 13:00 Utsiktens BK - Eskilsminne IF 7 - 0 44 Ruddalen 1 Konstgräs
2018-10-14 13:00 IFK Osby - Lunds BK 3 - 4 32 Osby IP
2018-10-14 14:00 IF Lödde - Lerums IS 4 - 1 30 Tolvans IP
2018-10-14 14:00 Kvarnby IK - Landskrona BoIS 1 - 6 67 Bäckagårds IP
2018-10-20 13:00 IFK Värnamo - Kristianstad FC 6 - 0 40 Ljusseveka
2018-10-20 14:00 Kvarnby IK - Norrby IF 0 - 2 25 Bäckagårds IP
2018-10-20 14:00 Varbergs BoIS FC - Torslanda IK 6 - 4 Påskbergsvallen B
2018-10-21 13:00 IF Lödde - Utsiktens BK 3 - 0 Tolvans IP
2018-10-21 13:00 Landskrona BoIS - Eskilsminne IF 7 - 2 70 Landskrona IP B-plan
2018-10-21 13:00 IFK Osby - Lerums IS 4 - 2 Osby IP
2018-10-21 14:00 Lunds BK - IK Oddevold 6 - 1 50 Klostergårdens IP, centrumplan
2018-10-28 13:00 Torslanda IK - Lunds BK 1 - 1 33 Torslandavallen 2 Konstgräs
2018-10-28 14:00 IK Oddevold - IFK Värnamo 1 - 0 25 Thordengården
2018-10-28 15:00 Kristianstad FC - Kvarnby IK 3 - 4 Kristianstads Arenaområde
2018-10-28 15:00 Norrby IF - IF Lödde 5 - 1 Ramnavallen konstgräs
2018-10-28 15:00 Utsiktens BK - IFK Osby 9 - 0 29 Ruddalen 1 Konstgräs
2018-10-28 15:00 Lerums IS - Landskrona BoIS 2 - 1 35 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2018-10-28 15:00 Eskilsminne IF - Varbergs BoIS FC 0 - 3 Harlyckan