Spelprogram - U17 Div.1 Södra Götaland

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Resultat Publik Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2018-04-14 13:30 IFK Värnamo - BK Olympic 1 - 3 50 Finnvedsvallen
2018-04-14 14:00 Lunds BK - Växjö Norra IF 2 - 2 50 Klostergårdens IP plan 3
2018-04-14 14:00 Norrby IF - Östers IF 1 - 1 Ramnavallen konstgräs
2018-04-15 13:00 Ängelholms FF - Utsiktens BK 3 - 0 40 Ängelholms IP A-plan
2018-04-15 14:00 IF Lödde - Mjällby AIF 3 - 2 Tolvans IP
2018-04-15 15:00 IFK Berga - Varbergs BoIS FC 1 - 0 35 Fjölebro IP - Konstgräs
2018-04-21 12:00 Varbergs BoIS FC - Lunds BK 0 - 4 Ankarvallen B
2018-04-21 14:00 BK Olympic - Norrby IF 2 - 1 Lindängens IP, Malmö B-plan
2018-04-22 13:00 Växjö Norra IF - Ängelholms FF 0 - 4 Fagrabäck Konstgräs
2018-04-22 14:00 Mjällby AIF - IFK Värnamo 2 - 0 50 Strandvallen A-plan
2018-04-22 14:00 Östers IF - IFK Berga 1 - 0 Värendsvallen F-plan
2018-04-22 16:00 Utsiktens BK - IF Lödde 0 - 1 35 Ruddalen 1 Konstgräs
2018-04-28 13:00 Lunds BK - Östers IF 1 - 1 Klostergårdens IP plan 3
2018-04-28 14:00 Norrby IF - Mjällby AIF 2 - 2 40 Ramnavallen konstgräs
2018-04-28 15:30 IFK Värnamo - IF Lödde 2 - 2 Finnvedsvallen
2018-04-29 13:00 Ängelholms FF - Varbergs BoIS FC 2 - 3 Ängelholms IP
2018-04-29 14:00 IFK Berga - BK Olympic 0 - 3 Gasten IP
2018-04-29 14:00 Växjö Norra IF - Utsiktens BK 2 - 1 20 Fagrabäck Konstgräs
Maj
2018-05-05 13:00 BK Olympic - Lunds BK 4 - 1 Lindängens IP, Malmö A-plan
2018-05-05 14:00 Mjällby AIF - IFK Berga 1 - 0 Strandvallen A-plan
2018-05-05 14:00 Varbergs BoIS FC - Växjö Norra IF 2 - 1 59 Håstens IP A
2018-05-06 14:00 IF Lödde - Norrby IF 3 - 1 70 Tolvans IP
2018-05-06 14:00 Östers IF - Ängelholms FF 2 - 1 60 Värendsvallen F-plan
2018-05-06 15:15 Utsiktens BK - IFK Värnamo 0 - 4 43 Ruddalen 1 Konstgräs
2018-05-10 13:00 Norrby IF - IFK Värnamo 1 - 3 Ramnavallen konstgräs
2018-05-12 12:00 Lunds BK - Mjällby AIF 2 - 0 Klostergårdens IP plan 3
2018-05-12 14:00 Varbergs BoIS FC - Utsiktens BK 1 - 2 Håstens IP A
2018-05-13 12:00 Växjö Norra IF - Östers IF 0 - 0 170 Åbo Idrottsplats
2018-05-13 13:00 Ängelholms FF - BK Olympic 5 - 2 38 Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
2018-05-13 15:00 IFK Berga - IF Lödde 2 - 1 50 Bergavik IP
2018-05-19 13:00 IFK Värnamo - IFK Berga 5 - 0 50 Finnvedsvallen
2018-05-19 14:00 BK Olympic - Växjö Norra IF 1 - 0 20 Lindängens IP, Malmö A-plan
2018-05-20 12:00 Mjällby AIF - Ängelholms FF 3 - 2 100 Strandvallen A-plan
2018-05-20 14:00 IF Lödde - Lunds BK 1 - 2 47 Tolvans IP
2018-05-20 14:00 Östers IF - Varbergs BoIS FC 1 - 1 Värendsvallen F-plan
2018-05-20 16:00 Utsiktens BK - Norrby IF 3 - 5 Ruddalen 1 Konstgräs
2018-05-26 14:00 Varbergs BoIS FC - BK Olympic 0 - 1 48 Påskbergsvallen B
2018-05-26 15:00 Lunds BK - IFK Värnamo 2 - 2 Klostergårdens IP plan 3
2018-05-27 13:00 Ängelholms FF - IF Lödde 3 - 3 45 Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
2018-05-27 15:00 IFK Berga - Norrby IF 1 - 4 35 Bergavik IP
2018-05-27 15:00 Växjö Norra IF - Mjällby AIF 3 - 2 100 Åbo Idrottsplats
2018-05-27 18:00 Östers IF - Utsiktens BK 3 - 1 Värendsvallen F-plan
Juni
2018-06-02 13:00 Norrby IF - Lunds BK 1 - 6 Ramnavallen konstgräs
2018-06-02 13:00 IFK Värnamo - Ängelholms FF 3 - 0 30 Finnvedsvallen
2018-06-02 13:00 Mjällby AIF - Varbergs BoIS FC 3 - 1 Strandvallen A-plan
2018-06-03 14:00 BK Olympic - Östers IF 2 - 1 Lindängens IP, Malmö
2018-06-03 14:00 Utsiktens BK - IFK Berga 3 - 0 35 Åkeredsvallen 1 Gräs
2018-06-03 15:30 IF Lödde - Växjö Norra IF 1 - 1 Tolvans IP
2018-06-06 14:00 IF Lödde - Utsiktens BK 3 - 2 Tolvans IP A-plan
2018-06-09 14:00 BK Olympic - Utsiktens BK 3 - 0 Lindängens IP, Malmö B-plan
2018-06-09 14:00 Varbergs BoIS FC - IF Lödde 5 - 1 Påskbergsvallen B
2018-06-09 15:00 Lunds BK - IFK Berga 5 - 1 75 Klostergårdens IP plan 3
2018-06-10 13:00 Ängelholms FF - Norrby IF 4 - 2 50 Ängelholms IP
2018-06-10 14:00 Östers IF - Mjällby AIF 5 - 1 45 Värendsvallen F-plan
2018-06-10 15:00 Växjö Norra IF - IFK Värnamo 4 - 0 120 Åbo Idrottsplats
2018-06-16 12:30 Mjällby AIF - BK Olympic 5 - 3 Strandvallen A-plan
2018-06-16 13:00 IFK Värnamo - Varbergs BoIS FC 3 - 0 50 Finnvedsvallen
2018-06-16 16:00 Lunds BK - Utsiktens BK 5 - 0 Klostergårdens IP plan 3
2018-06-17 14:00 Norrby IF - Växjö Norra IF 2 - 3 32 Ramnavallen konstgräs
2018-06-17 14:00 IF Lödde - Östers IF 2 - 5 Tolvans IP
2018-06-17 15:00 IFK Berga - Ängelholms FF 1 - 2 Bergavik IP
2018-06-20 19:00 Ängelholms FF - Lunds BK 0 - 1 Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
2018-06-21 19:00 Östers IF - IFK Värnamo 1 - 3 Värendsvallen F-plan
2018-06-24 13:00 BK Olympic - IF Lödde 3 - 1 80 Lindängens IP, Malmö
2018-06-24 14:00 Utsiktens BK - Mjällby AIF 4 - 4 30 Åkeredsvallen 1 Gräs
2018-06-24 14:00 Varbergs BoIS FC - Norrby IF 6 - 2 Övrevi A
2018-06-24 15:00 Växjö Norra IF - IFK Berga 1 - 0 65 Åbo Idrottsplats
2018-06-30 14:00 Växjö Norra IF - Lunds BK 1 - 0 60 Åbo Idrottsplats
2018-06-30 14:00 Varbergs BoIS FC - IFK Berga 1 - 2 95 Påskbergsvallen B
2018-06-30 14:00 Mjällby AIF - IF Lödde 5 - 2 Lörby Park
Juli
2018-07-01 14:00 BK Olympic - IFK Värnamo 2 - 4 100 Lindängens IP, Malmö
2018-07-29 14:00 Östers IF - Norrby IF 2 - 1 15 Värendsvallen F-plan
Augusti
2018-08-04 15:00 Lunds BK - Varbergs BoIS FC 1 - 2 46 Klostergårdens IP plan 3
2018-08-04 15:30 IFK Värnamo - Mjällby AIF 1 - 2 Finnvedsvallen
2018-08-05 13:00 Ängelholms FF - Växjö Norra IF 1 - 1 23 Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
2018-08-05 14:00 Norrby IF - BK Olympic 3 - 2 75 Ramnavallen konstgräs
2018-08-05 15:00 IFK Berga - Östers IF 0 - 3 Bergavik IP
2018-08-11 12:00 Varbergs BoIS FC - Ängelholms FF 3 - 3 52 Påskbergsvallen B
2018-08-11 14:00 BK Olympic - IFK Berga 3 - 2 30 Lindängens IP, Malmö A-plan
2018-08-11 14:00 Mjällby AIF - Norrby IF 1 - 1 Strandvallen A-plan
2018-08-12 13:00 IF Lödde - IFK Värnamo 1 - 3 Tolvans IP B-plan
2018-08-12 14:00 Östers IF - Lunds BK 2 - 3 75 Värendsvallen F-plan
2018-08-12 14:00 Utsiktens BK - Växjö Norra IF 1 - 1 55 Åkeredsvallen 1 Gräs
2018-08-18 13:00 Norrby IF - IF Lödde 4 - 0 26 Ramnavallen konstgräs
2018-08-18 13:00 Lunds BK - BK Olympic 4 - 0 Klostergårdens IP plan 3
2018-08-18 13:00 IFK Värnamo - Utsiktens BK 6 - 0 30 Ljusseveka konstgräs
2018-08-19 13:00 Ängelholms FF - Östers IF 1 - 2 Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
2018-08-19 15:00 IFK Berga - Mjällby AIF 1 - 3 Bergavik IP
2018-08-19 15:00 Växjö Norra IF - Varbergs BoIS FC 2 - 1 75 Åbo Idrottsplats
2018-08-25 13:00 IFK Värnamo - Norrby IF 3 - 2 50 Finnvedsvallen
2018-08-25 14:00 BK Olympic - Ängelholms FF 1 - 1 27 Lindängens IP, Malmö
2018-08-26 14:00 Utsiktens BK - Varbergs BoIS FC 2 - 0 25 Åkeredsvallen 1 Gräs
2018-08-26 14:00 Östers IF - Växjö Norra IF 3 - 1 100 Värendsvallen F-plan
2018-08-26 15:00 Mjällby AIF - Lunds BK 0 - 2 Strandvallen A-plan
2018-08-26 15:00 IF Lödde - IFK Berga 5 - 0 125 Tolvans IP
September
2018-09-01 13:00 Lunds BK - IF Lödde 2 - 1 35 Klostergårdens IP plan 3
2018-09-01 14:00 Varbergs BoIS FC - Östers IF 3 - 3 47 Håstens IP A
2018-09-01 16:00 Norrby IF - Utsiktens BK 4 - 3 Ramnavallen konstgräs
2018-09-02 13:00 Ängelholms FF - Mjällby AIF 1 - 6 88 Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
2018-09-02 14:00 Växjö Norra IF - BK Olympic 2 - 1 125 Åbo Idrottsplats
2018-09-02 15:00 IFK Berga - IFK Värnamo 0 - 6 Bergavik IP
2018-09-08 13:00 IFK Värnamo - Lunds BK 0 - 1 175 Finnvedsvallen
2018-09-08 14:00 Mjällby AIF - Växjö Norra IF 3 - 3 Strandvallen A-plan
2018-09-09 14:00 Norrby IF - IFK Berga 2 - 0 Ramnavallen konstgräs
2018-09-09 14:00 BK Olympic - Varbergs BoIS FC 4 - 3 24 Lindängens IP, Malmö A-plan
2018-09-09 15:30 IF Lödde - Ängelholms FF 1 - 2 45 Tolvans IP
2018-09-09 16:00 Utsiktens BK - Östers IF 1 - 3 40 Ruddalen 1 Konstgräs
2018-09-15 13:00 Lunds BK - Norrby IF 2 - 3 Klostergårdens IP plan 3
2018-09-15 14:00 Varbergs BoIS FC - Mjällby AIF 0 - 5 Håstens IP A
2018-09-16 13:00 Ängelholms FF - IFK Värnamo 4 - 8 52 Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
2018-09-16 14:00 Östers IF - BK Olympic 3 - 3 Värendsvallen F-plan
2018-09-16 14:00 IFK Berga - Utsiktens BK 0 - 4 Bergavik IP
2018-09-16 15:00 Växjö Norra IF - IF Lödde 1 - 4 Åbo Idrottsplats
2018-09-22 12:00 Mjällby AIF - Östers IF 0 - 3 100 Strandvallen A-plan
2018-09-22 13:00 IFK Värnamo - Växjö Norra IF 6 - 1 Finnvedsvallen
2018-09-23 13:00 Norrby IF - Ängelholms FF 2 - 0 Ramnavallen konstgräs
2018-09-23 14:00 IFK Berga - Lunds BK 2 - 4 Bergavik IP
2018-09-23 14:00 Utsiktens BK - BK Olympic 0 - 2 50 Åkeredsvallen 1 Gräs
2018-09-23 14:00 IF Lödde - Varbergs BoIS FC 5 - 0 Tolvans IP
2018-09-29 14:00 Varbergs BoIS FC - IFK Värnamo 1 - 5 35 Påskbergsvallen B
2018-09-29 14:00 BK Olympic - Mjällby AIF 3 - 1 Lindängens IP, Malmö A-plan
2018-09-30 14:00 Växjö Norra IF - Norrby IF 1 - 2 32 Åbo Idrottsplats
2018-09-30 14:00 Östers IF - IF Lödde 3 - 4 Värendsvallen F-plan
2018-09-30 15:00 Ängelholms FF - IFK Berga 2 - 2 20 Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
2018-09-30 16:00 Utsiktens BK - Lunds BK 2 - 3 Ruddalen 1 Konstgräs
Oktober
2018-10-07 14:00 Lunds BK - Ängelholms FF 4 - 0 100 Klostergårdens IP, centrumplan
2018-10-07 14:00 Mjällby AIF - Utsiktens BK 4 - 3 Strandvallen A-plan
2018-10-07 14:00 IF Lödde - BK Olympic 2 - 2 Tolvans IP
2018-10-07 14:00 IFK Värnamo - Östers IF 3 - 0 60 Finnvedsvallen
2018-10-07 14:00 Norrby IF - Varbergs BoIS FC 5 - 0 Ramnavallen konstgräs
2018-10-07 14:00 IFK Berga - Växjö Norra IF 3 - 2 Bergavik IP
2018-10-14 16:00 Utsiktens BK - Ängelholms FF 0 - 0 25 Ruddalen 1 Konstgräs