Spelprogram - Div 2 Södra Svealand, herrar

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Resultat Publik Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2018-04-07 14:00 Enskede IK - Motala AIF FK 3 - 0 50 Enskede IP 2
2018-04-07 14:00 IFK Haninge - Värmdö IF 1 - 0 50 Torvalla IP 3
2018-04-07 16:00 Newroz FC - Södertälje FK 0 - 0 325 Sätra BP 1
2018-04-07 17:00 Huddinge IF - IF Sylvia 2 - 4 50 Källbrinks IP 1
2018-04-08 16:00 Eskilstuna City FK - Värmbols FC 0 - 2 50 Tunavallen
2018-04-08 16:00 IK Sleipner - Nora BK 1 - 2 50 Östgötaporten
2018-04-08 16:00 AFK Linköping - IFK Aspudden-Tellus 1 - 1 50 Linköping Arena
2018-04-14 14:00 Värmbols FC - Enskede IK 0 - 0 250 Backavallen KG
2018-04-14 14:00 Värmdö IF - AFK Linköping 0 - 0 40 Värmdövallen 2
2018-04-14 15:00 Södertälje FK - Huddinge IF 3 - 1 125 Södertälje Fotbollsarena
2018-04-14 16:00 Motala AIF FK - Newroz FC 3 - 2 612 Idrottsparken Motala A
2018-04-14 16:00 IFK Aspudden-Tellus - IK Sleipner 3 - 2 237 Aspuddens IP 1
2018-04-14 16:00 IF Sylvia - IFK Haninge 2 - 3 50 Östgötaporten
2018-04-21 14:00 Huddinge IF - Newroz FC 0 - 3 202 Källbrinks IP 1
2018-04-21 14:00 IFK Haninge - Södertälje FK 2 - 2 105 Torvalla IP 3
2018-04-21 14:00 Enskede IK - Nora BK 1 - 0 130 Enskede IP 2
2018-04-21 16:00 AFK Linköping - IF Sylvia 4 - 4 259 Linköping Arena
2018-04-21 16:00 Eskilstuna City FK - IFK Aspudden-Tellus 1 - 2 150 Tunavallen
2018-04-22 14:00 Värmbols FC - Motala AIF FK 1 - 1 272 Backavallen A
2018-04-22 16:00 IK Sleipner - Värmdö IF 2 - 3 102 Östgötaporten
2018-04-28 14:00 IFK Aspudden-Tellus - Enskede IK 1 - 1 303 Aspuddens IP 1
2018-04-28 15:00 Södertälje FK - AFK Linköping 4 - 1 Södertälje Fotbollsarena
2018-04-28 16:00 Newroz FC - IFK Haninge 2 - 2 Sätra BP 1
2018-04-28 16:00 Motala AIF FK - Huddinge IF 5 - 3 282 Idrottsparken Motala A
Maj
2018-05-01 14:00 Värmdö IF - Eskilstuna City FK 1 - 1 Värmdövallen 2
2018-05-01 16:00 Nora BK - Värmbols FC 2 - 2 217 Nitrovallen
2018-05-01 17:00 IF Sylvia - IK Sleipner 4 - 2 Östgötaporten
2018-05-05 12:00 Värmbols FC - IFK Aspudden-Tellus 1 - 3 150 Backavallen A
2018-05-05 14:00 Nora BK - Motala AIF FK 1 - 0 215 Nitrovallen
2018-05-05 14:00 IFK Haninge - Huddinge IF 3 - 0 Torvalla IP 3
2018-05-05 14:00 Enskede IK - Värmdö IF 2 - 1 110 Enskede IP 1
2018-05-05 16:00 AFK Linköping - Newroz FC 1 - 2 105 Linköping Arena
2018-05-05 16:00 Eskilstuna City FK - IF Sylvia 0 - 1 275 Tunavallen
2018-05-06 16:00 IK Sleipner - Södertälje FK 1 - 1 Östgötaporten
2018-05-10 16:00 Motala AIF FK - IFK Haninge 3 - 2 323 Idrottsparken Motala A
2018-05-12 14:00 Värmdö IF - Värmbols FC 2 - 2 45 Värmdövallen 2
2018-05-12 15:00 Södertälje FK - Eskilstuna City FK 4 - 0 125 Östertälje IP B
2018-05-12 16:00 IFK Aspudden-Tellus - Nora BK 3 - 1 243 Aspuddens IP 1
2018-05-12 16:00 IF Sylvia - Enskede IK 0 - 2 Östgötaporten
2018-05-12 17:00 Newroz FC - IK Sleipner 2 - 1 249 Sätra IP 1
2018-05-13 17:00 Huddinge IF - AFK Linköping 1 - 2 Källbrinks IP 1
2018-05-19 14:00 Värmbols FC - IF Sylvia 0 - 3 229 Värmbols IP
2018-05-19 14:00 Nora BK - Värmdö IF 1 - 0 427 Norvalla
2018-05-19 14:15 Enskede IK - Södertälje FK 1 - 1 Enskede IP 2
2018-05-19 16:00 IFK Aspudden-Tellus - Motala AIF FK 1 - 4 162 Aspuddens IP 1
2018-05-19 16:00 Eskilstuna City FK - Newroz FC 1 - 4 200 Tunavallen
2018-05-20 16:00 AFK Linköping - IFK Haninge 0 - 3 150 Linköping Arena
2018-05-20 17:00 IK Sleipner - Huddinge IF 2 - 3 Östgötaporten
2018-05-26 14:00 IFK Haninge - IK Sleipner 3 - 1 87 Torvalla IP 3
2018-05-26 14:00 Huddinge IF - Eskilstuna City FK 4 - 1 95 Källbrinks IP 1
2018-05-26 14:00 Värmdö IF - IFK Aspudden-Tellus 1 - 2 101 Värmdövallen 2
2018-05-26 15:00 Södertälje FK - Värmbols FC 0 - 3 103 Östertälje IP B
2018-05-26 16:00 IF Sylvia - Nora BK 3 - 1 Östgötaporten
2018-05-26 16:00 Motala AIF FK - AFK Linköping 1 - 1 413 Idrottsparken Motala A
2018-05-27 16:00 Newroz FC - Enskede IK 2 - 0 Sätra IP 1
2018-05-30 19:00 Nora BK - Eskilstuna City FK 3 - 1 260 Norvalla
Juni
2018-06-02 14:00 Värmbols FC - Newroz FC 0 - 1 148 Värmbols IP
2018-06-02 14:15 Värmdö IF - Motala AIF FK 0 - 3 95 Värmdövallen 1
2018-06-02 16:00 Enskede IK - Huddinge IF 3 - 2 137 Enskede IP 1
2018-06-02 16:00 IFK Aspudden-Tellus - IF Sylvia 1 - 3 Aspuddens IP 1
2018-06-03 16:00 Eskilstuna City FK - IFK Haninge 0 - 4 50 Tunavallen
2018-06-05 19:30 IK Sleipner - AFK Linköping 0 - 1 121 Mirum Arena
2018-06-06 17:00 Nora BK - Södertälje FK 4 - 0 237 Norvalla
2018-06-09 14:00 IFK Haninge - Enskede IK 1 - 1 405 Torvalla IP 1
2018-06-09 14:00 Huddinge IF - Värmbols FC 1 - 2 102 Källbrinks IP 1
2018-06-09 15:00 Södertälje FK - IFK Aspudden-Tellus 0 - 2 Östertälje IP B
2018-06-09 16:00 AFK Linköping - Eskilstuna City FK 4 - 0 150 Linköping Arena
2018-06-09 16:00 Newroz FC - Nora BK 2 - 1 230 Sätra IP 1
2018-06-09 16:00 IF Sylvia - Värmdö IF 2 - 0 50 Fastighetsteknik Arena
2018-06-11 19:00 Motala AIF FK - IK Sleipner 2 - 3 Idrottsparken Motala A
2018-06-16 13:00 Nora BK - Huddinge IF 6 - 3 202 Norvalla
2018-06-16 14:00 Värmdö IF - Södertälje FK 1 - 3 50 Värmdövallen 1
2018-06-16 16:00 Enskede IK - AFK Linköping 3 - 0 50 Enskede IP 1
2018-06-16 16:00 Eskilstuna City FK - IK Sleipner 3 - 2 Tunavallen
2018-06-16 16:00 IFK Aspudden-Tellus - Newroz FC 2 - 1 403 Aspuddens IP 1
2018-06-16 16:00 Värmbols FC - IFK Haninge 0 - 1 55 Värmbols IP
2018-06-18 19:00 IF Sylvia - Motala AIF FK 1 - 2 Fastighetsteknik Arena
2018-06-20 19:30 AFK Linköping - Värmbols FC 1 - 1 50 Linköping Arena
2018-06-20 19:30 Huddinge IF - IFK Aspudden-Tellus 1 - 0 89 Källbrinks IP 1
2018-06-21 19:00 IFK Haninge - Nora BK 3 - 2 Torvalla IP 1
2018-06-21 19:00 Newroz FC - Värmdö IF 4 - 1 Sätra IP 1
2018-06-24 17:00 IK Sleipner - Enskede IK 1 - 1 250 Mirum Arena
2018-06-25 19:00 Motala AIF FK - Eskilstuna City FK 7 - 0 251 Idrottsparken Motala A
2018-06-26 19:30 Södertälje FK - IF Sylvia 0 - 4 89 Östertälje IP B
2018-06-27 19:30 IFK Aspudden-Tellus - IFK Haninge 1 - 1 170 Aspuddens IP 1
2018-06-28 19:00 Nora BK - AFK Linköping 2 - 3 241 Norvalla
2018-06-29 19:00 Värmbols FC - IK Sleipner 1 - 0 Värmbols IP
2018-06-30 14:00 Värmdö IF - Huddinge IF 0 - 1 Värmdövallen 1
2018-06-30 16:00 Enskede IK - Eskilstuna City FK 2 - 0 39 Enskede IP 1
2018-06-30 16:00 Södertälje FK - Motala AIF FK 2 - 3 65 Östertälje IP B
2018-06-30 16:00 IF Sylvia - Newroz FC 1 - 1 150 Östgötaporten
Juli
2018-07-04 19:30 IK Sleipner - IFK Aspudden-Tellus 3 - 2 Östgötaporten
2018-07-07 19:15 Eskilstuna City FK - Nora BK 2 - 1 Tunavallen
2018-07-07 19:30 Enskede IK - Värmbols FC 1 - 1 Enskede IP 2
2018-07-07 19:30 AFK Linköping - Värmdö IF 3 - 2 Linköping Arena
2018-07-07 19:30 Newroz FC - Motala AIF FK 3 - 1 105 Sätra IP 1
2018-07-29 14:00 IFK Haninge - IF Sylvia 1 - 3 199 Torvalla IP 1
Augusti
2018-08-01 19:00 Huddinge IF - Södertälje FK 1 - 5 190 Källbrinks IP 1
2018-08-04 14:00 Värmdö IF - IFK Haninge 1 - 3 Värmdövallen 1
2018-08-04 16:00 Södertälje FK - Newroz FC 1 - 5 Östertälje IP B
2018-08-04 16:00 IF Sylvia - Huddinge IF 4 - 0 68 Östgötaporten
2018-08-04 16:00 Nora BK - IK Sleipner 0 - 0 197 Norvalla
2018-08-04 16:00 Värmbols FC - Eskilstuna City FK 3 - 1 328 Backavallen A
2018-08-04 16:00 Motala AIF FK - Enskede IK 1 - 2 326 Idrottsparken Motala A
2018-08-07 19:30 IFK Aspudden-Tellus - AFK Linköping 3 - 1 149 Aspuddens IP 1
2018-08-11 14:00 Värmdö IF - IK Sleipner 0 - 5 50 Värmdövallen 1
2018-08-11 14:00 Nora BK - Enskede IK 1 - 3 151 Norvalla
2018-08-11 16:00 Newroz FC - Huddinge IF 3 - 1 220 Sätra IP 1
2018-08-11 16:00 IFK Aspudden-Tellus - Eskilstuna City FK 0 - 1 149 Aspuddens IP 1
2018-08-11 16:00 Motala AIF FK - Värmbols FC 1 - 4 263 Idrottsparken Motala A
2018-08-12 15:00 Södertälje FK - IFK Haninge 1 - 1 52 Östertälje IP B
2018-08-14 19:00 IF Sylvia - AFK Linköping 2 - 0 Östgötaporten
2018-08-18 14:00 Enskede IK - IFK Aspudden-Tellus 0 - 3 175 Enskede IP 1
2018-08-18 14:00 IFK Haninge - Newroz FC 2 - 0 165 Torvalla IP 1
2018-08-18 14:00 Huddinge IF - Motala AIF FK 0 - 4 198 Källbrinks IP 1
2018-08-18 14:00 Värmbols FC - Nora BK 4 - 0 203 Värmbols IP
2018-08-18 16:00 AFK Linköping - Södertälje FK 0 - 2 Linköping Arena
2018-08-19 16:00 Eskilstuna City FK - Värmdö IF 2 - 1 250 Tunavallen
2018-08-19 18:00 IK Sleipner - IF Sylvia 1 - 4 Östgötaporten
2018-08-25 14:00 Huddinge IF - IFK Haninge 0 - 3 100 Källbrinks IP 1
2018-08-25 15:00 Södertälje FK - IK Sleipner 2 - 2 132 Östertälje IP B
2018-08-25 16:00 Newroz FC - AFK Linköping 1 - 0 250 Sätra IP 1
2018-08-25 16:00 IF Sylvia - Eskilstuna City FK 5 - 3 Östgötaporten
2018-08-25 16:00 IFK Aspudden-Tellus - Värmbols FC 0 - 2 156 Aspuddens IP 1
2018-08-26 14:00 Värmdö IF - Enskede IK 0 - 5 Värmdövallen 1
2018-08-27 19:00 Motala AIF FK - Nora BK 4 - 1 187 Idrottsparken Motala A
September
2018-09-01 13:30 Nora BK - IFK Aspudden-Tellus 0 - 1 115 Norvalla
2018-09-01 14:00 Enskede IK - IF Sylvia 0 - 1 Enskede IP 1
2018-09-01 14:00 IFK Haninge - Motala AIF FK 2 - 1 59 Torvalla IP 1
2018-09-01 14:00 Värmbols FC - Värmdö IF 2 - 2 Värmbols IP
2018-09-01 16:00 AFK Linköping - Huddinge IF 1 - 3 Linköping Arena
2018-09-02 16:00 Eskilstuna City FK - Södertälje FK 1 - 2 Tunavallen
2018-09-02 17:00 IK Sleipner - Newroz FC 1 - 1 200 Östgötaporten
2018-09-08 14:00 IFK Haninge - AFK Linköping 5 - 0 80 Torvalla IP 1
2018-09-08 14:00 Huddinge IF - IK Sleipner 1 - 0 Källbrinks IP 1
2018-09-08 14:00 Värmdö IF - Nora BK 2 - 0 109 Värmdövallen 1
2018-09-08 15:00 Södertälje FK - Enskede IK 4 - 1 150 Östertälje IP B
2018-09-08 16:00 Newroz FC - Eskilstuna City FK 5 - 1 150 Sätra IP 1
2018-09-08 16:00 IF Sylvia - Värmbols FC 2 - 1 Östgötaporten
2018-09-08 16:00 Motala AIF FK - IFK Aspudden-Tellus 4 - 1 256 Idrottsparken Motala A
2018-09-15 14:00 Enskede IK - Newroz FC 3 - 1 Enskede IP 1
2018-09-15 14:00 Nora BK - IF Sylvia 1 - 0 117 Norvalla
2018-09-15 14:00 Värmbols FC - Södertälje FK 2 - 0 143 Värmbols IP
2018-09-15 16:00 AFK Linköping - Motala AIF FK 2 - 2 170 Linköping Arena
2018-09-15 16:00 IFK Aspudden-Tellus - Värmdö IF 1 - 2 169 Aspuddens IP 1
2018-09-15 17:00 IK Sleipner - IFK Haninge 1 - 6 Östgötaporten
2018-09-16 16:00 Eskilstuna City FK - Huddinge IF 2 - 2 70 Tunavallen
2018-09-22 14:00 Värmdö IF - IF Sylvia 0 - 1 53 Värmdövallen 1
2018-09-22 14:00 Värmbols FC - Huddinge IF 1 - 0 185 Backavallen A
2018-09-22 15:00 Nora BK - Newroz FC 3 - 2 170 Norvalla
2018-09-22 16:00 IFK Aspudden-Tellus - Södertälje FK 2 - 3 285 Aspuddens IP 1
2018-09-22 17:00 Enskede IK - IFK Haninge 0 - 2 Enskede IP 1
2018-09-23 16:00 Eskilstuna City FK - AFK Linköping 1 - 2 128 Tunavallen
2018-09-24 19:00 IK Sleipner - Motala AIF FK 1 - 1 414 Östgötaporten
2018-09-29 14:00 IFK Haninge - Eskilstuna City FK 5 - 1 Torvalla IP 1
2018-09-29 14:00 Huddinge IF - Enskede IK 3 - 2 43 Källbrinks IP 1
2018-09-29 14:00 Motala AIF FK - Värmdö IF 1 - 0 Idrottsparken Motala A
2018-09-29 15:00 AFK Linköping - IK Sleipner 1 - 0 57 Linköping Arena
2018-09-29 15:00 Södertälje FK - Nora BK 2 - 3 Östertälje IP B
2018-09-29 16:00 Newroz FC - Värmbols FC 3 - 1 75 Sätra IP 1
2018-09-29 16:00 IF Sylvia - IFK Aspudden-Tellus 6 - 0 Östgötaporten
Oktober
2018-10-05 19:00 IK Sleipner - Värmbols FC 3 - 1 128 Östgötaporten
2018-10-06 14:00 IFK Haninge - IFK Aspudden-Tellus 1 - 0 273 Torvalla IP 1
2018-10-06 14:00 Huddinge IF - Värmdö IF 0 - 2 Källbrinks IP 1
2018-10-06 14:00 Motala AIF FK - Södertälje FK 6 - 0 127 Idrottsparken Motala A
2018-10-06 16:00 Newroz FC - IF Sylvia 1 - 2 95 Sätra IP 1
2018-10-07 16:00 Eskilstuna City FK - Enskede IK 2 - 3 125 Tunavallen
2018-10-07 16:00 AFK Linköping - Nora BK 0 - 0 Linköping Arena
2018-10-13 14:00 Enskede IK - IK Sleipner 1 - 1 169 Enskede IP 1
2018-10-13 14:00 Värmdö IF - Newroz FC 3 - 0 120 Värmdövallen 1
2018-10-13 14:00 Värmbols FC - AFK Linköping 6 - 0 Värmbols IP
2018-10-13 15:00 Nora BK - IFK Haninge 3 - 2 165 Norvalla
2018-10-13 16:00 IF Sylvia - Södertälje FK 8 - 0 80 Östgötaporten
2018-10-13 16:00 IFK Aspudden-Tellus - Huddinge IF 1 - 1 Aspuddens IP 1
2018-10-14 16:00 Eskilstuna City FK - Motala AIF FK 2 - 4 181 Tunavallen
2018-10-21 14:00 IK Sleipner - Eskilstuna City FK 4 - 0 Östgötaporten
2018-10-21 14:00 AFK Linköping - Enskede IK 0 - 2 63 Linköping Arena
2018-10-21 14:00 IFK Haninge - Värmbols FC 2 - 0 98 Torvalla IP 1
2018-10-21 14:00 Huddinge IF - Nora BK 6 - 2 69 Källbrinks IP 1
2018-10-21 14:00 Newroz FC - IFK Aspudden-Tellus 1 - 1 100 Sätra IP 1
2018-10-21 14:00 Södertälje FK - Värmdö IF 2 - 4 Östertälje IP B
2018-10-21 14:00 Motala AIF FK - IF Sylvia 1 - 2 400 Idrottsparken Motala A