Spelprogram - Div 2 Västra Götaland, herrar

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Resultat Publik Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2018-04-07 13:00 Lindome GIF - KSF Prespa Birlik 4 - 0 307 Lindevi IP 1 Konstgräs
2018-04-07 14:00 BK Olympic - Hittarps IK 1 - 6 75 Lindängens IP, Malmö A-plan
2018-04-07 14:00 Ullareds IK - Varbergs GIF FK 0 - 2 210 Hedevi 1
2018-04-07 16:00 Assyriska BK - Vinbergs IF 0 - 0 Ruddalen 1 Konstgräs
2018-04-07 16:00 IS Halmia - Sävedalens IF 1 - 3 Örjans Vall
2018-04-08 14:00 Högaborgs BK - Kvarnby IK 2 - 0 Västergårds IP 7, konstgräs
2018-04-09 19:30 FC Rosengård 1917 - IFK Malmö FK 1 - 1 Malmö IP
2018-04-14 13:00 Hittarps IK - Ullareds IK 2 - 1 Laröds IP A-plan
2018-04-14 14:00 Vinbergs IF - BK Olympic 0 - 0 220 Vinåvallen A
2018-04-14 14:00 Kvarnby IK - IS Halmia 2 - 0 Bäckagårds IP plan 1
2018-04-14 15:00 Varbergs GIF FK - FC Rosengård 1917 1 - 3 80 Påskbergsvallen A
2018-04-14 16:00 KSF Prespa Birlik - Assyriska BK 3 - 1 Malmö IP
2018-04-15 16:45 Sävedalens IF - Lindome GIF 1 - 1 109 Ruddalen 1 Konstgräs
2018-04-16 19:00 IFK Malmö FK - Högaborgs BK 1 - 0 89 Malmö Stadion
2018-04-21 13:00 Lindome GIF - Kvarnby IK 0 - 0 Lindevi IP 1 Konstgräs
2018-04-21 14:00 Vinbergs IF - Hittarps IK 0 - 0 126 Vinåvallen A
2018-04-21 14:00 FC Rosengård 1917 - Ullareds IK 1 - 1 75 Rosengårds IP Huvudarenan
2018-04-21 14:00 BK Olympic - KSF Prespa Birlik 1 - 0 450 Lindängens IP, Malmö A-plan
2018-04-21 16:00 IS Halmia - IFK Malmö FK 0 - 2 285 Örjans Vall
2018-04-21 16:00 Assyriska BK - Sävedalens IF 1 - 3 187 Ruddalen 1 Konstgräs
2018-04-22 14:00 Högaborgs BK - Varbergs GIF FK 4 - 2 160 Harlyckans IP 1
2018-04-28 13:00 Hittarps IK - FC Rosengård 1917 3 - 1 200 Laröds IP A-plan
2018-04-28 14:00 IFK Malmö FK - Lindome GIF 0 - 2 76 Malmö Stadion
2018-04-28 14:00 Ullareds IK - Högaborgs BK 2 - 2 157 Hedevi 1
2018-04-28 14:00 Kvarnby IK - Assyriska BK 1 - 3 125 Bäckagårds IP plan 1
2018-04-28 14:00 KSF Prespa Birlik - Vinbergs IF 2 - 4 75 Heleneholms IP Huvudarena
2018-04-28 15:00 Varbergs GIF FK - IS Halmia 1 - 2 150 Påskbergsvallen A
2018-04-28 15:45 Sävedalens IF - BK Olympic 2 - 0 Bravida Arena
Maj
2018-05-05 13:00 Lindome GIF - Varbergs GIF FK 4 - 1 100 Lindevi IP 1 Konstgräs
2018-05-05 14:00 Vinbergs IF - Sävedalens IF 2 - 3 Vinåvallen A
2018-05-05 14:00 KSF Prespa Birlik - Hittarps IK 1 - 1 Heleneholms IP Huvudarena
2018-05-05 14:00 BK Olympic - Kvarnby IK 2 - 0 Lindängens IP, Malmö A-plan
2018-05-05 16:00 IS Halmia - Ullareds IK 4 - 0 330 Örjans Vall
2018-05-05 16:00 Assyriska BK - IFK Malmö FK 4 - 2 150 Ruddalen 1 Konstgräs
2018-05-06 14:00 Högaborgs BK - FC Rosengård 1917 3 - 5 202 Harlyckans IP 1
2018-05-10 12:00 Hittarps IK - Högaborgs BK 3 - 1 Laröds IP A-plan
2018-05-10 14:00 Ullareds IK - Lindome GIF 0 - 3 201 Hedevi 1
2018-05-12 14:00 Kvarnby IK - Vinbergs IF 0 - 5 Bäckagårds IP plan 1
2018-05-12 14:00 FC Rosengård 1917 - IS Halmia 1 - 0 Rosengårds IP Huvudarenan
2018-05-12 15:00 Sävedalens IF - KSF Prespa Birlik 2 - 0 120 Vallhamra 1 Gräs
2018-05-12 15:00 Varbergs GIF FK - Assyriska BK 1 - 4 Påskbergsvallen A
2018-05-14 19:00 IFK Malmö FK - BK Olympic 1 - 1 161 Malmö Stadion
2018-05-18 19:30 Assyriska BK - Ullareds IK 3 - 1 Ruddalen 1 Konstgräs
2018-05-19 13:30 Vinbergs IF - IFK Malmö FK 1 - 3 170 Vinåvallen A
2018-05-19 13:30 Sävedalens IF - Hittarps IK 1 - 0 Vallhamra 1 Gräs
2018-05-19 14:00 KSF Prespa Birlik - Kvarnby IK 1 - 1 Heleneholms IP Huvudarena
2018-05-19 14:00 BK Olympic - Varbergs GIF FK 0 - 0 75 Lindängens IP, Malmö A-plan
2018-05-19 16:00 IS Halmia - Högaborgs BK 3 - 1 196 Örjans Vall
2018-05-20 13:00 Lindome GIF - FC Rosengård 1917 1 - 2 78 Lindevi IP 1 Konstgräs
2018-05-25 19:00 Hittarps IK - IS Halmia 0 - 3 150 Laröds IP A-plan
2018-05-26 14:00 Högaborgs BK - Lindome GIF 1 - 3 Harlyckans IP 1
2018-05-26 14:00 Ullareds IK - BK Olympic 3 - 1 128 Hedevi 1
2018-05-27 14:00 Kvarnby IK - Sävedalens IF 0 - 0 150 Bäckagårds IP plan 1
2018-05-27 15:00 FC Rosengård 1917 - Assyriska BK 3 - 1 170 Rosengårds IP Huvudarenan
2018-05-27 15:00 Varbergs GIF FK - Vinbergs IF 1 - 5 Påskbergsvallen A
2018-05-28 19:00 IFK Malmö FK - KSF Prespa Birlik 2 - 1 156 Malmö Stadion
Juni
2018-06-02 13:00 Lindome GIF - IS Halmia 2 - 1 172 Lindevi IP 1 Konstgräs
2018-06-02 14:00 BK Olympic - FC Rosengård 1917 1 - 3 150 Lindängens IP, Malmö A-plan
2018-06-02 14:00 Kvarnby IK - Hittarps IK 3 - 1 75 Bäckagårds IP plan 1
2018-06-02 14:00 Sävedalens IF - IFK Malmö FK 0 - 3 250 Vallhamra 1 Gräs
2018-06-02 14:00 KSF Prespa Birlik - Varbergs GIF FK 2 - 1 55 Heleneholms IP Huvudarena
2018-06-02 16:00 Assyriska BK - Högaborgs BK 0 - 0 Ruddalen 1 Konstgräs
2018-06-03 17:00 Vinbergs IF - Ullareds IK 0 - 0 Vinåvallen A
2018-06-05 19:15 Lindome GIF - Sävedalens IF 1 - 0 Lindevi IP 1 Konstgräs
2018-06-06 13:00 IS Halmia - Assyriska BK 5 - 1 316 Örjans Vall
2018-06-06 14:00 Ullareds IK - Hittarps IK 1 - 1 168 Hedevi 1
2018-06-09 13:00 Hittarps IK - Lindome GIF 3 - 0 173 Laröds IP A-plan
2018-06-09 14:00 FC Rosengård 1917 - Vinbergs IF 0 - 1 Rosengårds IP Huvudarenan
2018-06-09 14:00 IFK Malmö FK - Kvarnby IK 2 - 0 118 Malmö Stadion
2018-06-10 14:00 Ullareds IK - KSF Prespa Birlik 0 - 1 254 Hedevi 1
2018-06-10 15:00 Varbergs GIF FK - Sävedalens IF 2 - 2 75 Påskbergsvallen A
2018-06-11 19:00 Högaborgs BK - BK Olympic 1 - 2 131 Harlyckans IP 1
2018-06-15 19:15 Assyriska BK - Lindome GIF 1 - 4 Ruddalen 1 Konstgräs
2018-06-16 13:30 Sävedalens IF - Ullareds IK 1 - 1 143 Vallhamra 1 Gräs
2018-06-16 14:00 BK Olympic - IS Halmia 0 - 1 Lindängens IP, Malmö A-plan
2018-06-16 14:00 Kvarnby IK - Varbergs GIF FK 1 - 3 85 Bäckagårds IP plan 1
2018-06-16 14:00 Vinbergs IF - Högaborgs BK 4 - 1 87 Vinåvallen A
2018-06-18 19:00 IFK Malmö FK - Hittarps IK 4 - 1 85 Malmö Stadion
2018-06-18 19:00 KSF Prespa Birlik - FC Rosengård 1917 4 - 2 150 Heleneholms IP Huvudarena
2018-06-20 19:30 Lindome GIF - BK Olympic 4 - 0 80 Lindevi IP 1 Konstgräs
2018-06-21 19:00 IS Halmia - Vinbergs IF 2 - 0 268 Örjans Vall
2018-06-21 19:00 Högaborgs BK - KSF Prespa Birlik 0 - 2 Harlyckans IP 1
2018-06-21 19:00 Varbergs GIF FK - IFK Malmö FK 1 - 2 Påskbergsvallen A
2018-06-21 19:00 Hittarps IK - Assyriska BK 5 - 1 75 Laröds IP A-plan
2018-06-21 19:30 Ullareds IK - Kvarnby IK 3 - 1 127 Hedevi 1
2018-06-24 15:00 FC Rosengård 1917 - Sävedalens IF 6 - 1 80 Rosengårds IP Huvudarenan
2018-06-26 19:30 Vinbergs IF - Lindome GIF 0 - 3 Vinåvallen A
2018-06-26 19:30 IS Halmia - Kvarnby IK 6 - 0 Örjans Vall
2018-06-30 13:30 Sävedalens IF - Högaborgs BK 2 - 1 Vallhamra 1 Gräs
2018-06-30 14:00 BK Olympic - Assyriska BK 2 - 2 Lindängens IP, Malmö A-plan
2018-06-30 14:00 IFK Malmö FK - Ullareds IK 5 - 0 Malmö Stadion
2018-06-30 14:00 Kvarnby IK - FC Rosengård 1917 2 - 0 102 Bäckagårds IP plan 1
2018-06-30 14:00 KSF Prespa Birlik - IS Halmia 0 - 1 Heleneholms IP Huvudarena
2018-06-30 15:00 Varbergs GIF FK - Hittarps IK 0 - 7 65 Håstens IP A
Juli
2018-07-04 19:00 BK Olympic - Vinbergs IF 3 - 2 Lindängens IP, Malmö A-plan
2018-07-04 19:00 FC Rosengård 1917 - Varbergs GIF FK 3 - 0 Rosengårds IP Huvudarenan
2018-07-07 13:30 Assyriska BK - KSF Prespa Birlik 2 - 1 72 Ruddalen 1 Konstgräs
Augusti
2018-08-01 19:00 Högaborgs BK - IFK Malmö FK 2 - 2 Harlyckans IP 1
2018-08-02 19:00 Hittarps IK - BK Olympic 2 - 1 Laröds IP A-plan
2018-08-04 13:30 Sävedalens IF - IS Halmia 0 - 2 Lemmingvallen 1 Gräs
2018-08-04 14:00 Kvarnby IK - Högaborgs BK 1 - 0 83 Bäckagårds IP plan 1
2018-08-04 14:00 KSF Prespa Birlik - Lindome GIF 0 - 8 Heleneholms IP Huvudarena
2018-08-05 13:30 Vinbergs IF - Assyriska BK 2 - 1 96 Vinåvallen A
2018-08-06 19:00 IFK Malmö FK - FC Rosengård 1917 3 - 1 171 Malmö Stadion
2018-08-08 19:00 Varbergs GIF FK - Ullareds IK 2 - 2 205 Östervi A
2018-08-11 13:00 Hittarps IK - Vinbergs IF 3 - 0 Laröds IP A-plan
2018-08-11 13:30 Sävedalens IF - Assyriska BK 5 - 0 40 Lemmingvallen 1 Gräs
2018-08-11 14:00 IFK Malmö FK - IS Halmia 1 - 0 170 Malmö Stadion
2018-08-11 14:00 Kvarnby IK - Lindome GIF 0 - 1 Bäckagårds IP plan 1
2018-08-12 14:00 Ullareds IK - FC Rosengård 1917 3 - 2 138 Hedevi 1
2018-08-12 15:00 Varbergs GIF FK - Högaborgs BK 4 - 3 Håstens IP A
2018-08-13 18:30 KSF Prespa Birlik - BK Olympic 1 - 2 Heleneholms IP konstgräs
2018-08-18 13:00 Lindome GIF - IFK Malmö FK 3 - 0 245 Lindevi IP 1 Konstgräs
2018-08-18 13:30 Vinbergs IF - KSF Prespa Birlik 1 - 0 234 Vinåvallen A
2018-08-18 14:00 Högaborgs BK - Ullareds IK 1 - 1 Harlyckans IP 1
2018-08-18 14:00 FC Rosengård 1917 - Hittarps IK 0 - 2 Rosengårds IP Huvudarenan
2018-08-18 16:00 Assyriska BK - Kvarnby IK 2 - 1 Ruddalen 1 Konstgräs
2018-08-18 16:00 IS Halmia - Varbergs GIF FK 2 - 0 523 Örjans Vall
2018-08-19 14:00 BK Olympic - Sävedalens IF 2 - 5 Lindängens IP, Malmö A-plan
2018-08-25 12:00 Hittarps IK - KSF Prespa Birlik 2 - 1 333 Laröds IP A-plan
2018-08-25 14:00 FC Rosengård 1917 - Högaborgs BK 1 - 0 Rosengårds IP Huvudarenan
2018-08-25 14:00 Ullareds IK - IS Halmia 1 - 5 180 Hedevi 1
2018-08-25 14:00 Kvarnby IK - BK Olympic 3 - 3 Bäckagårds IP plan 1
2018-08-26 12:00 Varbergs GIF FK - Lindome GIF 0 - 4 Påskbergsvallen A
2018-08-26 13:00 Sävedalens IF - Vinbergs IF 1 - 0 85 Vallhamra 1 Gräs
2018-08-26 14:00 IFK Malmö FK - Assyriska BK 1 - 1 89 Malmö Stadion
2018-08-30 19:00 IS Halmia - FC Rosengård 1917 1 - 2 228 Örjans Vall
2018-08-31 19:00 Högaborgs BK - Hittarps IK 1 - 4 Harlyckans IP 1
September
2018-09-01 13:00 Lindome GIF - Ullareds IK 4 - 0 223 Lindevi IP 1 Konstgräs
2018-09-01 13:30 Vinbergs IF - Kvarnby IK 2 - 1 79 Vinåvallen A
2018-09-01 14:00 BK Olympic - IFK Malmö FK 0 - 2 395 Lindängens IP, Malmö A-plan
2018-09-01 15:00 KSF Prespa Birlik - Sävedalens IF 2 - 3 Heleneholms IP Huvudarena
2018-09-01 16:00 Assyriska BK - Varbergs GIF FK 2 - 1 Ruddalen 1 Konstgräs
2018-09-08 13:00 Hittarps IK - Sävedalens IF 2 - 1 301 Laröds IP A-plan
2018-09-08 14:00 FC Rosengård 1917 - Lindome GIF 2 - 1 Rosengårds IP Huvudarenan
2018-09-08 14:00 IFK Malmö FK - Vinbergs IF 1 - 0 94 Malmö Stadion
2018-09-08 14:00 Kvarnby IK - KSF Prespa Birlik 0 - 1 Bäckagårds IP plan 1
2018-09-08 15:00 Varbergs GIF FK - BK Olympic 1 - 4 Påskbergsvallen A
2018-09-10 18:00 Ullareds IK - Assyriska BK 1 - 2 79 Hedevi 1
2018-09-10 19:00 Högaborgs BK - IS Halmia 0 - 7 Harlyckans IP 1
2018-09-14 19:00 Assyriska BK - FC Rosengård 1917 1 - 0 50 Ruddalen 1 Konstgräs
2018-09-15 13:00 Lindome GIF - Högaborgs BK 5 - 0 132 Lindevi IP 1 Konstgräs
2018-09-15 13:30 Sävedalens IF - Kvarnby IK 9 - 0 Vallhamra 1 Gräs
2018-09-15 13:30 Vinbergs IF - Varbergs GIF FK 6 - 1 135 Vinåvallen B
2018-09-15 14:00 BK Olympic - Ullareds IK 2 - 0 295 Lindängens IP, Malmö A-plan
2018-09-15 14:00 KSF Prespa Birlik - IFK Malmö FK 0 - 6 Heleneholms IP Huvudarena
2018-09-16 16:00 IS Halmia - Hittarps IK 2 - 1 Halmstad Arena P1
2018-09-22 13:00 Lindome GIF - Hittarps IK 2 - 1 280 Lindevi IP 1 Konstgräs
2018-09-22 13:30 Sävedalens IF - Varbergs GIF FK 6 - 1 Vallhamra 1 Gräs
2018-09-22 13:30 Vinbergs IF - FC Rosengård 1917 1 - 2 Vinåvallen B
2018-09-22 14:00 BK Olympic - Högaborgs BK 0 - 1 Lindängens IP, Malmö A-plan
2018-09-22 14:00 Kvarnby IK - IFK Malmö FK 1 - 3 278 Bäckagårds IP plan 1
2018-09-22 14:00 KSF Prespa Birlik - Ullareds IK 2 - 1 Heleneholms IP Huvudarena
2018-09-22 16:00 Assyriska BK - IS Halmia 1 - 4 88 Ruddalen 1 Konstgräs
2018-09-29 12:00 Hittarps IK - Kvarnby IK 0 - 0 Laröds IP A-plan
2018-09-29 14:00 Högaborgs BK - Assyriska BK 1 - 2 50 Harlyckans IP 1
2018-09-29 14:00 Ullareds IK - Vinbergs IF 0 - 0 251 Hedevi 1
2018-09-29 14:00 IFK Malmö FK - Sävedalens IF 1 - 3 93 Malmö Stadion
2018-09-29 16:00 IS Halmia - Lindome GIF 3 - 0 311 Örjans Vall
2018-09-30 15:00 Varbergs GIF FK - KSF Prespa Birlik 2 - 0 80 Påskbergsvallen A
Oktober
2018-10-01 19:00 FC Rosengård 1917 - BK Olympic 4 - 2 Rosengårds IP Huvudarenan
2018-10-06 13:00 Assyriska BK - BK Olympic 4 - 2 Ruddalen 1 Konstgräs
2018-10-06 13:00 Lindome GIF - Vinbergs IF 5 - 0 125 Lindevi IP 1 Konstgräs
2018-10-06 13:00 Hittarps IK - Varbergs GIF FK 6 - 0 Laröds IP A-plan
2018-10-06 14:00 Högaborgs BK - Sävedalens IF 2 - 3 Harlyckans IP 1
2018-10-06 14:00 Ullareds IK - IFK Malmö FK 1 - 2 95 Hedevi 1
2018-10-08 19:00 FC Rosengård 1917 - Kvarnby IK 3 - 4 Rosengårds IP Huvudarenan
2018-10-08 19:30 IS Halmia - KSF Prespa Birlik 5 - 0 327 Örjans Vall
2018-10-13 13:00 Assyriska BK - Hittarps IK 2 - 4 52 Ruddalen 1 Konstgräs
2018-10-13 13:30 Vinbergs IF - IS Halmia 0 - 2 150 Vinåvallen A
2018-10-13 14:00 BK Olympic - Lindome GIF 1 - 4 Lindängens IP, Malmö A-plan
2018-10-13 14:00 IFK Malmö FK - Varbergs GIF FK 2 - 1 92 Malmö Stadion
2018-10-13 14:00 Kvarnby IK - Ullareds IK 1 - 2 Bäckagårds IP plan 1
2018-10-13 14:00 KSF Prespa Birlik - Högaborgs BK 3 - 2 Heleneholms IP Huvudarena
2018-10-13 15:00 Sävedalens IF - FC Rosengård 1917 1 - 1 142 Vallhamra 1 Gräs
2018-10-21 14:00 Lindome GIF - Assyriska BK 4 - 0 Lindevi IP 1 Konstgräs
2018-10-21 14:00 IS Halmia - BK Olympic 3 - 2 509 Örjans Vall
2018-10-21 14:00 Högaborgs BK - Vinbergs IF 0 - 7 Harlyckans IP 1
2018-10-21 14:00 FC Rosengård 1917 - KSF Prespa Birlik 4 - 0 Rosengårds IP Huvudarenan
2018-10-21 14:00 Ullareds IK - Sävedalens IF 4 - 2 290 Hedevi 1
2018-10-21 14:00 Varbergs GIF FK - Kvarnby IK 4 - 1 100 Påskbergsvallen A
2018-10-21 14:00 Hittarps IK - IFK Malmö FK 0 - 0 Laröds IP A-plan