Spelprogram - Division 4 Herrar

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2018-04-21 15:00 210101003 Västerås BK 30 - Irsta IF 0 - 2 Ringvallen 2 (konstgräs)
2018-04-21 15:00 210101004 Kungsör BK - Kolsva IF 6 - 1 Centralvallen (konstgräs)
2018-04-21 15:00 210101006 Gideonsbergs IF - Skinnskattebergs SK 4 - 0 Råby IP 3 (konstgräs)
2018-04-22 12:30 210101001 Assyriska FC - Köping FF 2 - 0 Råby IP 3 (konstgräs)
2018-04-22 15:00 210101002 IFK Västerås FK - IK Oden 6 - 3 Solid Park Arena
2018-04-24 19:00 210101005 Skultuna IS - Tortuna SK 1 - 3 Kvarnbackavallen
2018-04-28 15:00 210101007 Skultuna IS - Skinnskattebergs SK 1 - 0 Kvarnbackavallen
2018-04-28 15:00 210101009 Kolsva IF - Västerås BK 30 3 - 2 Vargheden IP
2018-04-28 15:00 210101011 IK Oden - Köping FF 3 - 2 Brandthovda A
2018-04-28 16:30 210101012 Assyriska FC - Gideonsbergs IF 1 - 2 Råby IP 3 (konstgräs)
2018-04-29 11:00 210101076 IFK Västerås FK - Irsta IF 2 - 2 Solid Park Arena
2018-04-29 15:30 210101008 Tortuna SK - Kungsör BK 1 - 4 Ringvallen 2 (konstgräs)
Maj
2018-05-02 19:00 210101013 Köping FF - Irsta IF 9 - 0 Köpings IP
2018-05-02 19:00 210101014 IFK Västerås FK - Kolsva IF 0 - 2 Solid Park Arena
2018-05-02 19:00 210101015 Västerås BK 30 - Tortuna SK 4 - 2 Ringvallen 2 (konstgräs)
2018-05-02 19:00 210101017 Skultuna IS - Gideonsbergs IF 2 - 1 Kvarnbackavallen
2018-05-04 19:00 210101016 Kungsör BK - Skinnskattebergs SK 6 - 0 Centralvallen (konstgräs)
2018-05-09 19:00 210101019 Gideonsbergs IF - Kungsör BK 1 - 5 Önsta IP A
2018-05-09 19:00 210101021 Tortuna SK - IFK Västerås FK 2 - 3 Tortuna IP
2018-05-09 19:00 210101022 Kolsva IF - Köping FF 0 - 2 Vargheden IP
2018-05-09 19:00 210101023 Irsta IF - IK Oden 2 - 0 Klinta IP 1
2018-05-09 19:00 210101024 Assyriska FC - Skultuna IS 0 - 0 Råby IP 3 (konstgräs)
2018-05-13 15:00 210101020 Skinnskattebergs SK - Västerås BK 30 1 - 0 Masbo IP
2018-05-16 19:00 210101025 Köping FF - Tortuna SK 5 - 2 Köpings IP
2018-05-16 19:00 210101026 IFK Västerås FK - Skinnskattebergs SK 2 - 0 Solid Park Arena
2018-05-16 19:00 210101027 Västerås BK 30 - Gideonsbergs IF 5 - 0 Ringvallen 2 (konstgräs)
2018-05-16 19:00 210101028 Kungsör BK - Skultuna IS 4 - 1 Runevallen
2018-05-16 19:00 210101029 Irsta IF - Assyriska FC 3 - 0 Klinta IP 1
2018-05-17 19:00 210101030 IK Oden - Kolsva IF 5 - 1 Brandthovda A
2018-05-22 19:00 210101066 Västerås BK 30 - IK Oden 3 - 2 Ringvallen 2 (konstgräs)
2018-05-23 19:00 210101033 Skinnskattebergs SK - Köping FF 2 - 1 Masbo IP
2018-05-23 19:00 210101035 Kolsva IF - Irsta IF 1 - 3 Vargheden IP
2018-05-23 19:00 210101036 Assyriska FC - Kungsör BK 0 - 3 Råby IP 3 (konstgräs)
2018-05-25 19:00 210101032 Gideonsbergs IF - IFK Västerås FK 6 - 3 Önsta IP A
2018-05-26 15:00 210101034 Tortuna SK - IK Oden 4 - 1 Tortuna IP
2018-05-27 15:00 210101031 Skultuna IS - Västerås BK 30 1 - 4 Kvarnbackavallen
2018-05-29 19:00 210101041 Irsta IF - Tortuna SK 1 - 1 Klinta IP 1
2018-05-30 19:00 210101037 Köping FF - Gideonsbergs IF 2 - 3 Köpings IP
2018-05-30 19:00 210101038 IFK Västerås FK - Skultuna IS 4 - 0 Solid Park Arena
2018-05-30 19:00 210101040 Kolsva IF - Assyriska FC 3 - 1 Vargheden IP
Juni
2018-06-01 19:00 210101042 IK Oden - Skinnskattebergs SK 3 - 0 Brandthovda A
2018-06-02 15:00 210101039 Västerås BK 30 - Kungsör BK 2 - 6 Ringvallen 2 (konstgräs)
2018-06-04 19:00 210101044 Skultuna IS - Köping FF 1 - 1 Kvarnbackavallen
2018-06-04 19:00 210101047 Tortuna SK - Kolsva IF 3 - 0 Tortuna IP
2018-06-07 19:00 210101043 Kungsör BK - IFK Västerås FK 1 - 0 Runevallen
2018-06-07 19:00 210101045 Gideonsbergs IF - IK Oden 2 - 0 Önsta IP A
2018-06-07 19:00 210101046 Skinnskattebergs SK - Irsta IF 1 - 3 Masbo IP
2018-06-07 19:00 210101048 Assyriska FC - Västerås BK 30 1 - 2 Råby IP 3 (konstgräs)
2018-06-13 19:00 210101049 Kungsör BK - Köping FF 1 - 0 Runevallen
2018-06-14 19:00 210101052 Kolsva IF - Skinnskattebergs SK 3 - 0 Vargheden IP
2018-06-14 19:00 210101054 IK Oden - Skultuna IS 3 - 0 Brandthovda A
2018-06-15 19:00 210101051 Tortuna SK - Assyriska FC 2 - 1 Tortuna IP
2018-06-16 15:00 210101050 IFK Västerås FK - Västerås BK 30 5 - 0 Solid Park Arena
2018-06-17 15:00 210101053 Irsta IF - Gideonsbergs IF 0 - 6 Klinta IP 1
2018-06-20 19:00 210101055 Västerås BK 30 - Köping FF 4 - 2 Ringvallen 2 (konstgräs)
2018-06-20 19:00 210101056 Kungsör BK - IK Oden 5 - 2 Runevallen
2018-06-20 19:00 210101057 Skultuna IS - Irsta IF 2 - 2 Kvarnbackavallen
2018-06-20 19:00 210101058 Gideonsbergs IF - Kolsva IF 1 - 1 Önsta IP A
2018-06-20 19:00 210101059 Skinnskattebergs SK - Tortuna SK 2 - 1 Masbo IP
2018-06-20 19:00 210101060 Assyriska FC - IFK Västerås FK 2 - 2 Råby IP 3 (konstgräs)
2018-06-24 19:00 210101064 Kolsva IF - Skultuna IS 2 - 1 Vargheden IP
2018-06-25 19:00 210101063 Tortuna SK - Gideonsbergs IF 0 - 1 Tortuna IP
2018-06-26 19:00 210101061 Köping FF - IFK Västerås FK 2 - 1 Köpings IP
2018-06-26 19:00 210101065 Irsta IF - Kungsör BK 1 - 7 Klinta IP 1
2018-06-28 19:00 210101062 Skinnskattebergs SK - Assyriska FC 2 - 2 Masbo IP
2018-06-29 19:00 210101070 Kolsva IF - Kungsör BK 1 - 2 Vargheden IP
Augusti
2018-08-04 11:00 210101067 Köping FF - Assyriska FC 5 - 0 Köpings IP
2018-08-04 15:00 210101068 IK Oden - IFK Västerås FK 0 - 0 Brandthovda A
2018-08-04 15:00 210101069 Irsta IF - Västerås BK 30 3 - 0 Klinta IP 1
2018-08-05 15:00 210101072 Skinnskattebergs SK - Gideonsbergs IF 0 - 2 Masbo IP
2018-08-07 19:00 210101071 Tortuna SK - Skultuna IS 1 - 2 Tortuna IP
2018-08-08 19:00 210101010 Irsta IF - IFK Västerås FK 1 - 0 Klinta IP 1
2018-08-08 19:00 210101075 Västerås BK 30 - Kolsva IF 1 - 0 Ringvallen 2 (konstgräs)
2018-08-08 19:00 210101077 Köping FF - IK Oden 3 - 0 Köpings IP
2018-08-08 19:00 210101078 Gideonsbergs IF - Assyriska FC 4 - 0 Önsta IP A
2018-08-11 15:00 210101074 Kungsör BK - Tortuna SK 8 - 2 Runevallen
2018-08-12 19:00 210101073 Skinnskattebergs SK - Skultuna IS 2 - 7 IP Hedströmmen
2018-08-15 19:00 210101079 Irsta IF - Köping FF 3 - 3 Klinta IP 1
2018-08-15 19:00 210101080 Kolsva IF - IFK Västerås FK 2 - 0 Vargheden IP
2018-08-15 19:00 210101081 Tortuna SK - Västerås BK 30 2 - 3 Tortuna IP
2018-08-15 19:00 210101082 Skinnskattebergs SK - Kungsör BK 0 - 3 IP Hedströmmen
2018-08-15 19:00 210101083 Gideonsbergs IF - Skultuna IS 0 - 2 Önsta IP A
2018-08-16 19:00 210101084 Assyriska FC - IK Oden 3 - 2 Råby IP 3 (konstgräs)
2018-08-22 18:30 210101085 Kungsör BK - Gideonsbergs IF 0 - 1 Runevallen
2018-08-22 19:00 210101087 IFK Västerås FK - Tortuna SK 2 - 0 Solid Park Arena
2018-08-22 19:00 210101088 Köping FF - Kolsva IF 2 - 0 Köpings IP
2018-08-22 19:00 210101090 Skultuna IS - Assyriska FC 1 - 5 Kvarnbackavallen
2018-08-23 19:00 210101089 IK Oden - Irsta IF 3 - 0 Brandthovda A
2018-08-26 17:00 210101086 Västerås BK 30 - Skinnskattebergs SK 5 - 0 Ringvallen 2 (konstgräs)
2018-08-29 18:15 210101093 Gideonsbergs IF - Västerås BK 30 4 - 0 Önsta IP A
2018-08-29 18:30 210101091 Tortuna SK - Köping FF 2 - 2 Tortuna IP
2018-08-29 18:30 210101092 Skinnskattebergs SK - IFK Västerås FK 2 - 3 IP Hedströmmen
2018-08-29 18:30 210101096 Kolsva IF - IK Oden 4 - 0 Vargheden IP
2018-08-29 19:00 210101094 Skultuna IS - Kungsör BK 0 - 0 Kvarnbackavallen
2018-08-29 19:00 210101095 Assyriska FC - Irsta IF 0 - 0 Råby IP 3 (konstgräs)
September
2018-09-01 11:00 210101098 IFK Västerås FK - Gideonsbergs IF 3 - 2 Solid Park Arena
2018-09-01 15:00 210101097 Västerås BK 30 - Skultuna IS 2 - 0 Ringvallen 2 (konstgräs)
2018-09-01 15:00 210101100 IK Oden - Tortuna SK 1 - 7 Brandthovda A
2018-09-01 15:00 210101101 Irsta IF - Kolsva IF 2 - 2 Klinta IP 1
2018-09-01 15:00 210101102 Kungsör BK - Assyriska FC 5 - 0 Runevallen
2018-09-02 15:00 210101099 Köping FF - Skinnskattebergs SK 5 - 1 Köpings IP
2018-09-04 18:30 210101018 IK Oden - Assyriska FC 5 - 2 Brandthovda A
2018-09-08 15:00 210101104 Skultuna IS - IFK Västerås FK 0 - 1 Kvarnbackavallen
2018-09-08 15:00 210101105 Kungsör BK - Västerås BK 30 3 - 1 Runevallen
2018-09-08 15:00 210101107 Tortuna SK - Irsta IF 1 - 1 Tortuna IP
2018-09-08 15:00 210101108 Skinnskattebergs SK - IK Oden 3 - 0 IP Hedströmmen
2018-09-08 16:30 210101106 Assyriska FC - Kolsva IF 3 - 2 Råby IP 3 (konstgräs)
2018-09-09 16:00 210101103 Gideonsbergs IF - Köping FF 2 - 2 Önsta IP A
2018-09-15 12:00 210101109 IFK Västerås FK - Kungsör BK 2 - 3 Solid Park Arena
2018-09-15 15:00 210101111 IK Oden - Gideonsbergs IF 3 - 1 Brandthovda A
2018-09-15 15:00 210101112 Irsta IF - Skinnskattebergs SK 5 - 1 Klinta IP 1
2018-09-15 15:00 210101113 Kolsva IF - Tortuna SK 2 - 2 Vargheden IP
2018-09-15 15:00 210101114 Västerås BK 30 - Assyriska FC 1 - 4 Ringvallen 2 (konstgräs)
2018-09-16 15:00 210101110 Köping FF - Skultuna IS 3 - 1 Köpings IP
2018-09-22 15:00 210101115 Köping FF - Kungsör BK 3 - 6 Köpings IP
2018-09-22 15:00 210101118 Skinnskattebergs SK - Kolsva IF 0 - 1 IP Hedströmmen
2018-09-22 15:00 210101119 Gideonsbergs IF - Irsta IF 1 - 2 Önsta IP A
2018-09-22 15:00 210101120 Skultuna IS - IK Oden 2 - 2 Kvarnbackavallen
2018-09-22 16:30 210101117 Assyriska FC - Tortuna SK 2 - 1 Råby IP 3 (konstgräs)
2018-09-23 17:00 210101116 Västerås BK 30 - IFK Västerås FK 0 - 3 Ringvallen 2 (konstgräs)
2018-09-29 15:00 210101122 IK Oden - Kungsör BK 2 - 1 Brandthovda A
2018-09-29 15:00 210101123 Irsta IF - Skultuna IS 4 - 1 Klinta IP 1
2018-09-29 15:00 210101124 Kolsva IF - Gideonsbergs IF 2 - 1 Vargheden IP
2018-09-29 15:00 210101125 Tortuna SK - Skinnskattebergs SK 5 - 0 Tortuna IP
2018-09-29 17:15 210101126 IFK Västerås FK - Assyriska FC 0 - 2 Solid Park Arena
2018-09-30 15:00 210101121 Köping FF - Västerås BK 30 3 - 5 Köpings IP
Oktober
2018-10-06 13:00 210101127 IFK Västerås FK - Köping FF 1 - 4 Solid Park Arena
2018-10-06 13:00 210101128 Assyriska FC - Skinnskattebergs SK 6 - 5 Råby IP 3 (konstgräs)
2018-10-06 13:00 210101129 Gideonsbergs IF - Tortuna SK 2 - 3 Önsta IP A
2018-10-06 13:00 210101130 Skultuna IS - Kolsva IF 3 - 1 Kvarnbackavallen
2018-10-06 13:00 210101131 Kungsör BK - Irsta IF 6 - 0 Runevallen
2018-10-06 13:00 210101132 IK Oden - Västerås BK 30 6 - 2 Brandthovda A