Spelprogram - P15- 1C

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2018-04-07 15:30 151142004 Sickla IF A - Jarlabergs IF 1 0 - 3 Nacka IP 1
2018-04-08 10:30 151142006 Tyresö FF 2 - Hammarby IF FF 26 vit 7 - 4 Tyresövallen 1
2018-04-08 12:30 151142002 IFK Aspudden-Tellus 1 - IFK Tumba FK Vit 3 - 2 Aspuddens IP 1
2018-04-08 13:45 151142003 AIK FF 5 - Segeltorps IF 1 2 - 0 Skytteholms IP 2
2018-04-08 15:30 151142005 Akropolis IF 1 - Djurgårdens IF FF 2 5 - 1 Vårbergs IP 1
2018-04-08 17:00 151142001 IFK Haninge 1 - IF Brommapojkarna 7 2 - 2 Torvalla IP 3
2018-04-14 10:15 151142008 Djurgårdens IF FF 2 - Sickla IF A 1 - 2 Hjorthagens IP 1
2018-04-14 11:30 151142010 Segeltorps IF 1 - IFK Aspudden-Tellus 1 1 - 1 Visättra IP 1
2018-04-14 13:30 151142009 Jarlabergs IF 1 - AIK FF 5 7 - 0 Nacka IP 2
2018-04-14 16:00 151142012 IF Brommapojkarna 7 - Tyresö FF 2 5 - 1 Åkeshovs BP 1
2018-04-15 14:00 151142011 IFK Tumba FK Vit - IFK Haninge 1 4 - 5 Storvretens BP 1
2018-04-15 16:00 151142007 Hammarby IF FF 26 vit - Akropolis IF 1 2 - 6 Gubbängens IP 1
2018-04-20 20:00 151142013 IFK Haninge 1 - Segeltorps IF 1 6 - 1 Torvalla IP 3
2018-04-21 11:15 151142018 IFK Tumba FK Vit - IF Brommapojkarna 7 1 - 6 Storvretens BP 1
2018-04-21 13:30 151142014 IFK Aspudden-Tellus 1 - Jarlabergs IF 1 5 - 0 Västberga IP 1
2018-04-22 14:30 151142016 Sickla IF A - Hammarby IF FF 26 vit 0 - 4 Nacka IP 1
2018-04-22 15:30 151142017 Akropolis IF 1 - Tyresö FF 2 6 - 0 Vårbergs IP 1
2018-04-24 20:10 151142015 AIK FF 5 - Djurgårdens IF FF 2 0 - 2 Råsunda IP 1
2018-04-28 10:15 151142021 Djurgårdens IF FF 2 - IFK Aspudden-Tellus 1 2 - 2 Hjorthagens IP 1
2018-04-28 11:30 151142023 Segeltorps IF 1 - IFK Tumba FK Vit 3 - 2 Segeltorps IP 1
2018-04-28 11:30 151142024 IF Brommapojkarna 7 - Akropolis IF 1 4 - 2 Åkeshovs BP 1
2018-04-29 14:15 151142019 Tyresö FF 2 - Sickla IF A 5 - 2 Tyresövallen 1
2018-04-29 14:15 151142020 Hammarby IF FF 26 vit - AIK FF 5 3 - 3 Gubbängens IP 1
Maj
2018-05-04 18:00 151142029 Segeltorps IF 1 - IF Brommapojkarna 7 1 - 1 Segeltorps IP 1
2018-05-04 18:30 151142026 IFK Aspudden-Tellus 1 - Hammarby IF FF 26 vit 9 - 0 Aspuddens IP 1
2018-05-06 11:00 151142025 IFK Haninge 1 - Djurgårdens IF FF 2 2 - 5 Brandbergsplan 1
2018-05-06 14:00 151142028 Sickla IF A - Akropolis IF 1 2 - 3 Nacka IP 1
2018-05-08 20:10 151142027 AIK FF 5 - Tyresö FF 2 4 - 3 Råsunda IP 1
2018-05-10 11:30 151142032 Tyresö FF 2 - IFK Aspudden-Tellus 1 1 - 1 Tyresövallen 2
2018-05-10 18:00 151142022 Jarlabergs IF 1 - IFK Haninge 1 4 - 1 Stavsborgs BP 1
2018-05-12 12:30 151142033 Hammarby IF FF 26 vit - IFK Haninge 1 9 - 0 Gubbängens IP 1
2018-05-12 15:00 151142035 Jarlabergs IF 1 - Segeltorps IF 1 4 - 0 Nacka IP 2
2018-05-13 10:15 151142034 Djurgårdens IF FF 2 - IFK Tumba FK Vit 3 - 1 Hjorthagens IP 1
2018-05-13 14:30 151142036 IF Brommapojkarna 7 - Sickla IF A 0 - 0 Åkeshovs BP 1
2018-05-13 15:30 151142031 Akropolis IF 1 - AIK FF 5 3 - 0 Vårbergs IP 1
2018-05-18 18:00 151142041 Segeltorps IF 1 - Djurgårdens IF FF 2 1 - 2 Segeltorps IP 1
2018-05-18 18:30 151142038 IFK Aspudden-Tellus 1 - Akropolis IF 1 0 - 4 Aspuddens IP 1
2018-05-18 18:50 151142039 AIK FF 5 - Sickla IF A 0 - 3 Bergshamra IP 1
2018-05-19 10:45 151142030 IFK Tumba FK Vit - Jarlabergs IF 1 0 - 2 Storvretens BP 1
2018-05-19 16:30 151142037 IFK Haninge 1 - Tyresö FF 2 6 - 1 Torvalla IP 3
2018-05-20 14:00 151142042 IFK Tumba FK Vit - Hammarby IF FF 26 vit 1 - 3 Storvretens BP 1
2018-05-20 14:30 151142040 Jarlabergs IF 1 - IF Brommapojkarna 7 1 - 2 Nacka IP 2
2018-05-26 11:00 151142048 IF Brommapojkarna 7 - AIK FF 5 4 - 1 Åkeshovs BP 1
2018-05-26 18:00 151142043 Sickla IF A - IFK Aspudden-Tellus 1 1 - 1 Nacka IP 1
2018-05-27 10:15 151142047 Djurgårdens IF FF 2 - Jarlabergs IF 1 2 - 3 Hjorthagens IP 1
2018-05-27 10:30 151142045 Tyresö FF 2 - IFK Tumba FK Vit 5 - 6 Tyresövallen 1
2018-05-27 14:15 151142046 Hammarby IF FF 26 vit - Segeltorps IF 1 4 - 7 Gubbängens IP 1
2018-05-27 15:30 151142044 Akropolis IF 1 - IFK Haninge 1 4 - 2 Vårbergs IP 1
Juni
2018-06-02 11:30 151142053 Segeltorps IF 1 - Tyresö FF 2 5 - 0 Segeltorps IP 1
2018-06-02 12:30 151142050 IFK Aspudden-Tellus 1 - AIK FF 5 3 - 1 Aspuddens IP 1
2018-06-03 14:00 151142054 IFK Tumba FK Vit - Akropolis IF 1 1 - 8 Storvretens BP 1
2018-06-03 14:30 151142051 Djurgårdens IF FF 2 - IF Brommapojkarna 7 3 - 3 Hjorthagens IP 1
2018-06-03 17:00 151142049 IFK Haninge 1 - Sickla IF A 2 - 1 Torvalla IP 1
2018-06-03 17:30 151142052 Jarlabergs IF 1 - Hammarby IF FF 26 vit 7 - 4 Nacka IP 2
2018-06-08 18:45 151142055 AIK FF 5 - IFK Haninge 1 2 - 3 Bergshamra IP 1
2018-06-09 09:00 151142056 Sickla IF A - IFK Tumba FK Vit 3 - 2 Nacka IP 1
2018-06-09 11:30 151142060 IF Brommapojkarna 7 - IFK Aspudden-Tellus 1 1 - 1 Åkeshovs BP 1
2018-06-10 14:15 151142059 Hammarby IF FF 26 vit - Djurgårdens IF FF 2 5 - 1 Gubbängens IP 1
2018-06-10 15:30 151142057 Akropolis IF 1 - Segeltorps IF 1 10 - 4 Vårbergs IP 1
2018-06-10 19:00 151142058 Tyresö FF 2 - Jarlabergs IF 1 7 - 0 Tyresövallen 1
2018-06-16 11:30 151142065 Segeltorps IF 1 - Sickla IF A 7 - 4 Segeltorps IP 1
2018-06-16 14:30 151142064 Jarlabergs IF 1 - Akropolis IF 1 3 - 2 Nacka IP 2
2018-06-16 17:00 151142061 IFK Haninge 1 - IFK Aspudden-Tellus 1 2 - 0 Brandbergsplan 1
2018-06-17 14:00 151142066 IFK Tumba FK Vit - AIK FF 5 3 - 5 Storvretens BP 1
2018-06-17 14:15 151142062 Hammarby IF FF 26 vit - IF Brommapojkarna 7 1 - 4 Gubbängens IP 1
2018-06-20 20:00 151142063 Djurgårdens IF FF 2 - Tyresö FF 2 3 - 2 Östermalms IP 1
Augusti
2018-08-11 14:00 151142069 Sickla IF A - Segeltorps IF 1 6 - 2 Nacka IP 1
2018-08-11 16:30 151142068 AIK FF 5 - IFK Tumba FK Vit 8 - 1 Skytteholms IP 3
2018-08-12 12:00 151142071 Tyresö FF 2 - Djurgårdens IF FF 2 2 - 1 Tyresövallen 1
2018-08-12 12:30 151142067 IFK Aspudden-Tellus 1 - IFK Haninge 1 0 - 2 Aspuddens IP 1
2018-08-12 15:15 151142072 IF Brommapojkarna 7 - Hammarby IF FF 26 vit 7 - 1 Bosön 3
2018-08-12 15:30 151142070 Akropolis IF 1 - Jarlabergs IF 1 2 - 5 Vårbergs IP 1
2018-08-17 18:00 151142077 Segeltorps IF 1 - Akropolis IF 1 1 - 9 Segeltorps IP 1
2018-08-18 16:00 151142076 Jarlabergs IF 1 - Tyresö FF 2 1 - 4 Nacka IP 2
2018-08-19 10:00 151142074 IFK Aspudden-Tellus 1 - IF Brommapojkarna 7 0 - 7 Hägerstensåsens BP 1
2018-08-19 10:15 151142075 Djurgårdens IF FF 2 - Hammarby IF FF 26 vit 7 - 0 Hjorthagens IP 1
2018-08-19 13:30 151142073 IFK Haninge 1 - AIK FF 5 3 - 2 Torvalla IP 3
2018-08-19 14:00 151142078 IFK Tumba FK Vit - Sickla IF A 1 - 3 Storvretens BP 1
2018-08-24 18:30 151142080 Sickla IF A - IFK Haninge 1 4 - 2 Nacka IP 1
2018-08-25 11:30 151142082 Tyresö FF 2 - Segeltorps IF 1 2 - 0 Tyresövallen 1
2018-08-25 11:30 151142084 IF Brommapojkarna 7 - Djurgårdens IF FF 2 2 - 0 Åkeshovs BP 1
2018-08-25 12:30 151142083 Hammarby IF FF 26 vit - Jarlabergs IF 1 2 - 8 Gubbängens IP 1
2018-08-25 16:00 151142079 IFK Aspudden-Tellus 1 - AIK FF 5 2 - 2 Solberga BP 1
2018-08-26 15:30 151142081 Akropolis IF 1 - IFK Tumba FK Vit 7 - 0 Vårbergs IP 1
September
2018-09-01 12:30 151142087 AIK FF 5 - IF Brommapojkarna 7 0 - 1 Skytteholms IP 2
2018-09-01 16:00 151142089 Segeltorps IF 1 - Hammarby IF FF 26 vit 4 - 0 Segeltorps IP 1
2018-09-02 12:30 151142086 IFK Aspudden-Tellus 1 - Sickla IF A 2 - 4 Aspuddens IP 1
2018-09-02 12:30 151142090 IFK Tumba FK Vit - Tyresö FF 2 0 - 2 Storvretens BP 1
2018-09-02 15:00 151142085 IFK Haninge 1 - Akropolis IF 1 3 - 3 Torvalla IP 1
2018-09-02 17:30 151142088 Jarlabergs IF 1 - Djurgårdens IF FF 2 3 - 2 Nacka IP 2
2018-09-08 11:30 151142096 IF Brommapojkarna 7 - Jarlabergs IF 1 4 - 1 Åkeshovs BP 1
2018-09-08 14:00 151142094 Hammarby IF FF 26 vit - IFK Tumba FK Vit 6 - 2 Gubbängens IP 1
2018-09-08 14:30 151142095 Djurgårdens IF FF 2 - Segeltorps IF 1 2 - 1 Hjorthagens IP 1
2018-09-08 15:00 151142091 Sickla IF A - AIK FF 5 2 - 0 Nacka IP 1
2018-09-09 12:00 151142093 Tyresö FF 2 - IFK Haninge 1 0 - 4 Tyresövallen 1
2018-09-09 15:30 151142092 Akropolis IF 1 - IFK Aspudden-Tellus 1 3 - 1 Vårbergs IP 1
2018-09-15 12:30 151142099 AIK FF 5 - Akropolis IF 1 0 - 7 Skytteholms IP 2
2018-09-15 13:00 151142098 IFK Aspudden-Tellus 1 - Tyresö FF 2 1 - 4 Aspuddens IP 1
2018-09-15 14:00 151142102 IFK Tumba FK Vit - Djurgårdens IF FF 2 0 - 3 Storvretens BP 1
2018-09-15 14:45 151142101 Segeltorps IF 1 - Jarlabergs IF 1 1 - 2 Segeltorps IP 1
2018-09-15 18:00 151142100 Sickla IF A - IF Brommapojkarna 7 0 - 3 Nacka IP 1
2018-09-16 17:00 151142097 IFK Haninge 1 - Hammarby IF FF 26 vit 4 - 3 Torvalla IP 1
2018-09-22 13:00 151142105 Hammarby IF FF 26 vit - IFK Aspudden-Tellus 1 4 - 1 Farsta IP 1
2018-09-22 14:00 151142106 Djurgårdens IF FF 2 - IFK Haninge 1 3 - 1 Torvalla IP 3
2018-09-22 14:30 151142108 IF Brommapojkarna 7 - Segeltorps IF 1 4 - 1 Åkeshovs BP 1
2018-09-23 12:00 151142104 Tyresö FF 2 - AIK FF 5 5 - 0 Tyresövallen 1
2018-09-23 15:30 151142103 Akropolis IF 1 - Sickla IF A 6 - 1 Vårbergs IP 1
2018-09-23 18:45 151142107 Jarlabergs IF 1 - IFK Tumba FK Vit 3 - 0 Nacka IP 2
2018-09-29 12:15 151142111 AIK FF 5 - Hammarby IF FF 26 vit 2 - 4 Skytteholms IP 2
2018-09-29 14:00 151142110 IFK Aspudden-Tellus 1 - Djurgårdens IF FF 2 3 - 3 Aspuddens IP 1
2018-09-30 14:00 151142114 IFK Tumba FK Vit - Segeltorps IF 1 2 - 0 Storvretens BP 1
2018-09-30 15:30 151142113 Akropolis IF 1 - IF Brommapojkarna 7 2 - 2 Vårbergs IP 1
2018-09-30 17:00 151142109 IFK Haninge 1 - Jarlabergs IF 1 5 - 2 Torvalla IP 1
Oktober
2018-10-01 19:45 151142112 Sickla IF A - Tyresö FF 2 1 - 0 Stavsborgs BP 1
2018-10-06 11:15 151142119 Segeltorps IF 1 - IFK Haninge 1 3 - 5 Segeltorps IP 1
2018-10-06 13:00 151142120 IF Brommapojkarna 7 - IFK Tumba FK Vit 12 - 4 Åkeshovs BP 1
2018-10-06 14:00 151142116 Hammarby IF FF 26 vit - Sickla IF A 3 - 7 Gubbängens IP 1
2018-10-06 16:00 151142118 Jarlabergs IF 1 - IFK Aspudden-Tellus 1 3 - 2 Nacka IP 2
2018-10-07 09:00 151142115 Tyresö FF 2 - Akropolis IF 1 3 - 6 Tyresövallen 1
2018-10-07 10:15 151142117 Djurgårdens IF FF 2 - AIK FF 5 4 - 0 Hjorthagens IP 1
2018-10-12 18:45 151142124 Sickla IF A - Djurgårdens IF FF 2 0 - 5 Nacka IP 1
2018-10-13 13:00 151142122 IFK Aspudden-Tellus 1 - Segeltorps IF 1 3 - 2 Aspuddens IP 1
2018-10-13 18:15 151142121 IFK Haninge 1 - IFK Tumba FK Vit 3 - 1 Torvalla IP 1
2018-10-14 14:30 151142123 AIK FF 5 - Jarlabergs IF 1 1 - 5 Skytteholms IP 2
2018-10-14 15:15 151142126 Tyresö FF 2 - IF Brommapojkarna 7 1 - 3 Tyresövallen 1
2018-10-14 15:30 151142125 Akropolis IF 1 - Hammarby IF FF 26 vit 6 - 1 Vårbergs IP 1
2018-10-16 20:30 151142129 Jarlabergs IF 1 - Sickla IF A 2 - 0 Nacka IP 2
2018-10-17 20:00 151142130 Segeltorps IF 1 - AIK FF 5 2 - 1 Segeltorps IP 1
2018-10-20 11:30 151142128 Djurgårdens IF FF 2 - Akropolis IF 1 2 - 5 Stadshagens IP 2
2018-10-20 16:00 151142132 IF Brommapojkarna 7 - IFK Haninge 1 2 - 1 Åkeshovs BP 1
2018-10-21 10:30 151142127 Hammarby IF FF 26 vit - Tyresö FF 2 4 - 1 Hammarby IP 1
2018-10-21 14:00 151142131 IFK Tumba FK Vit - IFK Aspudden-Tellus 1 2 - 2 Storvretens BP 1