Spelprogram - U16 Nationell Grupp 3

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Resultat Publik Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2018-04-05 19:45 BK Häcken - IF Elfsborg 2 - 1 48 Tuvevallen 2 Konstgräs
2018-04-06 19:45 Skoftebyns IF - IFK Göteborg 4 - 2 120 Nysätra IP
2018-04-07 11:30 Norrby IF - IK Zenith 0 - 3 50 Ramnavallen konstgräs
2018-04-13 20:00 IFK Göteborg - Angered MBIK 4 - 2 Kviberg 5 konstgräs
2018-04-14 12:30 IK Zenith - GAIS 4 - 1 50 Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2018-04-14 14:00 IF Elfsborg - Skoftebyns IF 4 - 0 Borås Arena 2 konstgräs
2018-04-15 16:00 IFK Uddevalla - Norrby IF 6 - 1 Kamratgården
2018-04-17 18:30 GAIS - Sjömarkens IF 2 - 0 Gaisgården 2 Konstgräs 1
2018-04-20 19:30 Skoftebyns IF - BK Häcken 0 - 4 110 Nysätra IP
2018-04-21 16:30 Angered MBIK - IF Elfsborg 5 - 3 40 Lövgärdesplan 2 Konstgräs
2018-04-22 11:00 Norrby IF - IFK Göteborg 0 - 4 30 Ramnavallen konstgräs
2018-04-22 14:00 Sjömarkens IF - IK Zenith 0 - 1 124 Sandevi B konstgräs
2018-04-22 17:30 GAIS - IFK Uddevalla 4 - 7 Gaisgården 2 Konstgräs 1
2018-04-26 19:00 BK Häcken - IK Zenith 2 - 1 40 Gothia Park konstgräs
2018-04-28 13:00 IF Elfsborg - Norrby IF 6 - 2 Borås Arena 2 konstgräs
2018-04-29 16:00 IFK Uddevalla - Sjömarkens IF 5 - 1 44 Kamratgården
2018-04-29 18:00 IFK Göteborg - GAIS 3 - 1 40 Kviberg 5 konstgräs
Maj
2018-05-01 15:00 Skoftebyns IF - Angered MBIK 1 - 3 55 Nysätra IP
2018-05-02 19:00 IF Elfsborg - BK Häcken 1 - 5 Borås Arena 2 konstgräs
2018-05-05 11:30 Norrby IF - Skoftebyns IF 3 - 3 50 Ramnavallen konstgräs
2018-05-05 12:30 IK Zenith - IFK Uddevalla 1 - 0 40 Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2018-05-05 14:00 Angered MBIK - BK Häcken 1 - 4 45 Lövgärdesplan 2 Konstgräs
2018-05-05 18:00 GAIS - IF Elfsborg 2 - 1 19 Gaisgården 2 Konstgräs 1
2018-05-06 13:00 Sjömarkens IF - IFK Göteborg 0 - 0 Sandevi B konstgräs
2018-05-12 13:00 IF Elfsborg - Sjömarkens IF 4 - 1 Borås Arena 2 konstgräs
2018-05-13 15:00 Angered MBIK - Norrby IF 3 - 1 40 Lövgärdesplan 1 Gräs
2018-05-13 17:00 Skoftebyns IF - GAIS 1 - 1 Almagärdet
2018-05-14 19:00 BK Häcken - IFK Uddevalla 6 - 4 Gothia Park konstgräs
2018-05-16 19:30 Sjömarkens IF - Skoftebyns IF 1 - 3 70 Idrottsgården A-plan
2018-05-19 11:30 Norrby IF - BK Häcken 1 - 6 Ramnavallen konstgräs
2018-05-19 14:15 IK Zenith - IF Elfsborg 0 - 5 Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2018-05-20 16:00 IFK Uddevalla - IFK Göteborg 6 - 3 78 Kamratgården
2018-05-20 19:00 GAIS - Angered MBIK 1 - 3 30 Gaisgården 2 Konstgräs 1
2018-05-24 19:00 IFK Göteborg - IK Zenith 1 - 2 34
2018-05-26 11:00 Norrby IF - GAIS 6 - 4 85 Ramnavallen konstgräs
2018-05-26 13:00 IF Elfsborg - IFK Uddevalla 5 - 1 Borås Arena 2 konstgräs
2018-05-27 17:00 Skoftebyns IF - IK Zenith 2 - 1 Almagärdet
2018-05-28 19:00 BK Häcken - IFK Göteborg 4 - 1 40 Gothia Park konstgräs
2018-05-31 19:00 IFK Göteborg - IF Elfsborg 2 - 2 Prioritet Serneke Arena Konstgräs
Juni
2018-06-01 19:00 Sjömarkens IF - Norrby IF 1 - 2 Idrottsgården A-plan
2018-06-02 15:00 IK Zenith - Angered MBIK 0 - 3 25 Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2018-06-03 16:00 IFK Uddevalla - Skoftebyns IF 2 - 3 Kamratgården
2018-06-04 18:00 GAIS - BK Häcken 0 - 6 Gaisgården 2 Konstgräs 1
2018-06-06 14:00 IK Zenith - Norrby IF 5 - 0 Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2018-06-07 19:00 BK Häcken - Skoftebyns IF 4 - 1 30 Tuvevallen 1 Gräs
2018-06-10 14:15 IFK Göteborg - Skoftebyns IF 4 - 0 50 Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
2018-06-10 15:00 Sjömarkens IF - GAIS 5 - 1 75 Idrottsgården A-plan
2018-06-10 16:00 IFK Uddevalla - Angered MBIK 1 - 2 Kamratgården
2018-06-14 19:00 BK Häcken - Sjömarkens IF 3 - 2 Tuvevallen 1 Gräs
2018-06-17 12:00 Angered MBIK - IFK Göteborg 7 - 1 60 Lövgärdesplan 1 Gräs
2018-06-17 16:30 Norrby IF - IFK Uddevalla 2 - 5 28 Ramnavallen konstgräs
2018-06-17 17:00 Skoftebyns IF - IF Elfsborg 5 - 5 75 Almagärdet
2018-06-17 19:00 GAIS - IK Zenith 3 - 1 19 Gaisgården 2 Konstgräs 1
2018-06-26 19:15 IFK Uddevalla - GAIS 2 - 0 71 Kamratgården
2018-06-30 17:30 Angered MBIK - Skoftebyns IF 4 - 4 19 Lövgärdesplan 1 Gräs
Juli
2018-07-01 18:00 Sjömarkens IF - IFK Uddevalla 1 - 2 83 Idrottsgården A-plan
2018-07-08 15:00 Angered MBIK - IFK Uddevalla 6 - 3 31 Lövgärdesplan 1 Gräs
2018-07-11 12:00 Sjömarkens IF - BK Häcken 1 - 2 98 Sandevi B konstgräs
2018-07-13 18:15 IK Zenith - Sjömarkens IF 3 - 1 50 Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2018-07-28 13:00 IF Elfsborg - Angered MBIK 8 - 2 40 Borås Arena 2 konstgräs
Augusti
2018-08-04 13:00 IF Elfsborg - GAIS 2 - 1 33 Borås Arena 2 konstgräs
2018-08-05 18:00 Skoftebyns IF - Norrby IF 3 - 1 50
2018-08-10 17:30 GAIS - Skoftebyns IF 1 - 2 33 Gaisgården 2 Konstgräs 1
2018-08-11 10:00 IFK Uddevalla - BK Häcken 2 - 8 38 Kamratgården
2018-08-11 12:30 IK Zenith - IFK Göteborg 2 - 1 Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2018-08-11 15:00 Norrby IF - Angered MBIK 1 - 3 56 Ramnavallen konstgräs
2018-08-14 18:00 GAIS - IFK Göteborg 2 - 6 50 Gaisgården 2 Konstgräs 1
2018-08-14 20:15 IK Zenith - BK Häcken 2 - 0 55 Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2018-08-18 13:00 IF Elfsborg - IK Zenith 5 - 0 Borås Arena 2 konstgräs
2018-08-19 14:00 IFK Göteborg - IFK Uddevalla 6 - 1 Kviberg 5 konstgräs
2018-08-19 15:00 Angered MBIK - GAIS 5 - 1 50 Lövgärdesplan 1 Gräs
2018-08-19 17:00 Skoftebyns IF - Sjömarkens IF 1 - 1 45 Almagärdet
2018-08-20 19:00 BK Häcken - Norrby IF 9 - 3 40 Tuvevallen 1 Gräs
2018-08-22 19:00 Angered MBIK - Sjömarkens IF 1 - 3 Lövgärdesplan 1 Gräs
2018-08-23 19:00 Norrby IF - IF Elfsborg 0 - 1 Ramnavallen konstgräs
2018-08-25 10:00 IFK Göteborg - BK Häcken 0 - 4 36 Kviberg 5 konstgräs
2018-08-25 12:45 IK Zenith - Skoftebyns IF 4 - 1 Bravida Arena
2018-08-26 16:00 IFK Uddevalla - IF Elfsborg 0 - 5 Kamratgården
2018-08-26 18:30 Sjömarkens IF - Angered MBIK 1 - 4 Idrottsgården A-plan
2018-08-26 19:00 GAIS - Norrby IF 2 - 0 45 Gaisgården 2 Konstgräs 1
2018-08-28 19:05 BK Häcken - Angered MBIK 2 - 1 50 Gothia Park konstgräs
2018-08-29 18:00 Sjömarkens IF - IF Elfsborg 1 - 7 101 Idrottsgården A-plan
2018-08-29 19:45 IFK Göteborg - Norrby IF 0 - 1 34 Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2018-08-30 19:15 IFK Uddevalla - IK Zenith 3 - 4 24 Kamratgården
September
2018-09-01 13:00 IF Elfsborg - IFK Göteborg 0 - 1 Borås Arena 2 konstgräs
2018-09-01 13:30 Norrby IF - Sjömarkens IF 1 - 1 45 Ramnavallen konstgräs
2018-09-01 14:00 Matchändring enl. SvFF:s föreskrifter om sista speldag. MNB BK Häcken - GAIS 0 - 3 Gothia Park konstgräs
2018-09-02 15:00 Angered MBIK - IK Zenith 1 - 5 19 Lövgärdesplan 1 Gräs
2018-09-02 16:00 IFK Göteborg - Sjömarkens IF 3 - 3 Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2018-09-02 17:00 Skoftebyns IF - IFK Uddevalla 3 - 2 35 Nysätra IP