Spelprogram - P10-42 Lätt

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2018-04-21 10:00 IFK Aspudden-Tellus Gul 2 - Vårby Gårds IF Grön Västberga IP 12
2018-04-21 15:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 5 - Norsborgs IF 1 Hägerstensåsens BP 2
2018-04-22 10:00 Arameisk-Syrianska IF 1 - Huddinge IF 2 Brunna IP 22
2018-04-22 10:00 Konyaspor Kultur och IF - Stuvsta IF 5 Alby BP 11
2018-04-22 13:00 Pappas Pojkar FF 2 - IFK Stockholm FK 2 Trädgårdsstadsskolans BP 1
2018-04-27 18:00 Segeltorps IF 2 - Arameisk-Syrianska IF 1 Segeltorps IP 2
2018-04-27 19:30 Huddinge IF 2 - Pappas Pojkar FF 2 Källbrinks IP 2
2018-04-28 09:00 Örby IS Blå - Konyaspor Kultur och IF Bäckahagens BP 1
2018-04-28 10:00 IFK Stockholm FK 2 - Mälarhöjdens IK Fotboll 5 Vårbergs IP 11
2018-04-29 10:00 Norsborgs IF 1 - IFK Aspudden-Tellus Gul 2 Brunna IP 21
Maj
2018-05-05 11:00 IFK Aspudden-Tellus Gul 2 - Mälarhöjdens IK Fotboll 5 Västberga IP 12
2018-05-06 10:00 Arameisk-Syrianska IF 1 - Stuvsta IF 5 Brunna IP 22
2018-05-06 10:00 Konyaspor Kultur och IF - Vårby Gårds IF Grön Alby BP 11
2018-05-06 13:00 Pappas Pojkar FF 2 - Segeltorps IF 2 Trädgårdsstadsskolans BP 1
2018-05-06 15:00 Huddinge IF 2 - IFK Stockholm FK 2 Källbrinks IP 2
2018-05-18 18:45 Segeltorps IF 2 - Huddinge IF 2 Segeltorps IP 2
2018-05-19 09:00 Stuvsta IF 5 - Pappas Pojkar FF 2 Stuvsta IP 11
2018-05-19 14:00 Örby IS Blå - Arameisk-Syrianska IF 1 Bäckahagens BP 1
2018-05-20 10:00 Norsborgs IF 1 - Konyaspor Kultur och IF Brunna IP 21
2018-05-20 11:00 IFK Stockholm FK 2 - IFK Aspudden-Tellus Gul 2 Vårbergs IP 11
2018-05-26 10:00 Arameisk-Syrianska IF 1 - Vårby Gårds IF Grön Brunna IP 22
2018-05-26 13:00 Segeltorps IF 2 - IFK Stockholm FK 2 Segeltorps IP 2
2018-05-27 11:00 Konyaspor Kultur och IF - Mälarhöjdens IK Fotboll 5 Alby BP 11
2018-05-27 13:00 Pappas Pojkar FF 2 - Örby IS Blå Trädgårdsstadsskolans BP 1
2018-05-27 14:00 Huddinge IF 2 - Stuvsta IF 5 Källbrinks IP 2
Juni
2018-06-01 18:00 Vårby Gårds IF Grön - Pappas Pojkar FF 2 Vårbyparkens BP 12
2018-06-02 09:00 IFK Aspudden-Tellus Gul 2 - Konyaspor Kultur och IF Västberga IP 12
2018-06-02 09:00 Örby IS Blå - Huddinge IF 2 Bäckahagens BP 1
2018-06-02 09:00 Stuvsta IF 5 - Segeltorps IF 2 Stuvsta IP 11
2018-06-03 10:00 Norsborgs IF 1 - Arameisk-Syrianska IF 1 Brunna IP 21
2018-06-08 17:15 Stuvsta IF 5 - IFK Stockholm FK 2 Stuvsta IP 11
2018-06-09 10:00 Arameisk-Syrianska IF 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll 5 Brunna IP 22
2018-06-09 13:00 Segeltorps IF 2 - Örby IS Blå Segeltorps IP 2
2018-06-10 13:00 Pappas Pojkar FF 2 - Norsborgs IF 1 Trädgårdsstadsskolans BP 1
2018-06-10 14:00 Huddinge IF 2 - Vårby Gårds IF Grön Källbrinks IP 2
Augusti
2018-08-24 18:00 Vårby Gårds IF Grön - Segeltorps IF 2 Vårbyparkens BP 12
2018-08-25 10:00 IFK Stockholm FK 2 - Konyaspor Kultur och IF Vårbergs IP 11
2018-08-25 11:00 IFK Aspudden-Tellus Gul 2 - Arameisk-Syrianska IF 1 Västberga IP 12
2018-08-25 14:00 Örby IS Blå - Stuvsta IF 5 Bäckahagens BP 1
2018-08-25 15:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 5 - Pappas Pojkar FF 2 Hägerstensåsens BP 2
2018-08-26 10:00 Norsborgs IF 1 - Huddinge IF 2 Brunna IP 21
2018-08-31 18:30 Huddinge IF 2 - Mälarhöjdens IK Fotboll 5 Källbrinks IP 2
September
2018-09-01 09:00 Örby IS Blå - IFK Stockholm FK 2 Bäckahagens BP 1
2018-09-01 10:00 Stuvsta IF 5 - Vårby Gårds IF Grön Stuvsta IP 11
2018-09-01 14:00 Segeltorps IF 2 - Norsborgs IF 1 Segeltorps IP 2
2018-09-02 13:00 Pappas Pojkar FF 2 - IFK Aspudden-Tellus Gul 2 Trädgårdsstadsskolans BP 1
2018-09-07 18:00 Vårby Gårds IF Grön - Örby IS Blå Vårbyparkens BP 12
2018-09-08 11:00 IFK Aspudden-Tellus Gul 2 - Huddinge IF 2 Västberga IP 12
2018-09-08 15:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 5 - Segeltorps IF 2 Hägerstensåsens BP 2
2018-09-09 10:00 Konyaspor Kultur och IF - Arameisk-Syrianska IF 1 Alby BP 11
2018-09-09 10:00 Norsborgs IF 1 - Stuvsta IF 5 Brunna IP 21
2018-09-14 18:00 Vårby Gårds IF Grön - IFK Stockholm FK 2 Vårbyparkens BP 12
2018-09-15 09:00 Örby IS Blå - Norsborgs IF 1 Bäckahagens BP 1
2018-09-15 10:00 Stuvsta IF 5 - Mälarhöjdens IK Fotboll 5 Stuvsta IP 11
2018-09-15 14:00 Segeltorps IF 2 - IFK Aspudden-Tellus Gul 2 Segeltorps IP 2
2018-09-16 13:00 Pappas Pojkar FF 2 - Konyaspor Kultur och IF Trädgårdsstadsskolans BP 1
2018-09-22 10:00 IFK Stockholm FK 2 - Arameisk-Syrianska IF 1 Vårbergs IP 11
2018-09-22 11:00 IFK Aspudden-Tellus Gul 2 - Stuvsta IF 5 Västberga IP 12
2018-09-22 15:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 5 - Örby IS Blå Hägerstensåsens BP 2
2018-09-23 10:00 Konyaspor Kultur och IF - Huddinge IF 2 Alby BP 11
2018-09-23 10:00 Norsborgs IF 1 - Vårby Gårds IF Grön Brunna IP 21
2018-09-28 18:00 Vårby Gårds IF Grön - Mälarhöjdens IK Fotboll 5 Vårbyparkens BP 12
2018-09-29 13:00 Örby IS Blå - IFK Aspudden-Tellus Gul 2 Bäckahagens BP 1
2018-09-29 15:00 Segeltorps IF 2 - Konyaspor Kultur och IF Segeltorps IP 2
2018-09-30 10:00 Norsborgs IF 1 - IFK Stockholm FK 2 Brunna IP 21
2018-09-30 13:00 Pappas Pojkar FF 2 - Arameisk-Syrianska IF 1 Trädgårdsstadsskolans BP 1