Spelprogram - P 13 A

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2018-04-28 12:00 231500004 Motala AIF FK - Finspångs FK 3 - 2 Idrottsparken Motala
2018-04-29 10:00 231500005 IK Sleipner - Lindö FF 0 - 2 Ektorps IP
2018-04-29 13:00 231500002 IK Östria Lambohov - Stångebro United BK 2 - 5 Lambohovs sportfält
Maj
2018-05-01 11:00 231500006 Eneby BK - Hjulsbro IK 7 - 2 MAXIvallen
2018-05-01 15:30 231500003 BK Derby - IFK Norrköping FK vit 3 - 0 Grenadjärvallen
2018-05-05 11:00 231500009 Finspångs FK - Eneby BK 2 - 5 Grosvads IP
2018-05-05 13:00 231500008 Lindö FF - Motala AIF FK 7 - 3 Fastighetsteknik Arena (fd City Gross)
2018-05-05 14:00 231500010 Stångebro United BK - BK Derby 6 - 1 Anders Ljungstedts gymnasium
2018-05-06 10:00 231500011 IFK Norrköping FK vit - IFK Norrköping FK blå 3 - 1 Himmelstalund Norra
2018-05-06 18:30 231500013 Hjulsbro IK - Lindö FF 0 - 3 UCS Arena
2018-05-08 18:45 231500016 Motala AIF FK - IFK Norrköping FK vit 0 - 4 Idrottsparken Motala
2018-05-09 18:00 231500017 IK Sleipner - Finspångs FK 4 - 0 Ektorps IP
2018-05-09 19:00 231500014 IK Östria Lambohov - IFK Norrköping FK blå 2 - 0 Lambohovs sportfält
2018-05-10 11:00 231500018 Eneby BK - Stångebro United BK 0 - 9 MAXIvallen
2018-05-10 13:30 231500021 Finspångs FK - Hjulsbro IK 10 - 3 Grosvads IP
2018-05-12 10:00 231500023 IFK Norrköping FK vit - IK Östria Lambohov 2 - 1 Himmelstalund Norra
2018-05-12 10:30 231500020 Lindö FF - Eneby BK 5 - 1 Fastighetsteknik Arena (fd City Gross)
2018-05-12 14:00 231500022 Stångebro United BK - IK Sleipner 1 - 0 Anders Ljungstedts gymnasium
2018-05-13 12:00 231500019 IFK Norrköping FK blå - BK Derby 9 - 0 Himmelstalund Norra
2018-05-16 18:00 231500007 Hjulsbro IK - IK Sleipner 1 - 4 UCS Arena
2018-05-19 11:00 231500030 Eneby BK - IFK Norrköping FK vit 1 - 1 MAXIvallen
2018-05-19 14:00 231500025 Hjulsbro IK - Stångebro United BK 0 - 2 UCS Arena
2018-05-19 15:30 231500026 Lindö FF - Finspångs FK 4 - 1 Fastighetsteknik Arena (fd City Gross)
2018-05-20 12:00 231500028 Motala AIF FK - IFK Norrköping FK blå 3 - 0 Staffanstorp
2018-05-22 18:15 231500027 IK Östria Lambohov - BK Derby 8 - 0 Lambohovs sportfält
2018-05-25 18:30 231500033 Finspångs FK - BK Derby 5 - 4 Grosvads IP
2018-05-26 10:00 231500031 IFK Norrköping FK blå - IK Sleipner 0 - 5 Himmelstalund Norra
2018-05-26 10:00 231500034 Stångebro United BK - Lindö FF 2 - 0 Anders Ljungstedts gymnasium
2018-05-26 11:00 231500042 Eneby BK - IK Östria Lambohov 1 - 5 MAXIvallen
2018-05-26 12:00 231500035 IFK Norrköping FK vit - Hjulsbro IK 3 - 2 Himmelstalund Norra
2018-05-27 13:00 231500032 IK Östria Lambohov - Motala AIF FK 1 - 5 Lambohovs sportfält
2018-05-29 18:45 231500040 Motala AIF FK - Stångebro United BK 4 - 4 Idrottsparken Motala
2018-05-30 18:30 231500041 IK Sleipner - BK Derby 6 - 1 Ektorps IP
2018-05-30 19:00 231500039 Finspångs FK - IFK Norrköping FK vit 4 - 3 Grosvads IP
Juni
2018-06-01 18:45 231500045 BK Derby - Motala AIF FK 2 - 4 Grenadjärvallen
2018-06-02 10:00 231500043 IFK Norrköping FK blå - Eneby BK 1 - 0 Himmelstalund Norra
2018-06-02 10:30 231500037 Hjulsbro IK - IFK Norrköping FK blå 0 - 2 UCS Arena
2018-06-03 10:00 231500047 IFK Norrköping FK vit - Lindö FF 2 - 1 Himmelstalund Norra
2018-06-08 18:30 231500052 Stångebro United BK - IFK Norrköping FK vit 4 - 0 Stångebro sportfält
2018-06-09 10:30 231500049 Hjulsbro IK - IK Östria Lambohov 2 - 2 UCS Arena
2018-06-09 10:30 231500050 Lindö FF - IFK Norrköping FK blå 5 - 1 Fastighetsteknik Arena (fd City Gross)
2018-06-09 11:00 231500053 IK Sleipner - Motala AIF FK 3 - 0 Ektorps IP
2018-06-09 11:00 231500054 Eneby BK - BK Derby 4 - 3 MAXIvallen
2018-06-11 18:30 231500046 Stångebro United BK - Finspångs FK 6 - 1 Stångebro sportfält
2018-06-12 18:30 231500044 IK Östria Lambohov - IK Sleipner 4 - 1 Lambohovs sportfält
2018-06-16 10:30 231500059 IK Sleipner - IFK Norrköping FK vit 1 - 1 Ektorps IP
2018-06-16 12:00 231500058 Motala AIF FK - Eneby BK 4 - 1 Idrottsparken Motala
2018-06-17 10:00 231500055 IFK Norrköping FK blå - Finspångs FK 2 - 2 Himmelstalund Norra
2018-06-17 17:00 231500056 IK Östria Lambohov - Lindö FF 1 - 3 Lambohovs sportfält
2018-06-18 18:00 231500061 Hjulsbro IK - Motala AIF FK 7 - 1 UCS Arena
2018-06-20 18:00 231500066 Eneby BK - IK Sleipner 1 - 3 MAXIvallen
2018-06-20 19:00 231500064 Stångebro United BK - IFK Norrköping FK blå 0 - 0 Stångebro sportfält
2018-06-24 16:00 231500063 Finspångs FK - IK Östria Lambohov 3 - 2 Grosvads IP
2018-06-26 18:00 231500062 Lindö FF - BK Derby 5 - 1 Fastighetsteknik Arena (fd City Gross)
Augusti
2018-08-09 19:00 231500069 Finspångs FK - Motala AIF FK 4 - 2 Grosvads IP
2018-08-12 10:00 231500071 IFK Norrköping FK vit - BK Derby 12 - 0 Himmelstalund Norra
2018-08-12 15:30 231500068 Lindö FF - IK Sleipner 5 - 2 Fastighetsteknik Arena (fd City Gross)
2018-08-12 18:30 231500067 Hjulsbro IK - Eneby BK 2 - 2 UCS Arena
2018-08-14 19:00 231500070 Stångebro United BK - IK Östria Lambohov 5 - 2 Stångebro sportfält
2018-08-16 18:45 231500076 Motala AIF FK - Lindö FF 2 - 4 Idrottsparken Motala
2018-08-17 18:00 231500075 BK Derby - Stångebro United BK 1 - 9 Grenadjärvallen
2018-08-19 10:00 231500073 IFK Norrköping FK blå - IFK Norrköping FK vit 1 - 7 Himmelstalund Norra
2018-08-19 11:00 231500077 IK Sleipner - Hjulsbro IK 4 - 0 Ektorps IP
2018-08-19 14:00 231500078 Eneby BK - Finspångs FK 5 - 4 MAXIvallen
2018-08-21 18:30 231500079 IFK Norrköping FK blå - IK Östria Lambohov 3 - 1 Himmelstalund Norra
2018-08-21 18:30 231500083 IFK Norrköping FK vit - Motala AIF FK 3 - 1 Himmelstalund Norra
2018-08-22 19:00 231500081 Finspångs FK - IK Sleipner 5 - 4 Grosvads IP
2018-08-22 19:00 231500082 Stångebro United BK - Eneby BK 4 - 2 Skarpans IP
2018-08-22 19:30 231500080 Lindö FF - Hjulsbro IK 5 - 2 Fastighetsteknik Arena (fd City Gross)
2018-08-25 11:00 231500090 Eneby BK - Lindö FF 2 - 7 MAXIvallen
2018-08-25 16:00 231500089 IK Sleipner - Stångebro United BK 3 - 2 Ektorps IP
2018-08-26 17:00 231500086 IK Östria Lambohov - IFK Norrköping FK vit 2 - 1 Lambohovs sportfält
2018-08-29 18:45 231500057 BK Derby - Hjulsbro IK 2 - 5 Grenadjärvallen
2018-08-31 18:00 231500092 BK Derby - IK Östria Lambohov 0 - 4 Grenadjärvallen
September
2018-09-01 10:00 231500091 IFK Norrköping FK blå - Motala AIF FK 2 - 1 Himmelstalund Norra
2018-09-01 14:00 231500094 Stångebro United BK - Hjulsbro IK 5 - 2 Skarpans IP
2018-09-02 10:00 231500095 IFK Norrköping FK vit - Eneby BK 1 - 6 Himmelstalund Norra
2018-09-02 11:00 231500093 Finspångs FK - Lindö FF 1 - 3 Grosvads IP
2018-09-04 18:45 231500100 Motala AIF FK - IK Östria Lambohov 1 - 2 Idrottsparken Motala
2018-09-05 18:00 231500099 BK Derby - Finspångs FK 1 - 8 Grenadjärvallen
2018-09-05 18:30 231500101 IK Sleipner - IFK Norrköping FK blå 2 - 0 Ektorps IP
2018-09-05 19:30 231500098 Lindö FF - Stångebro United BK 0 - 4 Fastighetsteknik Arena (fd City Gross)
2018-09-08 10:00 231500103 IFK Norrköping FK blå - Hjulsbro IK 4 - 2 Himmelstalund Norra
2018-09-08 13:30 231500105 BK Derby - IK Sleipner 0 - 4 Grenadjärvallen
2018-09-08 14:00 231500106 Stångebro United BK - Motala AIF FK 3 - 1 Anders Ljungstedts gymnasium
2018-09-09 10:00 231500107 IFK Norrköping FK vit - Finspångs FK 3 - 2 Himmelstalund Norra
2018-09-09 17:00 231500104 IK Östria Lambohov - Eneby BK 7 - 1 Lambohovs sportfält
2018-09-11 18:00 231500130 Motala AIF FK - Hjulsbro IK 2 - 2 Idrottsparken Motala
2018-09-14 19:00 231500111 Finspångs FK - Stångebro United BK 1 - 10 Grosvads IP
2018-09-15 12:00 231500112 Motala AIF FK - BK Derby 8 - 1 Idrottsparken Motala
2018-09-16 10:30 231500085 Hjulsbro IK - Finspångs FK 2 - 2 UCS Arena
2018-09-16 11:00 231500113 IK Sleipner - IK Östria Lambohov 3 - 0 Ektorps IP
2018-09-16 12:30 231500110 Lindö FF - IFK Norrköping FK vit 2 - 2 Fastighetsteknik Arena (fd City Gross)
2018-09-19 17:30 231500116 IK Östria Lambohov - Hjulsbro IK 4 - 1 Lambohovs sportfält
2018-09-22 10:00 231500115 IFK Norrköping FK blå - Lindö FF 3 - 1 Himmelstalund Norra
2018-09-23 10:00 231500119 IFK Norrköping FK vit - Stångebro United BK 2 - 4 Himmelstalund Norra
2018-09-23 12:00 231500118 Motala AIF FK - IK Sleipner 0 - 7 Idrottsparken Motala
2018-09-23 15:00 231500117 BK Derby - Eneby BK 0 - 2 Grenadjärvallen
2018-09-24 17:45 231500114 Eneby BK - IFK Norrköping FK blå 1 - 2 MAXIvallen
2018-09-26 18:00 231500097 Hjulsbro IK - IFK Norrköping FK vit 0 - 0 UCS Arena
2018-09-28 18:30 231500121 Hjulsbro IK - BK Derby 3 - 3 UCS Arena
2018-09-28 18:30 231500123 Finspångs FK - IFK Norrköping FK blå 1 - 5 Grosvads IP
2018-09-30 10:00 231500125 IFK Norrköping FK vit - IK Sleipner 2 - 6 Himmelstalund Norra
2018-09-30 11:00 231500126 Eneby BK - Motala AIF FK 4 - 1 MAXIvallen
2018-09-30 15:30 231500122 Lindö FF - IK Östria Lambohov 8 - 1 Fastighetsteknik Arena (fd City Gross)
Oktober
2018-10-02 18:30 231500087 BK Derby - IFK Norrköping FK blå 2 - 7 Skarpans IP
2018-10-06 11:00 231500128 IK Östria Lambohov - Finspångs FK 4 - 2 Lambohovs sportfält
2018-10-06 11:00 231500129 BK Derby - Lindö FF 0 - 13 Grenadjärvallen
2018-10-07 10:00 231500127 IFK Norrköping FK blå - Stångebro United BK 5 - 1 Himmelstalund Norra
2018-10-07 11:00 231500131 IK Sleipner - Eneby BK 8 - 0 Ektorps IP