Spelprogram - Pojkar, Div 3 Västergötland - Kompisligan

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2018-04-08 12:00 200111033 IFK Skövde FK - Kinna IF 1 - 5 Lillegårdens IP, C-plan, Konstgräs
2018-04-15 16:00 200111005 IFK Skövde FK - Norrby IF 9 - 1 Lillegårdens IP, C-plan, Konstgräs
2018-04-21 12:00 200111004 IFK Falköping FF - Skoftebyns IF 2 - 1 Odenvi Konstgräs
2018-04-21 12:30 200111006 Kinna IF - Mariestads Ungdom 2 - 0 Kunskapens Hus, konstgräs
2018-04-22 12:00 200111007 Lidköpings FK - Mariedals IK 2 - 3 Framnäs IP Konstgräs
2018-04-22 14:00 200111001 Byttorps IF - Ulricehamns IFK 4 - 0 Byttorps IP A Konstgräs
2018-04-26 19:00 200111008 Mariedals IK - Kinna IF 1 - 4 Kransmossens IP, Konstgräs 2
2018-04-27 19:00 200111009 Mariestads Ungdom - IFK Skövde FK 3 - 3 Vänershofs IP A
2018-04-28 11:30 200111010 Norrby IF - IFK Falköping FF 1 - 2 Ramnavallen konstgräs
2018-04-28 14:00 200111012 Skultorps IF - Gerdskens BK 4 - 1 Orkanvallen A
2018-04-29 15:50 200111014 Ulricehamns IFK - Lidköpings FK 3 - 2 Lassalyckan A-plan konstgräs
Maj
2018-05-01 19:00 200111018 IFK Falköping FF - Mariestads Ungdom 1 - 3 Dotorpsplan A
2018-05-05 12:00 200111016 Gerdskens BK - Skoftebyns IF 6 - 2 Gerdskenvallen A-plan
2018-05-05 15:00 200111019 IFK Skövde FK - Mariedals IK 6 - 1 Lillegårdens IP, C-plan, Konstgräs
2018-05-06 13:00 200111015 Byttorps IF - Skultorps IF 1 - 2 Byttorps IP A Konstgräs
2018-05-06 15:00 200111020 Kinna IF - Lidköpings FK 2 - 2 Viskavallen A
2018-05-06 16:00 200111030 Gerdskens BK - Mariestads Ungdom 1 - 3 Gerdskenvallen A-plan
2018-05-08 19:00 200111025 Gerdskens BK - Norrby IF 9 - 0 Alströmervallen konstgräs
2018-05-08 19:00 200111032 IFK Falköping FF - Lidköpings FK 3 - 3 Dotorpsplan A
2018-05-09 19:00 200111026 Skoftebyns IF - Byttorps IF 2 - 0 Almagärdet
2018-05-10 16:00 200111022 Lidköpings FK - IFK Skövde FK 1 - 3 Lockörns IP A
2018-05-12 11:00 200111023 Mariedals IK - IFK Falköping FF 5 - 1 Kransmossens IP, Konstgräs 1
2018-05-13 14:00 200111034 Skultorps IF - Ulricehamns IFK 2 - 2 Orkanvallen A
2018-05-15 19:00 200111028 Ulricehamns IFK - Kinna IF 3 - 1 Lassalyckan A-plan konstgräs
2018-05-17 19:00 200111038 Mariedals IK - Gerdskens BK 2 - 2 Kransmossens IP, Konstgräs 1
2018-05-20 13:50 200111042 Ulricehamns IFK - IFK Skövde FK 1 - 2 Lassalyckan A-plan konstgräs
2018-05-20 17:00 200111039 Mariestads Ungdom - Byttorps IF 2 - 2 Vänershofs IP A
2018-05-20 17:00 200111041 Skoftebyns IF - Skultorps IF 2 - 1 Almagärdet
2018-05-22 19:30 200111029 Byttorps IF - Norrby IF 3 - 1 Byttorps IP A Konstgräs
2018-05-24 20:00 200111046 IFK Skövde FK - IFK Falköping FF 5 - 1 Lillegårdens IP, C-plan, Konstgräs
2018-05-25 19:15 200111047 Skoftebyns IF - Ulricehamns IFK 1 - 1 Almagärdet
2018-05-27 14:00 200111048 Skultorps IF - Norrby IF 7 - 2 Orkanvallen A
2018-05-27 19:00 200111044 Gerdskens BK - Lidköpings FK 4 - 1 Gerdskenvallen A-plan
2018-05-30 19:15 200111052 Lidköpings FK - Byttorps IF 2 - 3 Lockörns IP B
Juni
2018-06-01 19:00 200111051 Kinna IF - Gerdskens BK 4 - 1 Viskavallen A
2018-06-01 19:00 200111054 Mariestads Ungdom - Skultorps IF 7 - 0 Vänershofs IP A
2018-06-02 11:00 200111055 Norrby IF - Skoftebyns IF 3 - 6 Ramnavallen konstgräs
2018-06-02 15:20 200111056 Ulricehamns IFK - IFK Falköping FF 3 - 3 Lassalyckan A-plan konstgräs
2018-06-06 12:00 200111061 Skoftebyns IF - Mariestads Ungdom 2 - 1 Almagärdet
2018-06-06 15:00 200111058 Gerdskens BK - IFK Skövde FK 3 - 8 Gerdskenvallen A-plan
2018-06-06 17:00 200111057 Byttorps IF - Kinna IF 1 - 1 Byttorps IP A Konstgräs
2018-06-06 18:00 200111062 Mariedals IK - Skultorps IF 4 - 1 Kransmossens IP, Konstgräs 1
2018-06-10 16:00 200111065 IFK Skövde FK - Byttorps IF 3 - 1 Lillegårdens IP, C-plan, Konstgräs
2018-06-10 17:00 200111069 Mariestads Ungdom - Norrby IF 3 - 0 Vänershofs IP A
2018-06-12 19:00 200111043 Byttorps IF - Mariedals IK 10 - 2 Byttorps IP A Konstgräs
2018-06-12 19:00 200111064 IFK Falköping FF - Gerdskens BK 4 - 0 Dotorpsplan A
2018-06-13 19:00 200111088 Norrby IF - Kinna IF OW (0 - 3) Ramnavallen konstgräs
2018-06-16 11:30 200111068 Mariedals IK - Skoftebyns IF 1 - 3 Kransmossens IP, Konstgräs 1
2018-06-16 15:00 200111067 Lidköpings FK - Skultorps IF 4 - 3 Lockörns IP A
2018-06-17 17:00 200111073 Mariestads Ungdom - Ulricehamns IFK 1 - 1 Vänershofs IP A
2018-06-19 19:00 200111071 IFK Falköping FF - Byttorps IF 1 - 3 Dotorpsplan A
2018-06-20 19:00 200111074 Norrby IF - Mariedals IK 1 - 1 Ramnavallen konstgräs
2018-06-20 19:15 200111075 Skoftebyns IF - Lidköpings FK 3 - 2 Almagärdet
2018-06-24 14:00 200111076 Skultorps IF - Kinna IF 2 - 3 Orkanvallen A
2018-06-25 19:00 200111085 Byttorps IF - Gerdskens BK 1 - 1 Byttorps IP A Konstgräs
2018-06-26 19:30 200111083 Mariestads Ungdom - Mariedals IK 3 - 4 Vänershofs IP A
2018-06-26 20:00 200111080 IFK Skövde FK - Skultorps IF 0 - 0 Lillegårdens IP, C-plan, Konstgräs
2018-06-27 19:30 200111084 Ulricehamns IFK - Gerdskens BK 3 - 2 Lassalyckan A-plan konstgräs
2018-06-28 19:00 200111082 Lidköpings FK - Norrby IF 3 - 2 Lockörns IP A
2018-06-29 19:00 200111081 Kinna IF - Skoftebyns IF 2 - 3 Viskavallen A
Juli
2018-07-01 15:30 200111036 Kinna IF - IFK Falköping FF 2 - 1 Viskavallen A
2018-07-02 19:00 200111060 Norrby IF - Ulricehamns IFK 0 - 2 Ramnavallen konstgräs
2018-07-04 19:00 200111087 Lidköpings FK - Mariestads Ungdom 0 - 7 Lockörns IP A
2018-07-04 19:15 200111089 Skoftebyns IF - IFK Skövde FK 1 - 2 Nysätra IP
2018-07-06 19:30 200111086 Ulricehamns IFK - Mariedals IK 4 - 2 Lassalyckan A-plan konstgräs
2018-07-08 14:00 200111090 Skultorps IF - IFK Falköping FF 3 - 4 Orkanvallen A