Spelprogram - Pojkar, Div 5 Sydvästra - Kompisligan

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2018-04-27 18:00 200128003 Sjömarken/Sandared - Hestrafors/Bollebygd 1 - 0 Sandevi B konstgräs
2018-04-29 17:00 200128004 Skene/Svansjö - Holmalunds IF 4 - 1 Kunskapens Hus, konstgräs
Maj
2018-05-02 19:00 200128009 Kinna IF - Fristad/Sparsör/Borgstena Svart 3 - 2 Kunskapens Hus, konstgräs
2018-05-05 11:00 200128007 Holmalunds IF - Sjömarken/Sandared 1 - 5 Alströmervallen konstgräs
2018-05-09 19:00 200128005 Norrby IF - Sätila/Ubbhult/Hällingsjö/Hyssna 2 - 9 Ramnavallen konstgräs
2018-05-09 19:00 200128011 Fristad/Sparsör/Borgstena Svart - Hestrafors/Bollebygd 2 - 1 Hedens IP A-plan
2018-05-13 17:00 200128014 Skene/Svansjö - Norrby IF 7 - 2 Svansjövallen A
2018-05-13 18:00 200128013 Sjömarken/Sandared - Sätila/Ubbhult/Hällingsjö/Hyssna 4 - 6 Idrottsgården A-plan
2018-05-17 18:00 200128018 Holmalunds IF - Fristad/Sparsör/Borgstena Svart 0 - 4 Östlyckevallen
2018-05-18 19:00 200128016 Norrby IF - Sjömarken/Sandared 0 - 9 Ramnavallen konstgräs
2018-05-20 16:00 200128006 Sätila/Ubbhult/Hällingsjö/Hyssna - Skene/Svansjö 1 - 2 Ekäng A
2018-05-20 17:00 200128019 Hestrafors/Bollebygd - Kinna IF 2 - 5 Bollevi A
2018-05-23 19:00 200128025 Kinna IF - Holmalunds IF 3 - 1 Viskavallen A
2018-05-23 19:00 200128039 Norrby IF - Hestrafors/Bollebygd 0 - 5 Ramnavallen konstgräs
2018-05-30 19:00 200128027 Norrby IF - Fristad/Sparsör/Borgstena Svart 1 - 3 Ramnavallen konstgräs
Juni
2018-06-03 17:00 200128028 Sätila/Ubbhult/Hällingsjö/Hyssna - Kinna IF 0 - 6 Ekåsvallen
2018-06-04 19:00 200128029 Holmalunds IF - Hestrafors/Bollebygd 2 - 2 Östlyckevallen
2018-06-06 14:00 200128023 Sjömarken/Sandared - Skene/Svansjö 5 - 0 Idrottsgården B-plan
2018-06-10 17:00 200128034 Hestrafors/Bollebygd - Sätila/Ubbhult/Hällingsjö/Hyssna 4 - 3 Bollevi A
2018-06-13 19:00 200128031 Fristad/Sparsör/Borgstena Svart - Skene/Svansjö 1 - 2 Hedens IP A-plan
2018-06-16 11:00 200128042 Holmalunds IF - Norrby IF 2 - 2 Östlyckevallen
2018-06-17 11:00 200128047 Holmalunds IF - Skene/Svansjö 2 - 2 Östlyckevallen
2018-06-19 19:00 200128037 Sjömarken/Sandared - Fristad/Sparsör/Borgstena Svart 1 - 7 Sandevi A-plan
2018-06-20 19:00 200128038 Skene/Svansjö - Kinna IF 2 - 4 Svansjövallen A
2018-06-24 18:00 200128040 Sätila/Ubbhult/Hällingsjö/Hyssna - Holmalunds IF 1 - 1 Lygnevi A
2018-06-28 19:00 200128021 Fristad/Sparsör/Borgstena Svart - Sätila/Ubbhult/Hällingsjö/Hyssna 0 - 2 Hedens IP A-plan
Juli
2018-07-05 18:30 200128043 Hestrafors/Bollebygd - Skene/Svansjö 6 - 1 Bollevi A
2018-07-08 17:00 200128048 Hestrafors/Bollebygd - Sjömarken/Sandared 2 - 2 Bollevi A
Augusti
2018-08-10 17:30 200128053 Sjömarken/Sandared - Holmalunds IF 1 - 2 Idrottsgården A-plan
2018-08-12 17:00 200128054 Skene/Svansjö - Sätila/Ubbhult/Hällingsjö/Hyssna 2 - 3 Vävarevallen A-plan
2018-08-12 18:00 200128051 Fristad/Sparsör/Borgstena Svart - Kinna IF 0 - 6 Hedens IP A-plan
2018-08-18 10:30 200128056 Norrby IF - Skene/Svansjö 2 - 3 Ramnavallen konstgräs
2018-08-22 18:30 200128061 Fristad/Sparsör/Borgstena Svart - Holmalunds IF 7 - 1 Hedens IP A-plan
2018-08-22 19:00 200128065 Kinna IF - Hestrafors/Bollebygd 5 - 0 Kunskapens Hus, konstgräs
2018-08-24 18:00 200128063 Sjömarken/Sandared - Norrby IF 2 - 0 Sandevi A-plan
2018-08-27 18:30 200128046 Sätila/Ubbhult/Hällingsjö/Hyssna - Norrby IF 5 - 2 Ekäng A
2018-08-27 19:00 200128069 Holmalunds IF - Kinna IF 1 - 7 Alströmervallen konstgräs
2018-08-29 18:30 200128068 Sätila/Ubbhult/Hällingsjö/Hyssna - Fristad/Sparsör/Borgstena Svart 2 - 5 Ekåsvallen
September
2018-09-04 19:00 200128075 Kinna IF - Sätila/Ubbhult/Hällingsjö/Hyssna 8 - 0 Viskavallen A
2018-09-05 19:00 200128071 Fristad/Sparsör/Borgstena Svart - Norrby IF 6 - 0 Hedens IP Konstgräs
2018-09-09 17:00 200128057 Sätila/Ubbhult/Hällingsjö/Hyssna - Sjömarken/Sandared 3 - 1 Lygnevi A
2018-09-09 17:00 200128074 Hestrafors/Bollebygd - Holmalunds IF 5 - 1 Bollevi A
2018-09-12 19:00 200128044 Kinna IF - Sjömarken/Sandared 7 - 1 Kunskapens Hus, konstgräs
2018-09-12 19:00 200128077 Skene/Svansjö - Fristad/Sparsör/Borgstena Svart 1 - 1 Svansjövallen A
2018-09-14 19:00 200128078 Norrby IF - Kinna IF 0 - 11 Ramnavallen konstgräs
2018-09-15 11:00 200128066 Skene/Svansjö - Sjömarken/Sandared 7 - 2 Vävarevallen A-plan
2018-09-16 12:00 200128079 Sätila/Ubbhult/Hällingsjö/Hyssna - Hestrafors/Bollebygd 3 - 2 Ekäng A
2018-09-19 19:00 200128035 Kinna IF - Norrby IF 13 - 1 Viskavallen A
2018-09-19 19:00 200128081 Fristad/Sparsör/Borgstena Svart - Sjömarken/Sandared 7 - 1 Hedens IP Konstgräs
2018-09-22 11:00 200128082 Holmalunds IF - Sätila/Ubbhult/Hällingsjö/Hyssna 6 - 2 Östlyckevallen
2018-09-23 17:00 200128083 Hestrafors/Bollebygd - Norrby IF 19 - 2 Bollevi A
2018-09-28 18:00 200128087 Sjömarken/Sandared - Kinna IF OW (0 - 3) Sandevi B konstgräs
2018-09-28 19:00 200128089 Norrby IF - Holmalunds IF 0 - 8 Ramnavallen konstgräs
2018-09-30 15:00 200128088 Skene/Svansjö - Hestrafors/Bollebygd 0 - 3 Vävarevallen A-plan
Oktober
2018-10-03 18:00 200128059 Hestrafors/Bollebygd - Fristad/Sparsör/Borgstena Svart 2 - 0 Bollevi A
2018-10-03 19:00 200128084 Kinna IF - Skene/Svansjö 3 - 1 Viskavallen A