Spelprogram - F16 Kompisligan Skåneserie B, höst

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2018-08-12 18:00 130993005 FC Hessleholm 1 - Fortuna FF röd WO (3 - 0) Österås IP B-plan
2018-08-15 19:00 130993002 Munka Ljungby IF/Västra Karups IF - Vanneberga IF/Kiaby IF 5 - 1 Munka IP A-plan
2018-08-15 19:00 130993004 Ljungbyheds IF (9m) - Ängelholms FF/Strövelstorps GIF gul 1 - 4 Ljungavallen A-plan
2018-08-17 19:00 130993003 Veberöds AIF/Blentarps BK (9m) - Båstads GIF (9m) 9 - 0 Nya IP, Blentarp A-plan 9-manna
2018-08-18 10:00 130993007 Hyllie IK - FC Hessleholm 1 0 - 4 Hyllie IP A-plan
2018-08-25 11:00 130993015 Ljungbyheds IF (9m) - FC Hessleholm 1 0 - 8 Ljungavallen A-plan
2018-08-25 13:00 130993014 Veberöds AIF/Blentarps BK (9m) - Fortuna FF röd 7 - 2 Svalebo, konstgräs 9-manna
2018-08-26 13:00 130993011 Hyllie IK - Vanneberga IF/Kiaby IF 7 - 0 Hyllie IP A-plan
2018-08-27 18:30 130993013 Munka Ljungby IF/Västra Karups IF - Ängelholms FF/Strövelstorps GIF gul 3 - 2 Munka IP A-plan
2018-08-27 19:00 130993008 Fortuna FF röd - Ljungbyheds IF (9m) 1 - 4 Örbyvallen A-plan
2018-08-29 19:00 130993010 Båstads GIF (9m) - Munka Ljungby IF/Västra Karups IF 0 - 1 Örebäcksvallen A-plan 9-manna
September
2018-09-01 12:00 130993018 FC Hessleholm 1 - Veberöds AIF/Blentarps BK (9m) 8 - 0 Österås IP G-plan 9-manna
2018-09-01 13:00 130993020 Ljungbyheds IF (9m) - Hyllie IK 1 - 12 Ljungavallen A-plan
2018-09-02 15:00 130993017 Båstads GIF (9m) - Vanneberga IF/Kiaby IF 4 - 4 Örebäcksvallen A-plan 9-manna
2018-09-07 19:00 130993019 Fortuna FF röd - Munka Ljungby IF/Västra Karups IF 0 - 1 Rydebäcks IP, konstgräs
2018-09-08 11:00 130993021 Hyllie IK - Båstads GIF (9m) WO (3 - 0) Hyllie IP A-plan
2018-09-09 11:00 130993022 Vanneberga IF/Kiaby IF - Ängelholms FF/Strövelstorps GIF gul 2 - 5 Sjölyckan A-plan
2018-09-15 13:00 130993030 Veberöds AIF/Blentarps BK (9m) - Hyllie IK 3 - 5 Svalebo, konstgräs 9-manna
2018-09-15 15:15 130993027 Fortuna FF röd - Vanneberga IF/Kiaby IF 8 - 0 Örbyvallen A-plan
2018-09-16 16:00 130993029 Ljungbyheds IF (9m) - Munka Ljungby IF/Västra Karups IF 3 - 8 Ljungavallen A-plan
2018-09-19 19:00 130993028 Ängelholms FF/Strövelstorps GIF gul - Båstads GIF (9m) 12 - 2 Nya Träningsplanerna, Ängelholm Hybridplan
2018-09-22 11:00 130993033 Vanneberga IF/Kiaby IF - FC Hessleholm 1 1 - 7 Blekevallen A-plan
2018-09-23 11:00 130993035 Munka Ljungby IF/Västra Karups IF - Veberöds AIF/Blentarps BK (9m) 6 - 4 Munka IP B-plan 9-manna
2018-09-23 12:00 130993031 Hyllie IK - Ängelholms FF/Strövelstorps GIF gul 3 - 0 Hyllie IP A-plan
2018-09-29 16:00 130993039 Fortuna FF röd - Ängelholms FF/Strövelstorps GIF gul 4 - 6 Rydebäcks IP, gräsplan
2018-09-30 11:00 130993040 Munka Ljungby IF/Västra Karups IF - Hyllie IK 1 - 3 Munka IP A-plan
2018-09-30 14:00 130993037 Ljungbyheds IF (9m) - Vanneberga IF/Kiaby IF 6 - 0 Ljungavallen A-plan
Oktober
2018-10-03 19:00 130993032 Båstads GIF (9m) - Fortuna FF röd 5 - 5 Örebäcksvallen A-plan 9-manna
2018-10-05 19:00 130993024 Munka Ljungby IF/Västra Karups IF - FC Hessleholm 1 0 - 4 Munka IP B-plan
2018-10-06 15:00 130993043 Båstads GIF (9m) - Ljungbyheds IF (9m) 0 - 0 Örebäcksvallen A-plan 9-manna
2018-10-07 11:00 130993044 Vanneberga IF/Kiaby IF - Veberöds AIF/Blentarps BK (9m) 3 - 2 Sjölyckan A-plan
2018-10-07 15:00 130993041 Hyllie IK - Fortuna FF röd 8 - 0 Hyllie IP konstgräs
2018-10-10 19:00 130993038 FC Hessleholm 1 - Båstads GIF (9m) 11 - 0 Österås IP G-plan 9-manna
2018-10-13 11:30 130993042 Ängelholms FF/Strövelstorps GIF gul - FC Hessleholm 1 1 - 2 Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
2018-10-14 13:00 130993025 Veberöds AIF/Blentarps BK (9m) - Ljungbyheds IF (9m) 5 - 2 Nya IP, Blentarp A-plan 9-manna
2018-10-21 13:00 130993009 Ängelholms FF/Strövelstorps GIF gul - Veberöds AIF/Blentarps BK (9m) 5 - 2 Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs