Spelprogram - Herrar, Futsal Div 2

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
November
2018-11-04 16:00 200770004 Fröjereds IF - FC Paratodos U 2 - 5 Sparbankshallen, Tidaholm
2018-11-04 18:00 200770005 Bollebygd/Olsfors - FC Skövde 10 - 0 Bollebygdsskolan
2018-11-07 19:45 200770003 Skoftebyns IF U - Deportivo Götene CF 8 - 4 Syltehallen
2018-11-16 19:00 200770008 Södra Härene IF - Deportivo Götene CF 1 - 3 Vårgårda Sporthall
2018-11-17 15:30 200770009 Borås AIK U - Varnhems IF 7 - 5 Hestrahallen
2018-11-18 14:30 200770006 FC Skövde - Fröjereds IF 4 - 3 Rydshallen, Skövde
2018-11-23 19:00 200770012 Södra Härene IF - FC Paratodos U 2 - 13 Vårgårda Sporthall
2018-11-23 19:00 200770014 Fröjereds IF - Bollebygd/Olsfors 1 - 8 Sparbankshallen, Tidaholm
2018-11-24 17:00 200770011 Varnhems IF - Deportivo Götene CF 4 - 2 Skara Vilanhallen/Hall 1
2018-11-25 15:00 200770013 Skoftebyns IF U - FC Skövde 11 - 2 Arena Älvhögsborg, Entréhallen
2018-11-29 20:00 200770019 Deportivo Götene CF - Borås AIK U 5 - 5 Västerbyhallen, Götene
2018-11-30 19:30 200770016 Bollebygd/Olsfors - Skoftebyns IF U 2 - 4 Bollebygdsskolan
December
2018-12-01 14:30 200770018 FC Paratodos U - Varnhems IF 6 - 5 Sim och Sporthallen, Ulricehamn
2018-12-02 14:30 200770017 FC Skövde - Södra Härene IF 5 - 2 Rydshallen, Skövde
2018-12-07 19:00 200770024 Deportivo Götene CF - Bollebygd/Olsfors 4 - 3 Västerbyhallen, Götene
2018-12-09 14:00 200770023 Skoftebyns IF U - Fröjereds IF 6 - 4 Arena Älvhögsborg, Entréhallen
2018-12-09 16:00 200770025 Borås AIK U - FC Paratodos U 13 - 5 Boråshallen
2018-12-14 19:00 200770002 Södra Härene IF - Borås AIK U 2 - 8 Vårgårda Sporthall
2018-12-16 18:00 200770021 Varnhems IF - FC Skövde 11 - 4 Skara Vilanhallen/Hall 1
2018-12-18 19:30 200770007 FC Paratodos U - Skoftebyns IF U 2 - 2 Sim och Sporthallen, Ulricehamn
Januari
2019-01-05 12:00 200770026 Fröjereds IF - Södra Härene IF 3 - 3 Sparbankshallen, Tidaholm
2019-01-05 14:30 200770029 FC Paratodos U - Deportivo Götene CF 3 - 3 Sim och Sporthallen, Ulricehamn
2019-01-06 14:30 200770028 FC Skövde - Borås AIK U 4 - 20 Rydshallen, Skövde
2019-01-11 19:00 200770032 Södra Härene IF - Skoftebyns IF U 1 - 10 Vårgårda Sporthall
2019-01-18 19:00 200770034 Deportivo Götene CF - FC Skövde 21 - 1 Västerbyhallen, Götene
2019-01-19 17:00 200770031 Varnhems IF - Fröjereds IF 5 - 3 Skara Vilanhallen/Hall 1
2019-01-20 17:00 200770035 Borås AIK U - Bollebygd/Olsfors 3 - 4 Hestrahallen
2019-01-25 19:30 200770027 Bollebygd/Olsfors - Varnhems IF 4 - 2 Bollebygdsskolan
Februari
2019-02-01 19:00 200770038 Bollebygd/Olsfors - Södra Härene IF 8 - 1 Bollebygdsskolan
2019-02-03 14:30 200770039 FC Skövde - FC Paratodos U 7 - 10 Rydshallen, Skövde
2019-02-03 15:00 200770036 Skoftebyns IF U - Varnhems IF 5 - 4 Arena Älvhögsborg, Entréhallen
2019-02-08 18:30 200770041 Varnhems IF - Södra Härene IF 11 - 1 Skara Vilanhallen/Hall 1
2019-02-08 19:00 200770044 Deportivo Götene CF - Fröjereds IF 13 - 3 Västerbyhallen, Götene
2019-02-10 14:30 200770043 FC Paratodos U - Bollebygd/Olsfors 3 - 3 Stenbockshallen, Ulricehamn
2019-02-10 17:00 200770045 Borås AIK U - Skoftebyns IF U 5 - 3 Hestrahallen
2019-02-16 17:00 200770037 Fröjereds IF - Borås AIK U 5 - 7 Forshallen