Spelprogram - Div 3 Södra Dam

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-16 19:00 142204004 Växjö BK B - Växjö DFF B 2 - 4 Sportfältet Teleborg
2019-04-21 17:00 142204005 Hällaryds IF - Tingsryd United FC 5 - 2 Klockarebacken
2019-04-22 15:00 142204002 SGOIF/Lörby U - Kallinge SK 3 - 1 Lörby Park
2019-04-22 17:00 142204003 Åseda IF - Alvesta GIF 6 - 2 Stena Parken
2019-04-25 19:00 142204008 Växjö DFF B - Åseda IF 1 - 3 Värendsvallen
2019-04-28 17:00 142204007 Tingsryd United FC - Växjö BK B 0 - 2 Björkvalla IP (Väckelsång)
2019-04-28 18:00 142204010 IFK Grimslöv - Kallinge SK 7 - 0 Furuskans, Grimslöv
Maj
2019-05-01 17:00 142204012 SGOIF/Lörby U - Växjö DFF B 1 - 2 Lörby Park
2019-05-05 17:00 142204011 IFK Grimslöv - Alvesta GIF 1 - 3 Furuskans, Grimslöv
2019-05-05 17:00 142204013 Åseda IF - Tingsryd United FC 7 - 0 Stena Parken
2019-05-05 17:00 142204014 Växjö BK B - Hällaryds IF 0 - 9 Sportfältet Teleborg
2019-05-09 18:45 142204019 Tingsryd United FC - SGOIF/Lörby U 2 - 6 Björkvalla IP (Väckelsång)
2019-05-09 19:00 142204020 Växjö DFF B - IFK Grimslöv 2 - 2 Tipshallen, Växjö
2019-05-12 17:00 142204016 Kallinge SK - Alvesta GIF 2 - 1 Jernvallen
2019-05-12 17:00 142204018 Hällaryds IF - Åseda IF 5 - 0 Klockarebacken
2019-05-16 19:00 142204009 Alvesta GIF - SGOIF/Lörby U 5 - 0 Virdavallen
2019-05-19 14:00 142204025 Kallinge SK - Växjö DFF B 4 - 1 Jernvallen
2019-05-19 17:00 142204021 IFK Grimslöv - Tingsryd United FC 5 - 0 Furuskans, Grimslöv
2019-05-19 17:00 142204022 SGOIF/Lörby U - Hällaryds IF 0 - 2 Lörby Park
2019-05-19 17:00 142204023 Åseda IF - Växjö BK B 4 - 2 Stena Parken
2019-05-22 19:00 142204027 Växjö DFF B - Alvesta GIF 1 - 0 Östra IP
2019-05-26 17:00 142204026 Tingsryd United FC - Kallinge SK 0 - 4 Björkvalla IP (Väckelsång)
2019-05-26 17:00 WO-anmäld! 142204030 Hällaryds IF - IFK Grimslöv WO (3 - 0) Klockarebacken
2019-05-26 17:30 142204029 Växjö BK B - SGOIF/Lörby U 3 - 1 Sportfältet Teleborg
2019-05-29 19:00 142204044 Alvesta GIF - Växjö BK B 4 - 2 Virdavallen
2019-05-30 14:00 142204032 SGOIF/Lörby U - Åseda IF 6 - 4 Lörby Park
Juni
2019-06-02 17:00 142204031 IFK Grimslöv - Växjö BK B 5 - 1 Furuskans, Grimslöv
2019-06-02 17:00 142204034 Alvesta GIF - Tingsryd United FC 2 - 4 Virdavallen
2019-06-04 19:00 142204035 Kallinge SK - Hällaryds IF 2 - 2 Jernvallen
2019-06-04 19:00 142204038 Tingsryd United FC - Växjö DFF B 6 - 2 Björkvalla IP (Väckelsång)
2019-06-09 17:00 142204037 Hällaryds IF - Alvesta GIF 4 - 1 Klockarebacken
2019-06-09 17:00 142204040 Åseda IF - IFK Grimslöv 2 - 3 Stena Parken
2019-06-09 17:30 142204036 Växjö BK B - Kallinge SK 1 - 2 Sportfältet Teleborg
2019-06-16 17:00 WO-anmäld! 142204041 IFK Grimslöv - SGOIF/Lörby U WO (3 - 0) Furuskans, Grimslöv
2019-06-16 17:00 OW-anmäld! 142204043 Växjö DFF B - Hällaryds IF OW (0 - 3) Östra IP
2019-06-16 17:00 142204045 Kallinge SK - Åseda IF 1 - 2 Jernvallen
2019-06-19 19:00 142204050 Tingsryd United FC - Hällaryds IF 1 - 3 Björkvalla IP (Väckelsång)
2019-06-24 19:00 142204047 Kallinge SK - SGOIF/Lörby U 2 - 1 Jernvallen
2019-06-24 19:00 142204048 Alvesta GIF - Åseda IF 6 - 2 Virdavallen
2019-06-24 19:00 142204049 Växjö DFF B - Växjö BK B 2 - 1 Östra IP
Augusti
2019-08-08 19:00 142204053 Åseda IF - Växjö DFF B 1 - 0 Stena Parken
2019-08-11 17:00 142204054 SGOIF/Lörby U - Alvesta GIF 1 - 2 Lörby Park
2019-08-11 17:00 142204055 Kallinge SK - IFK Grimslöv 3 - 4 Jernvallen
2019-08-14 19:00 142204057 Växjö DFF B - SGOIF/Lörby U 3 - 0 Östra IP
2019-08-18 17:00 142204056 Alvesta GIF - IFK Grimslöv 0 - 4 Virdavallen
2019-08-18 17:00 142204058 Tingsryd United FC - Åseda IF 0 - 8 Tingsryds IP
2019-08-18 17:00 142204059 Hällaryds IF - Växjö BK B 11 - 0 Klockarebacken
2019-08-20 19:00 142204052 Växjö BK B - Tingsryd United FC 5 - 1 Sportfältet Teleborg
2019-08-22 19:00 142204065 IFK Grimslöv - Växjö DFF B 9 - 2 Furuskans, Grimslöv
2019-08-25 17:00 142204061 Alvesta GIF - Kallinge SK 1 - 2 Virdavallen
2019-08-25 17:00 142204063 Åseda IF - Hällaryds IF 0 - 4 Stena Parken
2019-08-25 17:00 142204064 SGOIF/Lörby U - Tingsryd United FC 0 - 1 Lörby Park
2019-08-31 14:00 142204070 Växjö DFF B - Kallinge SK 0 - 5 Östra IP
September
2019-09-01 17:00 142204066 Tingsryd United FC - IFK Grimslöv 0 - 2 Tingsryds IP
2019-09-01 17:00 142204067 Hällaryds IF - SGOIF/Lörby U 8 - 1 Klockarebacken
2019-09-03 18:20 142204072 Alvesta GIF - Växjö DFF B 5 - 1 Virdavallen
2019-09-05 19:00 142204068 Växjö BK B - Åseda IF 1 - 3 Sportfältet Teleborg - Konstgräs
2019-09-08 17:00 142204071 Kallinge SK - Tingsryd United FC 5 - 0 Jernvallen
2019-09-08 17:00 142204074 SGOIF/Lörby U - Växjö BK B 2 - 4 Lörby Park
2019-09-08 17:00 142204075 IFK Grimslöv - Hällaryds IF 3 - 4 Furuskans, Grimslöv
2019-09-15 17:00 142204077 Åseda IF - SGOIF/Lörby U 8 - 2 Stena Parken
2019-09-15 17:00 142204079 Tingsryd United FC - Alvesta GIF 2 - 4 Tingsryds IP
2019-09-15 17:00 142204080 Hällaryds IF - Kallinge SK 2 - 1 Klockarebacken
2019-09-15 17:30 142204076 Växjö BK B - IFK Grimslöv 4 - 1 Sportfältet Teleborg
2019-09-18 19:00 142204083 Växjö DFF B - Tingsryd United FC 2 - 3 Fagrabäck
2019-09-22 14:00 142204081 Kallinge SK - Växjö BK B 2 - 0 Jernvallen
2019-09-22 17:00 142204082 Alvesta GIF - Hällaryds IF 2 - 5 Virdavallen
2019-09-22 17:00 142204085 IFK Grimslöv - Åseda IF 2 - 3 Furuskans, Grimslöv
2019-09-29 16:00 142204086 SGOIF/Lörby U - IFK Grimslöv 1 - 2 Lörby Park
2019-09-29 16:00 142204088 Hällaryds IF - Växjö DFF B 6 - 1 Klockarebacken
2019-09-29 16:00 142204089 Växjö BK B - Alvesta GIF 3 - 0 Sportfältet Teleborg
2019-09-29 16:00 142204090 Åseda IF - Kallinge SK 0 - 3 Stena Parken