Spelprogram - Herr Division 5 Mellersta

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Björsäters SK Christian Johansson 013129273 0707581075 vit, röd. röd
BK Kenty Jonas Andersson 013161072 0707704879 Vit, Svart, Vit
Brokinds IF Mikael Schylander 0702268351 vit, blå, vit
Finspångs FK Björn Hellqvist 012212872 0702007029 vit, vit, vit
Kisa BK Axel Örntorp 0767754589 gul, vit, gul
Lotorps IF Jimmy Östensson 0708418604 0708418604 blå, vit, blå
Malmens FF Peter Andersson 0707285829 svart, svart, svart
Sonstorps IK Åke Johansson 012260274 0705460175 blå, blå, vit
Sturefors IF Jan Lindström 0703243221 röd, vit, röd
Tallboda IF Ronnie Neijström 0727080880 vit, röd, blå
Vånga IF Lars Johansson 01158669 0709216504 grön, grön, grön
Örtomta GoIS Mats Jonsson 0707497220 blå, blå, blå
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-18 18:15 230152002 Sturefors IF - Kisa BK 6 - 1 Sturefors IP
2019-04-19 12:00 230152003 Finspångs FK - Vånga IF 0 - 1 Grosvads IP
2019-04-20 12:00 230152001 BK Kenty - Sonstorps IK 0 - 2 Fredriksbergs IP
2019-04-20 12:00 230152004 Björsäters SK - Brokinds IF 1 - 1 Sätervallen
2019-04-22 11:00 230152006 Lotorps IF - Malmens FF 1 - 2 Bruksvallen
2019-04-22 15:00 230152005 Örtomta GoIS - Tallboda IF 1 - 1 Örtomtavallen
2019-04-26 18:30 230152011 Vånga IF - BK Kenty 1 - 3 Ekvallen Vånga
2019-04-26 18:45 230152012 Sonstorps IK - Sturefors IF 3 - 1 Stråkvads IP
2019-04-27 12:00 230152008 Björsäters SK - Tallboda IF 3 - 2 Sätervallen
2019-04-27 12:00 230152009 Brokinds IF - Lotorps IF 3 - 0 Kindavallen
2019-04-27 14:00 230152007 Malmens FF - Örtomta GoIS 2 - 0 Fredriksbergs IP
2019-04-27 15:00 230152010 Kisa BK - Finspångs FK 1 - 4 Kisa IP
Maj
2019-05-03 18:00 230152016 Björsäters SK - Vånga IF 0 - 1 Sätervallen
2019-05-03 19:00 230152014 Sturefors IF - BK Kenty 7 - 1 Sturefors IP
2019-05-03 19:00 230152015 Finspångs FK - Sonstorps IK 1 - 3 Grosvads IP
2019-05-04 12:00 230152013 Malmens FF - Tallboda IF 2 - 2 Johannelunds IP
2019-05-04 13:00 230152017 Örtomta GoIS - Brokinds IF 2 - 3 Örtomtavallen
2019-05-05 14:00 230152018 Lotorps IF - Kisa BK 2 - 3 Bruksvallen
2019-05-09 19:00 230152020 Tallboda IF - Lotorps IF 2 - 3 Tallbovallen
2019-05-09 19:00 230152023 Vånga IF - Sturefors IF 1 - 3 Ekvallen Vånga
2019-05-09 19:00 230152024 Sonstorps IK - Björsäters SK 7 - 0 Stråkvads IP
2019-05-10 18:30 230152021 Brokinds IF - Malmens FF 2 - 5 Kindavallen
2019-05-10 19:00 230152019 BK Kenty - Finspångs FK 0 - 2 Fredriksbergs IP
2019-05-10 19:00 230152022 Kisa BK - Örtomta GoIS 2 - 2 Kisa IP
2019-05-14 19:00 230152026 Tallboda IF - Brokinds IF 2 - 2 Tallbovallen
2019-05-14 19:00 230152028 Björsäters SK - BK Kenty 3 - 3 Sätervallen
2019-05-14 19:00 230152030 Lotorps IF - Vånga IF 3 - 3 Bruksvallen
2019-05-15 19:00 230152025 Malmens FF - Kisa BK 4 - 1 Johannelunds IP
2019-05-15 19:00 230152027 Finspångs FK - Sturefors IF 0 - 2 Grosvads IP
2019-05-15 19:00 230152029 Örtomta GoIS - Sonstorps IK 2 - 5 Örtomtavallen
2019-05-18 12:00 230152031 BK Kenty - Örtomta GoIS 2 - 2 Fredriksbergs IP
2019-05-18 12:00 230152033 Brokinds IF - Finspångs FK 1 - 1 Kindavallen
2019-05-18 14:00 230152035 Vånga IF - Malmens FF 3 - 2 Ekvallen Vånga
2019-05-18 15:00 230152034 Kisa BK - Tallboda IF 4 - 1 Kisa IP
2019-05-19 17:00 230152032 Sturefors IF - Björsäters SK 5 - 3 Sturefors IP
2019-05-21 19:00 230152036 Sonstorps IK - Lotorps IF 3 - 1 Stråkvads IP
2019-05-22 19:00 230152041 Örtomta GoIS - Finspångs FK 0 - 0 Örtomtavallen
2019-05-24 19:00 230152042 Lotorps IF - Sturefors IF 2 - 1 Bruksvallen
2019-05-25 12:00 230152037 Malmens FF - BK Kenty 4 - 1 Johannelunds IP
2019-05-25 12:00 230152039 Brokinds IF - Vånga IF 1 - 4 Kindavallen
2019-05-25 12:00 230152040 Björsäters SK - Kisa BK 1 - 0 Sätervallen
2019-05-26 18:00 230152038 Tallboda IF - Sonstorps IK 2 - 6 Tallbovallen
2019-05-28 19:00 230152044 Sturefors IF - Örtomta GoIS 5 - 1 Sturefors IP
2019-05-31 18:30 230152047 Vånga IF - Tallboda IF 7 - 3 Ekvallen Vånga
2019-05-31 19:00 230152045 Finspångs FK - Björsäters SK 6 - 2 Grosvads IP
Juni
2019-06-01 12:00 230152043 BK Kenty - Lotorps IF 2 - 0 Fredriksbergs IP
2019-06-01 15:00 230152046 Kisa BK - Brokinds IF 2 - 2 Kisa IP
2019-06-01 15:00 230152048 Sonstorps IK - Malmens FF 2 - 2 Stråkvads IP
2019-06-04 19:00 230152049 Malmens FF - Sturefors IF 1 - 0 Johannelunds IP
2019-06-05 19:00 230152052 Kisa BK - Vånga IF 3 - 0 Kisa IP
2019-06-05 19:00 230152054 Lotorps IF - Finspångs FK 1 - 5 Bruksvallen
2019-06-06 13:00 230152051 Brokinds IF - Sonstorps IK 0 - 2 Kindavallen
2019-06-06 15:00 230152053 Örtomta GoIS - Björsäters SK 4 - 1 Örtomtavallen
2019-06-06 19:00 230152050 Tallboda IF - BK Kenty 2 - 3 Tallbovallen
2019-06-09 15:00 230152058 Björsäters SK - Lotorps IF 2 - 1 Sätervallen
2019-06-09 17:00 230152056 Sturefors IF - Tallboda IF WO (3 - 0) Sturefors IP
2019-06-10 19:00 230152057 Finspångs FK - Malmens FF 0 - 1 Grosvads IP
2019-06-11 19:00 230152060 Sonstorps IK - Kisa BK 4 - 0 Stråkvads IP
2019-06-12 19:00 230152055 BK Kenty - Brokinds IF 0 - 0 Fredriksbergs IP
2019-06-12 19:00 230152059 Örtomta GoIS - Vånga IF 3 - 2 Örtomtavallen
2019-06-15 11:00 230152066 Lotorps IF - Örtomta GoIS 4 - 2 Bruksvallen
2019-06-15 12:00 230152061 Malmens FF - Björsäters SK 2 - 1 Johannelunds IP
2019-06-16 17:00 230152064 Kisa BK - BK Kenty 2 - 3 Kisa IP
2019-06-16 18:00 230152062 Tallboda IF - Finspångs FK 2 - 1 Tallbovallen
2019-06-17 19:00 230152063 Brokinds IF - Sturefors IF 0 - 5 Kindavallen
2019-06-18 19:00 230152065 Vånga IF - Sonstorps IK 0 - 4 Ekvallen Vånga
2019-06-18 19:00 230152077 Örtomta GoIS - Malmens FF 2 - 0 Örtomtavallen
2019-06-23 12:00 230152067 Malmens FF - Lotorps IF 6 - 1 Johannelunds IP
2019-06-26 18:30 230152071 Vånga IF - Finspångs FK 1 - 0 Ekvallen Vånga
2019-06-26 19:00 230152068 Tallboda IF - Örtomta GoIS 3 - 2 Tallbovallen
2019-06-26 19:00 230152069 Brokinds IF - Björsäters SK 2 - 4 Kindavallen
2019-06-26 19:00 230152070 Kisa BK - Sturefors IF 2 - 9 Kisa IP
2019-06-26 19:00 230152072 Sonstorps IK - BK Kenty 1 - 2 Stråkvads IP
Augusti
2019-08-02 19:00 230152073 BK Kenty - Vånga IF Fredriksbergs IP
2019-08-02 19:00 230152074 Sturefors IF - Sonstorps IK Sturefors IP
2019-08-03 12:00 230152078 Lotorps IF - Brokinds IF Bruksvallen
2019-08-06 18:30 230152083 Vånga IF - Björsäters SK Ekvallen Vånga
2019-08-07 19:00 230152079 BK Kenty - Sturefors IF Fredriksbergs IP
2019-08-07 19:00 230152080 Tallboda IF - Malmens FF Tallbovallen
2019-08-07 19:00 230152081 Brokinds IF - Örtomta GoIS Kindavallen
2019-08-07 19:00 230152082 Kisa BK - Lotorps IF Kisa IP
2019-08-07 19:00 230152084 Sonstorps IK - Finspångs FK Stråkvads IP
2019-08-10 12:00 230152085 Malmens FF - Brokinds IF Johannelunds IP
2019-08-11 17:00 230152090 Lotorps IF - Tallboda IF Bruksvallen
2019-08-12 19:00 230152086 Sturefors IF - Vånga IF Sturefors IP
2019-08-12 19:00 230152087 Finspångs FK - BK Kenty Grosvads IP
2019-08-12 19:00 230152088 Björsäters SK - Sonstorps IK Sätervallen
2019-08-14 19:00 230152089 Örtomta GoIS - Kisa BK Örtomtavallen
2019-08-16 18:00 230152093 Brokinds IF - Tallboda IF Kindavallen
2019-08-17 12:00 230152091 BK Kenty - Björsäters SK Fredriksbergs IP
2019-08-17 14:00 230152095 Vånga IF - Lotorps IF Ekvallen Vånga
2019-08-17 15:00 230152092 Sturefors IF - Finspångs FK Sturefors IP
2019-08-17 15:00 230152094 Kisa BK - Malmens FF Kisa IP
2019-08-17 15:00 230152096 Sonstorps IK - Örtomta GoIS Stråkvads IP
2019-08-23 18:30 230152097 Malmens FF - Vånga IF Johannelunds IP
2019-08-23 18:30 230152100 Björsäters SK - Sturefors IF Sätervallen
2019-08-23 18:30 230152102 Lotorps IF - Sonstorps IK Bruksvallen
2019-08-24 12:30 230152099 Finspångs FK - Brokinds IF Grosvads IP
2019-08-24 15:00 230152101 Örtomta GoIS - BK Kenty Örtomtavallen
2019-08-25 18:00 230152098 Tallboda IF - Kisa BK Tallbovallen
2019-08-31 12:00 230152103 BK Kenty - Malmens FF Fredriksbergs IP
2019-08-31 12:00 230152104 Sturefors IF - Lotorps IF Sturefors IP
2019-08-31 14:00 230152107 Vånga IF - Brokinds IF Ekvallen Vånga
2019-08-31 15:00 230152106 Kisa BK - Björsäters SK Kisa IP
2019-08-31 16:00 230152105 Finspångs FK - Örtomta GoIS Grosvads IP
September
2019-09-01 16:00 230152108 Sonstorps IK - Tallboda IF Stråkvads IP
2019-09-06 17:45 230152111 Brokinds IF - Kisa BK Kindavallen
2019-09-07 12:00 230152109 Malmens FF - Sonstorps IK Johannelunds IP
2019-09-07 12:00 230152112 Björsäters SK - Finspångs FK Sätervallen
2019-09-07 12:00 230152114 Lotorps IF - BK Kenty Bruksvallen
2019-09-07 13:00 230152113 Örtomta GoIS - Sturefors IF Örtomtavallen
2019-09-08 17:00 230152110 Tallboda IF - Vånga IF Tallbovallen
2019-09-14 12:00 230152075 Finspångs FK - Kisa BK Grosvads IP
2019-09-14 14:00 230152076 Tallboda IF - Björsäters SK Tallbovallen
2019-09-21 12:00 230152118 Björsäters SK - Örtomta GoIS Sätervallen
2019-09-21 14:00 230152119 Vånga IF - Kisa BK Ekvallen Vånga
2019-09-21 14:00 230152120 Sonstorps IK - Brokinds IF Stråkvads IP
2019-09-21 15:00 230152117 Finspångs FK - Lotorps IF Grosvads IP
2019-09-21 16:00 230152115 BK Kenty - Tallboda IF Fredriksbergs IP
2019-09-22 16:00 230152116 Sturefors IF - Malmens FF Sturefors IP
2019-09-28 12:00 230152121 Malmens FF - Finspångs FK Johannelunds IP
2019-09-28 12:00 230152123 Brokinds IF - BK Kenty Kindavallen
2019-09-28 14:00 230152125 Vånga IF - Örtomta GoIS Ekvallen Vånga
2019-09-28 15:00 230152124 Kisa BK - Sonstorps IK Kisa IP
2019-09-28 15:00 230152126 Lotorps IF - Björsäters SK Bruksvallen
2019-09-29 16:00 230152122 Tallboda IF - Sturefors IF Tallbovallen
Oktober
2019-10-05 15:00 230152127 BK Kenty - Kisa BK Fredriksbergs IP
2019-10-05 15:00 230152128 Sturefors IF - Brokinds IF Sturefors IP
2019-10-05 15:00 230152129 Finspångs FK - Tallboda IF Grosvads IP
2019-10-05 15:00 230152130 Björsäters SK - Malmens FF Sätervallen
2019-10-05 15:00 230152131 Örtomta GoIS - Lotorps IF Örtomtavallen
2019-10-05 15:00 230152132 Sonstorps IK - Vånga IF Stråkvads IP