Spelprogram - Utveckling 2 Norra

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-12 19:00 230262008 Azech SF - Finspångs FK 3 - 0 MAXIvallen
2019-04-22 17:00 230262002 Reijmyre IF - Finspångs FK 5 - 4 Rejavallen
2019-04-22 17:00 230262005 Vånga IF - Saltängens BK 6 - 0 Ekvallen Vånga
2019-04-22 18:00 230262001 Grytgöls IK - Sonstorps IK 1 - 3 Björklidens IP
2019-04-22 19:00 230262004 Azech SF - Norrköpings FF/Norsholm 5 - 2 MAXIvallen
2019-04-28 13:00 230262009 Sonstorps IK - Reijmyre IF 1 - 1 Stråkvads IP
2019-04-28 14:00 230262006 Norrköpings FF/Norsholm - Vånga IF 2 - 1 Monnes IP
2019-04-28 14:00 230262007 Saltängens BK - Skärblacka IF 2 - 2 Navestad IP
Maj
2019-05-05 13:00 230262013 Skärblacka IF - Sonstorps IK 4 - 1 Skärblacka IP
2019-05-05 17:00 230262011 Norrköpings FF/Norsholm - Saltängens BK 2 - 4 Monnes IP
2019-05-05 17:00 230262012 Reijmyre IF - Grytgöls IK 2 - 0 Rejavallen
2019-05-05 17:00 230262015 Vånga IF - Finspångs FK 6 - 2 Ekvallen Vånga
2019-05-12 15:00 230262018 Finspångs FK - Norrköpings FF/Norsholm 1 - 3 Grosvads IP
2019-05-12 17:00 230262017 Saltängens BK - Azech SF 3 - 4 Saltängens IP
2019-05-12 17:00 230262019 Sonstorps IK - Vånga IF 3 - 1 Stråkvads IP
2019-05-12 18:00 230262016 Grytgöls IK - Skärblacka IF 1 - 1 Björklidens IP
2019-05-15 19:00 230262024 Azech SF - Grytgöls IK 7 - 2 MAXIvallen
2019-05-19 13:00 230262023 Skärblacka IF - Reijmyre IF 4 - 0 Skärblacka IP
2019-05-19 17:00 230262021 Norrköpings FF/Norsholm - Sonstorps IK 2 - 4 Monnes IP
2019-05-19 17:00 230262022 Saltängens BK - Finspångs FK 1 - 1 Saltängens IP
2019-05-25 12:00 230262029 Sonstorps IK - Saltängens BK 3 - 2 Stråkvads IP
2019-05-26 17:00 230262027 Reijmyre IF - Azech SF 0 - 1 Rejavallen
2019-05-28 19:00 230262026 Grytgöls IK - Vånga IF 3 - 3 Björklidens IP
2019-05-28 19:00 230262028 Finspångs FK - Skärblacka IF 1 - 9 Grosvads IP
Juni
2019-06-02 14:00 230262034 Azech SF - Sonstorps IK 6 - 2 MAXIvallen
2019-06-02 17:00 230262031 Norrköpings FF/Norsholm - Reijmyre IF 1 - 3 Monnes IP
2019-06-02 17:00 230262032 Saltängens BK - Grytgöls IK 11 - 0 Saltängens IP
2019-06-02 17:00 230262035 Vånga IF - Skärblacka IF 2 - 3 Ekvallen Vånga
2019-06-05 19:00 230262036 Grytgöls IK - Norrköpings FF/Norsholm 3 - 2 Björklidens IP
2019-06-05 19:00 230262038 Skärblacka IF - Azech SF 15 - 0 Skärblacka IP
2019-06-06 17:00 230262037 Reijmyre IF - Vånga IF 1 - 4 Rejavallen
2019-06-08 11:30 230262039 Sonstorps IK - Finspångs FK 4 - 2 Stråkvads IP
2019-06-09 17:00 230262042 Saltängens BK - Reijmyre IF 2 - 3 Saltängens IP
2019-06-09 17:00 230262045 Vånga IF - Azech SF 4 - 6 Ekvallen Vånga
2019-06-10 19:00 230262041 Norrköpings FF/Norsholm - Skärblacka IF 1 - 11 Monnes IP
2019-06-16 17:00 230262047 Reijmyre IF - Sonstorps IK 0 - 7 Rejavallen
2019-06-16 17:00 230262050 Vånga IF - Norrköpings FF/Norsholm 3 - 2 Ekvallen Vånga
2019-06-17 19:00 230262048 Skärblacka IF - Saltängens BK 3 - 0 Skärblacka IP
2019-06-17 19:00 230262049 Finspångs FK - Azech SF 5 - 4 Grosvads IP
2019-06-25 19:00 230262043 Finspångs FK - Grytgöls IK 1 - 4 Grosvads IP
Augusti
2019-08-04 13:00 230262088 Skärblacka IF - Vånga IF WO (3 - 0) Skärblacka IP
2019-08-05 19:00 230262051 Norrköpings FF/Norsholm - Azech SF 7 - 5 Monnes IP
2019-08-10 11:00 230262053 Finspångs FK - Reijmyre IF 5 - 2 Grosvads IP
2019-08-11 12:00 230262052 Saltängens BK - Vånga IF 3 - 6 Saltängens IP
2019-08-11 17:00 230262054 Sonstorps IK - Grytgöls IK 2 - 3 Stråkvads IP
2019-08-14 19:00 230262078 Skärblacka IF - Norrköpings FF/Norsholm 13 - 0 Munkebodavallen
2019-08-18 11:00 230262059 Azech SF - Saltängens BK 2 - 1 MAXIvallen
2019-08-18 13:00 230262058 Skärblacka IF - Grytgöls IK 5 - 2 Skärblacka IP
2019-08-18 17:00 230262056 Norrköpings FF/Norsholm - Finspångs FK 4 - 2 Monnes IP
2019-08-19 18:30 230262060 Vånga IF - Sonstorps IK 8 - 2 Ekvallen Vånga
2019-08-25 17:00 230262062 Saltängens BK - Norrköpings FF/Norsholm 2 - 1 Saltängens IP
2019-08-25 17:00 230262063 Finspångs FK - Vånga IF 2 - 0 Grosvads IP
2019-08-25 17:00 230262064 Sonstorps IK - Skärblacka IF 1 - 6 Stråkvads IP
2019-08-27 18:00 230262061 Grytgöls IK - Reijmyre IF 2 - 3 Björklidens IP
September
2019-09-01 11:00 230262070 Vånga IF - Grytgöls IK 4 - 0 Ekvallen Vånga
2019-09-01 13:00 Matchen avbruten, p g a åska, i matchminut 60. TK fasställde det uppnådda resultatet som slutresultat, på de båda lagens önskan. 230262068 Skärblacka IF - Finspångs FK 4 - 2 Skärblacka IP
2019-09-01 14:00 230262069 Azech SF - Reijmyre IF 7 - 3 MAXIvallen
2019-09-03 18:00 230262067 Saltängens BK - Sonstorps IK 4 - 1 Saltängens IP
2019-09-08 16:00 230262073 Finspångs FK - Saltängens BK 2 - 1 Grosvads IP
2019-09-08 16:00 230262074 Sonstorps IK - Norrköpings FF/Norsholm 7 - 3 Stråkvads IP
2019-09-08 17:00 230262071 Grytgöls IK - Azech SF 4 - 4 Björklidens IP
2019-09-08 17:00 230262072 Reijmyre IF - Skärblacka IF 1 - 2 Rejavallen
2019-09-14 12:30 230262079 Azech SF - Vånga IF 3 - 7 MAXIvallen
2019-09-15 17:00 230262076 Grytgöls IK - Finspångs FK 0 - 2 Björklidens IP
2019-09-15 17:00 230262077 Reijmyre IF - Saltängens BK 3 - 4 Rejavallen
2019-09-22 13:30 230262084 Azech SF - Skärblacka IF 2 - 2 MAXIvallen
2019-09-22 16:00 230262083 Finspångs FK - Sonstorps IK 8 - 4 Grosvads IP
2019-09-22 16:30 230262081 Norrköpings FF/Norsholm - Grytgöls IK 4 - 2 Monnes IP
2019-09-22 16:30 230262085 Vånga IF - Reijmyre IF 4 - 0 Ekvallen Vånga
2019-09-29 13:00 230262089 Sonstorps IK - Azech SF 7 - 5 Stråkvads IP
2019-09-29 15:00 230262087 Reijmyre IF - Norrköpings FF/Norsholm 0 - 6 Rejavallen
2019-09-29 16:00 230262086 Grytgöls IK - Saltängens BK 2 - 9 Björklidens IP