Spelprogram - Dam Division 3

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-19 12:00 230331002 BK Kenty B - Smedby AIS B 1 - 2 Fredriksbergs IP
2019-04-21 13:00 230331004 Motala AIF FK - AC Studenterna 5 - 2 Idrottsparken Motala
2019-04-21 18:00 230331005 Lindö FF B - Tallboda/Linghem B 1 - 0 Fastighetsteknik Arena (fd City Gross)
2019-04-24 19:00 230331001 LiU AIF FK - Linköping BK Tinnis B 4 - 2 Ryds Konstgräs
2019-04-24 19:30 230331003 Svärtinge SK B - Lotorps IF 1 - 2 Billbäcks Arena
Omgång 2
2019-04-27 14:00 230331006 AC Studenterna - Lindö FF B 1 - 0 Ryd Solhaga
2019-04-27 15:00 230331009 Linköping BK Tinnis B - BK Kenty B 0 - 2 Stångebro sportfält
2019-04-28 17:30 230331008 Smedby AIS B - Motala AIF FK 2 - 0 Mirum Arena
2019-04-28 19:30 230331010 Lotorps IF - LiU AIF FK 0 - 4 Grosvads IP
2019-05-01 19:30 230331007 Svärtinge SK B - Tallboda/Linghem B 1 - 2 Billbäcks Arena
Omgång 3
2019-05-03 19:00 230331011 AC Studenterna - Tallboda/Linghem B 6 - 3 Ryd Solhaga
2019-05-03 19:15 230331013 Svärtinge SK B - Linköping BK Tinnis B 7 - 2 Billbäcks Arena
2019-05-04 13:00 230331014 Motala AIF FK - Lotorps IF 5 - 1 Idrottsparken Motala
2019-05-05 16:00 230331012 BK Kenty B - LiU AIF FK 1 - 0 Fredriksbergs IP
2019-05-05 18:00 230331015 Lindö FF B - Smedby AIS B 2 - 0 Fastighetsteknik Arena (fd City Gross)
Omgång 4
2019-05-10 19:00 230331019 Linköping BK Tinnis B - Lindö FF B 4 - 5 Stångebro sportfält
2019-05-11 14:00 230331020 Lotorps IF - BK Kenty B 1 - 0 Grosvads IP
2019-05-12 17:00 230331017 Tallboda/Linghem B - Motala AIF FK 0 - 8 Tallbovallen
2019-05-13 19:30 230331018 Smedby AIS B - AC Studenterna 1 - 2 Mirum Arena
2019-05-21 19:00 230331016 LiU AIF FK - Svärtinge SK B 0 - 4 Stångebro sportfält
Omgång 5
2019-05-19 17:30 230331023 Svärtinge SK B - BK Kenty B 3 - 1 Billbäcks Arena
2019-05-19 18:00 230331025 Lindö FF B - Lotorps IF 2 - 1 Fastighetsteknik Arena (fd City Gross)
2019-05-20 19:00 230331022 Tallboda/Linghem B - Smedby AIS B 0 - 2 Tallbovallen
2019-05-20 19:15 230331021 AC Studenterna - Linköping BK Tinnis B 6 - 1 Ryd Solhaga
2019-05-23 19:30 230331024 Motala AIF FK - LiU AIF FK 7 - 0 Idrottsparken Motala
Omgång 6
2019-05-25 13:00 230331030 Lotorps IF - AC Studenterna 1 - 3 Grosvads IP
2019-05-25 15:00 230331029 Linköping BK Tinnis B - Tallboda/Linghem B 2 - 5 Stångebro sportfält
2019-05-26 16:00 230331026 LiU AIF FK - Lindö FF B 3 - 0 Stångebro sportfält
2019-05-26 16:00 230331027 BK Kenty B - Motala AIF FK 0 - 3 Fredriksbergs IP
2019-06-27 19:30 230331028 Smedby AIS B - Svärtinge SK B 2 - 1 Mirum Arena
Omgång 7
2019-05-28 19:15 230331035 Lindö FF B - Svärtinge SK B 4 - 0 Fastighetsteknik Arena (fd City Gross)
2019-06-01 14:00 230331031 AC Studenterna - BK Kenty B 4 - 1 Ryd Solhaga
2019-06-01 15:00 230331034 Motala AIF FK - Linköping BK Tinnis B 6 - 0 Idrottsparken Motala
2019-06-02 17:00 230331032 Tallboda/Linghem B - LiU AIF FK 0 - 2 Tallbovallen
2019-06-03 19:30 230331033 Smedby AIS B - Lotorps IF 5 - 1 Mirum Arena
Omgång 8
2019-06-06 15:45 230331039 Linköping BK Tinnis B - Smedby AIS B 4 - 0 Skarpans IP
2019-06-07 19:00 230331036 LiU AIF FK - AC Studenterna 3 - 3 Stångebro sportfält
2019-06-09 17:00 230331040 Lotorps IF - Tallboda/Linghem B 3 - 3 Grosvads IP
2019-06-09 18:15 230331037 BK Kenty B - Lindö FF B 0 - 2 Fredriksbergs IP
2019-06-30 17:30 230331038 Svärtinge SK B - Motala AIF FK 1 - 1 Billbäcks Arena
Omgång 9
2019-05-07 19:00 230331041 AC Studenterna - Svärtinge SK B 4 - 1 Ryd Solhaga
2019-05-09 19:30 230331043 Smedby AIS B - LiU AIF FK 6 - 3 Mirum Arena
2019-06-15 10:30 230331045 Lindö FF B - Motala AIF FK 0 - 1 Fastighetsteknik Arena (fd City Gross)
2019-06-15 12:00 230331042 Tallboda/Linghem B - BK Kenty B 0 - 4 Tallbovallen
2019-06-15 15:00 230331044 Linköping BK Tinnis B - Lotorps IF 1 - 4 Skarpans IP
Omgång 10
2019-05-15 19:00 230331046 LiU AIF FK - Lotorps IF 1 - 2 Stångebro sportfält
2019-06-04 19:15 230331050 Lindö FF B - AC Studenterna 2 - 1 Fastighetsteknik Arena (fd City Gross)
2019-06-18 19:00 230331048 Tallboda/Linghem B - Svärtinge SK B 3 - 5 Tallbovallen
2019-06-19 19:00 230331047 BK Kenty B - Linköping BK Tinnis B 1 - 2 Fredriksbergs IP
2019-06-19 19:00 230331049 Motala AIF FK - Smedby AIS B 0 - 0 Idrottsparken Motala
Omgång 11
2019-08-09 19:00 230331055 Lotorps IF - Svärtinge SK B 2 - 1 Bruksvallen
2019-08-11 17:00 230331052 Tallboda/Linghem B - Lindö FF B 1 - 4 Tallbovallen
2019-08-12 19:30 230331053 Smedby AIS B - BK Kenty B 1 - 0 Mirum Arena
2019-09-04 19:00 230331054 Linköping BK Tinnis B - LiU AIF FK 1 - 1 Ryds Konstgräs
2019-09-24 20:30 230331051 AC Studenterna - Motala AIF FK 1 - 3 Linköping Arena
Omgång 12
2019-08-16 19:00 230331059 Motala AIF FK - Tallboda/Linghem B WO (3 - 0) Idrottsparken Motala
2019-08-16 19:00 230331060 Lindö FF B - Linköping BK Tinnis B 3 - 0 Fastighetsteknik Arena (fd City Gross)
2019-08-18 18:00 230331057 BK Kenty B - Lotorps IF 2 - 2 Fredriksbergs IP
2019-08-21 19:30 230331058 Svärtinge SK B - LiU AIF FK 2 - 0 Billbäcks Arena
2019-08-29 18:00 230331056 AC Studenterna - Smedby AIS B 5 - 0 Ryd Solhaga
Omgång 13
2019-08-24 15:00 230331065 Lotorps IF - Motala AIF FK 3 - 2 Bruksvallen
2019-08-25 17:00 230331062 Tallboda/Linghem B - AC Studenterna 4 - 5 Tallbovallen
2019-08-26 19:30 230331063 Smedby AIS B - Lindö FF B 2 - 6 Mirum Arena
2019-08-28 19:00 230331064 Linköping BK Tinnis B - Svärtinge SK B 5 - 2 Ryds Konstgräs
2019-08-29 18:00 230331061 LiU AIF FK - BK Kenty B 1 - 2 Stångebro sportfält
Omgång 14
2019-08-30 19:20 230331067 Tallboda/Linghem B - Linköping BK Tinnis B 1 - 1 Anders Ljungstedts gymnasium
2019-08-31 13:00 230331069 Motala AIF FK - BK Kenty B 4 - 2 Idrottsparken Motala
2019-09-01 16:00 230331066 AC Studenterna - Lotorps IF 3 - 0 Ryd Solhaga
2019-09-01 18:00 230331070 Lindö FF B - LiU AIF FK 2 - 0 Fastighetsteknik Arena (fd City Gross)
2019-09-04 19:30 230331068 Svärtinge SK B - Smedby AIS B 2 - 0 Billbäcks Arena
Omgång 15
2019-09-07 12:00 230331072 BK Kenty B - Svärtinge SK B 5 - 0 Fredriksbergs IP
2019-09-08 15:00 230331075 Lotorps IF - Lindö FF B 1 - 2 Bruksvallen
2019-09-08 16:00 230331071 LiU AIF FK - Motala AIF FK 1 - 1 Stångebro sportfält
2019-09-09 19:30 230331073 Smedby AIS B - Tallboda/Linghem B 4 - 1 Mirum Arena
2019-09-09 19:30 230331074 Linköping BK Tinnis B - AC Studenterna 2 - 3 Linköping Arena
Omgång 16
2019-09-13 19:00 230331078 Svärtinge SK B - AC Studenterna 2 - 4 Billbäcks Arena
2019-09-14 15:00 230331080 Lotorps IF - Linköping BK Tinnis B 1 - 5 Bruksvallen
2019-09-15 13:00 230331079 Motala AIF FK - Lindö FF B 3 - 2 Idrottsparken Motala
2019-09-15 18:00 230331077 BK Kenty B - Tallboda/Linghem B 3 - 1 Fredriksbergs IP
2019-09-18 19:00 230331076 LiU AIF FK - Smedby AIS B 3 - 1 Ryds Konstgräs
Omgång 17
2019-09-22 15:00 230331084 Motala AIF FK - Svärtinge SK B 2 - 4 Idrottsparken Motala
2019-09-22 15:30 230331082 Tallboda/Linghem B - Lotorps IF 3 - 0 Tallbovallen
2019-09-22 16:00 230331081 AC Studenterna - LiU AIF FK 2 - 2 Ryd Solhaga
2019-09-22 18:00 230331085 Lindö FF B - BK Kenty B 2 - 2 Fastighetsteknik Arena (fd City Gross)
2019-09-23 19:30 230331083 Smedby AIS B - Linköping BK Tinnis B 3 - 1 Mirum Arena
Omgång 18
2019-09-25 19:30 230331088 Svärtinge SK B - Lindö FF B 1 - 3 Billbäcks Arena
2019-09-28 12:00 230331089 Linköping BK Tinnis B - Motala AIF FK 1 - 3 Stångebro sportfält
2019-09-28 14:30 230331087 BK Kenty B - AC Studenterna 0 - 2 Fredriksbergs IP
2019-09-28 16:00 230331086 LiU AIF FK - Tallboda/Linghem B 2 - 1 Stångebro sportfält
2019-09-29 14:00 230331090 Lotorps IF - Smedby AIS B 1 - 4 Bruksvallen