Spelprogram - Herr Div 6 Södra

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-24 20:45 170127004 Vassunda/LLBK - Märsta IK 2 1 - 3 Alsike Konstgräs
2019-04-27 14:00 170127001 Bålsta Sanering FC - IK Nordia 3 - 4 Gröna Dalens IP Konstgräs
2019-04-27 14:00 170127003 ISUN - Enköpings IS 5 - 0 Stenhagens IP Konstgräs
2019-04-27 16:00 170127002 Örsundsbro IF - Knivsta IK 2 - 1 Korsängen A Konstgräs
2019-04-27 18:00 170127005 Härnevi BK - SK Wigör 6 - 5 Korsängen A Konstgräs
Maj
2019-05-01 19:00 170127007 Märsta IK 2 - Härnevi BK 1 - 3 Midgårdsvallen Konstgräs
2019-05-03 19:15 170127010 IK Nordia - SK Wigör 7 - 1 Korsängen A Konstgräs
2019-05-04 12:00 170127008 ISUN - Vassunda/LLBK 3 - 2 Stenhagens IP Konstgräs
2019-05-04 13:00 170127009 Knivsta IK - Enköpings IS 1 - 0 Alsike Konstgräs
2019-05-04 14:00 170127006 Bålsta Sanering FC - Örsundsbro IF 1 - 3 Gröna Dalens IP Konstgräs
2019-05-08 19:00 170127015 SK Wigör - Märsta IK 2 0 - 3 Odensala IP 1
2019-05-10 19:00 170127011 Örsundsbro IF - IK Nordia 2 - 1 Korsängen A Konstgräs
2019-05-11 14:00 170127013 Vassunda/LLBK - Knivsta IK 2 - 5 Stenevi IP 1
2019-05-11 14:00 170127014 Härnevi BK - ISUN 3 - 1 Härnevi IP 1
2019-05-13 19:00 170127012 Enköpings IS - Bålsta Sanering FC 2 - 0 Enavallen A-plan
2019-05-17 19:00 170127017 Örsundsbro IF - Enköpings IS 2 - 2 Åvallen 1
2019-05-18 12:00 170127018 ISUN - SK Wigör 9 - 1 Stenhagens IP Konstgräs
2019-05-18 13:00 170127019 Knivsta IK - Härnevi BK 4 - 0 Engvallen IP 1
2019-05-18 14:00 170127016 Bålsta Sanering FC - Vassunda/LLBK 3 - 0 Gröna Dalens IP 8 Arenan
2019-05-18 14:00 170127020 IK Nordia - Märsta IK 2 1 - 2 Skogsvallen 1
2019-05-24 19:00 170127022 Vassunda/LLBK - Örsundsbro IF 1 - 2 Stenevi IP 1
2019-05-24 19:15 170127024 SK Wigör - Knivsta IK 0 - 12 Odensala IP 1
2019-05-25 14:00 170127023 Härnevi BK - Bålsta Sanering FC 4 - 0 Härnevi IP 1
2019-05-25 18:15 170127025 Märsta IK 2 - ISUN 1 - 1 Midgårdsvallen Konstgräs
2019-05-27 19:00 170127021 Enköpings IS - IK Nordia 3 - 2 Enavallen A-plan
2019-05-29 19:00 170127027 Örsundsbro IF - Härnevi BK 2 - 0 Åvallen 1
Juni
2019-06-01 13:00 170127029 Knivsta IK - Märsta IK 2 1 - 5 Engvallen IP 1
2019-06-01 14:00 170127026 Bålsta Sanering FC - SK Wigör 5 - 1 Gröna Dalens IP 8 Arenan
2019-06-01 14:00 170127030 IK Nordia - ISUN 0 - 0 Skogsvallen 1
2019-06-03 19:30 170127028 Enköpings IS - Vassunda/LLBK 1 - 0 Enavallen A-plan
2019-06-05 19:30 170127033 SK Wigör - Örsundsbro IF 1 - 8 Odensala IP 1
2019-06-07 19:00 170127031 Vassunda/LLBK - IK Nordia 3 - 3 Stenevi IP 1
2019-06-08 12:00 170127035 ISUN - Knivsta IK 0 - 0 Stenhagens IP Konstgräs
2019-06-08 14:00 170127032 Härnevi BK - Enköpings IS 1 - 3 Härnevi IP 1
2019-06-12 19:00 170127037 Örsundsbro IF - Märsta IK 2 1 - 0 Åvallen 1
2019-06-14 19:00 170127039 Vassunda/LLBK - Härnevi BK 4 - 0 Stenevi IP 1
2019-06-15 14:00 170127040 IK Nordia - Knivsta IK 0 - 1 Skogsvallen 1
2019-06-16 13:30 170127036 Bålsta Sanering FC - ISUN 3 - 3 Gröna Dalens IP 2
2019-06-17 19:30 170127038 Enköpings IS - SK Wigör 5 - 0 Enavallen A-plan
2019-06-19 19:30 170127042 SK Wigör - Vassunda/LLBK 0 - 4 Odensala IP 1
2019-06-26 19:00 170127044 Örsundsbro IF - ISUN 0 - 1 Åvallen 1
2019-06-26 19:00 170127045 Knivsta IK - Bålsta Sanering FC 2 - 0 Engvallen IP 1
2019-06-26 19:30 170127043 Märsta IK 2 - Enköpings IS 2 - 0 Midgårdsvallen Konstgräs
2019-06-26 19:30 170127050 SK Wigör - Härnevi BK 0 - 4 Odensala IP 1
2019-06-29 14:00 170127041 Härnevi BK - IK Nordia 4 - 1 Härnevi IP 1
Juli
2019-07-07 19:00 170127034 Märsta IK 2 - Bålsta Sanering FC 4 - 1 Midgårdsvallen Konstgräs
Augusti
2019-08-04 16:00 170127046 IK Nordia - Bålsta Sanering FC 1 - 2 Skogsvallen 1
2019-08-04 19:00 170127049 Märsta IK 2 - Vassunda/LLBK 4 - 2 Midgårdsvallen Konstgräs
2019-08-05 19:30 170127048 Enköpings IS - ISUN 4 - 1 Enavallen A-plan
2019-08-07 19:00 170127047 Knivsta IK - Örsundsbro IF 4 - 4 Engvallen IP 1
2019-08-11 14:00 170127052 Härnevi BK - Märsta IK 2 2 - 1 Härnevi IP 1
2019-08-11 15:00 170127055 SK Wigör - IK Nordia 2 - 7 Odensala IP 1
2019-08-11 16:00 170127051 Örsundsbro IF - Bålsta Sanering FC 1 - 1 Åvallen 1
2019-08-11 16:00 170127053 Vassunda/LLBK - ISUN 4 - 2 Björkvallen 1
2019-08-12 19:30 170127054 Enköpings IS - Knivsta IK 4 - 2 Enavallen A-plan
2019-08-18 13:00 170127058 Knivsta IK - Vassunda/LLBK 3 - 2 Engvallen IP 1
2019-08-18 14:00 170127057 Bålsta Sanering FC - Enköpings IS 3 - 6 Gröna Dalens IP 2
2019-08-18 14:00 170127059 ISUN - Härnevi BK 3 - 0 Stenhagens IP Konstgräs
2019-08-18 16:00 170127056 IK Nordia - Örsundsbro IF 3 - 4 Skogsvallen 1
2019-08-19 19:15 170127060 Märsta IK 2 - SK Wigör 7 - 0 Midgårdsvallen Konstgräs
2019-08-25 14:00 170127064 Härnevi BK - Knivsta IK 0 - 2 Härnevi IP 1
2019-08-25 15:00 170127063 SK Wigör - ISUN 0 - 11 Odensala IP 1
2019-08-25 15:00 170127065 Märsta IK 2 - IK Nordia 2 - 0 Midgårdsvallen Konstgräs
2019-08-25 18:00 170127061 Vassunda/LLBK - Bålsta Sanering FC 6 - 2 Björkvallen 1
2019-08-26 19:00 170127062 Enköpings IS - Örsundsbro IF 4 - 2 Enavallen A-plan
September
2019-09-01 13:00 170127069 Knivsta IK - SK Wigör 8 - 0 Engvallen IP 1
2019-09-01 14:00 170127068 Bålsta Sanering FC - Härnevi BK 3 - 1 Gröna Dalens IP 2
2019-09-01 14:00 170127070 ISUN - Märsta IK 2 2 - 5 Stenhagens IP Konstgräs
2019-09-01 15:00 170127067 Örsundsbro IF - Vassunda/LLBK 4 - 1 Åvallen 1
2019-09-01 16:00 170127066 IK Nordia - Enköpings IS 2 - 5 Skogsvallen 1
2019-09-08 14:00 170127072 Härnevi BK - Örsundsbro IF 2 - 1 Härnevi IP 1
2019-09-08 14:00 170127075 ISUN - IK Nordia 2 - 4 Stenhagens IP Konstgräs
2019-09-08 15:00 170127073 Vassunda/LLBK - Enköpings IS 0 - 6 Björkvallen 1
2019-09-08 15:00 170127074 Märsta IK 2 - Knivsta IK 2 - 0 Midgårdsvallen Konstgräs
2019-09-15 13:00 170127080 Knivsta IK - ISUN 0 - 1 Engvallen IP 1
2019-09-15 14:00 170127079 Bålsta Sanering FC - Märsta IK 2 2 - 2 Gröna Dalens IP 2
2019-09-15 15:00 170127078 Örsundsbro IF - SK Wigör WO (3 - 0) Åvallen 1
2019-09-15 16:00 170127076 IK Nordia - Vassunda/LLBK 3 - 3 Skogsvallen 1
2019-09-16 19:00 170127077 Enköpings IS - Härnevi BK 2 - 1 Enavallen A-plan
2019-09-17 19:30 170127071 SK Wigör - Bålsta Sanering FC 0 - 6 Midgårdsvallen 2
2019-09-22 13:00 170127085 Knivsta IK - IK Nordia 3 - 2 Engvallen IP 1
2019-09-22 14:00 170127081 ISUN - Bålsta Sanering FC 5 - 1 Stenhagens IP Konstgräs
2019-09-22 14:00 170127084 Härnevi BK - Vassunda/LLBK 5 - 1 Härnevi IP 1
2019-09-22 15:00 170127082 Märsta IK 2 - Örsundsbro IF 2 - 1 Midgårdsvallen Konstgräs
2019-09-22 15:00 170127083 SK Wigör - Enköpings IS 0 - 18 Odensala IP 1
2019-09-29 14:00 170127086 IK Nordia - Härnevi BK 7 - 1 Skogsvallen 1
2019-09-29 14:00 170127087 Vassunda/LLBK - SK Wigör 6 - 0 Björkvallen 1
2019-09-29 14:00 170127088 Enköpings IS - Märsta IK 2 3 - 1 Enavallen A-plan
2019-09-29 14:00 170127089 ISUN - Örsundsbro IF 2 - 1 Stenhagens IP Konstgräs
2019-09-29 14:00 170127090 Bålsta Sanering FC - Knivsta IK 4 - 0 Gröna Dalens IP 2