Spelprogram - Herr Div 7 Norra

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Almo BK Leif Söderberg 018130912 0708131912 grön/svart/svart/grön/svart
Films SK Robert Johansson 0707366695 Blå,Blå,Blå
Gräsö Norrskedika IF 2 Kjell Eriksson 0702763189 gul/grön/gul
Harg-Östhammar FF 2 Jonas Nordén 0730248707 Svart/Svart/Svart
Järlåsa Vittinge FF Thomas Falk 022461466 0706299307
Karlholms GoIF Per Anders Rollén Björk 029440766 0702728387 Blåvit/blå/blå
Olands FF Peder Johansson 0703813575 Svart/Svart/Svart
Storvreta IK 2 Erik Dammert 018314454 0705339954 Blå/Vit/Blå
Tierps IF 2 Mats Haraldsson 0727361620 Röd/Vit/Vit
Tobo/Örbyhus FF Daniel Bengtsson 0761014545 0761014545 Gul/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-26 18:15 170141003 Tobo/Örbyhus FF - Olands FF 1 - 1 Örbyhus IP 1
2019-04-27 12:00 170141004 Karlholms GoIF - Järlåsa Vittinge FF 4 - 0 Rönningen IP 1
2019-04-27 14:00 170141005 Gräsö Norrskedika IF 2 - Tierps IF 2 1 - 0 Nötsveden IP 1
2019-04-27 17:30 170141002 Almo BK - Films SK 0 - 5 Gimo Konstgräs
2019-04-27 18:00 170141001 Storvreta IK 2 - Harg-Östhammar FF 2 6 - 1 Ärentunaskolans Konstgräs
Maj
2019-05-04 13:00 170141007 Järlåsa Vittinge FF - Gräsö Norrskedika IF 2 1 - 2 Vittinge IP 1
2019-05-04 14:00 170141009 Films SK - Tobo/Örbyhus FF 5 - 0 Björkparken 1
2019-05-04 15:30 170141006 Storvreta IK 2 - Almo BK 5 - 2 Ärentunaskolans Konstgräs
2019-05-04 16:15 170141008 Olands FF - Karlholms GoIF 1 - 3 Gimo Konstgräs
2019-05-06 19:00 170141010 Harg-Östhammar FF 2 - Tierps IF 2 1 - 0 Tallarna 1
2019-05-10 19:00 170141013 Karlholms GoIF - Films SK 1 - 1 Rönningen IP 1
2019-05-10 19:00 170141014 Gräsö Norrskedika IF 2 - Olands FF 1 - 2 Norrskedika IP 1
2019-05-11 13:00 170141012 Tobo/Örbyhus FF - Storvreta IK 2 1 - 5 Örbyhus IP 1
2019-05-12 14:00 170141015 Tierps IF 2 - Järlåsa Vittinge FF 6 - 0 Vegavallen 1
2019-05-13 19:00 170141011 Almo BK - Harg-Östhammar FF 2 6 - 2 Lundaplan 1
2019-05-17 19:00 170141017 Almo BK - Tobo/Örbyhus FF 4 - 2 Lundaplan 1
2019-05-17 19:15 170141016 Storvreta IK 2 - Karlholms GoIF 3 - 3 Skogsvallens IP 1
2019-05-18 11:30 170141020 Harg-Östhammar FF 2 - Järlåsa Vittinge FF 0 - 2 Östhammars IP 1
2019-05-18 13:00 170141018 Olands FF - Tierps IF 2 3 - 2 Korsängens IP 1
2019-05-18 14:00 170141019 Films SK - Gräsö Norrskedika IF 2 7 - 0 Björkparken 1
2019-05-24 19:00 170141023 Gräsö Norrskedika IF 2 - Storvreta IK 2 1 - 4 Nötsveden IP 1
2019-05-24 19:00 170141024 Tierps IF 2 - Films SK 1 - 5 Vegavallen 1
2019-05-24 19:15 170141022 Karlholms GoIF - Almo BK WO (3 - 0) Rönningen IP 1
2019-05-25 15:00 170141025 Järlåsa Vittinge FF - Olands FF 3 - 4 Järvallen 1
2019-05-25 15:30 170141021 Tobo/Örbyhus FF - Harg-Östhammar FF 2 2 - 3 Örbyhus IP 1
2019-05-31 19:30 170141029 Films SK - Järlåsa Vittinge FF 5 - 0 Björkparken 1
Juni
2019-06-01 13:00 170141028 Tobo/Örbyhus FF - Karlholms GoIF 1 - 4 Örbyhus IP 1
2019-06-03 19:00 170141027 Almo BK - Gräsö Norrskedika IF 2 6 - 0 Lundaplan 1
2019-06-03 19:00 170141030 Harg-Östhammar FF 2 - Olands FF 1 - 2 Östhammars IP 1
2019-06-06 19:00 170141078 Almo BK - Tierps IF 2 5 - 1 Lundaplan 1
2019-06-07 19:00 170141031 Karlholms GoIF - Harg-Östhammar FF 2 5 - 2 Rönningen IP 1
2019-06-08 14:00 170141032 Gräsö Norrskedika IF 2 - Tobo/Örbyhus FF 4 - 0 Norrskedika IP 1
2019-06-08 15:00 170141034 Järlåsa Vittinge FF - Storvreta IK 2 0 - 1 Vittinge IP 1
2019-06-08 15:00 170141035 Olands FF - Films SK 0 - 2 Korsängens IP 1
2019-06-13 19:00 170141037 Almo BK - Järlåsa Vittinge FF 3 - 2 Lundaplan 1
2019-06-13 19:00 170141040 Harg-Östhammar FF 2 - Films SK 1 - 2 Tallarna 1
2019-06-14 19:00 170141036 Storvreta IK 2 - Olands FF 6 - 1 Skogsvallens IP 1
2019-06-15 17:00 170141038 Tobo/Örbyhus FF - Tierps IF 2 1 - 1 Örbyhus IP 1
2019-06-17 19:00 170141039 Karlholms GoIF - Gräsö Norrskedika IF 2 3 - 1 Rönningen IP 1
2019-06-18 19:00 170141026 Storvreta IK 2 - Tierps IF 2 3 - 0 Skogsvallens IP 1
2019-06-19 19:30 170141043 Järlåsa Vittinge FF - Tobo/Örbyhus FF 1 - 0 Järvallen 1
2019-06-20 19:00 170141045 Films SK - Storvreta IK 2 2 - 0 Björkparken 1
2019-06-25 19:00 170141041 Gräsö Norrskedika IF 2 - Harg-Östhammar FF 2 1 - 5 Nötsveden IP 1
2019-06-25 19:00 170141042 Tierps IF 2 - Karlholms GoIF 1 - 5 Vegavallen 1
2019-06-25 19:00 170141044 Olands FF - Almo BK 0 - 3 Korsängens IP 1
2019-06-29 14:00 170141046 Harg-Östhammar FF 2 - Storvreta IK 2 1 - 5 Östhammars IP 1
2019-06-29 14:00 170141050 Tierps IF 2 - Gräsö Norrskedika IF 2 4 - 1 Vegavallen 1
2019-06-29 15:00 170141049 Järlåsa Vittinge FF - Karlholms GoIF 1 - 3 Vittinge IP 1
Augusti
2019-08-04 14:00 170141047 Films SK - Almo BK Björkparken 1
2019-08-06 19:00 170141048 Olands FF - Tobo/Örbyhus FF Korsängens IP 1
2019-08-09 19:00 170141053 Karlholms GoIF - Olands FF Rönningen IP 1
2019-08-09 19:00 170141055 Tierps IF 2 - Harg-Östhammar FF 2 Vegavallen 1
2019-08-11 13:00 170141054 Tobo/Örbyhus FF - Films SK Örbyhus IP 1
2019-08-11 14:00 170141052 Gräsö Norrskedika IF 2 - Järlåsa Vittinge FF Norrskedika IP 1
2019-08-12 19:00 170141051 Almo BK - Storvreta IK 2 Lundaplan 1
2019-08-18 13:00 170141057 Storvreta IK 2 - Tobo/Örbyhus FF Skogsvallens IP 1
2019-08-18 13:00 170141060 Järlåsa Vittinge FF - Tierps IF 2 Järvallen 1
2019-08-18 14:00 170141058 Films SK - Karlholms GoIF Björkparken 1
2019-08-18 17:00 170141056 Harg-Östhammar FF 2 - Almo BK Tallarna 1
2019-08-18 18:00 170141059 Olands FF - Gräsö Norrskedika IF 2 Korsängens IP 1
2019-08-24 16:00 170141063 Tierps IF 2 - Olands FF Vegavallen 1
2019-08-25 13:00 170141062 Tobo/Örbyhus FF - Almo BK Örbyhus IP 1
2019-08-25 13:00 170141065 Järlåsa Vittinge FF - Harg-Östhammar FF 2 Vittinge IP 1
2019-08-25 14:00 170141064 Gräsö Norrskedika IF 2 - Films SK Nötsveden IP 1
2019-08-25 17:30 170141061 Karlholms GoIF - Storvreta IK 2 Rönningen IP 1
September
2019-09-01 14:00 170141069 Films SK - Tierps IF 2 Björkparken 1
2019-09-01 14:00 170141070 Olands FF - Järlåsa Vittinge FF Korsängens IP 1
2019-09-01 16:00 170141066 Harg-Östhammar FF 2 - Tobo/Örbyhus FF Östhammars IP 1
2019-09-01 16:00 170141067 Almo BK - Karlholms GoIF Lundaplan 1
2019-09-02 19:00 170141068 Storvreta IK 2 - Gräsö Norrskedika IF 2 Ärentunaskolans Konstgräs
2019-09-08 11:00 170141073 Karlholms GoIF - Tobo/Örbyhus FF Rönningen IP 1
2019-09-08 14:00 170141072 Gräsö Norrskedika IF 2 - Almo BK Norrskedika IP 1
2019-09-08 15:00 170141071 Tierps IF 2 - Storvreta IK 2 Vegavallen 1
2019-09-08 17:00 170141074 Järlåsa Vittinge FF - Films SK Järvallen 1
2019-09-08 17:00 170141075 Olands FF - Harg-Östhammar FF 2 Korsängens IP 1
2019-09-15 13:00 170141077 Tobo/Örbyhus FF - Gräsö Norrskedika IF 2 Örbyhus IP 1
2019-09-15 15:00 170141080 Films SK - Olands FF Björkparken 1
2019-09-15 16:00 170141076 Harg-Östhammar FF 2 - Karlholms GoIF Tallarna 1
2019-09-15 17:00 170141079 Storvreta IK 2 - Järlåsa Vittinge FF Skogsvallens IP 1
2019-09-16 19:00 170141033 Tierps IF 2 - Almo BK Länsförsäkringar Arena 1
2019-09-22 14:00 170141084 Gräsö Norrskedika IF 2 - Karlholms GoIF Nötsveden IP 1
2019-09-22 14:00 170141085 Films SK - Harg-Östhammar FF 2 Björkparken 1
2019-09-22 15:00 170141081 Olands FF - Storvreta IK 2 Korsängens IP 1
2019-09-22 15:00 170141083 Tierps IF 2 - Tobo/Örbyhus FF Vegavallen 1
2019-09-22 18:00 170141082 Järlåsa Vittinge FF - Almo BK Vittinge IP 1
2019-09-29 11:00 170141086 Harg-Östhammar FF 2 - Gräsö Norrskedika IF 2 Östhammars IP 1
2019-09-29 11:00 170141087 Karlholms GoIF - Tierps IF 2 Rönningen IP 1
2019-09-29 11:00 170141088 Tobo/Örbyhus FF - Järlåsa Vittinge FF Örbyhus IP 1
2019-09-29 11:00 170141089 Almo BK - Olands FF Lundaplan 1
2019-09-29 11:00 170141090 Storvreta IK 2 - Films SK Skogsvallens IP 1