Spelprogram - Div 5 SV

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Agunnaryds IF Mats Nilsson 037263047 0703053731 röd/blå/röd
Alvesta GoIF Ajdin Turcinovic 0723093244 Grön, Grön, Grön
Angelstads IF Elisabeth Olsson 0730279402 grön/svart-grön-grön
Delary/Pjätteryd Johan Nilsson 0763909252 Svart, Svart
Horda AIK Emir Arslanovic 037046179 0768787967 gul/svart/gul
Häradsbäck/Ryd Thomas Göransson 047660192 Blå, Blå, Blå
IFK Lammhult Mikael Kanstedt 0703775142 blåvit/blå/blå
IFK S/RIF Martin Andersson 0702836566 vit, blå, blå
Liatorps IF/Eneryda IF Ola Gustavsson 0706334498 Svart-Röd, Svart, Svart
Torpa IF Thorvald Palm 037222073 0709663539 Röd/Röd/Röd
Vederslöv-Dänn.IF Niclas Magnusson 0706689932 Grönvit / Vit / Grön
Vislanda IF Ingvar Karlsson 0705481672 Vit, Röd, Röd
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-11 18:30 141306001 Agunnaryds IF - Delary/Pjätteryd Ekvallen
2019-04-12 18:30 141306003 Liatorps IF/Eneryda IF - Horda AIK Enevallen
2019-04-12 18:30 141306004 IFK Lammhult - Alvesta GoIF Norrvalla
2019-04-12 18:30 141306005 Torpa IF - Häradsbäck/Ryd Skogsängen
2019-04-12 18:30 141306006 Angelstads IF - Vislanda IF Lagan Turf Arena
2019-04-12 19:00 141306002 IFK S/RIF - Vederslöv-Dänn.IF Hofgårdsvallen - konstgräs
2019-04-17 18:30 141306007 Vislanda IF - Torpa IF Tallevi
2019-04-17 18:30 141306008 Häradsbäck/Ryd - IFK Lammhult Härliden
2019-04-17 18:30 141306009 Alvesta GoIF - Liatorps IF/Eneryda IF Virdavallen
2019-04-17 18:30 141306011 Vederslöv-Dänn.IF - Agunnaryds IF Dänningevallen
2019-04-18 18:30 141306012 Delary/Pjätteryd - Angelstads IF Björkövallen
2019-04-19 15:00 141306010 Horda AIK - IFK S/RIF Munkavallen
2019-04-25 18:45 141306015 Liatorps IF/Eneryda IF - Häradsbäck/Ryd Bokliden
2019-04-25 18:45 141306017 Torpa IF - Angelstads IF Skogsängen
2019-04-26 18:45 141306013 Agunnaryds IF - Horda AIK Ekvallen
2019-04-26 18:45 141306014 IFK S/RIF - Alvesta GoIF Njudungsvallen
2019-04-26 18:45 141306016 IFK Lammhult - Vislanda IF Norrvalla
2019-04-26 18:45 141306018 Vederslöv-Dänn.IF - Delary/Pjätteryd Dänningevallen
Maj
2019-05-03 19:00 141306019 Angelstads IF - IFK Lammhult Angelvi
2019-05-03 19:00 141306020 Vislanda IF - Liatorps IF/Eneryda IF Tallevi
2019-05-03 19:00 141306022 Alvesta GoIF - Agunnaryds IF Virdavallen
2019-05-03 19:00 141306023 Horda AIK - Vederslöv-Dänn.IF Munkavallen
2019-05-03 19:00 141306024 Delary/Pjätteryd - Torpa IF Björkövallen
2019-05-04 15:00 141306021 IFK S/RIF - Häradsbäck/Ryd Njudungsvallen
2019-05-10 19:00 141306025 Agunnaryds IF - Häradsbäck/Ryd Ekvallen
2019-05-10 19:00 141306026 IFK S/RIF - Vislanda IF Njudungsvallen
2019-05-10 19:00 141306027 Liatorps IF/Eneryda IF - Angelstads IF Enevallen
2019-05-10 19:00 141306028 IFK Lammhult - Torpa IF Norrvalla
2019-05-10 19:00 141306029 Horda AIK - Delary/Pjätteryd Munkavallen
2019-05-11 15:00 141306030 Vederslöv-Dänn.IF - Alvesta GoIF Dänningevallen
2019-05-17 19:00 141306031 Torpa IF - Liatorps IF/Eneryda IF Skogsängen
2019-05-17 19:00 141306032 Angelstads IF - IFK S/RIF Angelvi
2019-05-17 19:00 141306033 Vislanda IF - Agunnaryds IF Tallevi
2019-05-17 19:00 141306034 Häradsbäck/Ryd - Vederslöv-Dänn.IF Härliden
2019-05-17 19:00 141306035 Alvesta GoIF - Horda AIK Virdavallen
2019-05-17 19:00 141306036 Delary/Pjätteryd - IFK Lammhult Björkövallen
2019-05-23 19:00 141306040 Alvesta GoIF - Delary/Pjätteryd Virdavallen
2019-05-24 19:00 141306037 Agunnaryds IF - Angelstads IF Ekvallen
2019-05-24 19:00 141306038 IFK S/RIF - Torpa IF Njudungsvallen
2019-05-24 19:00 141306039 Liatorps IF/Eneryda IF - IFK Lammhult Bokliden
2019-05-24 19:00 141306041 Horda AIK - Häradsbäck/Ryd Munkavallen
2019-05-24 19:00 141306042 Vederslöv-Dänn.IF - Vislanda IF Dänningevallen
2019-05-29 19:00 141306043 IFK Lammhult - IFK S/RIF Norrvalla
2019-05-29 19:00 141306044 Torpa IF - Agunnaryds IF Skogsängen
2019-05-29 19:00 141306045 Angelstads IF - Vederslöv-Dänn.IF Angelvi
2019-05-29 19:00 141306046 Vislanda IF - Horda AIK Tallevi
2019-05-29 19:00 141306047 Häradsbäck/Ryd - Alvesta GoIF Härliden
2019-05-29 19:00 141306048 Delary/Pjätteryd - Liatorps IF/Eneryda IF Björkövallen
Juni
2019-06-05 19:00 141306049 Agunnaryds IF - IFK Lammhult Ekvallen
2019-06-05 19:00 141306050 IFK S/RIF - Liatorps IF/Eneryda IF Njudungsvallen
2019-06-05 19:00 141306051 Häradsbäck/Ryd - Delary/Pjätteryd Härliden
2019-06-05 19:00 141306052 Alvesta GoIF - Vislanda IF Virdavallen
2019-06-06 13:00 141306054 Vederslöv-Dänn.IF - Torpa IF Dänningevallen
2019-06-06 18:00 141306053 Horda AIK - Angelstads IF Munkavallen
2019-06-11 19:00 141306055 Liatorps IF/Eneryda IF - Agunnaryds IF Enevallen
2019-06-12 19:00 141306060 IFK S/RIF - Delary/Pjätteryd Njudungsvallen
2019-06-13 19:00 141306058 Angelstads IF - Alvesta GoIF Angelvi
2019-06-13 19:00 141306059 Vislanda IF - Häradsbäck/Ryd Tallevi
2019-06-14 19:00 141306056 IFK Lammhult - Vederslöv-Dänn.IF Norrvalla
2019-06-14 19:00 141306057 Torpa IF - Horda AIK Skogsängen
2019-06-18 19:00 141306061 Agunnaryds IF - IFK S/RIF Ekvallen
2019-06-18 19:00 141306062 Delary/Pjätteryd - Vislanda IF Björkövallen
2019-06-18 19:00 141306065 Horda AIK - IFK Lammhult Munkavallen
2019-06-18 19:00 141306066 Vederslöv-Dänn.IF - Liatorps IF/Eneryda IF Dänningevallen
2019-06-19 19:00 141306063 Häradsbäck/Ryd - Angelstads IF Härliden
2019-06-19 19:00 141306064 Alvesta GoIF - Torpa IF Virdavallen
2019-06-25 19:00 141306067 Delary/Pjätteryd - Agunnaryds IF Björkövallen
2019-06-25 19:00 141306068 Vederslöv-Dänn.IF - IFK S/RIF Dänningevallen
2019-06-25 19:00 141306069 Horda AIK - Liatorps IF/Eneryda IF Munkavallen
2019-06-25 19:00 141306071 Häradsbäck/Ryd - Torpa IF Härliden
2019-06-25 19:00 141306072 Vislanda IF - Angelstads IF Tallevi
2019-06-29 13:00 141306073 Torpa IF - Vislanda IF Skogsängen
2019-06-29 15:00 141306074 IFK Lammhult - Häradsbäck/Ryd Norrvalla
2019-06-29 15:00 141306076 IFK S/RIF - Horda AIK Njudungsvallen
2019-06-29 15:00 141306077 Agunnaryds IF - Vederslöv-Dänn.IF Ekvallen
2019-06-29 16:00 141306075 Liatorps IF/Eneryda IF - Alvesta GoIF Bokliden
Juli
2019-07-01 19:00 141306078 Angelstads IF - Delary/Pjätteryd Angelvi
2019-07-03 19:00 141306079 Horda AIK - Agunnaryds IF Munkavallen
2019-07-03 19:00 141306081 Häradsbäck/Ryd - Liatorps IF/Eneryda IF Härliden
2019-07-05 19:00 141306083 Angelstads IF - Torpa IF Angelvi
Augusti
2019-08-07 19:00 141306070 Alvesta GoIF - IFK Lammhult Virdavallen
2019-08-09 19:00 141306086 Liatorps IF/Eneryda IF - Vislanda IF Enevallen
2019-08-09 19:00 141306087 Häradsbäck/Ryd - IFK S/RIF Härliden
2019-08-09 19:00 141306090 Torpa IF - Delary/Pjätteryd Skogsängen
2019-08-10 15:00 141306085 IFK Lammhult - Angelstads IF Norrvalla
2019-08-10 17:00 141306089 Vederslöv-Dänn.IF - Horda AIK Dänningevallen
2019-08-13 19:00 141306082 Vislanda IF - IFK Lammhult Tallevi
2019-08-13 19:00 141306088 Agunnaryds IF - Alvesta GoIF Ekvallen
2019-08-15 19:00 141306093 Angelstads IF - Liatorps IF/Eneryda IF Angelvi
2019-08-16 19:00 141306092 Vislanda IF - IFK S/RIF Tallevi
2019-08-16 19:00 141306095 Delary/Pjätteryd - Horda AIK Delary IP
2019-08-17 15:00 141306096 Alvesta GoIF - Vederslöv-Dänn.IF Virdavallen
2019-08-19 18:45 141306091 Häradsbäck/Ryd - Agunnaryds IF Härliden
2019-08-19 18:45 141306094 Torpa IF - IFK Lammhult Skogsängen
2019-08-20 18:45 141306084 Delary/Pjätteryd - Vederslöv-Dänn.IF Delary IP
2019-08-21 18:45 141306080 Alvesta GoIF - IFK S/RIF Virdavallen
2019-08-23 18:45 141306097 Liatorps IF/Eneryda IF - Torpa IF Bokliden
2019-08-23 18:45 141306099 Agunnaryds IF - Vislanda IF Ekvallen
2019-08-23 18:45 141306100 Vederslöv-Dänn.IF - Häradsbäck/Ryd Dänningevallen
2019-08-23 18:45 141306102 IFK Lammhult - Delary/Pjätteryd Norrvalla
2019-08-24 15:00 141306098 IFK S/RIF - Angelstads IF Enevi
2019-08-24 15:00 141306101 Horda AIK - Alvesta GoIF Munkavallen
2019-08-29 18:30 141306103 Angelstads IF - Agunnaryds IF Angelvi
2019-08-29 18:30 141306106 Delary/Pjätteryd - Alvesta GoIF Delary IP
2019-08-30 18:30 141306108 Vislanda IF - Vederslöv-Dänn.IF Tallevi
2019-08-30 19:00 141306105 IFK Lammhult - Liatorps IF/Eneryda IF Norrvalla
2019-08-31 15:00 141306104 Torpa IF - IFK S/RIF Skogsängen
2019-08-31 15:00 141306107 Häradsbäck/Ryd - Horda AIK Härliden
September
2019-09-06 18:00 141306114 Liatorps IF/Eneryda IF - Delary/Pjätteryd Enevallen
2019-09-08 15:00 141306109 IFK S/RIF - IFK Lammhult Enevi
2019-09-08 15:00 141306110 Agunnaryds IF - Torpa IF Ekvallen
2019-09-08 15:00 141306111 Vederslöv-Dänn.IF - Angelstads IF Dänningevallen
2019-09-08 15:00 141306112 Horda AIK - Vislanda IF Munkavallen
2019-09-08 15:00 141306113 Alvesta GoIF - Häradsbäck/Ryd Virdavallen
2019-09-13 17:45 141306118 Vislanda IF - Alvesta GoIF Tallevi
2019-09-15 15:00 141306115 IFK Lammhult - Agunnaryds IF Norrvalla
2019-09-15 15:00 141306116 Liatorps IF/Eneryda IF - IFK S/RIF Bokliden
2019-09-15 15:00 141306117 Delary/Pjätteryd - Häradsbäck/Ryd Delary IP
2019-09-15 15:00 141306119 Angelstads IF - Horda AIK Angelvi
2019-09-15 15:00 141306120 Torpa IF - Vederslöv-Dänn.IF Skogsängen
2019-09-22 15:00 141306121 Agunnaryds IF - Liatorps IF/Eneryda IF Ekvallen
2019-09-22 15:00 141306122 Vederslöv-Dänn.IF - IFK Lammhult Dänningevallen
2019-09-22 15:00 141306123 Horda AIK - Torpa IF Munkavallen
2019-09-22 15:00 141306124 Alvesta GoIF - Angelstads IF Virdavallen
2019-09-22 15:00 141306125 Häradsbäck/Ryd - Vislanda IF Härliden
2019-09-22 15:00 141306126 Delary/Pjätteryd - IFK S/RIF Delary IP
2019-09-29 15:00 141306127 IFK S/RIF - Agunnaryds IF Enevi
2019-09-29 15:00 141306128 Vislanda IF - Delary/Pjätteryd Tallevi
2019-09-29 15:00 141306129 Angelstads IF - Häradsbäck/Ryd Angelvi
2019-09-29 15:00 141306130 Torpa IF - Alvesta GoIF Skogsängen
2019-09-29 15:00 141306131 IFK Lammhult - Horda AIK Norrvalla
2019-09-29 15:00 141306132 Liatorps IF/Eneryda IF - Vederslöv-Dänn.IF Enevallen