Spelprogram - Herr Div 8 Norra

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-14 11:45 170150004 Almo/Upplands-Ekeby IF 2 - FC Åland 2 1 - 3 Gimo Konstgräs
2019-04-14 14:00 170150003 IK Hinden 2 - Olands FF 2 4 - 2 Bälinge IP Konstgräs
2019-04-14 16:00 170150002 Karlholms GoIF 2 - SK Iron 2 3 - 0 Länsförsäkringar Arena 1
2019-04-14 19:00 170150005 Harbo IF 2 - Strömsbergs IF 2 2 - 5 Tegelvallen Konstgräs
2019-04-19 14:00 170150007 Österlövsta FF 2 - Harbo IF 2 0 - 1 Länsförsäkringar Arena 1
2019-04-21 15:15 170150011 SK Iron 2 - Ullfors IK 2 3 - 0 Ärentunaskolans Konstgräs
2019-04-22 13:00 170150008 Strömsbergs IF 2 - Almo/Upplands-Ekeby IF 2 8 - 1 Länsförsäkringar Arena 1
2019-04-22 13:45 170150010 Olands FF 2 - Karlholms GoIF 2 0 - 5 Gimo Konstgräs
2019-04-22 15:00 170150009 FC Åland 2 - IK Hinden 2 2 - 5 Wiklöf Holding Arena 1
2019-04-27 13:30 170150013 Ullfors IK 2 - Olands FF 2 3 - 2 Ringvallen 1
2019-04-27 17:00 170150015 IK Hinden 2 - Strömsbergs IF 2 0 - 4 Bälinge IP Konstgräs
2019-04-28 14:00 170150014 Karlholms GoIF 2 - FC Åland 2 0 - 2 Rönningen IP 1
2019-04-28 16:00 170150016 Almo/Upplands-Ekeby IF 2 - Österlövsta FF 2 1 - 2 Björnvallen 1
Maj
2019-05-01 13:00 170150021 Strömsbergs IF 2 - Karlholms GoIF 2 6 - 1 Länsförsäkringar Arena 1
2019-05-01 15:00 170150020 Österlövsta FF 2 - IK Hinden 2 4 - 2 Länsförsäkringar Arena 1
2019-05-01 15:00 170150022 FC Åland 2 - Ullfors IK 2 10 - 0 Eckeröhallen
2019-05-01 18:00 170150023 Olands FF 2 - SK Iron 2 1 - 4 Korsängens IP 1
2019-05-05 17:00 170150094 Harbo IF 2 - Almo/Upplands-Ekeby IF 2 3 - 0 Marmorvallen 1
2019-05-06 19:00 170150026 Karlholms GoIF 2 - Österlövsta FF 2 0 - 1 Rönningen IP 1
2019-05-12 15:00 170150035 FC Åland 2 - Olands FF 2 1 - 2 Markusböle 1
2019-05-13 18:30 170150034 Strömsbergs IF 2 - SK Iron 2 7 - 0 Hedens IP 1
2019-05-13 19:00 170150031 Harbo IF 2 - IK Hinden 2 2 - 2 Marmorvallen 1
2019-05-15 19:00 170150033 Österlövsta FF 2 - Ullfors IK 2 4 - 1 Sätravallen 1
2019-05-18 12:00 170150038 Karlholms GoIF 2 - Harbo IF 2 1 - 2 Rönningen IP 1
2019-05-18 15:30 170150041 Olands FF 2 - Strömsbergs IF 2 0 - 11 Korsängens IP 1
2019-05-19 16:00 170150042 SK Iron 2 - Österlövsta FF 2 1 - 4 Björkvallen 1
2019-05-19 18:30 170150039 IK Hinden 2 - Almo/Upplands-Ekeby IF 2 9 - 0 Lännaborg 1
2019-05-26 14:00 170150047 Strömsbergs IF 2 - FC Åland 2 4 - 1 Hedens IP 1
2019-05-26 15:00 170150046 Österlövsta FF 2 - Olands FF 2 4 - 2 Sätravallen 1
2019-05-26 16:00 170150043 Almo/Upplands-Ekeby IF 2 - Karlholms GoIF 2 2 - 2 Lundaplan 1
2019-05-26 16:00 170150044 Harbo IF 2 - Ullfors IK 2 4 - 1 Marmorvallen 1
2019-05-30 16:00 170150054 SK Iron 2 - Harbo IF 2 1 - 2 Björkvallen 1
2019-05-30 17:00 170150049 Ullfors IK 2 - Almo/Upplands-Ekeby IF 2 0 - 1 Ringvallen 1
2019-05-31 15:00 170150052 FC Åland 2 - Österlövsta FF 2 2 - 2 Markusböle 1
2019-05-31 19:00 170150050 Karlholms GoIF 2 - IK Hinden 2 0 - 3 Rönningen IP 1
Juni
2019-06-02 16:00 170150057 Harbo IF 2 - Olands FF 2 2 - 3 Marmorvallen 1
2019-06-02 16:00 170150059 Österlövsta FF 2 - Strömsbergs IF 2 2 - 5 Sätravallen 1
2019-06-03 19:00 170150055 IK Hinden 2 - Ullfors IK 2 4 - 2 Lännaborg 1
2019-06-05 19:00 170150056 Almo/Upplands-Ekeby IF 2 - SK Iron 2 2 - 1 Björnvallen 1
2019-06-08 17:30 170150065 Olands FF 2 - Almo/Upplands-Ekeby IF 2 2 - 1 Korsängens IP 1
2019-06-09 15:00 170150064 FC Åland 2 - Harbo IF 2 0 - 2 Markusböle 1
2019-06-09 17:00 170150061 Ullfors IK 2 - Karlholms GoIF 2 0 - 2 Ringvallen 1
2019-06-09 18:30 170150066 SK Iron 2 - IK Hinden 2 0 - 3 Björkvallen 1
2019-06-15 14:00 170150071 Strömsbergs IF 2 - Harbo IF 2 WO (3 - 0) Hedens IP 1
2019-06-16 15:00 170150070 FC Åland 2 - Almo/Upplands-Ekeby IF 2 6 - 2 Rangsby Stadium 1
2019-06-16 16:00 170150068 SK Iron 2 - Karlholms GoIF 2 1 - 4 Björkvallen 1
2019-06-17 19:00 170150069 Olands FF 2 - IK Hinden 2 2 - 2 Korsängens IP 1
2019-06-19 19:15 170150076 Karlholms GoIF 2 - Olands FF 2 1 - 1 Rönningen IP 1
2019-06-23 17:00 170150077 Ullfors IK 2 - SK Iron 2 1 - 2 Ringvallen 1
2019-06-23 19:00 170150074 Almo/Upplands-Ekeby IF 2 - Strömsbergs IF 2 0 - 6 Lundaplan 1
2019-06-26 19:00 170150073 Harbo IF 2 - Österlövsta FF 2 4 - 4 Marmorvallen 1
2019-06-30 14:00 170150075 IK Hinden 2 - FC Åland 2 5 - 0 Lännaborg 1
Augusti
2019-08-04 12:00 170150030 SK Iron 2 - FC Åland 2 6 - 0 Björkvallen 1
2019-08-05 18:30 170150025 Ullfors IK 2 - Strömsbergs IF 2 1 - 6 Ringvallen 1
2019-08-11 13:00 170150079 Olands FF 2 - Ullfors IK 2 1 - 0 Korsängens IP 1
2019-08-11 15:00 170150080 FC Åland 2 - Karlholms GoIF 2 9 - 3 Rangsby Stadium 1
2019-08-12 19:00 170150081 Strömsbergs IF 2 - IK Hinden 2 8 - 3 Hedens IP 1
2019-08-16 18:45 170150087 Karlholms GoIF 2 - Strömsbergs IF 2 2 - 2 Rönningen IP 1
2019-08-17 14:00 170150086 IK Hinden 2 - Österlövsta FF 2 3 - 3 Lännaborg 1
2019-08-17 16:00 170150089 SK Iron 2 - Olands FF 2 8 - 0 Björkvallen 1
2019-08-18 14:00 170150088 Ullfors IK 2 - FC Åland 2 0 - 6 Ringvallen 1
2019-08-20 18:30 170150082 Österlövsta FF 2 - Almo/Upplands-Ekeby IF 2 0 - 2 Sätravallen 1
2019-08-23 18:30 170150092 Österlövsta FF 2 - Karlholms GoIF 2 7 - 0 Sätravallen 1
2019-08-25 15:00 170150096 FC Åland 2 - SK Iron 2 3 - 1 Sportkila, Sund
2019-08-25 17:00 170150028 Almo/Upplands-Ekeby IF 2 - Harbo IF 2 3 - 0 Björnvallen 1
2019-08-26 18:30 170150091 Strömsbergs IF 2 - Ullfors IK 2 WO (3 - 0) Hedens IP 1
September
2019-09-01 11:30 170150101 Olands FF 2 - FC Åland 2 2 - 5 Korsängens IP 1
2019-09-01 16:00 170150097 IK Hinden 2 - Harbo IF 2 1 - 4 Lännaborg 1
2019-09-01 16:00 170150100 SK Iron 2 - Strömsbergs IF 2 1 - 8 Björkvallen 1
2019-09-01 17:00 170150099 Ullfors IK 2 - Österlövsta FF 2 1 - 2 Ringvallen 1
2019-09-07 13:00 170150108 Österlövsta FF 2 - SK Iron 2 4 - 5 Sätravallen 1
2019-09-08 16:00 170150104 Harbo IF 2 - Karlholms GoIF 2 2 - 1 Marmorvallen 1
2019-09-08 17:00 170150107 Strömsbergs IF 2 - Olands FF 2 WO (3 - 0) Hedens IP 1
2019-09-08 17:30 170150105 Almo/Upplands-Ekeby IF 2 - IK Hinden 2 1 - 4 Lundaplan 1
2019-09-14 13:00 170150112 Olands FF 2 - Österlövsta FF 2 3 - 3 Korsängens IP 1
2019-09-14 14:00 170150109 Karlholms GoIF 2 - Almo/Upplands-Ekeby IF 2 2 - 4 Rönningen IP 1
2019-09-15 15:00 170150113 FC Åland 2 - Strömsbergs IF 2 0 - 9 Sportkila, Sund
2019-09-15 17:00 170150110 Ullfors IK 2 - Harbo IF 2 0 - 7 Ringvallen 1
2019-09-21 15:15 170150116 IK Hinden 2 - Karlholms GoIF 2 6 - 4 Lännaborg 1
2019-09-21 16:00 170150115 Almo/Upplands-Ekeby IF 2 - Ullfors IK 2 2 - 4 Björnvallen 1
2019-09-22 14:00 170150118 Österlövsta FF 2 - FC Åland 2 0 - 7 Sätravallen 1
2019-09-22 16:00 170150120 Harbo IF 2 - SK Iron 2 5 - 1 Marmorvallen 1
2019-09-28 14:00 170150125 Strömsbergs IF 2 - Österlövsta FF 2 13 - 0 Hedens IP 1
2019-09-28 16:00 170150121 Ullfors IK 2 - IK Hinden 2 1 - 5 Ringvallen 1
2019-09-29 15:00 170150123 Olands FF 2 - Harbo IF 2 2 - 0 Korsängens IP 1
2019-09-29 17:00 170150122 SK Iron 2 - Almo/Upplands-Ekeby IF 2 4 - 0 Björkvallen 1
Oktober
2019-10-05 11:15 170150130 Harbo IF 2 - FC Åland 2 1 - 1 Marmorvallen 1
2019-10-05 12:00 170150127 Karlholms GoIF 2 - Ullfors IK 2 3 - 2 Rönningen IP 1
2019-10-05 14:00 170150131 Almo/Upplands-Ekeby IF 2 - Olands FF 2 0 - 4 Lundaplan 1
2019-10-05 14:00 170150132 IK Hinden 2 - SK Iron 2 9 - 0 Lännaborg 1