Spelprogram - Div 3 Nordvästra Götaland, herrar

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Resultat Publik Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-12 19:00 Landvetter IS - IK Kongahälla 3 - 1 Landvetter IP A-plan
2019-04-13 12:00 Angered BK - Kållered SK 1 - 0 98 Hjällbovallen 1 Gräs
2019-04-13 12:00 Gårda BK - Hisingsbacka FC 0 - 4 105 Överåsvallen 1 Konstgräs
2019-04-13 13:00 Västra Frölunda IF - Dalen/Krokslätts FF 0 - 2 Ruddalen 1 Konstgräs
2019-04-13 14:00 Hestrafors IF - IK Virgo 2 - 2 100 Eriksdalsparken konstgräs, Olsfors
2019-04-13 14:00 Jonsereds IF - Lerkils IF 4 - 1 150 Jonsereds IP 1 Gräs
2019-04-17 18:15 IK Virgo - Gårda BK 1 - 0 Överåsvallen 1 Konstgräs
2019-04-17 19:30 Hisingsbacka FC - Angered BK 1 - 1 350 Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2019-04-17 19:30 Kållered SK - Västra Frölunda IF 1 - 2 Kållered Sportcenter 1
2019-04-17 19:30 Dalen/Krokslätts FF - Landvetter IS 1 - 2 Krokslättsvallen konstgräs
2019-04-18 19:00 IK Kongahälla - Jonsereds IF 8 - 0 105 Kongevi 1 Konstgräs
2019-04-22 13:00 Lerkils IF - Hestrafors IF 0 - 2 122 Ledets IP
2019-04-26 18:30 Jonsereds IF - Landvetter IS 0 - 3 Jonsereds IP 1 Gräs
2019-04-26 19:00 Gårda BK - Lerkils IF 2 - 1 70 Överåsvallen 1 Konstgräs
2019-04-27 12:00 Angered BK - IK Virgo 5 - 1 65 Hjällbovallen 1 Gräs
2019-04-27 13:00 Västra Frölunda IF - Hisingsbacka FC 3 - 0 163 Ruddalen 1 Konstgräs
2019-04-27 13:30 Kållered SK - Dalen/Krokslätts FF 4 - 0 45 Kållered Sportcenter 1
2019-04-27 14:00 Hestrafors IF - IK Kongahälla 1 - 2 171 Bollevi A
Maj
2019-05-01 14:00 Dalen/Krokslätts FF - Jonsereds IF 2 - 0 76 Krokslättsvallen konstgräs
2019-05-03 19:00 Landvetter IS - Hestrafors IF 3 - 0 60 Landvetter IP A-plan
2019-05-03 19:00 IK Kongahälla - Gårda BK 1 - 1 95 Kongevi 1 Konstgräs
2019-05-03 19:00 Lerkils IF - Angered BK 0 - 3 Ledets IP
2019-05-04 12:00 IK Virgo - Västra Frölunda IF 1 - 4 Mossens IP 1 Gräs
2019-05-04 14:00 Hisingsbacka FC - Kållered SK 0 - 5 100 Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2019-05-09 19:00 Gårda BK - Landvetter IS 1 - 0 Överåsvallen 1 Konstgräs
2019-05-10 19:00 Hestrafors IF - Jonsereds IF 3 - 2 102 Bollevi A
2019-05-11 12:00 Angered BK - IK Kongahälla 0 - 1 90 Hjällbovallen 1 Gräs
2019-05-11 13:00 Västra Frölunda IF - Lerkils IF 3 - 0 150 Ruddalen 1 Konstgräs
2019-05-11 13:30 Kållered SK - IK Virgo 1 - 1 50 Kållered Sportcenter 1
2019-05-11 16:00 Hisingsbacka FC - Dalen/Krokslätts FF 3 - 2 Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2019-05-15 19:00 IK Kongahälla - Landvetter IS 2 - 4 91 Kongevi 1 Konstgräs
2019-05-16 19:15 IK Virgo - Hisingsbacka FC 2 - 2 100 Mossens IP 1 Gräs
2019-05-17 19:00 Jonsereds IF - Gårda BK 5 - 3 82 Jonsereds IP 1 Gräs
2019-05-17 19:00 Landvetter IS - Angered BK 1 - 2 Landvetter IP A-plan
2019-05-17 19:00 Lerkils IF - Kållered SK 0 - 3 100 Ledets IP
2019-05-17 19:00 Dalen/Krokslätts FF - Hestrafors IF 1 - 2 40 Krokslättsvallen konstgräs
2019-05-18 15:00 IK Kongahälla - Västra Frölunda IF 1 - 4 110 Kongevi 1 Konstgräs
2019-05-24 18:30 IK Virgo - Dalen/Krokslätts FF 0 - 1 Mossens IP 1 Gräs
2019-05-24 19:00 Gårda BK - Hestrafors IF 1 - 1 Överåsvallen 1 Konstgräs
2019-05-25 10:00 Västra Frölunda IF - Landvetter IS 4 - 2 120 Ruddalen 1 Konstgräs
2019-05-25 12:00 Angered BK - Jonsereds IF 1 - 1 75 Hjällbovallen 1 Gräs
2019-05-25 13:30 Kållered SK - IK Kongahälla 4 - 2 120 Kållered Sportcenter 1
2019-05-25 16:30 Hisingsbacka FC - Lerkils IF 6 - 2 Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2019-05-29 19:00 Hestrafors IF - Angered BK 0 - 0 97 Bollevi A
2019-05-29 19:00 Lerkils IF - IK Virgo 1 - 1 85 Ledets IP
2019-05-30 14:00 Jonsereds IF - Västra Frölunda IF 1 - 1 118 Jonsereds IP 1 Gräs
2019-05-30 14:00 IK Kongahälla - Hisingsbacka FC 0 - 4 78 Kongevi 1 Konstgräs
2019-05-31 19:00 Landvetter IS - Kållered SK 2 - 3 150 Landvetter IP A-plan
2019-05-31 19:00 Dalen/Krokslätts FF - Gårda BK 3 - 0 80 Krokslättsvallen konstgräs
Juni
2019-06-05 19:00 IK Virgo - IK Kongahälla 2 - 1 38 Mossens IP 1 Gräs
2019-06-07 19:00 Lerkils IF - Dalen/Krokslätts FF 0 - 2 Ledets IP
2019-06-07 19:00 Kållered SK - Jonsereds IF 1 - 2 102 Kållered Sportcenter 1
2019-06-08 12:00 Angered BK - Gårda BK 2 - 1 40 Hjällbovallen 1 Gräs
2019-06-08 14:00 Hisingsbacka FC - Landvetter IS 0 - 1 96 Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2019-06-09 13:00 Västra Frölunda IF - Hestrafors IF 0 - 0 Ruddalen 1 Konstgräs
2019-06-14 19:00 Hestrafors IF - Kållered SK 1 - 1 85 Bollevi A
2019-06-14 19:00 Landvetter IS - IK Virgo 3 - 0 85 Landvetter IP A-plan
2019-06-15 12:00 Angered BK - Dalen/Krokslätts FF 2 - 1 67 Hjällbovallen 1 Gräs
2019-06-15 14:00 Gårda BK - Västra Frölunda IF 0 - 3 50 Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
2019-06-15 14:00 Jonsereds IF - Hisingsbacka FC 4 - 1 Jonsereds IP 1 Gräs
2019-06-15 15:00 IK Kongahälla - Lerkils IF 3 - 0 68 Kongevi 1 Konstgräs
2019-06-19 19:00 Västra Frölunda IF - Angered BK 2 - 2 200 Ruddalen 1 Konstgräs
2019-06-19 19:00 Lerkils IF - Landvetter IS 0 - 1 95 Ledets IP
2019-06-19 19:00 IK Virgo - Jonsereds IF 3 - 2 Mossens IP 1 Gräs
2019-06-19 19:00 Kållered SK - Gårda BK 2 - 1 150 Kållered Sportcenter 1
2019-06-19 19:30 Dalen/Krokslätts FF - IK Kongahälla 4 - 1 Krokslättsvallen konstgräs
2019-06-20 19:00 Hisingsbacka FC - Hestrafors IF 1 - 0 Backavallen 1 Konstgräs
2019-06-25 19:00 Lerkils IF - Jonsereds IF 0 - 3 126 Ledets IP
2019-06-26 19:00 Västra Frölunda IF - Kållered SK 3 - 1 112 Ruddalen 1 Konstgräs
2019-06-26 19:00 Landvetter IS - Dalen/Krokslätts FF 2 - 2 150 Landvetter IP A-plan
2019-06-28 19:15 Hestrafors IF - Lerkils IF 6 - 0 72 Bollevi A
2019-06-29 12:00 Angered BK - Hisingsbacka FC 1 - 1 100 Hjällbovallen 1 Gräs
2019-06-29 14:00 Jonsereds IF - IK Kongahälla 1 - 5 Jonsereds IP 1 Gräs
2019-06-29 14:00 Dalen/Krokslätts FF - Västra Frölunda IF 2 - 4 Krokslättsvallen konstgräs
2019-06-29 15:00 Gårda BK - IK Virgo 0 - 4 100 Mossens IP 1 Gräs
Juli
2019-07-02 19:00 IK Virgo - Hestrafors IF 0 - 0 60 Mossens IP 1 Gräs
2019-07-03 18:30 Kållered SK - Angered BK 1 - 1 130 Kållered Sportcenter 1
2019-07-06 14:00 Hisingsbacka FC - Gårda BK 1 - 1 Backavallen 1 Konstgräs
Augusti
2019-08-03 12:00 IK Virgo - Angered BK 1 - 0 Mossens IP 1 Gräs
2019-08-03 14:00 Lerkils IF - Gårda BK 4 - 3 Ledets IP
2019-08-03 14:00 Hisingsbacka FC - Västra Frölunda IF 0 - 4 102 Backavallen 1 Konstgräs
2019-08-06 19:00 Landvetter IS - Jonsereds IF 3 - 2 150 Landvetter IP A-plan
2019-08-06 19:30 Dalen/Krokslätts FF - Kållered SK 0 - 4 150 Krokslättsvallen konstgräs
2019-08-08 19:00 Gårda BK - IK Kongahälla 4 - 1 150 Överåsvallen 1 Konstgräs
2019-08-09 19:00 Hestrafors IF - Landvetter IS 0 - 4 150 Bollevi A
2019-08-09 19:00 Jonsereds IF - Dalen/Krokslätts FF 3 - 2 58 Jonsereds IP 1 Gräs
2019-08-10 11:00 Västra Frölunda IF - IK Virgo 6 - 0 100 Ruddalen 1 Konstgräs
2019-08-10 12:00 Angered BK - Lerkils IF 8 - 2 44 Hjällbovallen 1 Gräs
2019-08-10 13:30 Kållered SK - Hisingsbacka FC 1 - 2 Kållered Sportcenter 1
2019-08-16 18:30 IK Virgo - Kållered SK 1 - 4 85 Mossens IP 1 Gräs
2019-08-16 19:00 Jonsereds IF - Hestrafors IF 2 - 3 Jonsereds IP 1 Gräs
2019-08-16 19:00 Landvetter IS - Gårda BK 4 - 1 157 Landvetter IP A-plan
2019-08-16 19:00 IK Kongahälla - Angered BK 2 - 3 92 Kongevi 1 Konstgräs
2019-08-16 19:00 Dalen/Krokslätts FF - Hisingsbacka FC 3 - 4 49 Krokslättsvallen konstgräs
2019-08-17 14:00 Lerkils IF - Västra Frölunda IF 2 - 1 100 Ledets IP
2019-08-20 20:00 IK Kongahälla - Hestrafors IF 0 - 0 87 Kongevi 1 Konstgräs
2019-08-22 19:00 Gårda BK - Jonsereds IF 1 - 0 Överåsvallen 1 Konstgräs
2019-08-23 19:00 Kållered SK - Lerkils IF 7 - 1 Kållered Sportcenter 1
2019-08-24 11:00 Västra Frölunda IF - IK Kongahälla 3 - 1 Ruddalen 1 Konstgräs
2019-08-24 12:00 Angered BK - Landvetter IS 4 - 3 253 Hjällbovallen 1 Gräs
2019-08-24 14:00 Hestrafors IF - Dalen/Krokslätts FF 5 - 0 100 Bollevi A
2019-08-24 14:00 Hisingsbacka FC - IK Virgo 3 - 2 85 Backavallen 1 Konstgräs
2019-08-30 18:30 Jonsereds IF - Angered BK 1 - 5 135 Jonsereds IP 1 Gräs
2019-08-31 14:00 Hestrafors IF - Gårda BK 1 - 2 Bollevi A
2019-08-31 14:00 Lerkils IF - Hisingsbacka FC 4 - 1 Ledets IP
2019-08-31 14:00 Dalen/Krokslätts FF - IK Virgo 4 - 1 Krokslättsvallen konstgräs
2019-08-31 15:00 IK Kongahälla - Kållered SK 0 - 1 50 Kongevi 1 Konstgräs
September
2019-09-01 15:00 Landvetter IS - Västra Frölunda IF 2 - 2 500 Landvetter IP A-plan
2019-09-05 19:00 Gårda BK - Dalen/Krokslätts FF 2 - 2 Överåsvallen 1 Konstgräs
2019-09-05 19:00 Kållered SK - Landvetter IS 1 - 2 150 Kållered Sportcenter 1
2019-09-07 11:00 Västra Frölunda IF - Jonsereds IF 1 - 0 102 Ruddalen 1 Konstgräs
2019-09-07 12:00 Angered BK - Hestrafors IF 5 - 0 Hjällbovallen 1 Gräs
2019-09-07 13:00 IK Virgo - Lerkils IF 1 - 3 Mossens IP 1 Gräs
2019-09-07 14:00 Hisingsbacka FC - IK Kongahälla 0 - 1 120 Backavallen 1 Konstgräs
2019-09-12 19:00 Gårda BK - Angered BK 0 - 2 Överåsvallen 1 Konstgräs
2019-09-13 19:00 Landvetter IS - Hisingsbacka FC 5 - 0 65 Landvetter IP A-plan
2019-09-13 19:00 IK Kongahälla - IK Virgo 2 - 1 Kongevi 1 Konstgräs
2019-09-13 19:00 Dalen/Krokslätts FF - Lerkils IF 3 - 1 70 Krokslättsvallen konstgräs
2019-09-14 14:00 Hestrafors IF - Västra Frölunda IF 2 - 3 60 Bollevi A
2019-09-14 14:00 Jonsereds IF - Kållered SK 3 - 1 124 Jonsereds IP 1 Gräs
2019-09-20 19:00 Dalen/Krokslätts FF - Angered BK 3 - 2 150 Krokslättsvallen konstgräs
2019-09-20 19:00 Kållered SK - Hestrafors IF 0 - 3 58 Kållered Sportcenter 1
2019-09-21 13:00 Västra Frölunda IF - Gårda BK 0 - 2 300 Ruddalen 1 Konstgräs
2019-09-21 13:00 IK Virgo - Landvetter IS 2 - 2 Mossens IP 1 Gräs
2019-09-21 14:00 Lerkils IF - IK Kongahälla 0 - 4 85 Ledets IP
2019-09-21 14:00 Hisingsbacka FC - Jonsereds IF 5 - 4 120 Backavallen 1 Konstgräs
2019-09-28 14:00 Angered BK - Västra Frölunda IF 4 - 1 Hjällbovallen 1 Gräs
2019-09-28 14:00 Gårda BK - Kållered SK 4 - 7 30 Överåsvallen 1 Konstgräs
2019-09-28 14:00 Hestrafors IF - Hisingsbacka FC 4 - 2 53 Bollevi A
2019-09-28 14:00 Jonsereds IF - IK Virgo 1 - 1 100 Jonsereds IP 1 Gräs
2019-09-28 14:00 Landvetter IS - Lerkils IF 10 - 2 150 Landvetter IP A-plan
2019-09-28 14:00 IK Kongahälla - Dalen/Krokslätts FF 2 - 1 93 Kongevi 1 Konstgräs