Spelprogram - Div 3 Mellersta Götaland, herrar

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Resultat Publik Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-12 19:00 IFK Falköping FF - Trollhättans BoIS 4 - 2 210 Odenvi Konstgräs
2019-04-13 13:00 Gerdskens BK - Skoftebyns IF 4 - 3 197 Gerdskenvallen A-plan
2019-04-13 13:00 Främmestads IK - Ahlafors IF 1 - 3 255 Bergevi IP A-plan
2019-04-13 14:00 Alingsås IF FF - Tidaholms GoIF 0 - 0 83 Noltorpsvallen B Konstgräs
2019-04-13 15:00 Ardala GoIF - Ödsmåls IK 2 - 2 300 Ardala IP A
2019-04-13 15:00 Melleruds IF - Holmalunds IF Alingsås 1 - 2 150 Rådavallen
2019-04-18 19:30 Trollhättans BoIS - Melleruds IF 1 - 1 Torsbovallen Konstgräs
2019-04-19 13:00 Ahlafors IF - Alingsås IF FF 2 - 2 258 Svenska Stenhus Arena 1 Gräs
2019-04-19 13:00 Ödsmåls IK - Främmestads IK 1 - 2 200 Ödsmåls IP
2019-04-19 14:00 Skoftebyns IF - IFK Falköping FF 4 - 1 220 Nysätra IP
2019-04-19 16:00 Tidaholms GoIF - Gerdskens BK 0 - 1 150 Ulvesborg A-plan
2019-04-22 15:00 Holmalunds IF Alingsås - Ardala GoIF 5 - 2 220 Brogårdsvallen A-plan
2019-04-26 18:30 IFK Falköping FF - Tidaholms GoIF 1 - 2 261 Odenplan A-plan
2019-04-26 18:45 Ardala GoIF - Trollhättans BoIS 0 - 0 248 Ardala IP A
2019-04-27 13:00 Gerdskens BK - Ahlafors IF 1 - 3 Gerdskenvallen A-plan
2019-04-27 14:00 Melleruds IF - Skoftebyns IF 1 - 1 170 Rådavallen
2019-04-27 14:00 Alingsås IF FF - Främmestads IK 0 - 0 Mjörnvallen, A-plan
2019-04-27 15:00 Holmalunds IF Alingsås - Ödsmåls IK 5 - 2 122 Brogårdsvallen A-plan
Maj
2019-05-02 19:30 Tidaholms GoIF - Melleruds IF 2 - 5 100 Ulvesborg A-plan
2019-05-03 19:00 Ahlafors IF - IFK Falköping FF 3 - 2 132 Svenska Stenhus Arena 1 Gräs
2019-05-03 19:00 Ödsmåls IK - Alingsås IF FF 2 - 2 150 Ödsmåls IP
2019-05-04 13:00 Främmestads IK - Gerdskens BK 1 - 1 145 Bergevi IP A-plan
2019-05-04 13:00 Trollhättans BoIS - Holmalunds IF Alingsås 2 - 3 78 Torsbovallen A-plan
2019-05-04 14:00 Skoftebyns IF - Ardala GoIF 4 - 1 167 Nysätra IP
2019-05-10 19:00 Ardala GoIF - Tidaholms GoIF 4 - 1 250 Ardala IP A
2019-05-10 19:00 Melleruds IF - Ahlafors IF 0 - 2 120 Rådavallen
2019-05-11 13:00 Gerdskens BK - Alingsås IF FF 0 - 1 343 Gerdskenvallen A-plan
2019-05-11 13:00 Trollhättans BoIS - Ödsmåls IK 1 - 1 50 Torsbovallen A-plan
2019-05-11 15:00 Holmalunds IF Alingsås - Skoftebyns IF 0 - 1 150 Brogårdsvallen A-plan
2019-05-12 18:00 IFK Falköping FF - Främmestads IK 3 - 2 221 Odenplan A-plan
2019-05-17 19:00 Alingsås IF FF - IFK Falköping FF 1 - 3 Mjörnvallen, A-plan
2019-05-17 19:00 Ahlafors IF - Ardala GoIF 6 - 1 Svenska Stenhus Arena 1 Gräs
2019-05-17 19:30 Tidaholms GoIF - Holmalunds IF Alingsås 2 - 0 85 Ulvesborg A-plan
2019-05-18 13:00 Främmestads IK - Melleruds IF 2 - 1 175 Bergevi IP A-plan
2019-05-18 13:00 Skoftebyns IF - Trollhättans BoIS 3 - 1 200 Nysätra IP
2019-05-18 15:00 Ödsmåls IK - Gerdskens BK 0 - 4 95 Ödsmåls IP
2019-05-23 19:30 Trollhättans BoIS - Tidaholms GoIF 2 - 3 Torsbovallen A-plan
2019-05-24 19:00 Ardala GoIF - Främmestads IK 1 - 2 220 Ardala IP A
2019-05-24 19:00 IFK Falköping FF - Gerdskens BK 2 - 2 Odenplan A-plan
2019-05-24 19:00 Holmalunds IF Alingsås - Ahlafors IF 1 - 4 Brogårdsvallen A-plan
2019-05-24 19:30 Melleruds IF - Alingsås IF FF 1 - 4 129 Rådavallen
2019-05-25 14:00 Skoftebyns IF - Ödsmåls IK 0 - 0 69 Nysätra IP
2019-05-29 19:00 Ahlafors IF - Trollhättans BoIS 3 - 0 155 Svenska Stenhus Arena 1 Gräs
2019-05-30 13:00 Alingsås IF FF - Ardala GoIF 0 - 1 170 Mjörnvallen, A-plan
2019-05-30 15:00 Gerdskens BK - Melleruds IF 4 - 0 Gerdskenvallen A-plan
2019-05-30 15:00 Främmestads IK - Holmalunds IF Alingsås 3 - 3 110 Bergevi IP A-plan
Juni
2019-06-01 14:00 Tidaholms GoIF - Skoftebyns IF 0 - 0 130 Ulvesborg A-plan
2019-06-01 15:00 Ödsmåls IK - IFK Falköping FF 2 - 1 Ödsmåls IP
2019-06-05 19:00 Trollhättans BoIS - Främmestads IK 3 - 2 Torsbovallen A-plan
2019-06-06 14:00 Skoftebyns IF - Ahlafors IF 4 - 0 302 Nysätra IP
2019-06-06 14:00 Holmalunds IF Alingsås - Alingsås IF FF 3 - 1 Brogårdsvallen A-plan
2019-06-06 15:00 Ardala GoIF - Gerdskens BK 0 - 4 195 Ardala IP A
2019-06-08 14:00 Tidaholms GoIF - Ödsmåls IK 1 - 1 Ulvesborg A-plan
2019-06-09 14:00 Melleruds IF - IFK Falköping FF 1 - 4 150 Rådavallen
2019-06-13 19:30 Ahlafors IF - Tidaholms GoIF 0 - 0 213 Svenska Stenhus Arena 1 Gräs
2019-06-14 18:30 Gerdskens BK - Holmalunds IF Alingsås 2 - 3 650 Gerdskenvallen A-plan
2019-06-15 13:00 Främmestads IK - Skoftebyns IF 3 - 1 240 Bergevi IP A-plan
2019-06-15 14:00 Alingsås IF FF - Trollhättans BoIS 0 - 1 Mjörnvallen, A-plan
2019-06-16 14:00 Melleruds IF - Ödsmåls IK 5 - 2 183 Rådavallen
2019-06-17 19:00 IFK Falköping FF - Ardala GoIF 5 - 2 228 Odenplan A-plan
2019-06-19 19:00 Ödsmåls IK - Ahlafors IF 0 - 2 Ödsmåls IP
2019-06-19 19:00 Skoftebyns IF - Alingsås IF FF 0 - 1 161 Nysätra IP
2019-06-20 19:00 Ardala GoIF - Melleruds IF 3 - 2 112 Ardala IP A
2019-06-20 19:00 Trollhättans BoIS - Gerdskens BK 3 - 2 222 Torsbovallen A-plan
2019-06-20 19:30 Tidaholms GoIF - Främmestads IK 2 - 0 150 Ulvesborg A-plan
2019-06-24 19:00 Holmalunds IF Alingsås - IFK Falköping FF 3 - 7 Brogårdsvallen A-plan
2019-06-28 19:00 Melleruds IF - Trollhättans BoIS 4 - 0 Rådavallen
2019-06-28 19:15 Alingsås IF FF - Ahlafors IF 0 - 2 200 Mjörnvallen, A-plan
2019-06-28 19:30 Gerdskens BK - Tidaholms GoIF 2 - 0 Gerdskenvallen A-plan
2019-06-28 19:30 Främmestads IK - Ödsmåls IK 0 - 2 140 Bergevi IP A-plan
2019-06-29 14:00 IFK Falköping FF - Skoftebyns IF 0 - 4 153 Odenplan A-plan
2019-06-29 15:00 Ardala GoIF - Holmalunds IF Alingsås 3 - 4 100 Ardala IP A
Juli
2019-07-03 19:00 Trollhättans BoIS - IFK Falköping FF 1 - 3 Torsbovallen A-plan
2019-07-03 19:00 Holmalunds IF Alingsås - Melleruds IF 1 - 2 87 Brogårdsvallen A-plan
2019-07-03 19:00 Ödsmåls IK - Ardala GoIF 0 - 1 102 Ödsmåls IP
2019-07-03 19:30 Ahlafors IF - Främmestads IK 1 - 0 227 Svenska Stenhus Arena 1 Gräs
2019-07-04 19:00 Skoftebyns IF - Gerdskens BK 2 - 2 Nysätra IP
2019-07-04 19:30 Tidaholms GoIF - Alingsås IF FF 1 - 3 85 Ulvesborg A-plan
2019-07-06 15:00 Ödsmåls IK - Holmalunds IF Alingsås 4 - 1 45 Ödsmåls IP
Augusti
2019-08-02 19:00 Ahlafors IF - Gerdskens BK 2 - 5 Svenska Stenhus Arena 1 Gräs
2019-08-03 13:00 Främmestads IK - Alingsås IF FF 2 - 5 260 Bergevi IP A-plan
2019-08-03 13:00 Trollhättans BoIS - Ardala GoIF 4 - 2 75 Torsbovallen A-plan
2019-08-03 14:00 Skoftebyns IF - Melleruds IF 1 - 1 Nysätra IP
2019-08-04 18:00 Tidaholms GoIF - IFK Falköping FF 0 - 0 200 Ulvesborg A-plan
2019-08-09 19:00 IFK Falköping FF - Ahlafors IF 2 - 3 177 Odenplan A-plan
2019-08-09 19:00 Alingsås IF FF - Ödsmåls IK 1 - 2 Mjörnvallen, A-plan
2019-08-10 13:00 Gerdskens BK - Främmestads IK 1 - 1 Gerdskenvallen A-plan
2019-08-10 14:00 Melleruds IF - Tidaholms GoIF 2 - 1 250 Rådavallen
2019-08-10 15:00 Holmalunds IF Alingsås - Trollhättans BoIS 2 - 0 100 Brogårdsvallen A-plan
2019-08-12 19:00 Ardala GoIF - Skoftebyns IF 1 - 3 Ardala IP A
2019-08-15 19:00 Ahlafors IF - Melleruds IF 3 - 1 200 Svenska Stenhus Arena 1 Gräs
2019-08-16 18:30 Alingsås IF FF - Gerdskens BK 2 - 0 Mjörnvallen, A-plan
2019-08-16 19:00 Tidaholms GoIF - Ardala GoIF 5 - 0 150 Ulvesborg A-plan
2019-08-17 13:00 Främmestads IK - IFK Falköping FF 0 - 3 180 Bergevi IP A-plan
2019-08-17 13:00 Skoftebyns IF - Holmalunds IF Alingsås 0 - 0 Nysätra IP
2019-08-17 16:00 Ödsmåls IK - Trollhättans BoIS 1 - 3 85 Ödsmåls IP
2019-08-23 18:30 Ardala GoIF - Ahlafors IF 2 - 4 150 Ardala IP A
2019-08-24 13:00 Gerdskens BK - Ödsmåls IK 2 - 1 150 Gerdskenvallen A-plan
2019-08-24 14:00 Melleruds IF - Främmestads IK 4 - 1 297 Rådavallen
2019-08-24 14:00 IFK Falköping FF - Alingsås IF FF 3 - 1 263 Odenplan A-plan
2019-08-24 15:00 Holmalunds IF Alingsås - Tidaholms GoIF 1 - 2 100 Brogårdsvallen A-plan
2019-08-25 15:00 Trollhättans BoIS - Skoftebyns IF 0 - 2 Torsbovallen A-plan
2019-08-30 18:30 Ahlafors IF - Holmalunds IF Alingsås 2 - 4 Svenska Stenhus Arena 1 Gräs
2019-08-30 19:00 Gerdskens BK - IFK Falköping FF 2 - 1 Gerdskenvallen A-plan
2019-08-31 13:00 Främmestads IK - Ardala GoIF 2 - 0 210 Bergevi IP A-plan
2019-08-31 14:00 Alingsås IF FF - Melleruds IF 1 - 0 150 Mjörnvallen, A-plan
2019-08-31 14:00 Tidaholms GoIF - Trollhättans BoIS 2 - 0 100 Ulvesborg A-plan
2019-08-31 15:00 Ödsmåls IK - Skoftebyns IF 2 - 5 Ödsmåls IP
September
2019-09-07 13:00 Trollhättans BoIS - Ahlafors IF 2 - 3 165 Torsbovallen A-plan
2019-09-07 14:00 Melleruds IF - Gerdskens BK 2 - 3 192 Rådavallen
2019-09-07 14:00 IFK Falköping FF - Ödsmåls IK 3 - 2 160 Odenplan A-plan
2019-09-07 14:00 Skoftebyns IF - Tidaholms GoIF 3 - 0 250 Nysätra IP
2019-09-07 15:00 Ardala GoIF - Alingsås IF FF 0 - 5 100 Ardala IP A
2019-09-07 15:00 Holmalunds IF Alingsås - Främmestads IK 0 - 5 Alströmervallen konstgräs
2019-09-14 13:00 Gerdskens BK - Ardala GoIF 4 - 0 52 Gerdskenvallen A-plan
2019-09-14 13:00 Främmestads IK - Trollhättans BoIS 5 - 3 230 Bergevi IP A-plan
2019-09-14 13:00 Ahlafors IF - Skoftebyns IF 0 - 0 300 Svenska Stenhus Arena 1 Gräs
2019-09-14 14:00 IFK Falköping FF - Melleruds IF 4 - 0 145 Odenplan A-plan
2019-09-14 14:00 Alingsås IF FF - Holmalunds IF Alingsås 2 - 0 Mjörnvallen, A-plan
2019-09-14 15:00 Ödsmåls IK - Tidaholms GoIF 1 - 2 39 Ödsmåls IP
2019-09-20 19:30 Tidaholms GoIF - Ahlafors IF 1 - 3 Ulvesborg A-plan
2019-09-21 13:00 Ardala GoIF - IFK Falköping FF 0 - 7 117 Ardala IP A
2019-09-21 13:00 Trollhättans BoIS - Alingsås IF FF 2 - 6 150 Torsbovallen A-plan
2019-09-21 14:00 Skoftebyns IF - Främmestads IK 4 - 0 Nysätra IP
2019-09-21 15:00 Holmalunds IF Alingsås - Gerdskens BK 0 - 6 400 Brogårdsvallen A-plan
2019-09-21 16:00 Ödsmåls IK - Melleruds IF 1 - 1 Ödsmåls IP
2019-09-29 14:00 Melleruds IF - Ardala GoIF 0 - 0 207 Rådavallen
2019-09-29 14:00 IFK Falköping FF - Holmalunds IF Alingsås 6 - 1 Odenplan A-plan
2019-09-29 14:00 Gerdskens BK - Trollhättans BoIS 7 - 0 Gerdskenvallen A-plan
2019-09-29 14:00 Alingsås IF FF - Skoftebyns IF 1 - 4 110 Mjörnvallen, A-plan
2019-09-29 14:00 Främmestads IK - Tidaholms GoIF 1 - 0 248 Bergevi IP A-plan
2019-09-29 14:00 Ahlafors IF - Ödsmåls IK 3 - 2 150 Svenska Stenhus Arena 1 Gräs