Spelprogram - Div 3 Södra Götaland, herrar

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Resultat Publik Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-13 13:00 FBK Balkan - Södra Sandby IF 1 - 0 Rosengård, Tävlingsarena
2019-04-13 14:00 BK Flagg - Malmö City FC 2 - 1 Dalhems IP A-plan
2019-04-13 14:00 IFK Trelleborg FK - Kvarnby IK 4 - 0 92 Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
2019-04-13 15:00 GIF Nike - IF Limhamn Bunkeflo 0 - 1 250 Lomma IP A-plan, konstgräs
2019-04-13 15:00 Tomelilla IF - FC Trelleborg 0 - 0 161 Tomelilla IP A-plan
2019-04-13 15:00 IF Lödde - Kulladals FF 5 - 0 162 Tolvans IP A-plan
2019-04-19 13:00 Södra Sandby IF - IFK Trelleborg FK 3 - 1 132 Södra Sandby IP A-plan
2019-04-20 13:00 IF Limhamn Bunkeflo - BK Flagg 1 - 0 Brovallen, Bunkeflostrand huvudarenan
2019-04-20 14:00 Kulladals FF - Tomelilla IF 1 - 1 Kulladals IP A-Plan
2019-04-20 14:00 FC Trelleborg - FBK Balkan 3 - 3 100 Ymorvallen A-plan
2019-04-20 14:00 Kvarnby IK - GIF Nike 1 - 5 Bäckagårds IP plan 1
2019-04-20 14:00 Malmö City FC - IF Lödde 2 - 4 165 Kirsebergs IP, konstgräs
2019-04-27 13:00 FBK Balkan - Kulladals FF 1 - 0 Rosengård, Tävlingsarena
2019-04-27 13:00 IF Limhamn Bunkeflo - Malmö City FC 2 - 1 100 Brovallen, Bunkeflostrand huvudarenan
2019-04-27 14:00 BK Flagg - Kvarnby IK 5 - 0 Dalhems IP A-plan
2019-04-27 14:00 IFK Trelleborg FK - FC Trelleborg 3 - 1 348 Vångavallen, Trelleborg A-plan
2019-04-27 14:00 Tomelilla IF - IF Lödde 3 - 2 125 Tomelilla IP A-plan
2019-04-27 15:00 GIF Nike - Södra Sandby IF 2 - 2 Lomma IP A-plan, konstgräs
Maj
2019-05-04 14:00 Kulladals FF - IFK Trelleborg FK 1 - 2 Kulladals IP A-Plan
2019-05-04 14:00 FC Trelleborg - GIF Nike 2 - 4 Ymorvallen A-plan
2019-05-04 14:00 Södra Sandby IF - BK Flagg 0 - 0 100 Södra Sandby IP A-plan
2019-05-04 14:00 Kvarnby IK - IF Limhamn Bunkeflo 0 - 2 Bäckagårds IP plan 1
2019-05-04 15:00 IF Lödde - FBK Balkan 2 - 2 Tolvans IP A-plan
2019-05-05 14:00 Malmö City FC - Tomelilla IF 3 - 0 89 Kirsebergs IP, konstgräs
2019-05-09 19:00 IFK Trelleborg FK - IF Lödde 1 - 1 118 Vångavallen, Trelleborg C-plan
2019-05-11 13:00 FBK Balkan - Tomelilla IF 2 - 5 Rosengård, Tävlingsarena
2019-05-11 14:00 BK Flagg - FC Trelleborg 0 - 0 155 Dalhems IP A-plan
2019-05-11 14:00 Kvarnby IK - Malmö City FC 1 - 6 100 Bäckagårds IP plan 1
2019-05-11 15:00 GIF Nike - Kulladals FF 4 - 1 100 Lomma IP A-plan, konstgräs
2019-05-12 13:00 IF Limhamn Bunkeflo - Södra Sandby IF 2 - 0 150 Brovallen, Bunkeflostrand huvudarenan
2019-05-18 14:00 Tomelilla IF - IFK Trelleborg FK 1 - 1 Tomelilla IP A-plan
2019-05-18 14:00 Kulladals FF - BK Flagg 1 - 2 Kulladals IP A-Plan
2019-05-18 14:00 FC Trelleborg - IF Limhamn Bunkeflo 0 - 5 Ymorvallen A-plan
2019-05-18 14:00 Södra Sandby IF - Kvarnby IK 1 - 4 117 Södra Sandby IP A-plan
2019-05-18 15:00 IF Lödde - GIF Nike 2 - 0 Tolvans IP A-plan
2019-05-19 14:00 Malmö City FC - FBK Balkan 4 - 2 110 Kirsebergs IP, konstgräs
2019-05-25 13:00 IF Limhamn Bunkeflo - Kulladals FF 4 - 0 Brovallen, Bunkeflostrand huvudarenan
2019-05-25 14:00 BK Flagg - IF Lödde 0 - 2 110 Dalhems IP A-plan
2019-05-25 14:00 Kvarnby IK - FC Trelleborg 0 - 3 Bäckagårds IP plan 1
2019-05-25 15:00 GIF Nike - Tomelilla IF 2 - 1 129 Lomma IP A-plan, konstgräs
2019-05-25 15:00 Södra Sandby IF - Malmö City FC 2 - 0 109 Södra Sandby IP A-plan
2019-05-27 19:00 IFK Trelleborg FK - FBK Balkan 1 - 1 108 Vångavallen, Trelleborg A-plan
2019-05-30 14:00 FC Trelleborg - Södra Sandby IF 2 - 1 Ymorvallen A-plan
Juni
2019-06-01 13:00 FBK Balkan - GIF Nike 1 - 4 59 Rosengård, Tävlingsarena
2019-06-01 14:00 Tomelilla IF - BK Flagg 1 - 1 155 Tomelilla IP A-plan
2019-06-01 14:00 Kulladals FF - Kvarnby IK 4 - 1 113 Kulladals IP A-Plan
2019-06-01 14:00 Malmö City FC - IFK Trelleborg FK 2 - 1 Kirsebergs IP, konstgräs
2019-06-01 15:00 IF Lödde - IF Limhamn Bunkeflo 0 - 2 Tolvans IP A-plan
2019-06-05 19:00 Kulladals FF - IF Lödde 1 - 5 Kulladals IP A-Plan
2019-06-08 13:00 IF Limhamn Bunkeflo - Tomelilla IF 5 - 0 Brovallen, Bunkeflostrand huvudarenan
2019-06-08 14:00 BK Flagg - FBK Balkan 0 - 1 Dalhems IP A-plan
2019-06-08 14:00 FC Trelleborg - Malmö City FC 3 - 4 100 Ymorvallen A-plan
2019-06-08 14:00 Kvarnby IK - IF Lödde 1 - 2 96 Bäckagårds IP plan 1
2019-06-08 15:00 GIF Nike - IFK Trelleborg FK 3 - 0 Lomma IP A-plan, konstgräs
2019-06-08 15:00 Södra Sandby IF - Kulladals FF 0 - 3 100 Södra Sandby IP A-plan
2019-06-15 13:00 FBK Balkan - IF Limhamn Bunkeflo 2 - 3 159 Rosengård, Tävlingsarena
2019-06-15 15:00 IF Lödde - Södra Sandby IF 5 - 0 117 Tolvans IP A-plan
2019-06-16 16:00 Tomelilla IF - Kvarnby IK 6 - 0 135 Tomelilla IP A-plan
2019-06-17 19:00 IFK Trelleborg FK - BK Flagg 1 - 1 Vångavallen, Trelleborg A-plan
2019-06-19 19:00 Södra Sandby IF - Tomelilla IF 2 - 2 167 Södra Sandby IP A-plan
2019-06-19 19:00 Kvarnby IK - FBK Balkan 1 - 5 Bäckagårds IP plan 1
2019-06-20 18:30 BK Flagg - GIF Nike 0 - 1 Dalhems IP A-plan
2019-06-20 19:00 Malmö City FC - Kulladals FF 2 - 1 95 Kirsebergs IP, konstgräs
2019-06-20 19:00 FC Trelleborg - IF Lödde 1 - 3 Ymorvallen A-plan
2019-06-23 16:00 IF Limhamn Bunkeflo - IFK Trelleborg FK 1 - 1 Brovallen, Bunkeflostrand huvudarenan
2019-06-24 19:00 Avbruten p.g.a väder 15/6. Återupptas 19/6.
Kulladals FF - FC Trelleborg 5 - 3 125 Kulladals IP A-Plan
2019-06-24 19:00 Södra Sandby IF - FBK Balkan 0 - 2 Södra Sandby IP A-plan
2019-06-25 19:00 IF Lödde - Malmö City FC 2 - 2 Tolvans IP A-plan
2019-06-28 19:00 FBK Balkan - FC Trelleborg 3 - 2 100 Rosengård, Tävlingsarena
2019-06-29 14:00 BK Flagg - IF Limhamn Bunkeflo 1 - 2 112 Dalhems IP A-plan
2019-06-29 14:00 IFK Trelleborg FK - Södra Sandby IF 1 - 1 75 Vångavallen, Trelleborg A-plan
2019-06-29 14:00 Tomelilla IF - Kulladals FF 1 - 3 129 Tomelilla IP A-plan
2019-06-29 15:00 GIF Nike - Kvarnby IK 3 - 0 100 Lomma IP A-plan, konstgräs
Juli
2019-07-02 18:30 Kvarnby IK - IFK Trelleborg FK 1 - 2 Bäckagårds IP plan 1
2019-07-04 18:30 IF Limhamn Bunkeflo - GIF Nike 2 - 1 100 Brovallen, Bunkeflostrand huvudarenan
2019-07-06 14:00 FC Trelleborg - Tomelilla IF 2 - 3 Ymorvallen A-plan
Augusti
2019-08-01 19:00 Malmö City FC - BK Flagg Kirsebergs IP, konstgräs
2019-08-03 14:00 Kulladals FF - FBK Balkan Kulladals IP A-Plan
2019-08-03 14:00 FC Trelleborg - IFK Trelleborg FK Ymorvallen A-plan
2019-08-03 15:00 IF Lödde - Tomelilla IF Tolvans IP A-plan
2019-08-04 14:00 Södra Sandby IF - GIF Nike Södra Sandby IP A-plan
2019-08-04 14:00 Malmö City FC - IF Limhamn Bunkeflo Kirsebergs IP, konstgräs
2019-08-07 18:30 Kvarnby IK - BK Flagg Bäckagårds IP plan 1
2019-08-09 19:00 FBK Balkan - IF Lödde Rosengård, Tävlingsarena
2019-08-10 13:00 IF Limhamn Bunkeflo - Kvarnby IK Brovallen, Bunkeflostrand huvudarenan
2019-08-10 14:00 BK Flagg - Södra Sandby IF Dalhems IP A-plan
2019-08-10 14:00 IFK Trelleborg FK - Kulladals FF Vångavallen, Trelleborg A-plan
2019-08-10 14:00 Tomelilla IF - Malmö City FC Tomelilla IP A-plan
2019-08-10 15:00 GIF Nike - FC Trelleborg Lomma IP A-plan, konstgräs
2019-08-14 19:00 Avbröts 15/6 p.g.a väder. Återupptas 14/8. GIF Nike - Malmö City FC Lomma IP A-plan, konstgräs
2019-08-17 14:00 Tomelilla IF - FBK Balkan Tomelilla IP A-plan
2019-08-17 14:00 Kulladals FF - GIF Nike Kulladals IP A-Plan
2019-08-17 14:00 FC Trelleborg - BK Flagg Ymorvallen A-plan
2019-08-17 14:00 Malmö City FC - Kvarnby IK Kirsebergs IP, konstgräs
2019-08-17 15:00 IF Lödde - IFK Trelleborg FK Tolvans IP A-plan
2019-08-18 14:00 Södra Sandby IF - IF Limhamn Bunkeflo Södra Sandby IP A-plan
2019-08-23 19:00 FBK Balkan - Malmö City FC Rosengård, Tävlingsarena
2019-08-24 13:00 IF Limhamn Bunkeflo - FC Trelleborg Brovallen, Bunkeflostrand huvudarenan
2019-08-24 14:00 BK Flagg - Kulladals FF Dalhems IP A-plan
2019-08-24 14:00 IFK Trelleborg FK - Tomelilla IF Vångavallen, Trelleborg A-plan
2019-08-24 14:00 Kvarnby IK - Södra Sandby IF Bäckagårds IP plan 1
2019-08-24 15:00 GIF Nike - IF Lödde Lomma IP A-plan, konstgräs
2019-08-31 13:00 FBK Balkan - IFK Trelleborg FK Rosengård, Tävlingsarena
2019-08-31 14:00 Tomelilla IF - GIF Nike Tomelilla IP A-plan
2019-08-31 14:00 Kulladals FF - IF Limhamn Bunkeflo Kulladals IP A-Plan
2019-08-31 14:00 Malmö City FC - Södra Sandby IF Kirsebergs IP, konstgräs
2019-08-31 15:00 IF Lödde - BK Flagg Tolvans IP A-plan
September
2019-09-01 15:00 FC Trelleborg - Kvarnby IK Ymorvallen A-plan
2019-09-07 13:00 IF Limhamn Bunkeflo - IF Lödde Brovallen, Bunkeflostrand huvudarenan
2019-09-07 14:00 BK Flagg - Tomelilla IF Dalhems IP A-plan
2019-09-07 14:00 IFK Trelleborg FK - Malmö City FC Vångavallen, Trelleborg A-plan
2019-09-07 14:00 Kvarnby IK - Kulladals FF Bäckagårds IP plan 1
2019-09-07 15:00 GIF Nike - FBK Balkan Lomma IP A-plan, konstgräs
2019-09-07 15:00 Södra Sandby IF - FC Trelleborg Södra Sandby IP A-plan
2019-09-14 13:00 FBK Balkan - BK Flagg Rosengård, Tävlingsarena
2019-09-14 14:00 IFK Trelleborg FK - GIF Nike Vångavallen, Trelleborg A-plan
2019-09-14 14:00 Tomelilla IF - IF Limhamn Bunkeflo Tomelilla IP A-plan
2019-09-14 14:00 Kulladals FF - Södra Sandby IF Kulladals IP A-Plan
2019-09-14 14:00 Malmö City FC - FC Trelleborg Kirsebergs IP, konstgräs
2019-09-14 15:00 IF Lödde - Kvarnby IK Tolvans IP A-plan
2019-09-21 13:00 IF Limhamn Bunkeflo - FBK Balkan Brovallen, Bunkeflostrand huvudarenan
2019-09-21 14:00 BK Flagg - IFK Trelleborg FK Dalhems IP A-plan
2019-09-21 14:00 Malmö City FC - GIF Nike Kirsebergs IP, konstgräs
2019-09-21 14:00 FC Trelleborg - Kulladals FF Ymorvallen A-plan
2019-09-21 14:00 Södra Sandby IF - IF Lödde Södra Sandby IP A-plan
2019-09-21 14:00 Kvarnby IK - Tomelilla IF Bäckagårds IP plan 1
2019-09-28 14:00 GIF Nike - BK Flagg Lomma IP A-plan, konstgräs
2019-09-28 14:00 IFK Trelleborg FK - IF Limhamn Bunkeflo Vångavallen, Trelleborg A-plan
2019-09-28 14:00 FBK Balkan - Kvarnby IK Rosengård, Tävlingsarena
2019-09-28 14:00 Tomelilla IF - Södra Sandby IF Tomelilla IP A-plan
2019-09-28 14:00 IF Lödde - FC Trelleborg Tolvans IP A-plan
2019-09-28 14:00 Kulladals FF - Malmö City FC Kulladals IP A-Plan