Spelprogram - Div 2 Norrland, herrar

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Resultat Publik Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-06 13:00 Piteå IF FF - IFK Östersund 2 - 1 314 LF Arena
2019-04-06 14:00 Skellefteå FF - IFK Umeå 3 - 0 318 Electrolux Home Arena
2019-04-06 14:00 Anundsjö IF - Gottne IF 1 - 7 420 Olympia
2019-04-06 15:00 Ytterhogdals IK - Sandviks IK 7 - 0 100 Älvvallen konstgräs
2019-04-06 16:00 Umeå FC Akademi - IFK Luleå 1 - 1 173 Umeå Energi Arena SOL
2019-04-07 14:00 IFK Timrå - Friska Viljor FC 3 - 4 Timrå IP Konstgräs
2019-04-07 15:00 Kramfors-Alliansen - Täfteå IK 1 - 1 96 Kramfors IP A-plan
2019-04-13 14:00 IFK Umeå - Anundsjö IF 3 - 0 125 Vildmannavallen IP
2019-04-13 14:00 Friska Viljor FC - Skellefteå FF 1 - 1 365 Skyttis IP
2019-04-13 14:00 IFK Luleå - IFK Timrå 2 - 1 Skogsvallen
2019-04-13 14:00 Täfteå IK - Piteå IF FF 1 - 2 165 Täfteborg
2019-04-13 14:00 Sandviks IK - Kramfors-Alliansen 1 - 0 258 Sandviks IP
2019-04-14 15:00 IFK Östersund - Umeå FC Akademi 5 - 0 82 Jämtkraft Arena
2019-04-14 16:00 Gottne IF - Ytterhogdals IK 3 - 3 450 Skyttis IP
2019-04-17 19:00 Kramfors-Alliansen - Gottne IF 0 - 2 425 Kramfors IP A-plan
2019-04-17 19:30 IFK Timrå - IFK Östersund 1 - 2 76 Timrå IP Konstgräs
2019-04-18 19:00 Friska Viljor FC - IFK Umeå 2 - 1 282 Skyttis IP
2019-04-18 19:00 Sandviks IK - Piteå IF FF 0 - 2 129 Sandviks IP
2019-04-18 19:00 Umeå FC Akademi - Täfteå IK 1 - 2 179 Nolia 1
2019-04-18 19:00 Skellefteå FF - IFK Luleå 2 - 3 272 Electrolux Home Arena
2019-04-22 16:30 Ytterhogdals IK - Anundsjö IF 3 - 0 100 Älvvallen konstgräs
2019-04-27 13:00 IFK Östersund - Skellefteå FF 0 - 1 160 Jämtkraft Arena
2019-04-27 14:00 Sandviks IK - Umeå FC Akademi 1 - 1 237 Sandviks IP
2019-04-27 14:00 Anundsjö IF - Kramfors-Alliansen 3 - 0 402 Olympia
2019-04-27 14:00 Täfteå IK - IFK Timrå 1 - 0 Täfteborg
2019-04-27 14:00 IFK Luleå - Friska Viljor FC 1 - 2 345 Skogsvallen
2019-04-27 16:00 Gottne IF - Piteå IF FF 1 - 1 Skyttis IP
2019-04-27 16:00 IFK Umeå - Ytterhogdals IK 0 - 1 125 Vildmannavallen IP
Maj
2019-05-04 13:00 Skellefteå FF - Täfteå IK 3 - 0 247 Electrolux Home Arena
2019-05-04 14:00 Friska Viljor FC - IFK Östersund 3 - 5 250 Skyttis IP
2019-05-04 14:00 Kramfors-Alliansen - Ytterhogdals IK 1 - 4 163 Kramfors IP A-plan
2019-05-04 14:00 IFK Timrå - Sandviks IK 2 - 0 77 Timrå IP Konstgräs
2019-05-04 16:30 Umeå FC Akademi - Gottne IF 2 - 1 158 Umeå Energi Arena SOL
2019-05-05 14:00 Piteå IF FF - Anundsjö IF 2 - 2 290 LF Arena
2019-05-05 15:00 IFK Luleå - IFK Umeå 3 - 1 218 Skogsvallen
2019-05-11 14:00 IFK Umeå - Kramfors-Alliansen 1 - 1 112 Vildmannavallen IP
2019-05-11 14:00 Täfteå IK - Friska Viljor FC 2 - 3 102 Täfteborg
2019-05-11 14:00 Sandviks IK - Skellefteå FF 2 - 4 178 Sandviks IP
2019-05-11 15:00 Anundsjö IF - Umeå FC Akademi 0 - 2 Olympia
2019-05-11 16:00 Gottne IF - IFK Timrå 3 - 2 140 Skyttis IP
2019-05-12 12:00 IFK Östersund - IFK Luleå 3 - 0 34 Jämtkraft Arena
2019-05-12 13:00 Ytterhogdals IK - Piteå IF FF 2 - 2 114 Svedjevallen
2019-05-18 14:00 Friska Viljor FC - Sandviks IK 6 - 0 296 Skyttis IP
2019-05-18 14:00 IFK Timrå - Anundsjö IF 6 - 2 100 Timrå IP Konstgräs
2019-05-18 14:00 Skellefteå FF - Gottne IF 2 - 2 Electrolux Home Arena
2019-05-18 16:00 IFK Östersund - IFK Umeå 1 - 1 160 Jämtkraft Arena
2019-05-18 16:00 Piteå IF FF - Kramfors-Alliansen 3 - 0 281 LF Arena
2019-05-18 16:00 Umeå FC Akademi - Ytterhogdals IK 0 - 3 68 Nolia 1
2019-05-19 15:00 IFK Luleå - Täfteå IK 4 - 0 324 Skogsvallen
2019-05-24 19:00 Kramfors-Alliansen - Umeå FC Akademi 0 - 2 110 Kramfors IP A-plan
2019-05-25 14:00 Ytterhogdals IK - IFK Timrå 3 - 0 200 Svedjevallen
2019-05-25 14:00 Anundsjö IF - Skellefteå FF 0 - 3 Olympia
2019-05-25 14:00 Gottne IF - Friska Viljor FC 0 - 0 400 Haraldsängen 1
2019-05-25 14:00 IFK Umeå - Piteå IF FF 2 - 0 112 Vildmannavallen IP
2019-05-25 16:00 Sandviks IK - IFK Luleå 1 - 1 128 Sandviks IP
2019-05-25 16:00 Täfteå IK - IFK Östersund 0 - 2 81 Täfteborg
2019-05-29 19:30 Umeå FC Akademi - Piteå IF FF 1 - 7 89 Umeå Energi Arena SOL
2019-05-30 14:00 Skellefteå FF - Ytterhogdals IK 4 - 2 303 Electrolux Home Arena
2019-05-30 14:00 IFK Timrå - Kramfors-Alliansen 5 - 3 80 Timrå IP Konstgräs
2019-05-30 14:00 IFK Luleå - Gottne IF 2 - 1 364 Skogsvallen
2019-05-30 14:00 Friska Viljor FC - Anundsjö IF 3 - 1 463 Skyttis IP
2019-05-30 15:00 Täfteå IK - IFK Umeå 0 - 0 221 Täfteborg
2019-05-30 15:00 IFK Östersund - Sandviks IK 4 - 1 98 Jämtkraft Arena
Juni
2019-06-02 14:00 Piteå IF FF - IFK Timrå 5 - 4 321 LF Arena
2019-06-02 14:00 Anundsjö IF - IFK Luleå 0 - 5 152 Olympia
2019-06-02 14:00 Gottne IF - IFK Östersund 0 - 0 Haraldsängen 1
2019-06-02 15:00 Kramfors-Alliansen - Skellefteå FF 0 - 2 Kramfors IP A-plan
2019-06-02 15:00 Ytterhogdals IK - Friska Viljor FC 0 - 3 100 Svedjevallen
2019-06-03 19:00 IFK Umeå - Umeå FC Akademi 4 - 2 85 Vildmannavallen IP
2019-06-04 19:00 Sandviks IK - Täfteå IK 0 - 0 247 Sandviks IP
2019-06-06 14:00 Skellefteå FF - Piteå IF FF 1 - 1 1 693 Electrolux Home Arena
2019-06-07 19:00 Friska Viljor FC - Kramfors-Alliansen 2 - 0 422 Skyttis IP
2019-06-08 14:00 Sandviks IK - IFK Umeå 4 - 4 220 Sandviks IP
2019-06-08 14:00 IFK Östersund - Anundsjö IF 5 - 0 115 Jämtkraft Arena
2019-06-08 14:00 IFK Luleå - Ytterhogdals IK 3 - 1 310 Skogsvallen
2019-06-08 16:00 IFK Timrå - Umeå FC Akademi 1 - 1 122 Timrå IP Konstgräs
2019-06-09 14:00 Täfteå IK - Gottne IF 4 - 2 Täfteborg
2019-06-15 14:00 Kramfors-Alliansen - IFK Luleå 1 - 2 200 Kramfors IP A-plan
2019-06-15 14:00 Anundsjö IF - Täfteå IK 1 - 3 178 Olympia
2019-06-15 14:00 Gottne IF - Sandviks IK 3 - 2 Haraldsängen 1
2019-06-15 14:00 IFK Umeå - IFK Timrå 1 - 1 89 Vildmannavallen IP
2019-06-15 16:00 Umeå FC Akademi - Skellefteå FF 2 - 0 Nolia 1
2019-06-15 16:00 Ytterhogdals IK - IFK Östersund 3 - 1 150 Svedjevallen
2019-06-16 15:00 Piteå IF FF - Friska Viljor FC 1 - 4 75 LF Arena
2019-06-19 19:00 Gottne IF - IFK Umeå 2 - 2 240 Haraldsängen 1
2019-06-19 19:00 Sandviks IK - Anundsjö IF 2 - 1 178 Sandviks IP
2019-06-19 19:30 IFK Östersund - Kramfors-Alliansen 3 - 0 175 Jämtkraft Arena
2019-06-20 19:00 IFK Luleå - Piteå IF FF Skogsvallen
2019-06-20 19:00 Friska Viljor FC - Umeå FC Akademi Skyttis IP
2019-06-23 15:00 Skellefteå FF - IFK Timrå Electrolux Home Arena
2019-06-23 15:00 Täfteå IK - Ytterhogdals IK Täfteborg
2019-06-27 19:00 Piteå IF FF - Täfteå IK LF Arena
2019-06-29 14:00 Skellefteå FF - Friska Viljor FC Electrolux Home Arena
2019-06-29 14:00 IFK Timrå - IFK Luleå Timrå IP Konstgräs
2019-06-29 14:00 Anundsjö IF - IFK Umeå Olympia
2019-06-29 16:00 Kramfors-Alliansen - Sandviks IK Kramfors IP A-plan
2019-06-29 16:00 Ytterhogdals IK - Gottne IF Svedjevallen
2019-06-30 16:00 Umeå FC Akademi - IFK Östersund Nolia 1
Juli
2019-07-04 19:00 IFK Luleå - Umeå FC Akademi Skogsvallen
2019-07-04 19:00 IFK Umeå - Skellefteå FF Vildmannavallen IP
2019-07-04 19:30 Friska Viljor FC - IFK Timrå Skyttis IP
2019-07-05 19:30 Täfteå IK - Kramfors-Alliansen Täfteborg
2019-07-06 16:00 Sandviks IK - Ytterhogdals IK Sandviks IP
2019-07-07 13:00 IFK Östersund - Piteå IF FF Jämtkraft Arena
2019-07-27 14:00 Gottne IF - Anundsjö IF Haraldsängen 1
Augusti
2019-08-03 14:00 Gottne IF - Kramfors-Alliansen Haraldsängen 1
2019-08-03 14:00 Piteå IF FF - Sandviks IK LF Arena
2019-08-03 16:00 Anundsjö IF - Ytterhogdals IK Olympia
2019-08-05 19:00 Täfteå IK - Umeå FC Akademi Täfteborg
2019-08-05 19:00 IFK Luleå - Skellefteå FF Skogsvallen
2019-08-05 19:30 IFK Umeå - Friska Viljor FC Vildmannavallen IP
2019-08-07 19:30 IFK Östersund - IFK Timrå Jämtkraft Arena
2019-08-09 19:00 Umeå FC Akademi - Sandviks IK Nolia 1
2019-08-09 19:00 Kramfors-Alliansen - Anundsjö IF Kramfors IP A-plan
2019-08-10 14:00 Skellefteå FF - IFK Östersund Electrolux Home Arena
2019-08-10 14:00 IFK Timrå - Täfteå IK Timrå IP Konstgräs
2019-08-10 14:00 Friska Viljor FC - IFK Luleå Skyttis IP
2019-08-10 16:00 Ytterhogdals IK - IFK Umeå Svedjevallen
2019-08-11 15:00 Piteå IF FF - Gottne IF LF Arena
2019-08-17 14:00 Anundsjö IF - Piteå IF FF Olympia
2019-08-17 14:00 Gottne IF - Umeå FC Akademi Haraldsängen 1
2019-08-17 14:00 Sandviks IK - IFK Timrå Sandviks IP
2019-08-17 14:00 Täfteå IK - Skellefteå FF Täfteborg
2019-08-17 14:00 IFK Umeå - IFK Luleå Vildmannavallen IP
2019-08-17 15:00 Ytterhogdals IK - Kramfors-Alliansen Svedjevallen
2019-08-17 15:00 IFK Östersund - Friska Viljor FC Jämtkraft Arena
2019-08-24 13:00 Piteå IF FF - Ytterhogdals IK LF Arena
2019-08-24 14:00 Skellefteå FF - Sandviks IK Electrolux Home Arena
2019-08-24 14:00 IFK Timrå - Gottne IF Timrå IP Konstgräs
2019-08-24 14:00 Kramfors-Alliansen - IFK Umeå Kramfors IP A-plan
2019-08-24 14:00 IFK Luleå - IFK Östersund Skogsvallen
2019-08-24 14:00 Friska Viljor FC - Täfteå IK Skyttis IP
2019-08-25 14:00 Umeå FC Akademi - Anundsjö IF Nolia 1
2019-08-31 14:00 Anundsjö IF - IFK Timrå Olympia
2019-08-31 14:00 Gottne IF - Skellefteå FF Haraldsängen 1
2019-08-31 14:00 Sandviks IK - Friska Viljor FC Sandviks IP
2019-08-31 14:00 Täfteå IK - IFK Luleå Täfteborg
2019-08-31 15:00 Ytterhogdals IK - Umeå FC Akademi Svedjevallen
2019-08-31 15:00 IFK Umeå - IFK Östersund Vildmannavallen IP
September
2019-09-01 14:00 Kramfors-Alliansen - Piteå IF FF Kramfors IP A-plan
2019-09-06 19:00 Umeå FC Akademi - Kramfors-Alliansen Nolia 1
2019-09-07 14:00 Skellefteå FF - Anundsjö IF Electrolux Home Arena
2019-09-07 14:00 IFK Timrå - Ytterhogdals IK Timrå IP Konstgräs
2019-09-07 14:00 IFK Luleå - Sandviks IK Skogsvallen
2019-09-07 14:00 Friska Viljor FC - Gottne IF Skyttis IP
2019-09-07 16:00 IFK Östersund - Täfteå IK Jämtkraft Arena
2019-09-08 15:00 Piteå IF FF - IFK Umeå LF Arena
2019-09-14 14:00 Umeå FC Akademi - IFK Umeå Umeå Energi Arena SOL
2019-09-14 14:00 Täfteå IK - Sandviks IK Täfteborg
2019-09-14 14:00 IFK Östersund - Gottne IF Jämtkraft Arena
2019-09-14 14:00 IFK Luleå - Anundsjö IF Skogsvallen
2019-09-14 15:00 Skellefteå FF - Kramfors-Alliansen Electrolux Home Arena
2019-09-14 15:00 Friska Viljor FC - Ytterhogdals IK Skyttis IP
2019-09-15 14:00 IFK Timrå - Piteå IF FF Timrå IP Konstgräs
2019-09-21 14:00 Kramfors-Alliansen - IFK Timrå Kramfors IP A-plan
2019-09-21 14:00 Ytterhogdals IK - Skellefteå FF Svedjevallen
2019-09-21 14:00 Anundsjö IF - Friska Viljor FC Olympia
2019-09-21 14:00 Gottne IF - IFK Luleå Haraldsängen 1
2019-09-21 14:00 IFK Umeå - Täfteå IK Vildmannavallen IP
2019-09-21 15:00 Piteå IF FF - Umeå FC Akademi LF Arena
2019-09-21 15:00 Sandviks IK - IFK Östersund Sandviks IP
2019-09-27 19:00 Umeå FC Akademi - Friska Viljor FC Nolia 1
2019-09-28 12:00 Ytterhogdals IK - Täfteå IK Svedjevallen
2019-09-28 14:00 IFK Timrå - Skellefteå FF Timrå IP Konstgräs
2019-09-28 14:00 Kramfors-Alliansen - IFK Östersund Kramfors IP A-plan
2019-09-28 14:00 Anundsjö IF - Sandviks IK Olympia
2019-09-28 14:00 IFK Umeå - Gottne IF Vildmannavallen IP
2019-09-29 15:00 Piteå IF FF - IFK Luleå LF Arena
Oktober
2019-10-04 19:00 IFK Östersund - Ytterhogdals IK Jämtkraft Arena
2019-10-05 14:00 Skellefteå FF - Umeå FC Akademi Electrolux Home Arena
2019-10-05 14:00 IFK Timrå - IFK Umeå Timrå IP Konstgräs
2019-10-05 14:00 Sandviks IK - Gottne IF Sandviks IP
2019-10-05 14:00 Täfteå IK - Anundsjö IF Täfteborg
2019-10-05 14:00 IFK Luleå - Kramfors-Alliansen Skogsvallen
2019-10-05 14:00 Friska Viljor FC - Piteå IF FF Skyttis IP
2019-10-13 14:00 Umeå FC Akademi - IFK Timrå Nolia 1
2019-10-13 14:00 Piteå IF FF - Skellefteå FF LF Arena
2019-10-13 14:00 Kramfors-Alliansen - Friska Viljor FC Kramfors IP A-plan
2019-10-13 14:00 Ytterhogdals IK - IFK Luleå Svedjevallen
2019-10-13 14:00 Anundsjö IF - IFK Östersund Olympia
2019-10-13 14:00 Gottne IF - Täfteå IK Haraldsängen 1
2019-10-13 14:00 IFK Umeå - Sandviks IK Vildmannavallen IP