Spelprogram - Division 4 Herrar

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bullermyrens IK A Christian Kaddik 0722524788 Röd/Svart/Svart
Dala-Järna IK Andreas Olsson 028120468 0703963075 Blå, Blå, Blå
Gustafs GoIF A Johan Montén 0730311805 Röd, Röd, Röd
IF Tunabro A Roger Andersérs 0707895551 0702289416 Blå/Blå/Blå
Korsnäs IF FK A Gustav Källberg 0727220110 Gul/Svart, Svart, Gul
Ludvika FK Sebastian Gustafsson 024080943 0727200460 Gul/Grön/grön
Malungs IF Mikael Bjälkefors 0704255696 Grön, Vit
Slätta SK U Ola Tollsten 02325157 0706198914 Gul/Svart/Svarta
Tällbergs IF A Jonny Karlsson 024712538 0709648457 Mörkblå/Mörkblå/ Mörkblå
Ulfshyttans IF A Johan Adolfsson 0702557814 Blå/Blå/blå
Vansbro AIK FK Peter Svensson 0703703012 Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 15:00 030101001 Dala-Järna IK - Bullermyrens IK A 2 - 0 Dala Järna IP A
2019-04-27 15:00 030101002 Gustafs GoIF A - Ludvika FK 1 - 2 Sittab Arena
2019-04-27 15:00 030101006 Ulfshyttans IF A - Vansbro AIK FK 0 - 1 Ulfshyttans IP
2019-04-27 16:00 030101003 IF Tunabro A - Malungs IF 3 - 0 Ljungbergsplanen
2019-04-28 15:00 030101004 Slätta SK U - Korsnäs IF FK A 0 - 8 Kopparvallen Konstgräs
Maj
2019-05-03 19:00 030101009 Korsnäs IF FK A - IF Tunabro A 6 - 2 Kopparvallen Konstgräs
2019-05-04 15:00 030101007 Vansbro AIK FK - Tällbergs IF A 3 - 0 Vanåvallen A
2019-05-04 15:00 030101011 Ludvika FK - Dala-Järna IK 1 - 0 ABB Arena A
2019-05-04 15:30 030101012 Bullermyrens IK A - Ulfshyttans IF A 4 - 2 Ljungbergsplanen
2019-05-11 15:00 030101013 Dala-Järna IK - Malungs IF 1 - 0 Dala Järna IP A
2019-05-11 15:00 030101014 Gustafs GoIF A - Korsnäs IF FK A 1 - 5 Sittab Arena
2019-05-11 15:00 030101017 Tällbergs IF A - Ulfshyttans IF A 4 - 2 Siljansvallen Konstgräs
2019-05-11 15:00 030101018 Ludvika FK - Bullermyrens IK A 1 - 1 ABB Arena A
2019-05-12 15:00 030101016 Slätta SK U - Vansbro AIK FK 0 - 8 Kopparvallen Konstgräs
2019-05-14 19:00 030101010 Gustafs GoIF A - Malungs IF 3 - 0 Sittab Arena
2019-05-16 19:00 030101019 Ulfshyttans IF A - Slätta SK U 2 - 2 Ulfshyttans IP
2019-05-17 19:00 030101020 Vansbro AIK FK - IF Tunabro A 0 - 1 Vanåvallen A
2019-05-17 19:00 030101022 Korsnäs IF FK A - Dala-Järna IK 1 - 1 Kopparvallen Konstgräs
2019-05-17 19:00 030101023 Malungs IF - Ludvika FK 0 - 0 Skinnarvallen A
2019-05-17 19:00 030101024 Bullermyrens IK A - Tällbergs IF A 2 - 4 Skvalet
2019-05-22 19:00 030101026 Gustafs GoIF A - Vansbro AIK FK 3 - 4 Sittab Arena
2019-05-22 19:00 030101027 IF Tunabro A - Ulfshyttans IF A 1 - 1 Gyllevallen
2019-05-22 19:00 030101028 Slätta SK U - Tällbergs IF A 4 - 5 Slätta IP
2019-05-22 19:00 030101029 Malungs IF - Bullermyrens IK A 1 - 3 Skinnarvallen A
2019-05-22 19:00 030101030 Ludvika FK - Korsnäs IF FK A 1 - 4 ABB Arena A
2019-05-25 15:00 030101031 Tällbergs IF A - IF Tunabro A 4 - 2 Siljansvallen Konstgräs
2019-05-25 15:00 030101032 Ulfshyttans IF A - Gustafs GoIF A 4 - 1 Ulfshyttans IP
2019-05-25 15:00 030101033 Vansbro AIK FK - Dala-Järna IK 0 - 2 Vanåvallen A
2019-05-25 15:00 030101036 Bullermyrens IK A - Slätta SK U 2 - 3 Skvalet
2019-05-26 15:00 030101035 Korsnäs IF FK A - Malungs IF 3 - 1 Lindvallen A
2019-05-30 14:00 030101040 Korsnäs IF FK A - Bullermyrens IK A 7 - 0 Lindvallen A
2019-05-31 19:00 030101037 Dala-Järna IK - Ulfshyttans IF A 0 - 0 Dala Järna IP A
2019-05-31 19:00 030101038 Gustafs GoIF A - Tällbergs IF A 2 - 3 Sittab Arena
2019-05-31 19:00 030101039 IF Tunabro A - Slätta SK U 1 - 0 Gyllevallen
2019-05-31 19:00 030101042 Ludvika FK - Vansbro AIK FK 2 - 2 ABB Arena A
Juni
2019-06-06 15:00 030101043 Slätta SK U - Gustafs GoIF A 1 - 2 Slätta IP
2019-06-06 15:00 030101044 Tällbergs IF A - Dala-Järna IK 3 - 5 Tällbergs IP
2019-06-06 15:00 030101045 Ulfshyttans IF A - Ludvika FK 1 - 4 Ulfshyttans IP
2019-06-06 15:00 030101046 Vansbro AIK FK - Malungs IF 0 - 2 Vanåvallen A
2019-06-06 15:00 030101048 Bullermyrens IK A - IF Tunabro A 2 - 2 Skvalet
2019-06-12 19:00 030101049 Dala-Järna IK - Slätta SK U 5 - 0 Dala Järna IP A
2019-06-12 19:00 030101050 Gustafs GoIF A - IF Tunabro A 3 - 1 Sittab Arena
2019-06-12 19:00 030101052 Korsnäs IF FK A - Vansbro AIK FK 6 - 1 Lindvallen A
2019-06-12 19:00 030101053 Malungs IF - Ulfshyttans IF A 6 - 0 Skinnarvallen A
2019-06-12 19:00 030101054 Ludvika FK - Tällbergs IF A 3 - 1 ABB Arena A
2019-06-18 19:00 030101055 IF Tunabro A - Dala-Järna IK 0 - 4 Gyllevallen
2019-06-18 19:00 030101056 Slätta SK U - Ludvika FK 1 - 2 Slätta IP
2019-06-18 19:00 030101057 Tällbergs IF A - Malungs IF 1 - 1 Tällbergs IP
2019-06-18 19:00 030101058 Ulfshyttans IF A - Korsnäs IF FK A 2 - 5 Ulfshyttans IP
2019-06-18 19:00 030101060 Bullermyrens IK A - Gustafs GoIF A 1 - 1 Skvalet
2019-06-25 19:00 030101061 Dala-Järna IK - Gustafs GoIF A 4 - 0 Dala Järna IP A
2019-06-25 19:00 030101062 Vansbro AIK FK - Bullermyrens IK A 5 - 2 Vanåvallen A
2019-06-25 19:00 030101064 Korsnäs IF FK A - Tällbergs IF A 5 - 0 Lindvallen A
2019-06-25 19:00 030101065 Malungs IF - Slätta SK U 5 - 1 Skinnarvallen A
2019-06-25 19:00 030101066 Ludvika FK - IF Tunabro A 1 - 4 ABB Arena A
Augusti
2019-08-02 19:00 030101067 Gustafs GoIF A - Dala-Järna IK 0 - 2 Sittab Arena
2019-08-02 19:00 030101068 IF Tunabro A - Ludvika FK 2 - 2 Ljungbergsplanen
2019-08-02 19:00 030101069 Slätta SK U - Malungs IF 0 - 3 Slätta IP
2019-08-02 19:00 030101070 Tällbergs IF A - Korsnäs IF FK A 0 - 2 Tällbergs IP
2019-08-02 19:00 030101072 Bullermyrens IK A - Vansbro AIK FK 6 - 0 Skvalet
2019-08-06 18:30 030101076 Korsnäs IF FK A - Ulfshyttans IF A 6 - 0 Lindvallen A
2019-08-07 18:30 030101073 Dala-Järna IK - IF Tunabro A 3 - 1 Dala Järna IP A
2019-08-07 18:30 030101074 Gustafs GoIF A - Bullermyrens IK A 2 - 3 Sittab Arena
2019-08-07 18:30 030101077 Malungs IF - Tällbergs IF A 1 - 3 Skinnarvallen A
2019-08-07 18:30 030101078 Ludvika FK - Slätta SK U 4 - 0 ABB Arena A
2019-08-10 15:00 030101079 IF Tunabro A - Gustafs GoIF A 7 - 2 Gyllevallen
2019-08-10 15:00 030101080 Slätta SK U - Dala-Järna IK 1 - 8 Slätta IP
2019-08-10 15:00 030101081 Tällbergs IF A - Ludvika FK 2 - 4 Tällbergs IP
2019-08-10 15:00 030101082 Ulfshyttans IF A - Malungs IF 0 - 1 Ulfshyttans IP
2019-08-10 15:00 030101083 Vansbro AIK FK - Korsnäs IF FK A 2 - 5 Vanåvallen A
2019-08-14 18:30 030101085 Dala-Järna IK - Tällbergs IF A 5 - 1 Dala Järna IP A
2019-08-14 18:30 030101086 Gustafs GoIF A - Slätta SK U 4 - 3 Sittab Arena
2019-08-14 18:30 030101087 IF Tunabro A - Bullermyrens IK A 1 - 1 Gyllevallen
2019-08-14 18:30 030101089 Malungs IF - Vansbro AIK FK 0 - 1 Skinnarvallen A
2019-08-14 18:30 030101090 Ludvika FK - Ulfshyttans IF A 3 - 4 ABB Arena A
2019-08-17 15:00 030101092 Tällbergs IF A - Gustafs GoIF A 3 - 1 Tällbergs IP
2019-08-17 15:00 030101093 Ulfshyttans IF A - Dala-Järna IK 0 - 5 Ulfshyttans IP
2019-08-17 15:00 030101094 Vansbro AIK FK - Ludvika FK 3 - 2 Vanåvallen A
2019-08-17 15:00 030101096 Bullermyrens IK A - Korsnäs IF FK A 0 - 4 Skvalet
2019-08-18 15:00 030101091 Slätta SK U - IF Tunabro A 1 - 4 Slätta IP
2019-08-23 18:00 030101097 Dala-Järna IK - Vansbro AIK FK 1 - 2 Dala Järna IP A
2019-08-23 18:00 030101098 Gustafs GoIF A - Ulfshyttans IF A 1 - 1 Sittab Arena
2019-08-23 18:00 030101099 IF Tunabro A - Tällbergs IF A 3 - 0 Gyllevallen
2019-08-24 13:00 030101101 Malungs IF - Korsnäs IF FK A 3 - 6 Skinnarvallen A
2019-08-24 15:00 030101100 Slätta SK U - Bullermyrens IK A 2 - 2 Slätta IP
2019-08-30 18:00 030101103 Tällbergs IF A - Slätta SK U 3 - 0 Tällbergs IP
2019-08-30 18:00 030101104 Ulfshyttans IF A - IF Tunabro A 2 - 3 Ulfshyttans IP
2019-08-30 18:00 030101105 Vansbro AIK FK - Gustafs GoIF A 0 - 3 Vanåvallen A
2019-08-30 18:00 030101107 Korsnäs IF FK A - Ludvika FK 1 - 1 Lindvallen A
2019-08-30 18:00 030101108 Bullermyrens IK A - Malungs IF 4 - 2 Skvalet
September
2019-09-07 15:00 030101109 Dala-Järna IK - Korsnäs IF FK A 3 - 3 Dala Järna IP A
2019-09-07 15:00 030101111 IF Tunabro A - Vansbro AIK FK 3 - 2 Gyllevallen
2019-09-07 15:00 030101113 Tällbergs IF A - Bullermyrens IK A 1 - 1 Tällbergs IP
2019-09-07 15:00 030101114 Ludvika FK - Malungs IF 4 - 0 ABB Arena A
2019-09-08 15:00 030101112 Slätta SK U - Ulfshyttans IF A 0 - 3 Dalavallen
2019-09-14 15:00 030101115 Ulfshyttans IF A - Tällbergs IF A 2 - 3 Ulfshyttans IP
2019-09-14 15:00 030101118 Korsnäs IF FK A - Gustafs GoIF A 10 - 2 Lindvallen A
2019-09-14 15:00 030101119 Malungs IF - Dala-Järna IK 1 - 1 Skinnarvallen A
2019-09-15 12:00 030101120 Bullermyrens IK A - Ludvika FK 0 - 3 Skvalet
2019-09-15 15:00 030101116 Vansbro AIK FK - Slätta SK U 6 - 0 Vanåvallen A
2019-09-21 15:00 030101121 Dala-Järna IK - Ludvika FK Dala Järna IP A
2019-09-21 15:00 030101122 Malungs IF - Gustafs GoIF A Skinnarvallen A
2019-09-21 15:00 030101123 IF Tunabro A - Korsnäs IF FK A Gyllevallen
2019-09-21 15:00 030101125 Tällbergs IF A - Vansbro AIK FK Tällbergs IP
2019-09-21 15:00 030101126 Ulfshyttans IF A - Bullermyrens IK A Ulfshyttans IP
2019-09-28 15:00 030101127 Vansbro AIK FK - Ulfshyttans IF A Vanåvallen A
2019-09-28 15:00 030101129 Korsnäs IF FK A - Slätta SK U Lindvallen A
2019-09-28 15:00 030101130 Malungs IF - IF Tunabro A Skinnarvallen A
2019-09-28 15:00 030101131 Ludvika FK - Gustafs GoIF A ABB Arena A
2019-09-28 15:00 030101132 Bullermyrens IK A - Dala-Järna IK Skvalet