Spelprogram - HA Div.5 Västra

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-05 19:00 130153001 Billeberga GIF - Glumslövs FF 0 - 2 Kraftvallen A-plan
2019-04-05 19:00 130153004 Trollenäs IF - Borstahusens BK 0 - 3 Berga IP, konstgräs
2019-04-06 12:00 130153005 BK Landora - Furulunds IK 3 - 3 Landskrona IP F-plan konstgräs
2019-04-06 14:00 130153002 Stehags AIF - Ljungbyheds IF 0 - 1 Gyavallen, Stehag A-plan
2019-04-06 14:00 130153006 Harlösa IF - Marieholms IS 1 - 4 Harlösa IP A-plan
2019-04-13 14:00 130153007 Marieholms IS - Billeberga GIF 5 - 0 Åvallen Marieholm A-plan
2019-04-13 14:00 130153008 Furulunds IK - Harlösa IF 4 - 1 Vikenplanen, Furulund 11-manna
2019-04-13 14:00 130153009 Borstahusens BK - BK Landora 4 - 0 Ulkavallen IP konstgräs
2019-04-13 14:00 130153011 Ljungbyheds IF - Svalövs BK 1 - 4 Ljungavallen A-plan
2019-04-13 14:00 130153012 Glumslövs FF - Stehags AIF 4 - 0 Örevångs IP A-plan
2019-04-17 19:00 130153013 Billeberga GIF - Harlösa IF 3 - 3 Kraftvallen A-plan
2019-04-18 18:30 130153016 Trollenäs IF - Ljungbyheds IF 1 - 1 Trollevallen A-plan
2019-04-18 19:00 130153015 Svalövs BK - Glumslövs FF 1 - 0 Svalövs IP konstgräs
2019-04-19 13:00 130153014 Stehags AIF - Marieholms IS 0 - 0 Gyavallen, Stehag A-plan
2019-04-22 14:00 130153018 Furulunds IK - Borstahusens BK 0 - 1 Vikenplanen, Furulund 11-manna
2019-04-22 18:00 130153022 Ljungbyheds IF - BK Landora 2 - 3 Ljungavallen A-plan
2019-04-27 12:00 130153020 Stehags AIF - Billeberga GIF 4 - 1 Gyavallen, Stehag A-plan
2019-04-27 14:00 130153019 Marieholms IS - Svalövs BK 1 - 1 Åvallen Marieholm A-plan
2019-04-27 14:00 130153023 Glumslövs FF - Trollenäs IF 1 - 3 Örevångs IP A-plan
2019-04-27 14:00 130153024 Harlösa IF - Borstahusens BK 0 - 3 Harlösa IP A-plan
Maj
2019-05-03 18:45 130153027 Trollenäs IF - Marieholms IS 2 - 2 Trollevallen A-plan
2019-05-03 19:00 130153029 Furulunds IK - Ljungbyheds IF 1 - 0 Ljungvalla IP A-plan
2019-05-04 12:00 130153028 BK Landora - Glumslövs FF 2 - 3 Landskrona IP B-plan
2019-05-04 13:00 130153025 Stehags AIF - Harlösa IF 4 - 1 Gyavallen, Stehag A-plan
2019-05-04 14:00 130153026 Svalövs BK - Billeberga GIF 8 - 0 Svalövs IP A-plan
2019-05-10 19:00 130153031 Marieholms IS - BK Landora 6 - 2 Åvallen Marieholm A-plan
2019-05-11 13:00 130153033 Stehags AIF - Svalövs BK 3 - 2 Gyavallen, Stehag A-plan
2019-05-11 14:00 130153034 Ljungbyheds IF - Borstahusens BK 0 - 1 Ljungavallen A-plan
2019-05-11 14:00 130153035 Glumslövs FF - Furulunds IK 5 - 0 Örevångs IP A-plan
2019-05-11 15:00 130153032 Billeberga GIF - Trollenäs IF 3 - 3 Kraftvallen A-plan
2019-05-17 19:00 130153040 Furulunds IK - Marieholms IS 5 - 3 Ljungvalla IP A-plan
2019-05-17 19:15 130153037 Svalövs BK - Harlösa IF 7 - 0 Svalövs IP A-plan
2019-05-18 12:00 130153039 BK Landora - Billeberga GIF 6 - 2 Landskrona IP B-plan
2019-05-18 13:00 130153038 Trollenäs IF - Stehags AIF 2 - 1 Trollevallen A-plan
2019-05-18 14:00 130153041 Borstahusens BK - Glumslövs FF 2 - 0 Ulkavallen A-plan
2019-05-24 18:30 130153044 Billeberga GIF - Furulunds IK 2 - 4 Kraftvallen A-plan
2019-05-24 19:00 130153043 Marieholms IS - Borstahusens BK 0 - 2 Åvallen Marieholm A-plan
2019-05-24 19:00 130153046 Svalövs BK - Trollenäs IF 4 - 1 Svalövs IP A-plan
2019-05-25 13:00 130153045 Stehags AIF - BK Landora 3 - 1 Gyavallen, Stehag A-plan
2019-05-25 14:00 130153048 Harlösa IF - Ljungbyheds IF 4 - 0 Harlösa IP A-plan
2019-05-29 19:00 130153049 Trollenäs IF - Harlösa IF 3 - 1 Trollevallen A-plan
2019-05-29 19:00 130153050 BK Landora - Svalövs BK 1 - 3 Landskrona IP B-plan
2019-05-29 19:00 130153051 Furulunds IK - Stehags AIF 1 - 2 Ljungvalla IP A-plan
2019-05-29 19:00 130153052 Borstahusens BK - Billeberga GIF 3 - 0 Ulkavallen A-plan
2019-05-29 19:00 130153054 Ljungbyheds IF - Glumslövs FF 0 - 3 Ljungavallen A-plan
Juni
2019-06-01 14:00 130153055 Marieholms IS - Ljungbyheds IF 5 - 2 Åvallen Marieholm A-plan
2019-06-01 14:00 130153058 Svalövs BK - Furulunds IK 2 - 1 Svalövs IP A-plan
2019-06-02 13:00 130153059 Trollenäs IF - BK Landora 1 - 1 Trollevallen A-plan
2019-06-02 14:00 130153060 Harlösa IF - Glumslövs FF 1 - 3 Harlösa IP A-plan
2019-06-03 19:00 130153057 Stehags AIF - Borstahusens BK 1 - 3 Gyavallen, Stehag A-plan
2019-06-05 19:00 130153065 Ljungbyheds IF - Billeberga GIF 8 - 1 Ljungavallen A-plan
2019-06-06 15:00 130153062 Furulunds IK - Trollenäs IF 1 - 1 Ljungvalla IP A-plan
2019-06-08 14:00 130153066 Glumslövs FF - Marieholms IS 4 - 1 Örevångs IP A-plan
2019-06-09 14:00 130153063 Borstahusens BK - Svalövs BK 1 - 2 Ulkavallen A-plan
2019-06-09 16:30 130153061 BK Landora - Harlösa IF 8 - 3 Landskrona IP B-plan
2019-06-14 19:00 130153068 Furulunds IK - BK Landora 2 - 0 Ljungvalla IP A-plan
2019-06-15 14:00 130153069 Borstahusens BK - Trollenäs IF 3 - 0 Ulkavallen A-plan
2019-06-15 14:00 130153071 Ljungbyheds IF - Stehags AIF 1 - 6 Ljungavallen A-plan
2019-06-15 14:00 130153072 Glumslövs FF - Billeberga GIF WO (3 - 0) Örevångs IP A-plan
2019-06-15 14:30 130153067 Marieholms IS - Harlösa IF 3 - 1 Åvallen Marieholm A-plan
2019-06-19 19:00 130153073 Billeberga GIF - Marieholms IS 1 - 14 Kraftvallen A-plan
2019-06-19 19:00 130153074 Stehags AIF - Glumslövs FF 0 - 3 Gyavallen, Stehag A-plan
2019-06-19 19:00 130153078 Harlösa IF - Furulunds IK 1 - 7 Harlösa IP A-plan
2019-06-20 19:00 130153075 Svalövs BK - Ljungbyheds IF 4 - 1 Svalövs IP A-plan
2019-06-20 19:00 130153077 BK Landora - Borstahusens BK 1 - 4 Landskrona IP B-plan
Augusti
2019-08-10 14:00 130153079 Marieholms IS - Stehags AIF 3 - 3 Åvallen Marieholm A-plan
2019-08-10 14:00 130153080 Borstahusens BK - Furulunds IK 3 - 2 Ulkavallen A-plan
2019-08-10 14:00 130153082 Ljungbyheds IF - Trollenäs IF 0 - 0 Ljungavallen A-plan
2019-08-10 14:00 130153083 Glumslövs FF - Svalövs BK 3 - 3 Örevångs IP A-plan
2019-08-10 14:00 130153084 Harlösa IF - Billeberga GIF 4 - 2 Harlösa IP A-plan
2019-08-13 19:00 130153086 Svalövs BK - Marieholms IS 4 - 4 Svalövs IP A-plan
2019-08-14 18:45 130153087 Trollenäs IF - Glumslövs FF 2 - 2 Trollevallen A-plan
2019-08-14 18:45 130153090 Borstahusens BK - Harlösa IF 3 - 0 Ulkavallen A-plan
2019-08-14 19:00 130153085 Billeberga GIF - Stehags AIF 1 - 5 Kraftvallen A-plan
2019-08-14 19:00 130153088 BK Landora - Ljungbyheds IF 7 - 2 Landskrona IP B-plan
2019-08-16 19:00 130153092 Billeberga GIF - Svalövs BK 0 - 7 Kraftvallen A-plan
2019-08-17 14:00 130153091 Marieholms IS - Trollenäs IF 3 - 0 Åvallen Marieholm A-plan
2019-08-17 14:00 130153094 Ljungbyheds IF - Furulunds IK 3 - 0 Ljungavallen A-plan
2019-08-17 14:00 130153095 Glumslövs FF - BK Landora 1 - 0 Örevångs IP A-plan
2019-08-17 14:00 130153096 Harlösa IF - Stehags AIF 1 - 0 Harlösa IP A-plan
2019-08-23 18:30 130153097 Svalövs BK - Stehags AIF 4 - 1 Svalövs IP A-plan
2019-08-23 19:00 130153101 Borstahusens BK - Ljungbyheds IF 3 - 0 Ulkavallen IP konstgräs
2019-08-25 12:00 130153099 BK Landora - Marieholms IS 2 - 3 Landskrona IP B-plan
2019-08-25 13:00 130153098 Trollenäs IF - Billeberga GIF 8 - 1 Trollevallen A-plan
2019-08-25 14:00 130153100 Furulunds IK - Glumslövs FF 0 - 4 Ljungvalla IP A-plan
2019-08-30 18:15 130153107 Glumslövs FF - Borstahusens BK 3 - 3 Örevångs IP A-plan
2019-08-30 19:30 130153104 Billeberga GIF - BK Landora 0 - 5 Kraftvallen A-plan
September
2019-09-01 13:00 130153105 Stehags AIF - Trollenäs IF 2 - 1 Gyavallen, Stehag A-plan
2019-09-01 14:00 130153103 Marieholms IS - Furulunds IK 2 - 3 Åvallen Marieholm A-plan
2019-09-01 14:00 130153108 Harlösa IF - Svalövs BK 1 - 6 Harlösa IP A-plan
2019-09-07 12:00 130153110 BK Landora - Stehags AIF 4 - 2 Landskrona IP B-plan
2019-09-07 13:00 130153109 Trollenäs IF - Svalövs BK 1 - 3 Trollevallen A-plan
2019-09-07 14:00 130153112 Borstahusens BK - Marieholms IS 7 - 0 Ulkavallen A-plan
2019-09-07 14:00 130153114 Ljungbyheds IF - Harlösa IF 3 - 1 Ljungavallen A-plan
2019-09-07 15:00 130153111 Furulunds IK - Billeberga GIF 10 - 0 Ljungvalla IP A-plan
2019-09-12 19:00 130153116 Billeberga GIF - Borstahusens BK 0 - 2 Kraftvallen A-plan
2019-09-14 13:00 130153117 Stehags AIF - Furulunds IK 0 - 3 Gyavallen, Stehag A-plan
2019-09-14 14:00 130153118 Svalövs BK - BK Landora 3 - 3 Svalövs IP A-plan
2019-09-14 14:00 130153119 Glumslövs FF - Ljungbyheds IF 6 - 3 Örevångs IP A-plan
2019-09-14 14:00 130153120 Harlösa IF - Trollenäs IF 1 - 2 Harlösa IP A-plan
2019-09-20 19:00 130153123 Borstahusens BK - Stehags AIF 4 - 0 Ulkavallen IP konstgräs
2019-09-22 12:00 130153121 BK Landora - Trollenäs IF 1 - 2 Landskrona IP B-plan
2019-09-22 14:00 130153122 Furulunds IK - Svalövs BK 2 - 1 Ljungvalla IP A-plan
2019-09-22 14:00 130153125 Ljungbyheds IF - Marieholms IS 3 - 6 Ljungavallen A-plan
2019-09-22 14:00 130153126 Glumslövs FF - Harlösa IF 6 - 1 Örevångs IP A-plan
2019-09-29 13:00 130153127 Marieholms IS - Glumslövs FF 1 - 2 Åvallen Marieholm A-plan
2019-09-29 13:00 130153128 Billeberga GIF - Ljungbyheds IF 5 - 0 Kraftvallen A-plan
2019-09-29 13:00 130153130 Svalövs BK - Borstahusens BK 3 - 3 Svalövs IP A-plan
2019-09-29 13:00 130153131 Trollenäs IF - Furulunds IK 1 - 1 Trollevallen A-plan
2019-09-29 13:00 130153132 Harlösa IF - BK Landora 6 - 2 Harlösa IP A-plan