Spelprogram - HA Div.6 Västra

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-05 19:00 130164004 Ekeby GIF - HF Olympia 3 - 4 Hedvalla, Bjuv konstgräs
2019-04-05 19:30 130164003 IK Bergandy - Häljarps IF 0 - 4 Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs
2019-04-06 13:00 130164002 Stattena IF - Asmundtorps IF 3 - 3 Olympiafältet Plan 10 konstgräs
2019-04-06 14:00 130164006 BK Fram - Allerums GIF 0 - 5 Exercisfältet A-plan
2019-04-06 15:00 130164005 Gantofta IF - Helsingborgs Östra IF 2 - 3 Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
2019-04-12 18:30 130164009 HF Olympia - Gantofta IF 2 - 1 Filborna IP 1
2019-04-12 18:30 130164010 Häljarps IF - Ekeby GIF 1 - 1 Häljarps IP A-plan
2019-04-13 13:00 130164011 Asmundtorps IF - IK Bergandy 3 - 0 Asmundtorps IP A-plan
2019-04-13 14:00 130164008 Helsingborgs Östra IF - BK Fram 1 - 2 Medevi IP A-plan
2019-04-13 15:00 130164007 Allerums GIF - Härslövs IK 5 - 3 Ryvallen A-plan
2019-04-18 18:30 130164016 Ekeby GIF - Asmundtorps IF 1 - 1 Bruksvallen, Ekeby A-plan
2019-04-19 14:00 130164018 Helsingborgs Östra IF - HF Olympia 1 - 1 Medevi IP A-plan
2019-04-20 13:00 130164014 Stattena IF - Allerums GIF 2 - 1 Olympiafältet Plan 10 konstgräs
2019-04-22 14:00 130164013 Härslövs IK - BK Fram 1 - 0 Aspavallen A-plan
2019-04-22 14:00 130164017 Gantofta IF - Häljarps IF 3 - 3 Stendösvallen A-plan
2019-04-26 18:30 130164019 Allerums GIF - IK Bergandy 9 - 0 Ryvallen A-plan
2019-04-26 18:30 130164021 Häljarps IF - Helsingborgs Östra IF 1 - 2 Häljarps IP A-plan
2019-04-27 11:00 130164020 Härslövs IK - Stattena IF 0 - 0 Aspavallen A-plan
2019-04-27 13:00 130164022 Asmundtorps IF - Gantofta IF 3 - 1 Asmundtorps IP A-plan
2019-04-27 14:00 130164024 BK Fram - HF Olympia 0 - 1 Exercisfältet A-plan
Maj
2019-05-03 18:45 130164027 Ekeby GIF - Allerums GIF 2 - 3 Bruksvallen, Ekeby A-plan
2019-05-03 19:00 130164030 HF Olympia - Häljarps IF 1 - 1 Filborna IP 1
2019-05-03 19:30 130164026 IK Bergandy - Härslövs IK 1 - 2 Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs
2019-05-04 13:00 130164025 Stattena IF - BK Fram 3 - 1 Olympiafältet Plan 10 konstgräs
2019-05-04 14:00 130164029 Helsingborgs Östra IF - Asmundtorps IF 0 - 2 Medevi IP A-plan
2019-05-10 19:00 130164031 Allerums GIF - Gantofta IF 4 - 3 Ryvallen A-plan
2019-05-10 19:00 130164036 BK Fram - Häljarps IF 1 - 5 Exercisfältet A-plan
2019-05-11 11:00 130164032 Härslövs IK - Ekeby GIF 1 - 2 Aspavallen A-plan
2019-05-11 13:00 130164033 Stattena IF - IK Bergandy 12 - 0 Olympiafältet Plan 10 konstgräs
2019-05-11 13:00 130164034 Asmundtorps IF - HF Olympia 0 - 1 Asmundtorps IP A-plan
2019-05-17 18:30 130164042 Häljarps IF - Asmundtorps IF 3 - 0 Häljarps IP A-plan
2019-05-17 19:00 130164038 Ekeby GIF - Stattena IF 2 - 1 Bruksvallen, Ekeby A-plan
2019-05-17 19:30 130164037 IK Bergandy - BK Fram 1 - 3 Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs
2019-05-18 14:00 130164039 Gantofta IF - Härslövs IK 2 - 1 Stendösvallen A-plan
2019-05-18 14:00 130164040 Helsingborgs Östra IF - Allerums GIF 5 - 1 Medevi IP A-plan
2019-05-21 19:00 130164044 Härslövs IK - Helsingborgs Östra IF 2 - 1 Aspavallen A-plan
2019-05-21 19:00 130164048 BK Fram - Asmundtorps IF 2 - 1 Exercisfältet A-plan
2019-05-22 19:00 130164043 Allerums GIF - HF Olympia 5 - 1 Ryvallen A-plan
2019-05-22 19:00 130164045 Stattena IF - Gantofta IF 2 - 0 Olympiafältet Plan 10 konstgräs
2019-05-22 19:30 130164046 IK Bergandy - Ekeby GIF 1 - 9 Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs
2019-05-24 18:30 130164053 Häljarps IF - Allerums GIF 2 - 4 Häljarps IP A-plan
2019-05-24 19:00 130164052 HF Olympia - Härslövs IK 3 - 1 Filborna IP 1
2019-05-25 14:00 130164049 Ekeby GIF - BK Fram 1 - 1 Bruksvallen, Ekeby A-plan
2019-05-25 14:00 130164051 Helsingborgs Östra IF - Stattena IF 2 - 2 Medevi IP A-plan
2019-05-27 19:00 130164050 Gantofta IF - IK Bergandy 8 - 0 Stendösvallen A-plan
2019-05-29 19:00 130164055 Allerums GIF - Asmundtorps IF 4 - 0 Ryvallen A-plan
2019-05-31 19:00 130164059 Ekeby GIF - Gantofta IF 1 - 2 Bruksvallen, Ekeby A-plan
2019-05-31 19:30 130164058 IK Bergandy - Helsingborgs Östra IF 0 - 4 Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs
Juni
2019-06-01 11:00 130164056 Härslövs IK - Häljarps IF 2 - 3 Aspavallen A-plan
2019-06-01 13:00 130164057 Stattena IF - HF Olympia 1 - 0 Olympiafältet Plan 10 konstgräs
2019-06-07 18:30 130164064 Häljarps IF - Stattena IF 4 - 0 Häljarps IP A-plan
2019-06-07 19:00 130164063 HF Olympia - IK Bergandy 4 - 1 Filborna IP 1
2019-06-08 14:00 130164061 Gantofta IF - BK Fram 1 - 2 Stendösvallen A-plan
2019-06-08 14:00 130164062 Helsingborgs Östra IF - Ekeby GIF 3 - 0 Medevi IP A-plan
2019-06-09 13:00 130164065 Asmundtorps IF - Härslövs IK 2 - 3 Asmundtorps IP A-plan
2019-06-14 18:30 130164070 Häljarps IF - IK Bergandy 5 - 0 Häljarps IP A-plan
2019-06-14 19:00 130164067 Allerums GIF - BK Fram 1 - 1 Ryvallen A-plan
2019-06-14 19:00 130164069 HF Olympia - Ekeby GIF 2 - 3 Filborna IP 1
2019-06-15 13:00 130164071 Asmundtorps IF - Stattena IF 1 - 1 Asmundtorps IP A-plan
2019-06-15 14:00 130164068 Helsingborgs Östra IF - Gantofta IF 2 - 4 Medevi IP A-plan
2019-06-20 18:00 130164077 Gantofta IF - HF Olympia 1 - 1 Stendösvallen A-plan
2019-06-20 18:30 130164076 Ekeby GIF - Häljarps IF 0 - 4 Bruksvallen, Ekeby A-plan
2019-06-20 19:00 130164073 Härslövs IK - Allerums GIF 1 - 3 Aspavallen A-plan
2019-06-20 19:00 130164078 BK Fram - Helsingborgs Östra IF 0 - 3 Exercisfältet A-plan
2019-06-20 19:30 130164075 IK Bergandy - Asmundtorps IF 1 - 2 Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs
2019-06-26 19:00 130164079 Allerums GIF - Stattena IF 6 - 1 Ryvallen A-plan
2019-06-29 14:00 130164084 BK Fram - Härslövs IK 1 - 0 Exercisfältet A-plan
Augusti
2019-08-09 18:30 130164081 Häljarps IF - Gantofta IF 4 - 1 Häljarps IP A-plan
2019-08-09 19:00 130164080 HF Olympia - Helsingborgs Östra IF 0 - 0 Filborna IP 1
2019-08-14 18:00 130164089 Helsingborgs Östra IF - Häljarps IF 1 - 2 Medevi IP A-plan
2019-08-14 19:00 130164085 Stattena IF - Härslövs IK 3 - 2 Olympiafältet Plan 10 konstgräs
2019-08-14 19:00 130164090 HF Olympia - BK Fram 0 - 4 Filborna IP 1
2019-08-14 19:30 130164086 IK Bergandy - Allerums GIF 0 - 5 Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs
2019-08-16 18:30 130164093 Häljarps IF - HF Olympia 1 - 1 Häljarps IP A-plan
2019-08-16 19:00 130164091 Allerums GIF - Ekeby GIF 3 - 2 Ryvallen A-plan
2019-08-17 11:00 130164092 Härslövs IK - IK Bergandy 5 - 2 Aspavallen A-plan
2019-08-17 13:00 130164094 Asmundtorps IF - Helsingborgs Östra IF 0 - 5 Asmundtorps IP A-plan
2019-08-17 14:00 130164096 BK Fram - Stattena IF 2 - 1 Exercisfältet A-plan
2019-08-21 18:15 130164088 Gantofta IF - Asmundtorps IF 5 - 0 Stendösvallen A-plan
2019-08-22 18:30 130164098 Ekeby GIF - Härslövs IK 2 - 1 Hedvalla, Bjuv konstgräs
2019-08-24 12:00 130164102 Häljarps IF - BK Fram 1 - 6 Häljarps IP A-plan
2019-08-24 13:00 130164097 IK Bergandy - Stattena IF 0 - 4 Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs
2019-08-24 14:00 130164099 Gantofta IF - Allerums GIF 1 - 1 Stendösvallen A-plan
2019-08-24 15:00 130164101 HF Olympia - Asmundtorps IF 1 - 3 Filborna IP 1
2019-08-28 18:30 130164082 Asmundtorps IF - Ekeby GIF 2 - 1 Asmundtorps IP A-plan
2019-08-28 18:30 130164103 Allerums GIF - Helsingborgs Östra IF 2 - 1 Ryvallen A-plan
2019-08-31 11:00 130164104 Härslövs IK - Gantofta IF 3 - 0 Aspavallen A-plan
2019-08-31 13:00 130164105 Stattena IF - Ekeby GIF 1 - 2 Olympiafältet Plan 10 konstgräs
2019-08-31 13:00 130164106 Asmundtorps IF - Häljarps IF 3 - 3 Asmundtorps IP A-plan
2019-08-31 14:00 130164108 BK Fram - IK Bergandy WO (3 - 0) Exercisfältet A-plan
September
2019-09-06 19:00 130164112 HF Olympia - Allerums GIF 1 - 4 Filborna IP 1
2019-09-08 13:00 130164114 Asmundtorps IF - BK Fram 2 - 0 Asmundtorps IP A-plan
2019-09-08 14:00 130164110 Gantofta IF - Stattena IF 1 - 3 Stendösvallen A-plan
2019-09-08 14:00 130164111 Helsingborgs Östra IF - Härslövs IK 5 - 1 Medevi IP A-plan
2019-09-08 16:00 130164109 Ekeby GIF - IK Bergandy 11 - 0 Bruksvallen, Ekeby A-plan
2019-09-13 19:00 130164115 Allerums GIF - Häljarps IF 1 - 4 Maria Park A-plan
2019-09-13 19:30 130164118 IK Bergandy - Gantofta IF 0 - 11 Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs
2019-09-15 13:00 130164117 Stattena IF - Helsingborgs Östra IF 3 - 0 Olympiafältet Plan 10 konstgräs
2019-09-15 14:00 130164116 Härslövs IK - HF Olympia 1 - 2 Aspavallen A-plan
2019-09-15 14:00 130164120 BK Fram - Ekeby GIF 5 - 4 Exercisfältet A-plan
2019-09-21 12:00 130164124 Häljarps IF - Härslövs IK 2 - 0 Häljarps IP A-plan
2019-09-21 13:00 130164125 Asmundtorps IF - Allerums GIF 3 - 2 Asmundtorps IP A-plan
2019-09-21 14:00 130164121 Gantofta IF - Ekeby GIF 2 - 2 Stendösvallen A-plan
2019-09-21 14:00 130164122 Helsingborgs Östra IF - IK Bergandy 11 - 0 Medevi IP A-plan
2019-09-21 15:00 130164123 HF Olympia - Stattena IF 0 - 1 Filborna IP 1
2019-09-28 15:00 130164128 Härslövs IK - Asmundtorps IF 1 - 5 Aspavallen A-plan
2019-09-28 15:00 130164129 Stattena IF - Häljarps IF 1 - 1 Olympiafältet Plan 10 konstgräs
2019-09-28 15:00 130164130 IK Bergandy - HF Olympia 0 - 10 Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs
2019-09-28 15:00 130164131 Ekeby GIF - Helsingborgs Östra IF 2 - 5 Bruksvallen, Ekeby A-plan
2019-09-28 15:00 130164132 BK Fram - Gantofta IF 8 - 1 Exercisfältet A-plan