Spelprogram - DA Div.3 Nordvästra

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-13 12:00 130330002 Stehags AIF - Ängelholms FF/Bjärelaget DFF 5 - 1 Gyavallen, Stehag A-plan
2019-04-13 14:00 130330001 Torns IF - Billesholms IK 1 - 3 Tornvallen, Stångby A-plan
2019-04-14 13:00 130330003 Helsingborgs FF - Lunds BOIS 0 - 4 Norrvalla IP plan 1
2019-04-14 14:00 130330005 Råå IF - Asmundtorps IF 8 - 0 Råå IP A-plan
2019-04-17 19:00 130330004 Högaborgs BK - Klippans FF/Kvidinge IF 3 - 1 Västergårds IP 7, konstgräs
2019-04-21 17:00 130330009 Ängelholms FF/Bjärelaget DFF - Helsingborgs FF 2 - 1 Grevieparken A-plan
2019-04-22 14:00 130330010 Billesholms IK - Stehags AIF 2 - 3 Norrlyckan A-plan
2019-04-22 15:00 130330006 Asmundtorps IF - Torns IF 0 - 3 Asmundtorps IP A-plan
2019-04-22 16:00 130330007 Klippans FF/Kvidinge IF - Råå IF 4 - 3 Kvidinge IP A-plan
2019-04-23 19:00 130330008 Lunds BOIS - Högaborgs BK 0 - 0 Gunnesbo Gård A-plan
2019-04-26 18:45 130330012 Stehags AIF - Asmundtorps IF 7 - 0 Gyavallen, Stehag A-plan
2019-04-26 19:00 130330013 Helsingborgs FF - Billesholms IK 0 - 3 Norrvalla IP plan 1
2019-04-27 11:00 130330015 Klippans FF/Kvidinge IF - Lunds BOIS 0 - 4 Åbyvallen, Klippan A-plan
2019-04-27 14:00 130330011 Torns IF - Råå IF 0 - 1 Tornvallen, Stångby A-plan
2019-04-29 19:00 130330014 Högaborgs BK - Ängelholms FF/Bjärelaget DFF 1 - 0 Västergårds IP 9, konstgräs
Maj
2019-05-04 15:00 130330020 Råå IF - Lunds BOIS 0 - 6 Råå IP A-plan
2019-05-05 15:00 130330016 Asmundtorps IF - Helsingborgs FF 0 - 3 Asmundtorps IP A-plan
2019-05-05 15:00 130330017 Torns IF - Stehags AIF 2 - 2 Tornvallen, Stångby A-plan
2019-05-05 15:00 130330019 Billesholms IK - Högaborgs BK 0 - 4 Norrlyckan A-plan
2019-05-05 17:00 130330018 Ängelholms FF/Bjärelaget DFF - Klippans FF/Kvidinge IF 5 - 1 Ängelholms IP A-plan
2019-05-11 13:00 130330024 Klippans FF/Kvidinge IF - Billesholms IK 4 - 3 Kvidinge IP A-plan
2019-05-11 15:00 130330021 Stehags AIF - Råå IF 2 - 1 Gyavallen, Stehag A-plan
2019-05-12 13:00 130330022 Helsingborgs FF - Torns IF 0 - 4 Norrvalla IP plan 1
2019-05-12 15:00 130330025 Lunds BOIS - Ängelholms FF/Bjärelaget DFF 5 - 0 Gunnesbo Gård A-plan
2019-05-15 19:00 130330023 Högaborgs BK - Asmundtorps IF 5 - 0 Harlyckans IP 2
2019-05-17 19:00 130330028 Stehags AIF - Helsingborgs FF 4 - 0 Gyavallen, Stehag A-plan
2019-05-18 12:30 130330030 Råå IF - Ängelholms FF/Bjärelaget DFF 1 - 4 Råå IP A-plan
2019-05-19 15:00 130330026 Asmundtorps IF - Klippans FF/Kvidinge IF 2 - 6 Asmundtorps IP A-plan
2019-05-19 15:00 130330027 Torns IF - Högaborgs BK 0 - 1 Tornvallen, Stångby A-plan
2019-05-19 15:00 130330029 Billesholms IK - Lunds BOIS 0 - 4 Norrlyckan A-plan
2019-05-22 19:00 130330032 Högaborgs BK - Stehags AIF 1 - 1 Harlyckans IP 2
2019-05-24 19:00 130330031 Helsingborgs FF - Råå IF 2 - 3 Norrvalla IP plan 1
2019-05-25 12:00 130330033 Klippans FF/Kvidinge IF - Torns IF 2 - 1 Åbyvallen, Klippan A-plan
2019-05-26 17:00 130330035 Ängelholms FF/Bjärelaget DFF - Billesholms IK 2 - 2 Grevieparken A-plan
2019-05-30 19:00 130330038 Stehags AIF - Klippans FF/Kvidinge IF 2 - 0 Gyavallen, Stehag A-plan
2019-05-31 19:00 130330039 Helsingborgs FF - Högaborgs BK 0 - 3 Norrvalla IP plan 1
Juni
2019-06-01 15:00 130330037 Torns IF - Lunds BOIS 0 - 4 Tornvallen, Stångby A-plan
2019-06-02 14:00 130330040 Råå IF - Billesholms IK 2 - 4 Råå IP A-plan
2019-06-02 15:00 130330036 Asmundtorps IF - Ängelholms FF/Bjärelaget DFF 0 - 9 Asmundtorps IP A-plan
2019-06-04 19:30 130330034 Lunds BOIS - Asmundtorps IF 15 - 0 Gunnesbo Gård A-plan
2019-06-09 15:00 130330043 Lunds BOIS - Stehags AIF 1 - 1 Gunnesbo Gård A-plan
2019-06-09 15:00 130330045 Billesholms IK - Asmundtorps IF 7 - 0 Norrlyckan A-plan
2019-06-09 17:00 130330044 Ängelholms FF/Bjärelaget DFF - Torns IF 4 - 1 Grevieparken A-plan
2019-06-10 19:00 130330042 Klippans FF/Kvidinge IF - Helsingborgs FF 4 - 4 Kvidinge IP A-plan
2019-06-12 19:00 130330041 Högaborgs BK - Råå IF 5 - 1 Harlyckans IP 2
2019-06-16 15:00 130330048 Lunds BOIS - Helsingborgs FF 9 - 0 Gunnesbo Gård A-plan
2019-06-16 15:00 130330050 Billesholms IK - Torns IF 3 - 2 Norrlyckan A-plan
2019-06-16 18:30 130330049 Ängelholms FF/Bjärelaget DFF - Stehags AIF 5 - 0 Ängelholms IP A-plan
2019-06-24 19:00 130330047 Klippans FF/Kvidinge IF - Högaborgs BK 4 - 7 Kvidinge IP A-plan
Augusti
2019-08-14 19:00 130330046 Asmundtorps IF - Råå IF 1 - 2 Asmundtorps IP konstgräs
2019-08-16 19:00 130330052 Stehags AIF - Billesholms IK 3 - 1 Gyavallen, Stehag A-plan
2019-08-16 19:00 130330053 Helsingborgs FF - Ängelholms FF/Bjärelaget DFF 0 - 2 Norrvalla IP plan 1
2019-08-18 16:30 130330051 Torns IF - Asmundtorps IF 3 - 0 Tornvallen, Stångby konstgräs
2019-08-20 19:30 130330055 Råå IF - Klippans FF/Kvidinge IF 4 - 2 Råå IP A-plan
2019-08-21 19:00 130330054 Högaborgs BK - Lunds BOIS 0 - 0 Harlyckans IP 2
2019-08-23 18:30 130330056 Asmundtorps IF - Stehags AIF 0 - 3 Asmundtorps IP A-plan
2019-08-23 18:30 130330059 Billesholms IK - Helsingborgs FF 7 - 4 Tågarps IP A-plan
2019-08-24 15:00 130330060 Råå IF - Torns IF 3 - 0 Råå IP A-plan
2019-08-25 15:00 130330057 Lunds BOIS - Klippans FF/Kvidinge IF 7 - 0 Gunnesbo Gård A-plan
2019-08-28 19:00 130330058 Ängelholms FF/Bjärelaget DFF - Högaborgs BK 0 - 1 Ängelholms IP A-plan
2019-08-30 19:00 130330062 Helsingborgs FF - Asmundtorps IF 0 - 2 Norrvalla IP plan 1
2019-08-31 13:00 130330064 Klippans FF/Kvidinge IF - Ängelholms FF/Bjärelaget DFF 0 - 6 Kvidinge IP A-plan
September
2019-09-01 15:00 130330065 Lunds BOIS - Råå IF 8 - 1 Gunnesbo Gård A-plan
2019-09-03 18:30 130330061 Stehags AIF - Torns IF 3 - 0 Gyavallen, Stehag A-plan
2019-09-04 19:00 130330063 Högaborgs BK - Billesholms IK 1 - 1 Harlyckan 3, konstgräs
2019-09-07 14:00 130330067 Torns IF - Helsingborgs FF 3 - 1 Tornvallen, Stångby A-plan
2019-09-07 15:00 130330070 Råå IF - Stehags AIF 3 - 6 Råå IP A-plan
2019-09-08 15:00 130330066 Asmundtorps IF - Högaborgs BK 1 - 5 Asmundtorps IP A-plan
2019-09-08 15:00 130330069 Billesholms IK - Klippans FF/Kvidinge IF 4 - 3 Norrlyckan A-plan
2019-09-08 17:00 130330068 Ängelholms FF/Bjärelaget DFF - Lunds BOIS 0 - 4 Grevieparken A-plan
2019-09-12 19:00 130330075 Ängelholms FF/Bjärelaget DFF - Råå IF 0 - 4 Ängelholms IP A-plan
2019-09-13 19:00 130330071 Helsingborgs FF - Stehags AIF 1 - 3 Norrvalla IP plan 1
2019-09-15 14:00 130330072 Högaborgs BK - Torns IF 1 - 0 Harlyckans IP 2
2019-09-15 15:00 130330074 Lunds BOIS - Billesholms IK 4 - 0 Gunnesbo Gård A-plan
2019-09-15 16:00 130330073 Klippans FF/Kvidinge IF - Asmundtorps IF 0 - 0 Åbyvallen, Klippan A-plan
2019-09-21 14:00 130330078 Stehags AIF - Högaborgs BK 0 - 2 Gyavallen, Stehag A-plan
2019-09-21 15:00 130330080 Råå IF - Helsingborgs FF 6 - 0 Råå IP A-plan
2019-09-22 15:00 130330076 Asmundtorps IF - Lunds BOIS 1 - 7 Asmundtorps IP A-plan
2019-09-22 15:00 130330077 Torns IF - Klippans FF/Kvidinge IF 6 - 0 Tornvallen, Stångby A-plan
2019-09-22 15:00 130330079 Billesholms IK - Ängelholms FF/Bjärelaget DFF 1 - 1 Norrlyckan A-plan
2019-09-28 15:15 130330082 Klippans FF/Kvidinge IF - Stehags AIF 3 - 5 Kvidinge IP A-plan
2019-09-29 15:00 130330083 Lunds BOIS - Torns IF 2 - 0 Gunnesbo Gård A-plan
2019-09-29 15:00 130330085 Billesholms IK - Råå IF 3 - 2 Norrlyckan A-plan
2019-09-29 17:00 130330084 Ängelholms FF/Bjärelaget DFF - Asmundtorps IF 3 - 1 Grevieparken A-plan
Oktober
2019-10-02 19:00 130330081 Högaborgs BK - Helsingborgs FF 3 - 1 Harlyckan 3, konstgräs
2019-10-05 14:00 130330087 Torns IF - Ängelholms FF/Bjärelaget DFF 2 - 2 Gunnesbo Gård A-plan
2019-10-05 15:00 130330086 Asmundtorps IF - Billesholms IK 3 - 3 Asmundtorps IP A-plan
2019-10-05 15:00 130330088 Stehags AIF - Lunds BOIS 1 - 5 Gyavallen, Stehag A-plan
2019-10-05 15:00 130330089 Helsingborgs FF - Klippans FF/Kvidinge IF 3 - 2 Norrvalla IP plan 1
2019-10-05 15:00 130330090 Råå IF - Högaborgs BK 0 - 4 Råå IP A-plan