Spelprogram - Division 7A Herrar

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-03 20:15 060130001 Partille IF SC - Gunnared KIF 7 - 1 Lexby 2 Konstgräs
2019-04-06 16:15 060130004 Gothenburg Celtic FC - Fotö GoIF 3 - 3 Heden 3 Konstgräs
2019-04-11 19:45 060130005 Croatia Göteborg - Partille IF SC 3 - 0 Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
2019-04-12 19:15 060130008 Angered SK - Vatra KIF 1 - 2 Lövgärdesplan 2 Konstgräs
2019-04-13 16:15 060130006 Gunnared KIF - Gothenburg Celtic FC 2 - 2 Gunnaredsplan 1 Konstgräs
2019-04-17 19:45 060130002 Vatra KIF - Real Maskin BK 2 - 3 Lövgärdesplan 2 Konstgräs
2019-04-24 19:45 060130012 Real Maskin BK - Angered SK 1 - 1 Bergsjövallen 2 Konstgräs
2019-04-25 19:45 060130009 Vatra KIF - Fotö GoIF 1 - 3 Lövgärdesplan 2 Konstgräs
2019-04-27 16:15 060130011 Gothenburg Celtic FC - Croatia Göteborg 5 - 4 Heden 3 Konstgräs
Maj
2019-05-03 19:15 060130013 Partille IF SC - Gothenburg Celtic FC 1 - 3 Lexby 2 Konstgräs
2019-05-04 13:00 060130016 Fotö GoIF - Real Maskin BK 0 - 2 Fotö 1 Gräs
2019-05-04 14:15 060130015 Gunnared KIF - Vatra KIF 1 - 7 Gunnaredsplan 1 Konstgräs
2019-05-08 19:00 060130020 Real Maskin BK - Gunnared KIF 6 - 1 Bergsjövallen 1 Gräs
2019-05-10 19:15 060130019 Angered SK - Fotö GoIF 3 - 5 Lövgärdesplan 2 Konstgräs
2019-05-11 14:15 060130018 Vatra KIF - Croatia Göteborg 1 - 3 Lövgärdesplan 2 Konstgräs
2019-05-16 19:00 060130022 Real Maskin BK - Croatia Göteborg 1 - 2 Bergsjövallen 1 Gräs
2019-05-17 19:15 060130021 Gunnared KIF - Angered SK 2 - 4 Gunnaredsplan 1 Konstgräs
2019-05-18 14:15 060130023 Vatra KIF - Partille IF SC 5 - 0 Lövgärdesplan 2 Konstgräs
2019-05-21 19:45 060130025 Vatra KIF - Gothenburg Celtic FC 4 - 1 Lövgärdesplan 2 Konstgräs
2019-05-22 19:00 060130028 Real Maskin BK - Partille IF SC 5 - 1 Bergsjövallen 1 Gräs
2019-05-24 19:15 060130027 Angered SK - Croatia Göteborg 3 - 4 Lövgärdesplan 2 Konstgräs
2019-05-25 13:00 060130026 Fotö GoIF - Gunnared KIF 8 - 0 Fotö 1 Gräs
2019-05-29 19:00 060130030 Real Maskin BK - Gothenburg Celtic FC 4 - 0 Bergsjövallen 1 Gräs
2019-05-29 19:45 060130032 Croatia Göteborg - Fotö GoIF 4 - 0 Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
2019-05-29 20:15 060130031 Partille IF SC - Angered SK 0 - 2 Lexby 2 Konstgräs
Juni
2019-06-04 19:00 060130040 Real Maskin BK - Vatra KIF 3 - 4 Bergsjövallen 1 Gräs
2019-06-05 19:00 060130034 Fotö GoIF - Partille IF SC 5 - 1 Fotö 1 Gräs
2019-06-06 14:15 060130033 Gunnared KIF - Croatia Göteborg 3 - 4 Gunnaredsplan 1 Konstgräs
2019-06-08 16:15 060130035 Angered SK - Gothenburg Celtic FC 5 - 0 Lövgärdesplan 2 Konstgräs
2019-06-12 20:15 060130043 Partille IF SC - Croatia Göteborg 0 - 4 Lexby 2 Konstgräs
2019-06-13 19:45 060130044 Vatra KIF - Angered SK 2 - 7 Lövgärdesplan 2 Konstgräs
2019-06-15 13:00 060130038 Fotö GoIF - Gothenburg Celtic FC 7 - 1 Fotö 1 Gräs
Augusti
2019-08-17 14:15 060130049 Real Maskin BK - Fotö GoIF 5 - 0 Bravida Arena
2019-08-22 19:45 060130048 Croatia Göteborg - Gothenburg Celtic FC 1 - 0 Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
2019-08-23 19:15 060130045 Angered SK - Real Maskin BK 3 - 3 Lövgärdesplan 2 Konstgräs
2019-08-24 14:00 060130046 Fotö GoIF - Vatra KIF 3 - 6 Fotö 1 Gräs
2019-08-30 19:15 060130052 Vatra KIF - Gunnared KIF 5 - 0 Lövgärdesplan 2 Konstgräs
2019-08-31 16:15 060130050 Gothenburg Celtic FC - Partille IF SC 1 - 2 Heden 3 Konstgräs
September
2019-09-04 19:45 060130055 Croatia Göteborg - Vatra KIF 1 - 1 Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
2019-09-05 19:45 060130054 Gunnared KIF - Real Maskin BK 0 - 3 Gunnaredsplan 1 Konstgräs
2019-09-07 13:00 060130053 Fotö GoIF - Angered SK 1 - 3 Fotö 1 Gräs
2019-09-12 19:45 060130057 Croatia Göteborg - Real Maskin BK 4 - 2 Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
2019-09-13 19:15 060130058 Angered SK - Gunnared KIF 3 - 2 Lövgärdesplan 2 Konstgräs
2019-09-13 19:15 060130060 Partille IF SC - Vatra KIF 0 - 3 Lexby 2 Konstgräs
2019-09-18 19:45 060130062 Croatia Göteborg - Angered SK 3 - 2 Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
2019-09-18 20:15 060130063 Partille IF SC - Real Maskin BK 2 - 3 Lexby 2 Konstgräs
2019-09-21 14:15 060130061 Gunnared KIF - Fotö GoIF 3 - 1 Gunnaredsplan 1 Konstgräs
2019-09-22 16:15 060130064 Gothenburg Celtic FC - Vatra KIF 1 - 6 Heden 3 Konstgräs
2019-09-27 19:15 060130066 Angered SK - Partille IF SC 4 - 1 Lövgärdesplan 2 Konstgräs
2019-09-28 13:00 060130067 Fotö GoIF - Croatia Göteborg OW (0 - 3) Fotö 1 Gräs
2019-09-28 16:15 060130065 Gothenburg Celtic FC - Real Maskin BK 1 - 3 Heden 3 Konstgräs
Oktober
2019-10-03 19:45 060130069 Croatia Göteborg - Gunnared KIF 3 - 1 Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
2019-10-04 19:15 060130070 Partille IF SC - Fotö GoIF 1 - 2 Lexby 2 Konstgräs
2019-10-04 19:15 060130071 Gothenburg Celtic FC - Angered SK 3 - 2 Heden 3 Konstgräs
2019-10-12 16:15 060130042 Gothenburg Celtic FC - Gunnared KIF 2 - 0 Heden 2 Konstgräs
2019-10-20 14:15 060130037 Gunnared KIF - Partille IF SC 2 - 5 Gunnaredsplan 1 Konstgräs