Spelprogram - Division 4 herrar

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-03 19:00 220101001 Sidensjö IK - Junsele IF (Sollefteå 2) 5 - 0 Olympia
2019-05-03 19:00 220101002 KB 65 IF - Arnäs IF 4 - 3 Forssvallen 11-manna Gräs
2019-05-03 19:00 220101004 Friska Viljor FC 2 - Björna IF 2 - 1 Skyttis IP
2019-05-04 13:00 220101006 Gottne 2/Mellansel - Höga Kusten 2 - 0 Olympia
2019-05-07 19:00 220101008 Anundsjö IF 2 - KB 65 IF 1 - 4 Olympia
2019-05-07 19:00 220101009 Björna IF - Bjärtrå IS 7 - 1 Biggevallen
2019-05-10 19:00 220101003 Anundsjö IF 2 - Bjärtrå IS 5 - 0 Olympia
2019-05-10 19:00 220101007 Arnäs IF - Sidensjö IK 5 - 2 HumanResurs Arena A 11
2019-05-14 19:00 220101014 Friska Viljor FC 2 - Höga Kusten 5 - 1 Skyttis IP
2019-05-14 19:00 220101016 KB 65 IF - Björna IF 1 - 2 Forssvallen 11-manna Gräs
2019-05-14 19:00 220101017 Anundsjö IF 2 - Sidensjö IK 1 - 5 Olympia
2019-05-17 19:00 220101018 Arnäs IF - Junsele IF (Sollefteå 2) 3 - 2 HumanResurs Arena A 11
2019-05-21 19:00 220101019 Björna IF - Sidensjö IK 3 - 5 Biggevallen
2019-05-21 19:00 220101021 Höga Kusten - Bjärtrå IS 1 - 1 Kinavallen
2019-05-21 19:00 220101022 Gottne 2/Mellansel - Friska Viljor FC 2 1 - 4 Tallparken A
2019-05-21 19:00 220101024 Anundsjö IF 2 - Arnäs IF 0 - 4 Olympia
2019-05-24 19:00 220101029 Arnäs IF - Björna IF 5 - 0 HumanResurs Arena A 11
2019-05-24 19:00 220101063 Anundsjö IF 2 - Friska Viljor FC 2 1 - 1 Olympia
2019-05-28 19:00 220101026 Bjärtrå IS - Gottne 2/Mellansel 0 - 1 Bjärtrå IP
2019-05-28 19:00 220101027 KB 65 IF - Höga Kusten 3 - 3 Forsvallen Konstgräs
2019-05-28 19:00 220101030 Anundsjö IF 2 - Junsele IF (Sollefteå 2) 7 - 2 Olympia
Juni
2019-06-04 19:00 220101031 Höga Kusten - Sidensjö IK 0 - 6 Kinavallen
2019-06-04 19:00 220101032 Gottne 2/Mellansel - KB 65 IF 4 - 6 Tallparken A
2019-06-04 19:00 220101034 Junsele IF (Sollefteå 2) - Friska Viljor FC 2 1 - 3
2019-06-11 19:00 220101037 Bjärtrå IS - Friska Viljor FC 2 0 - 1 Bjärtrå IP
2019-06-11 19:00 220101039 Sidensjö IK - Gottne 2/Mellansel 2 - 0 Sidensjö IP
2019-06-11 19:00 220101040 Arnäs IF - Höga Kusten 5 - 1 HumanResurs Arena A 11
2019-06-11 19:00 220101042 Björna IF - Junsele IF (Sollefteå 2) 0 - 4 Biggevallen
2019-06-14 19:00 220101066 Höga Kusten - Junsele IF (Sollefteå 2) 3 - 5 Kinavallen
2019-06-18 220101045 Junsele IF (Sollefteå 2) - Bjärtrå IS 5 - 0
2019-06-18 19:00 220101044 Friska Viljor FC 2 - KB 65 IF 7 - 3 Skyttis IP
2019-06-18 19:00 220101047 Höga Kusten - Anundsjö IF 2 6 - 0 Kinavallen
2019-06-18 19:00 220101048 Gottne 2/Mellansel - Arnäs IF 1 - 2 Tallparken A
2019-06-25 19:00 220101050 Sidensjö IK - Friska Viljor FC 2 0 - 2 Sidensjö IP
2019-06-25 19:00 220101052 Anundsjö IF 2 - Gottne 2/Mellansel 0 - 6 Olympia
2019-06-25 19:10 220101053 Björna IF - Höga Kusten 5 - 1 Biggevallen
2019-06-25 19:15 220101049 KB 65 IF - Bjärtrå IS 8 - 2 Forssvallen 11-manna Gräs
2019-06-28 19:00 220101035 Björna IF - Anundsjö IF 2 4 - 0 Biggevallen
2019-06-28 19:00 220101055 Bjärtrå IS - Sidensjö IK 1 - 3 Bjärtrå IP
2019-06-28 19:00 220101056 Junsele IF (Sollefteå 2) - KB 65 IF 3 - 3
2019-06-28 19:00 220101060 Arnäs IF - Friska Viljor FC 2 5 - 1 HumanResurs Arena A 11
Juli
2019-07-02 19:00 220101061 Sidensjö IK - KB 65 IF 6 - 2 Sidensjö IP
2019-07-02 19:00 220101062 Arnäs IF - Bjärtrå IS 4 - 0 HumanResurs Arena A 11
2019-07-05 19:00 220101058 Gottne 2/Mellansel - Björna IF 1 - 0 Tallparken A
2019-07-26 19:00 220101012 Junsele IF (Sollefteå 2) - Gottne 2/Mellansel 7 - 1 Mon
2019-07-30 19:00 220101067 KB 65 IF - Sidensjö IK 3 - 2 Forssvallen 11-manna Gräs
2019-07-30 19:00 220101068 Junsele IF (Sollefteå 2) - Höga Kusten 2 - 9 Mon
2019-07-30 19:00 220101071 Friska Viljor FC 2 - Anundsjö IF 2 10 - 0 Skyttis IP
2019-07-30 19:00 220101072 Bjärtrå IS - Arnäs IF 0 - 1 Bjärtrå IP
Augusti
2019-08-02 19:00 220101074 Friska Viljor FC 2 - Arnäs IF 3 - 2 Skyttis IP
2019-08-02 19:00 220101076 Björna IF - Gottne 2/Mellansel 4 - 0 Biggevallen
2019-08-02 19:00 220101078 KB 65 IF - Junsele IF (Sollefteå 2) 4 - 2 Forssvallen 11-manna Gräs
2019-08-06 19:00 220101073 Sidensjö IK - Bjärtrå IS 3 - 0 Sidensjö IP
2019-08-06 19:00 220101083 Gottne 2/Mellansel - Anundsjö IF 2 2 - 0 Tallparken A
2019-08-09 19:00 220101079 Friska Viljor FC 2 - Sidensjö IK 2 - 2 Skyttis IP
2019-08-09 19:00 220101080 Bjärtrå IS - KB 65 IF 0 - 4 Bjärtrå IP
2019-08-09 19:00 220101082 Höga Kusten - Björna IF 2 - 1 Kinavallen
2019-08-13 19:00 220101085 KB 65 IF - Friska Viljor FC 2 3 - 3 Forssvallen 11-manna Gräs
2019-08-13 19:00 220101087 Arnäs IF - Gottne 2/Mellansel 9 - 1 HumanResurs Arena A 11
2019-08-13 19:00 220101088 Anundsjö IF 2 - Höga Kusten 0 - 1 Olympia
2019-08-14 19:00 220101090 Bjärtrå IS - Junsele IF (Sollefteå 2) 1 - 1 Bjärtrå IP
2019-08-20 18:30 220101091 Gottne 2/Mellansel - Sidensjö IK 2 - 3 Tallparken A
2019-08-20 19:00 220101093 Friska Viljor FC 2 - Bjärtrå IS 9 - 0 Skyttis IP
2019-08-20 19:00 220101094 Junsele IF (Sollefteå 2) - Björna IF 0 - 4 Mon
2019-08-20 19:00 220101096 Höga Kusten - Arnäs IF 2 - 4 Kinavallen
2019-08-25 16:00 220101098 KB 65 IF - Gottne 2/Mellansel 9 - 1 Forssvallen 11-manna Gräs
2019-08-25 16:00 220101099 Sidensjö IK - Höga Kusten 5 - 0 Sidensjö IP
September
2019-09-01 15:00 220101107 Junsele IF (Sollefteå 2) - Anundsjö IF 2 6 - 2 Mon
2019-09-01 16:00 220101104 Höga Kusten - KB 65 IF 1 - 7 Kinavallen
2019-09-01 16:00 220101105 Gottne 2/Mellansel - Bjärtrå IS 2 - 2 Tallparken A
2019-09-01 16:00 220101108 Björna IF - Arnäs IF 3 - 1 Biggevallen
2019-09-03 19:30 220101102 Friska Viljor FC 2 - Junsele IF (Sollefteå 2) 4 - 2 Skyttis IP
2019-09-08 16:00 220101109 Friska Viljor FC 2 - Gottne 2/Mellansel 11 - 0 Skyttis IP
2019-09-08 16:00 220101110 Bjärtrå IS - Höga Kusten 2 - 2 Bjärtrå IP
2019-09-08 16:00 220101112 Sidensjö IK - Björna IF 3 - 1 Sidensjö IP
2019-09-08 16:00 220101113 Arnäs IF - Anundsjö IF 2 7 - 0 HumanResurs Arena A 11
2019-09-15 15:00 220101120 Junsele IF (Sollefteå 2) - Arnäs IF 0 - 17 Mon
2019-09-15 16:00 220101115 Sidensjö IK - Anundsjö IF 2 4 - 0 Sidensjö IP
2019-09-15 16:00 220101116 Björna IF - KB 65 IF 2 - 2 Biggevallen
2019-09-15 16:00 220101118 Höga Kusten - Friska Viljor FC 2 2 - 6 Kinavallen
2019-09-18 18:00 220101101 Anundsjö IF 2 - Björna IF 1 - 2 Olympia
2019-09-18 19:00 220101128 Arnäs IF - KB 65 IF 2 - 4 HumanResurs Arena A 11
2019-09-22 16:00 220101123 Bjärtrå IS - Björna IF 3 - 3 Bjärtrå IP
2019-09-22 16:00 220101124 KB 65 IF - Anundsjö IF 2 5 - 0 Forssvallen 11-manna Gräs
2019-09-22 16:00 220101125 Sidensjö IK - Arnäs IF 1 - 1 Sidensjö IP
2019-09-25 19:00 220101126 Gottne 2/Mellansel - Junsele IF (Sollefteå 2) 3 - 6 Skyttis IP
2019-09-29 16:00 220101127 Junsele IF (Sollefteå 2) - Sidensjö IK 0 - 6 Mon
2019-09-29 16:00 220101129 Bjärtrå IS - Anundsjö IF 2 5 - 1 Bjärtrå IP
2019-09-29 16:00 220101130 Björna IF - Friska Viljor FC 2 2 - 6 Biggevallen
2019-09-29 16:00 220101132 Höga Kusten - Gottne 2/Mellansel 5 - 1 Kinavallen