Spelprogram - Herrar 7 C

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-10 20:00 150015001 Iberoamericana IF - FK Bromma 2 - 7 Spånga IP 4
2019-04-13 12:00 150015005 Mespotamien FC - Olympia Stockholm FF 2 - 2 Bromstens IP 2
2019-04-13 14:00 150015030 FK Bromma - BK Bussenhus 9 - 2 Ängby Södra BP 1
2019-04-21 20:00 150015013 BK Bussenhus - Olympia Stockholm FF 0 - 3 Spånga IP 4
2019-04-26 20:00 150015008 Åkeshovs IoFK - Vällingby AIK 2 - 1 Stora Mossens IP 1
2019-04-27 12:30 150015009 Skå IK & Bygdegård - Iberoamericana IF 6 - 0 Svanängens IP 2
2019-04-27 16:00 150015006 Olympia Stockholm FF - Stockholms Universitets FF 6 - 3 Vällingby BP 1
2019-04-28 11:15 150015010 FK Bromma - Mespotamien FC 1 - 0 Ängby Södra BP 1
Maj
2019-05-03 20:00 150015014 Stockholms Universitets FF - Mespotamien FC 2 - 1 Stora Mossens IP 1
2019-05-04 12:30 150015015 Skå IK & Bygdegård - FK Bromma 4 - 2 Svanängens IP 2
2019-05-05 20:00 150015011 Iberoamericana IF - Åkeshovs IoFK 2 - 2 Spånga IP 4
2019-05-08 20:30 150015089 Skå IK & Bygdegård - Vällingby AIK 4 - 1 Svanängens IP 2
2019-05-10 20:00 150015020 FK Bromma - Stockholms Universitets FF 2 - 2 Ängby Södra BP 1
2019-05-11 12:00 150015016 Mespotamien FC - BK Bussenhus 3 - 8 Hjulsta BP 1
2019-05-11 16:00 150015017 Olympia Stockholm FF - Vällingby AIK 5 - 2 Vällingby BP 1
2019-05-11 16:00 150015019 Åkeshovs IoFK - Skå IK & Bygdegård 0 - 2 Stora Mossens IP 1
2019-05-15 20:00 150015021 Iberoamericana IF - Olympia Stockholm FF 3 - 2 Spånga IP 4
2019-05-17 20:00 150015022 Vällingby AIK - FK Bromma 2 - 4 Grimsta IP 2
2019-05-17 20:00 150015024 Åkeshovs IoFK - Mespotamien FC 3 - 1 Stora Mossens IP 1
2019-05-25 12:00 150015027 Mespotamien FC - Iberoamericana IF 0 - 3 Hjulsta BP 1
2019-05-25 16:00 150015026 Stockholms Universitets FF - Vällingby AIK 0 - 1 Stora Mossens IP 1
2019-05-25 16:00 150015028 Olympia Stockholm FF - Skå IK & Bygdegård 1 - 3 Vällingby BP 1
2019-05-27 19:30 150015003 BK Bussenhus - Åkeshovs IoFK 4 - 3 Hjulsta BP 1
2019-05-31 20:00 150015032 Vällingby AIK - BK Bussenhus 2 - 1 Grimsta IP 2
2019-05-31 20:00 150015034 Åkeshovs IoFK - Olympia Stockholm FF 1 - 0 Stora Mossens IP 1
Juni
2019-06-01 14:00 150015035 Skå IK & Bygdegård - Mespotamien FC 11 - 1 Svanängens IP 1
2019-06-01 16:00 150015031 Iberoamericana IF - Stockholms Universitets FF 4 - 3 Spånga IP 4
2019-06-04 20:00 150015040 FK Bromma - Åkeshovs IoFK 2 - 2 Ängby Södra BP 1
2019-06-07 20:00 150015036 BK Bussenhus - Iberoamericana IF 4 - 7 Hjulsta BP 1
2019-06-07 20:00 150015037 Stockholms Universitets FF - Skå IK & Bygdegård 0 - 6 Stora Mossens IP 1
2019-06-08 12:00 150015038 Mespotamien FC - Vällingby AIK 3 - 5 Hjulsta BP 1
2019-06-12 20:00 150015023 BK Bussenhus - Stockholms Universitets FF 2 - 2 Hjulsta BP 1
2019-06-14 20:00 150015042 Olympia Stockholm FF - FK Bromma 3 - 1 Vällingby BP 1
2019-06-15 14:00 150015045 Skå IK & Bygdegård - BK Bussenhus 2 - 3 Svanängens IP 1
2019-06-16 20:00 150015041 Iberoamericana IF - Vällingby AIK 1 - 1 Bromstens IP 2
2019-06-17 20:00 150015044 Åkeshovs IoFK - Stockholms Universitets FF 2 - 1 Åkeshovs BP 1
Augusti
2019-08-07 20:00 150015047 BK Bussenhus - Skå IK & Bygdegård 0 - 6 Hjulsta BP 1
2019-08-09 20:00 150015048 Stockholms Universitets FF - Åkeshovs IoFK 0 - 13 Åkeshovs BP 1
2019-08-14 20:00 150015051 Iberoamericana IF - BK Bussenhus 6 - 1 Spånga IP 4
2019-08-16 20:00 150015052 Vällingby AIK - Mespotamien FC 3 - 2 Grimsta IP 2
2019-08-16 20:00 150015054 Åkeshovs IoFK - FK Bromma 4 - 3 Blackeberg BP 1
2019-08-17 14:00 150015055 Skå IK & Bygdegård - Stockholms Universitets FF 2 - 1 Svanängens IP 1
2019-08-23 20:00 150015057 Stockholms Universitets FF - Iberoamericana IF 0 - 4 Stora Mossens IP 1
2019-08-24 12:00 150015058 Mespotamien FC - Skå IK & Bygdegård 0 - 4 Hjulsta BP 1
2019-08-25 18:00 150015056 BK Bussenhus - Vällingby AIK 0 - 1 Hjulsta BP 1
2019-08-27 20:30 150015059 Olympia Stockholm FF - Åkeshovs IoFK 6 - 0 Vällingby BP 1
2019-08-28 20:00 150015061 Iberoamericana IF - Mespotamien FC 6 - 1 Spånga IP 4
2019-08-30 20:00 150015062 Vällingby AIK - Stockholms Universitets FF 0 - 1 Grimsta IP 2
2019-08-31 12:30 150015065 Skå IK & Bygdegård - Olympia Stockholm FF 1 - 0 Svanängens IP 1
September
2019-09-01 18:00 150015063 BK Bussenhus - FK Bromma 4 - 2 Hjulsta BP 1
2019-09-06 20:00 150015066 Stockholms Universitets FF - BK Bussenhus 5 - 2 Stora Mossens IP 1
2019-09-06 20:00 150015070 FK Bromma - Vällingby AIK 4 - 0 Ängby Södra BP 1
2019-09-07 12:00 150015067 Mespotamien FC - Åkeshovs IoFK 4 - 8 Hjulsta BP 1
2019-09-07 16:00 150015068 Olympia Stockholm FF - Iberoamericana IF 1 - 2 Vällingby BP 1
2019-09-11 20:00 150015073 BK Bussenhus - Mespotamien FC 5 - 3 Bromstens IP 2
2019-09-11 20:30 150015075 Skå IK & Bygdegård - Åkeshovs IoFK 3 - 5 Svanängens IP 2
2019-09-13 20:00 150015072 Vällingby AIK - Olympia Stockholm FF 1 - 0 Grimsta IP 2
2019-09-13 20:00 150015074 Stockholms Universitets FF - FK Bromma 3 - 3 Stora Mossens IP 1
2019-09-16 20:15 150015046 Vällingby AIK - Iberoamericana IF 0 - 3 Grimsta IP 2
2019-09-20 20:00 150015079 Åkeshovs IoFK - Iberoamericana IF 2 - 3 Stora Mossens IP 1
2019-09-20 20:00 150015080 FK Bromma - Skå IK & Bygdegård 1 - 4 Ängby Södra BP 1
2019-09-21 12:00 150015076 Mespotamien FC - Stockholms Universitets FF 1 - 8 Hjulsta BP 1
2019-09-21 16:00 150015077 Olympia Stockholm FF - BK Bussenhus 2 - 0 Vällingby BP 1
2019-09-25 20:00 150015081 Iberoamericana IF - Skå IK & Bygdegård 6 - 2 Spånga IP 4
2019-09-27 20:00 150015082 Vällingby AIK - Åkeshovs IoFK 0 - 2 Grimsta IP 2
2019-09-27 20:00 150015084 Stockholms Universitets FF - Olympia Stockholm FF 2 - 3 Stora Mossens IP 1
2019-09-28 12:00 150015085 Mespotamien FC - FK Bromma 4 - 5 Hjulsta BP 1
Oktober
2019-10-01 20:15 150015050 FK Bromma - Olympia Stockholm FF 1 - 1 Ängby Södra BP 1
2019-10-04 20:00 150015002 Vällingby AIK - Skå IK & Bygdegård 0 - 1 Grimsta IP 2
2019-10-04 20:00 150015088 Åkeshovs IoFK - BK Bussenhus 10 - 5 Stora Mossens IP 1
2019-10-04 20:00 150015090 FK Bromma - Iberoamericana IF 3 - 4 Ängby Södra BP 1
2019-10-05 16:00 150015086 Olympia Stockholm FF - Mespotamien FC 11 - 0 Vällingby BP 1