Spelprogram - P19 Div.1 - Region 5

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Resultat Publik Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Mars
2019-03-23 14:00 Hammarby TFF - FC Gute 1 - 1 Hammarby IP 1
2019-03-23 16:00 Akropolis IF - Ljusdals IF 3 - 0 20 Spånga IP 4
2019-03-23 16:00 Vaksala SK - IFK Stocksund 0 - 4 20 Årsta IP Konstgräs
2019-03-24 15:30 IK Frej Täby FK - Bele Barkarby FF 1 - 2 69 Vikingavallen/Täby IP 1
2019-03-30 12:00 FC Gute - Sandvikens IF 2 - 1 65 Rävhagen Konstgräs
2019-03-30 13:00 Brommapojkarna DFF - Sollentuna FK 3 - 3 40 Grimsta IP 2
2019-03-30 13:00 IK Brage - Akropolis IF 2 - 2 Domnarvsvallen
2019-03-30 14:00 Ljusdals IF - IK Frej Täby FK 2 - 6 BL Arena
2019-03-30 14:00 Bele Barkarby FF - Vaksala SK 3 - 1 69 Strömvallen 1
2019-03-31 14:00 Sundbybergs IK - Håbo FF 1 - 1 30 Sundbybergs IP 2
2019-03-31 16:00 IFK Stocksund - Hammarby TFF 1 - 1 40 Danderyd Arena 1
April
2019-04-05 19:00 IK Frej Täby FK - Akropolis IF 3 - 0 69 Vikingavallen/Täby IP 1
2019-04-06 13:00 Sollentuna FK - IK Brage 2 - 4 30 Norrvikens IP 1
2019-04-06 15:00 Håbo FF - FC Gute 0 - 0 57 Gröna Dalens IP Konstgräs
2019-04-06 15:30 Hammarby TFF - Bele Barkarby FF 2 - 2 50 Hammarby IP 1
2019-04-07 11:30 Sandvikens IF - IFK Stocksund 1 - 8 70 Jernvallen
2019-04-07 18:00 Brommapojkarna DFF - Sundbybergs IK 5 - 2 37 Grimsta IP 2
2019-04-13 14:00 Ljusdals IF - Hammarby TFF 2 - 1 56 Älvvallen
2019-04-13 16:45 Akropolis IF - Vaksala SK 2 - 0 Spånga IP 4
2019-04-13 17:00 Bele Barkarby FF - Sandvikens IF 1 - 0 25 Strömvallen 1
2019-04-14 12:00 FC Gute - Brommapojkarna DFF 2 - 1 Säve konstgräs
2019-04-14 13:00 IK Brage - IK Frej Täby FK 3 - 3 77 Domnarvsvallen
2019-04-14 16:00 IFK Stocksund - Håbo FF 8 - 0 37 Danderyd Arena 1
2019-04-18 12:00 Brommapojkarna DFF - IFK Stocksund 3 - 4 Grimsta IP 2
2019-04-18 19:00 Sandvikens IF - Ljusdals IF 1 - 0 40 Jernvallen
2019-04-19 14:00 Hammarby TFF - Akropolis IF 1 - 1 42 Hammarby IP 1
2019-04-20 19:00 Sollentuna FK - Sundbybergs IK 2 - 2 50 Edsbergs Sportfält 3
2019-04-21 13:00 Håbo FF - Bele Barkarby FF 2 - 4 Gröna Dalens IP Konstgräs
2019-04-22 13:00 Vaksala SK - IK Frej Täby FK 1 - 6 89 Årsta IP Konstgräs
2019-04-24 20:30 Bele Barkarby FF - Brommapojkarna DFF 4 - 0 Grimsta IP 2
2019-04-27 12:30 FC Gute - Sollentuna FK 4 - 3 84 Säve konstgräs
2019-04-27 13:00 IK Brage - Vaksala SK 5 - 0 45 Domnarvsvallen
2019-04-28 13:00 IK Frej Täby FK - Hammarby TFF 1 - 1 70 Vikingavallen/Täby IP 1
2019-04-28 14:00 Akropolis IF - Sandvikens IF 2 - 0 27 Spånga IP 1
2019-04-28 16:30 Ljusdals IF - Håbo FF 2 - 1 Älvvallen
Maj
2019-05-01 12:00 Sollentuna FK - IFK Stocksund 2 - 3 27 Edsbergs Sportfält 3
2019-05-01 13:00 Håbo FF - Akropolis IF 0 - 5 Gröna Dalens IP Konstgräs
2019-05-01 13:30 Sandvikens IF - IK Frej Täby FK 5 - 3 43 Jernvallen
2019-05-01 16:00 Sundbybergs IK - IK Brage 1 - 2 40 Sundbybergs IP 2
2019-05-01 16:30 Hammarby TFF - Vaksala SK 3 - 1 20 Hammarby IP 1
2019-05-04 13:00 IK Brage - Hammarby TFF 2 - 1 53 Domnarvsvallen
2019-05-04 14:00 IK Frej Täby FK - Håbo FF 8 - 1 Vikingavallen/Täby IP 1
2019-05-04 16:45 Akropolis IF - Brommapojkarna DFF 5 - 0 40 Spånga IP 4
2019-05-04 17:00 Bele Barkarby FF - Sollentuna FK 0 - 1 70 Strömvallen 1
2019-05-05 13:00 Vaksala SK - Sandvikens IF 2 - 3 35 Årsta IP Konstgräs
2019-05-05 16:30 FC Gute - Sundbybergs IK 1 - 2 102 Säve konstgräs
2019-05-11 12:00 Sandvikens IF - Hammarby TFF 4 - 0 69 Jernvallen 1 Konstgräs
2019-05-11 12:30 FC Gute - IK Brage 4 - 3 52 Säve konstgräs
2019-05-11 13:00 Brommapojkarna DFF - IK Frej Täby FK 1 - 6 65 Grimsta IP 2
2019-05-11 14:00 Sundbybergs IK - IFK Stocksund 1 - 3 75 Sundbybergs IP 2
2019-05-11 17:30 Sollentuna FK - Ljusdals IF 0 - 0 22 Norrvikens IP 1
2019-05-12 13:00 Håbo FF - Vaksala SK 1 - 0 38 Gröna Dalens IP Konstgräs
2019-05-15 19:00 Vaksala SK - Ljusdals IF 3 - 0 30 Årsta IP Konstgräs
2019-05-18 13:00 IK Brage - Sandvikens IF 4 - 1 38 Domnarvsvallen
2019-05-18 14:00 Hammarby TFF - Håbo FF 5 - 0 Hammarby IP 1
2019-05-18 17:00 Bele Barkarby FF - Sundbybergs IK 1 - 0 Strömvallen 1
2019-05-19 14:00 Akropolis IF - Sollentuna FK 3 - 0 69 Spånga IP 1
2019-05-19 16:00 IFK Stocksund - FC Gute 4 - 0 Danderyd Arena 1
2019-05-25 12:30 FC Gute - Bele Barkarby FF 1 - 2 86 Säve konstgräs
2019-05-25 13:00 Brommapojkarna DFF - Hammarby TFF 2 - 1 69 Grimsta IP 2
2019-05-25 14:00 Sundbybergs IK - Ljusdals IF 4 - 0 34 Sundbybergs IP 2
2019-05-25 18:00 Sollentuna FK - IK Frej Täby FK 1 - 5 48 Edsbergs Sportfält 3
2019-05-26 13:00 Håbo FF - Sandvikens IF 1 - 0 50 Gröna Dalens IP Konstgräs
2019-05-26 16:00 IFK Stocksund - IK Brage 0 - 3 Danderyd Arena 1
2019-05-26 16:30 Vaksala SK - Brommapojkarna DFF 1 - 4 46 Årsta IP 1
2019-05-29 20:00 Akropolis IF - Sundbybergs IK 1 - 0 Spånga IP 4
2019-05-30 12:00 IK Brage - Håbo FF 4 - 1 Domnarvsvallen
2019-05-30 12:00 Ljusdals IF - FC Gute 1 - 2 Älvvallen konstgräs
2019-05-30 15:30 Vaksala SK - Sollentuna FK 0 - 3 32 Årsta IP 1
2019-05-30 16:00 Sandvikens IF - Brommapojkarna DFF 3 - 0 50 Jernvallen
2019-05-30 20:00 Bele Barkarby FF - IFK Stocksund 1 - 2 73 Strömvallen 1
Juni
2019-06-01 13:00 Brommapojkarna DFF - Håbo FF 14 - 0 20 Grimsta IP 2
2019-06-01 14:00 Sundbybergs IK - IK Frej Täby FK 1 - 1 Sundbybergs IP 2
2019-06-01 14:00 Akropolis IF - FC Gute 4 - 1 Spånga IP 4
2019-06-01 15:00 IFK Stocksund - Ljusdals IF 3 - 0 Danderyd Arena 1
2019-06-02 13:00 Sollentuna FK - Hammarby TFF 7 - 2 10 Edsbergs Sportfält 3
2019-06-02 16:00 Bele Barkarby FF - IK Brage 0 - 1 40 Strömvallen 1
2019-06-04 19:30 Vaksala SK - Sundbybergs IK 0 - 7 25 Årsta IP Konstgräs
2019-06-06 13:00 IK Brage - Brommapojkarna DFF 1 - 1 Domnarvsvallen
2019-06-06 14:00 IK Frej Täby FK - FC Gute 6 - 0 40 Vikingavallen/Täby IP 1
2019-06-06 14:00 Ljusdals IF - Bele Barkarby FF 1 - 4 35 Älvvallen
2019-06-06 14:00 Sandvikens IF - Sollentuna FK 1 - 1 57 Jernvallen
2019-06-06 16:45 Akropolis IF - IFK Stocksund 3 - 3 Spånga IP 1
2019-06-09 12:00 Ljusdals IF - IK Brage 1 - 2 20 Älvvallen
2019-06-09 13:00 Sollentuna FK - Håbo FF 2 - 0 Edsbergs Sportfält 3
2019-06-09 14:00 Sundbybergs IK - Hammarby TFF 3 - 2 50 Sundbybergs IP 2
2019-06-09 16:00 IFK Stocksund - IK Frej Täby FK 3 - 4 50 Danderyd Arena 1
2019-06-09 16:30 FC Gute - Vaksala SK 3 - 0 81 Gutavallen
2019-06-09 17:00 Bele Barkarby FF - Akropolis IF 0 - 3 48 Strömvallen 1
2019-06-15 15:00 Vaksala SK - FC Gute 0 - 1 Årsta IP 1
2019-06-15 16:30 Hammarby TFF - Sundbybergs IK 1 - 3 Hammarby IP 1
2019-06-15 17:00 Akropolis IF - Bele Barkarby FF 4 - 4 69 Bromstens IP 1
2019-06-16 13:00 IK Brage - Ljusdals IF 8 - 1 43 Domnarvsvallen
2019-06-16 13:00 Håbo FF - Sollentuna FK 0 - 2 73 Gröna Dalens IP Konstgräs
2019-06-16 13:00 IK Frej Täby FK - IFK Stocksund 3 - 2 60 Vikingavallen/Täby IP 1
2019-06-19 17:00 FC Gute - Hammarby TFF 7 - 0 45 Gutavallen
2019-06-19 19:00 Sollentuna FK - Brommapojkarna DFF 0 - 2 50 Edsbergs Sportfält 3
2019-06-19 19:30 Sandvikens IF - Sundbybergs IK 1 - 4 59 Jernvallen 5 VM-arenan konstgräs
2019-06-22 16:00 Ljusdals IF - Akropolis IF 0 - 4 50 Älvvallen
2019-06-23 16:00 Sundbybergs IK - Sandvikens IF 2 - 0 45 Sundbybergs IP 2
2019-06-24 19:30 IFK Stocksund - Vaksala SK 4 - 1 40 Danderyd Arena 1
2019-06-24 20:00 Bele Barkarby FF - IK Frej Täby FK 1 - 1 75 Strömvallen 1
2019-06-26 18:00 Ljusdals IF - Brommapojkarna DFF 1 - 1 75 Älvvallen
2019-06-26 19:30 Vaksala SK - Bele Barkarby FF 2 - 6 Årsta IP 1
2019-06-29 12:30 Akropolis IF - IK Brage 2 - 2 Spånga IP 1
2019-06-29 14:00 IK Frej Täby FK - Ljusdals IF 5 - 2 30 Vikingavallen/Täby IP 1
2019-06-29 16:30 Hammarby TFF - IFK Stocksund 0 - 1 90 Hammarby IP 1
2019-06-30 11:00 Sandvikens IF - FC Gute 3 - 2 40 Jernvallen
2019-06-30 13:00 Håbo FF - Sundbybergs IK 1 - 2 40 Gröna Dalens IP Konstgräs
Juli
2019-07-27 12:30 FC Gute - Håbo FF 9 - 0 Gutavallen
2019-07-27 16:45 Akropolis IF - IK Frej Täby FK 0 - 3 20 Spånga IP 1
2019-07-28 13:00 IK Brage - Sollentuna FK 7 - 1 Domnarvsvallen
2019-07-28 16:00 IFK Stocksund - Sandvikens IF 5 - 1 39 Danderyd Arena 1
2019-07-31 19:30 Sundbybergs IK - Brommapojkarna DFF 3 - 2 Sundbybergs IP 2
2019-07-31 20:00 Bele Barkarby FF - Hammarby TFF 4 - 1 25 Veddestavallen 1
Augusti
2019-08-03 13:00 Brommapojkarna DFF - FC Gute 2 - 2 Grimsta IP 2
2019-08-03 13:00 IK Frej Täby FK - IK Brage 5 - 2 65 Vikingavallen/Täby IP 1
2019-08-03 14:00 Sandvikens IF - Bele Barkarby FF 6 - 3 70 Jernvallen
2019-08-03 14:30 Vaksala SK - Akropolis IF 0 - 6 34 Årsta IP Konstgräs
2019-08-04 13:00 Håbo FF - IFK Stocksund 0 - 10 Gröna Dalens IP Konstgräs
2019-08-05 16:00 Hammarby TFF - Ljusdals IF 1 - 0 15 Hammarbyhöjdens BP 1
2019-08-06 20:00 IFK Stocksund - Brommapojkarna DFF 10 - 1 35 Danderyd Arena 1
2019-08-07 19:00 Ljusdals IF - Sandvikens IF 3 - 4 78 Älvvallen
2019-08-07 19:00 IK Frej Täby FK - Vaksala SK 6 - 1 100 Vikingavallen/Täby IP 1
2019-08-07 19:30 Sundbybergs IK - Sollentuna FK 1 - 1 69 Sundbybergs IP 2
2019-08-07 20:00 Bele Barkarby FF - Håbo FF 3 - 0 60 Strömvallen 1
2019-08-07 20:00 Akropolis IF - Hammarby TFF 2 - 2 94 Spånga IP 4
2019-08-10 13:00 Brommapojkarna DFF - Bele Barkarby FF 3 - 2 32 Vällingby BP 1
2019-08-10 13:00 Vaksala SK - IK Brage 0 - 6 28 Årsta IP 1
2019-08-10 14:00 Hammarby TFF - IK Frej Täby FK 2 - 5 47 Hammarby IP 1
2019-08-10 15:00 Sandvikens IF - Akropolis IF 2 - 2 50 Jernvallen
2019-08-11 13:00 Håbo FF - Ljusdals IF 2 - 5 56 Gröna Dalens IP Konstgräs
2019-08-11 15:00 Sollentuna FK - FC Gute 4 - 1 35 Edsbergs Sportfält 3
2019-08-17 13:00 IK Brage - Sundbybergs IK 4 - 0 130 Domnarvsvallen
2019-08-17 13:30 Vaksala SK - Hammarby TFF 1 - 1 30 Årsta IP 1
2019-08-18 13:00 IK Frej Täby FK - Sandvikens IF 10 - 3 70 Vikingavallen/Täby IP 1
2019-08-18 16:00 IFK Stocksund - Sollentuna FK 2 - 0 Danderyd Arena 1
2019-08-18 17:00 Akropolis IF - Håbo FF 6 - 0 80 Spånga IP 1
2019-08-24 13:00 Brommapojkarna DFF - Akropolis IF Grimsta IP 1
2019-08-24 13:00 Sundbybergs IK - FC Gute Sundbybergs IP 2
2019-08-24 15:00 Sandvikens IF - Vaksala SK Jernvallen 5 VM-arenan konstgräs
2019-08-24 16:30 Hammarby TFF - IK Brage Hammarby IP 1
2019-08-24 18:00 Sollentuna FK - Bele Barkarby FF Edsbergs Sportfält 3
2019-08-25 18:00 Håbo FF - IK Frej Täby FK Gröna Dalens IP Konstgräs
2019-08-28 19:30 Ljusdals IF - Vaksala SK Älvvallen
2019-08-31 13:00 IK Frej Täby FK - Brommapojkarna DFF Vikingavallen/Täby IP 1
2019-08-31 14:00 Ljusdals IF - Sollentuna FK Älvvallen
2019-08-31 17:30 Hammarby TFF - Sandvikens IF Hammarby IP 1
September
2019-09-01 11:00 IK Brage - FC Gute Domnarvsvallen
2019-09-01 14:00 Vaksala SK - Håbo FF Årsta IP 1
2019-09-01 16:00 IFK Stocksund - Sundbybergs IK Danderyd Arena 1
2019-09-07 13:00 Brommapojkarna DFF - Vaksala SK Hässelby Gårds BP 1
2019-09-07 15:00 Sandvikens IF - IK Brage Jernvallen
2019-09-07 17:30 Sollentuna FK - Akropolis IF Edsbergs Sportfält 3
2019-09-08 13:00 Håbo FF - Hammarby TFF Gröna Dalens IP Konstgräs
2019-09-08 14:00 Sundbybergs IK - Bele Barkarby FF Sundbybergs IP 2
2019-09-08 15:30 FC Gute - IFK Stocksund Gutavallen
2019-09-08 17:30 Brommapojkarna DFF - Ljusdals IF Åkeshovs BP 1
2019-09-14 13:00 IK Brage - IFK Stocksund Domnarvsvallen
2019-09-14 14:00 Hammarby TFF - Brommapojkarna DFF Hammarby IP 1
2019-09-14 14:00 Ljusdals IF - Sundbybergs IK Älvvallen
2019-09-14 14:00 Bele Barkarby FF - FC Gute Strömvallen 1
2019-09-14 15:00 Sandvikens IF - Håbo FF Jernvallen
2019-09-15 13:00 IK Frej Täby FK - Sollentuna FK Vikingavallen/Täby IP 1
2019-09-21 12:30 FC Gute - Ljusdals IF Gutavallen
2019-09-21 13:00 Brommapojkarna DFF - Sandvikens IF Grimsta IP 2
2019-09-21 13:00 Håbo FF - IK Brage Gröna Dalens IP Konstgräs
2019-09-21 16:00 IFK Stocksund - Bele Barkarby FF Danderyd Arena 1
2019-09-21 18:00 Sollentuna FK - Vaksala SK Norrvikens IP 1
2019-09-22 14:00 Sundbybergs IK - Akropolis IF Sundbybergs IP 2
2019-09-28 13:00 IK Brage - Bele Barkarby FF Domnarvsvallen
2019-09-28 14:00 Ljusdals IF - IFK Stocksund Älvvallen
2019-09-28 15:00 Håbo FF - Brommapojkarna DFF Gröna Dalens IP Konstgräs
2019-09-29 12:00 Hammarby TFF - Sollentuna FK Kärrtorps IP 1
2019-09-29 12:30 FC Gute - Akropolis IF Gutavallen
2019-09-29 13:00 IK Frej Täby FK - Sundbybergs IK Vikingavallen/Täby IP 1
Oktober
2019-10-05 13:00 Brommapojkarna DFF - IK Brage Grimsta IP 2
2019-10-05 13:00 Sollentuna FK - Sandvikens IF Norrvikens IP 1
2019-10-05 13:00 Sundbybergs IK - Vaksala SK Sundbybergs IP 2
2019-10-05 13:00 FC Gute - IK Frej Täby FK Gutavallen
2019-10-05 13:00 IFK Stocksund - Akropolis IF Danderyd Arena 1
2019-10-05 13:00 Bele Barkarby FF - Ljusdals IF Veddestavallen 2