Spelprogram - P16 Nationell Grupp 7

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Resultat Publik Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-13 16:30 Kubikenborgs IF - Stugsunds IK 1 - 1 Kubikenborgs IP
2019-04-13 16:30 Frösö IF - Kramfors-Alliansen 2 - 3 60 Länsförsäkringar AC 1
2019-04-13 16:45 IFK Östersund Ungdom - Strands IF 6 - 0 52 Jämtkraft Arena
2019-04-14 17:30 Alnö IF - Östersunds FK 4 - 0 25 Baldershovs IP Konstgräs
2019-04-20 16:00 Östersunds FK - IFK Östersund Ungdom 0 - 4 53 Jämtkraft Arena
2019-04-22 16:30 Stugsunds IK - Alnö IF 4 - 4 85 Norrala IP
2019-04-22 17:00 Kramfors-Alliansen - Selånger FK 1 - 1 138 Kramfors IP A-plan
2019-04-27 15:30 Kubikenborgs IF - Kramfors-Alliansen 3 - 5 29 Kubikenborgs IP
2019-04-27 17:00 Frösö IF - IFK Östersund Ungdom 3 - 1 107 Länsförsäkringar AC 1
2019-04-28 13:30 Selånger FK - Strands IF 3 - 4 33 Kubikenborgs IP konstgräs
2019-04-28 15:30 Östersunds FK - Stugsunds IK 4 - 2 36 Jämtkraft Arena B-plan
2019-04-30 19:00 Strands IF - Kubikenborgs IF 0 - 3 64 Glysis Sparbanken Arena
Maj
2019-05-01 11:15 IFK Östersund Ungdom - Selånger FK 3 - 1 Jämtkraft Arena
2019-05-01 13:30 Östersunds FK - Frösö IF 0 - 5 89 Jämtkraft Arena
2019-05-01 15:00 Kramfors-Alliansen - Alnö IF 2 - 7 45 Kramfors IP A-plan
2019-05-04 13:30 Selånger FK - Frösö IF 2 - 8 Kubikenborgs IP konstgräs
2019-05-04 14:00 Stugsunds IK - Kramfors-Alliansen 2 - 2 82 Nymåla
2019-05-04 18:15 Kubikenborgs IF - IFK Östersund Ungdom 3 - 3 14 Västhagen IP
2019-05-05 17:30 Alnö IF - Strands IF 9 - 0 30 Baldershovs IP Konstgräs
2019-05-11 10:00 Strands IF - Stugsunds IK 3 - 3 53 Glysis Sparbanken Arena
2019-05-11 16:30 Frösö IF - Kubikenborgs IF 3 - 0 38 Länsförsäkringar AC 1
2019-05-12 16:45 IFK Östersund Ungdom - Alnö IF 1 - 0 29 Jämtkraft Arena
2019-05-18 14:00 Kramfors-Alliansen - Östersunds FK 5 - 2 92 Kramfors IP A-plan
2019-05-18 14:00 Stugsunds IK - IFK Östersund Ungdom 0 - 3 56 Nymåla
2019-05-18 17:00 Alnö IF - Frösö IF 3 - 3 25 Baldershovs IP Konstgräs
2019-05-18 17:00 Kubikenborgs IF - Selånger FK 0 - 2 48 Kubikenborgs IP
2019-05-25 11:00 Strands IF - Kramfors-Alliansen 2 - 11 53 Glysis Sparbanken Arena
2019-05-25 13:30 Östersunds FK - Kubikenborgs IF 3 - 1 Jämtkraft Arena
2019-05-26 13:00 Frösö IF - Stugsunds IK 7 - 2 50 Länsförsäkringar AC 1
2019-05-26 16:30 Selånger FK - Alnö IF 1 - 3 Västhagen IP
2019-05-30 14:00 Strands IF - Östersunds FK 6 - 2 45 Glysis Sparbanken Arena
Juni
2019-06-01 10:30 Strands IF - Frösö IF 2 - 4 27 Glysis Sparbanken Arena
2019-06-01 14:00 Kramfors-Alliansen - IFK Östersund Ungdom 4 - 1 68 Kramfors IP A-plan
2019-06-05 19:00 Alnö IF - Kubikenborgs IF 5 - 1 Släda IP
2019-06-06 16:30 Strands IF - IFK Östersund Ungdom 1 - 8 44 Glysis Sparbanken Arena
2019-06-08 14:00 Stugsunds IK - Kubikenborgs IF 0 - 2 60 Nymåla
2019-06-08 14:00 Kramfors-Alliansen - Frösö IF 3 - 5 72 Kramfors IP A-plan
2019-06-09 13:30 Östersunds FK - Alnö IF 4 - 3 50 Jämtkraft Arena B-plan
2019-06-15 13:45 IFK Östersund Ungdom - Östersunds FK 2 - 0 60 Jämtkraft Arena
2019-06-16 14:00 Alnö IF - Stugsunds IK 4 - 0 Släda IP
2019-06-17 19:00 Selånger FK - Kramfors-Alliansen 3 - 4 37 Selånger IP
2019-06-18 19:00 Kramfors-Alliansen - Kubikenborgs IF 0 - 5 Bjärtrå IP
2019-06-23 14:00 Strands IF - Selånger FK 2 - 3 56 Glysisvallen
2019-06-25 19:30 IFK Östersund Ungdom - Frösö IF 2 - 2 Jämtkraft Arena
2019-06-28 19:30 Frösö IF - Östersunds FK 5 - 3 50 Länsförsäkringar AC 1
2019-06-29 13:00 Selånger FK - IFK Östersund Ungdom 0 - 2 Selånger IP
2019-06-29 17:00 Kubikenborgs IF - Strands IF 2 - 3 37 Kubikenborgs IP
2019-06-30 14:00 Alnö IF - Kramfors-Alliansen 3 - 2 Släda IP
Juli
2019-07-01 19:15 Frösö IF - Strands IF 1 - 0 68 Länsförsäkringar AC 1
2019-07-27 14:00 Frösö IF - Selånger FK 10 - 1 Länsförsäkringar AC 1
2019-07-27 14:00 Kramfors-Alliansen - Stugsunds IK 1 - 3 45 Kramfors IP A-plan
2019-07-28 17:00 Strands IF - Alnö IF 7 - 4 77 Glysis Sparbanken Arena
2019-07-29 14:45 IFK Östersund Ungdom - Kubikenborgs IF 6 - 0 Jämtkraft Arena B-plan
2019-07-31 19:00 Stugsunds IK - Selånger FK 5 - 0 102 Nymåla
Augusti
2019-08-03 11:00 Selånger FK - Östersunds FK 0 - 1 18 Selånger IP
2019-08-03 15:00 Stugsunds IK - Strands IF 2 - 3 55 Nymåla
2019-08-04 14:00 Alnö IF - IFK Östersund Ungdom 1 - 10 41 Släda IP
2019-08-08 19:00 Östersunds FK - Kramfors-Alliansen 1 - 4 43 Lövsta IP
2019-08-10 14:00 Frösö IF - Alnö IF 5 - 0 50 Länsförsäkringar AC 1
2019-08-10 14:15 IFK Östersund Ungdom - Stugsunds IK 4 - 1 30 Jämtkraft Arena
2019-08-14 18:00 Selånger FK - Kubikenborgs IF 4 - 2 27 Selånger IP
2019-08-17 13:00 Kubikenborgs IF - Östersunds FK 1 - 2 Kubikenborgs IP
2019-08-17 14:00 Stugsunds IK - Frösö IF 1 - 3 33 Nymåla
2019-08-17 14:00 Kramfors-Alliansen - Strands IF 5 - 4 35 Kramfors IP A-plan
2019-08-19 18:30 Alnö IF - Selånger FK 2 - 0 57 Släda IP
2019-08-24 11:00 Selånger FK - Stugsunds IK 1 - 6 Selånger IP
2019-08-25 10:30 Kubikenborgs IF - Alnö IF 2 - 6 Kubikenborgs IP
2019-08-25 11:30 IFK Östersund Ungdom - Kramfors-Alliansen 3 - 2 Odensala Sportfält 11
2019-08-25 12:00 Östersunds FK - Strands IF 0 - 5 Lövsta IP
2019-08-31 12:00 Stugsunds IK - Östersunds FK 4 - 6 36 Nymåla
2019-08-31 14:00 Kubikenborgs IF - Frösö IF 0 - 1 32 Baldershovs IP Konstgräs
September
2019-09-01 15:30 Östersunds FK - Selånger FK 3 - 3 Jämtkraft Arena B-plan