Spelprogram - Div. 5 Herrar

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-12 18:00 070104004 Getinge IF - Skrea IF 2 - 2 Getinge IP 1
2019-04-12 18:30 070104002 Alets IK - Lilla Tjärby IK 4 - 0 Alevallen
2019-04-12 18:30 070104005 Galtabäcks BK - HÅFF 1 - 1 Galtabäcks IP
2019-04-13 13:00 070104006 IF Centern - IF Böljan Falkenberg 2 - 5 Kärlekens IP
2019-04-13 14:00 070104003 Löftadalens IF - Rinia IF 0 - 2 Löftavallen
2019-04-14 12:00 070104001 IS Halmia Academy - Sperlingsholms IF 2 - 1 Halmstad Arena P6
Omgång 2
2019-04-18 18:30 070104008 HÅFF - Getinge IF 2 - 2 Hebergs IP A
2019-04-18 18:45 070104009 Skrea IF - Löftadalens IF 1 - 1 Skrea IP 1
2019-04-18 19:00 070104010 Rinia IF - Alets IK 4 - 4 Falkenbergs IP A
2019-04-19 14:00 070104007 IF Böljan Falkenberg - Galtabäcks BK 0 - 0 Falkenbergs IP A
2019-04-19 14:00 070104011 Lilla Tjärby IK - IS Halmia Academy 1 - 2 L:a Tjärby IP A
2019-04-19 14:00 070104012 Sperlingsholms IF - IF Centern 1 - 1 Sperlingsholms IP 1
Omgång 3
2019-04-26 19:00 070104014 Alets IK - IF Böljan Falkenberg 1 - 1 Alevallen
2019-04-26 19:00 070104015 Löftadalens IF - IF Centern 5 - 2 Löftavallen
2019-04-26 19:00 070104017 Rinia IF - Sperlingsholms IF 2 - 3 Falkenbergs IP A
2019-04-26 19:00 070104018 Lilla Tjärby IK - Skrea IF 0 - 1 L:a Tjärby IP A
2019-04-27 14:00 070104016 Getinge IF - Galtabäcks BK 4 - 4 Getinge IP 1
2019-04-28 14:00 070104013 IS Halmia Academy - HÅFF 4 - 4 Halmstad Arena P3
Omgång 4
2019-05-02 19:00 070104024 Sperlingsholms IF - Getinge IF 1 - 1 Sperlingsholms IP 1
2019-05-03 19:00 070104019 Galtabäcks BK - Löftadalens IF 4 - 2 Galtabäcks IP
2019-05-03 19:00 070104021 IF Böljan Falkenberg - IS Halmia Academy 3 - 0 Falkenbergs IP A
2019-05-03 19:00 070104023 Skrea IF - Rinia IF 1 - 1 Skrea IP 1
2019-05-04 14:00 070104022 HÅFF - Lilla Tjärby IK 1 - 0 Hebergs IP A
2019-05-05 13:00 070104020 IF Centern - Alets IK 1 - 0 Kärlekens IP
Omgång 5
2019-05-10 19:00 070104025 IS Halmia Academy - IF Centern 2 - 6 Halmstad Arena P3
2019-05-10 19:00 070104026 Alets IK - Galtabäcks BK 4 - 2 Alevallen
2019-05-10 19:00 070104028 Skrea IF - Sperlingsholms IF 2 - 1 Skrea IP 1
2019-05-10 19:00 070104030 Lilla Tjärby IK - IF Böljan Falkenberg 3 - 2 L:a Tjärby IP A
2019-05-11 14:00 070104027 Löftadalens IF - Getinge IF 0 - 5 Löftavallen
2019-05-11 14:00 070104029 Rinia IF - HÅFF 5 - 2 Falkenbergs IP A
Omgång 6
2019-05-17 19:00 070104032 Galtabäcks BK - IS Halmia Academy 3 - 0 Galtabäcks IP
2019-05-17 19:00 070104034 IF Böljan Falkenberg - Rinia IF 1 - 1 Falkenbergs IP A
2019-05-17 19:00 070104036 Sperlingsholms IF - Löftadalens IF 8 - 1 Sperlingsholms IP 1
2019-05-18 12:00 070104033 IF Centern - Lilla Tjärby IK 0 - 1 Kärlekens IP
2019-05-18 14:00 070104031 Getinge IF - Alets IK 0 - 1 Getinge IP 1
2019-05-18 14:00 070104035 HÅFF - Skrea IF 0 - 1 Hebergs IP A
Omgång 7
2019-05-24 19:00 070104037 IS Halmia Academy - Getinge IF 10 - 0 Halmstad Arena P3
2019-05-24 19:00 070104038 Alets IK - Löftadalens IF 8 - 1 Alevallen
2019-05-24 19:00 070104041 Rinia IF - IF Centern 1 - 0 Falkenbergs IP A
2019-05-24 19:15 070104042 Lilla Tjärby IK - Galtabäcks BK 1 - 1 L:a Tjärby IP A
2019-05-25 14:00 070104039 HÅFF - Sperlingsholms IF 1 - 3 Hebergs IP A
2019-05-25 14:00 070104040 Skrea IF - IF Böljan Falkenberg 2 - 2 Skrea IP 1
Omgång 8
2019-05-30 14:00 070104048 Sperlingsholms IF - Alets IK 1 - 1 Sperlingsholms IP 1
2019-05-31 19:00 070104043 Löftadalens IF - IS Halmia Academy 1 - 0 Löftavallen
2019-05-31 19:00 070104044 Getinge IF - Lilla Tjärby IK 1 - 1 Getinge IP 1
2019-05-31 19:00 070104045 Galtabäcks BK - Rinia IF 0 - 1 Galtabäcks IP
2019-05-31 19:00 070104046 IF Centern - Skrea IF 2 - 1 Kärlekens IP
2019-05-31 19:00 070104047 HÅFF - IF Böljan Falkenberg 3 - 3 Hebergs IP A
Omgång 9
2019-06-06 14:00 070104052 Skrea IF - Galtabäcks BK 2 - 1 Skrea IP 1
2019-06-07 19:00 070104050 IF Böljan Falkenberg - Sperlingsholms IF 1 - 0 Falkenbergs IP A
2019-06-07 19:00 070104051 HÅFF - IF Centern 0 - 2 Hebergs IP A
2019-06-07 19:30 070104054 Lilla Tjärby IK - Löftadalens IF 3 - 0 L:a Tjärby IP A
2019-06-09 12:00 070104049 IS Halmia Academy - Alets IK 1 - 2 Halmstad Arena P3
2019-06-09 14:00 070104053 Rinia IF - Getinge IF 0 - 2 Falkenbergs IP A
Omgång 10
2019-06-12 19:00 070104060 Sperlingsholms IF - Lilla Tjärby IK 1 - 4 Sperlingsholms IP 1
2019-06-13 19:00 070104055 IS Halmia Academy - Rinia IF 1 - 3 Halmstad Arena P3
2019-06-13 19:00 070104056 Alets IK - Skrea IF 4 - 0 Alevallen
2019-06-13 19:00 070104057 Löftadalens IF - HÅFF 5 - 2 Löftavallen
2019-06-13 19:00 070104058 Getinge IF - IF Böljan Falkenberg 0 - 3 Getinge IP 1
2019-06-13 19:00 070104059 Galtabäcks BK - IF Centern 3 - 5 Galtabäcks IP
Omgång 11
2019-06-19 19:00 070104061 IF Centern - Getinge IF 5 - 0 Kärlekens IP
2019-06-19 19:00 070104065 Rinia IF - Lilla Tjärby IK 2 - 4 Falkenbergs IP A
2019-06-20 19:00 070104063 HÅFF - Alets IK 0 - 5 Hebergs IP A
2019-06-20 19:00 070104064 Skrea IF - IS Halmia Academy 3 - 0 Skrea IP 1
2019-06-20 19:00 070104066 Sperlingsholms IF - Galtabäcks BK 3 - 1 Sperlingsholms IP 1
2019-06-20 19:30 070104062 IF Böljan Falkenberg - Löftadalens IF 9 - 0 Falkenbergs IP A
Omgång 12
2019-06-25 19:00 070104067 Sperlingsholms IF - IS Halmia Academy 1 - 1 Sperlingsholms IP 1
2019-06-28 19:00 070104070 Skrea IF - Getinge IF 4 - 1 Skrea IP 1
2019-06-28 19:00 070104072 IF Böljan Falkenberg - IF Centern 0 - 4 Falkenbergs IP A
2019-06-29 14:00 070104068 Lilla Tjärby IK - Alets IK 0 - 3 L:a Tjärby IP A
2019-06-29 14:00 070104069 Rinia IF - Löftadalens IF 1 - 5 Falkenbergs IP A
2019-06-29 14:00 070104071 HÅFF - Galtabäcks BK 0 - 2 Hebergs IP A
Omgång 13
2019-06-04 19:00 070104078 IF Centern - Sperlingsholms IF 3 - 1 Kärlekens IP
2019-06-25 19:00 070104076 Alets IK - Rinia IF 3 - 2 Alevallen
2019-07-04 19:00 070104073 Galtabäcks BK - IF Böljan Falkenberg 2 - 1 Galtabäcks IP
2019-07-04 19:00 070104074 Getinge IF - HÅFF 6 - 0 Getinge IP 1
2019-07-05 19:00 070104075 Löftadalens IF - Skrea IF 2 - 3 Löftavallen
2019-07-07 12:00 070104077 IS Halmia Academy - Lilla Tjärby IK 1 - 4 Halmstad Arena P3
Omgång 14
2019-08-07 19:00 070104079 HÅFF - IS Halmia Academy 0 - 0 Hebergs IP A
2019-08-09 19:00 070104080 IF Böljan Falkenberg - Alets IK 2 - 2 Falkenbergs IP A
2019-08-09 19:00 070104082 Galtabäcks BK - Getinge IF 1 - 1 Galtabäcks IP
2019-08-09 19:00 070104083 Sperlingsholms IF - Rinia IF 1 - 2 Sperlingsholms IP 1
2019-08-09 19:00 070104084 Skrea IF - Lilla Tjärby IK 5 - 3 Skrea IP 1
2019-08-10 13:00 070104081 IF Centern - Löftadalens IF 4 - 1 Kärlekens IP
Omgång 15
2019-08-16 18:45 070104085 Löftadalens IF - Galtabäcks BK 4 - 7 Löftavallen
2019-08-16 18:45 070104086 Alets IK - IF Centern 4 - 0 Alevallen
2019-08-16 19:00 070104088 Lilla Tjärby IK - HÅFF 1 - 2 L:a Tjärby IP A
2019-08-16 19:00 070104089 Rinia IF - Skrea IF 1 - 1 Falkenbergs IP A
2019-08-17 14:00 070104090 Getinge IF - Sperlingsholms IF 3 - 5 Getinge IP 1
2019-08-18 14:00 070104087 IS Halmia Academy - IF Böljan Falkenberg 0 - 2 Halmstad Arena P3
Omgång 16
2019-08-23 18:30 070104092 Galtabäcks BK - Alets IK 2 - 2 Galtabäcks IP
2019-08-23 18:30 070104094 Sperlingsholms IF - Skrea IF 2 - 1 Sperlingsholms IP 1
2019-08-23 19:00 070104096 IF Böljan Falkenberg - Lilla Tjärby IK 2 - 1 Falkenbergs IP A
2019-08-24 12:00 070104091 IF Centern - IS Halmia Academy 5 - 2 Kärlekens IP
2019-08-24 14:00 070104093 Getinge IF - Löftadalens IF 2 - 1 Getinge IP 1
2019-08-24 14:00 070104095 HÅFF - Rinia IF 0 - 5 Hebergs IP A
Omgång 17
2019-08-30 18:30 070104099 Lilla Tjärby IK - IF Centern 2 - 2 L:a Tjärby IP A
2019-08-30 18:30 070104101 Skrea IF - HÅFF 1 - 0 Skrea IP 1
2019-08-30 18:30 070104102 Löftadalens IF - Sperlingsholms IF 2 - 5 Löftavallen
2019-08-31 14:00 070104100 Rinia IF - IF Böljan Falkenberg 0 - 4 Falkenbergs IP A
2019-08-31 15:00 070104097 Alets IK - Getinge IF 2 - 1 Alevallen
2019-09-01 14:00 070104098 IS Halmia Academy - Galtabäcks BK 1 - 3 Halmstad Arena P3
Omgång 18
2019-09-06 19:00 070104106 IF Böljan Falkenberg - Skrea IF 2 - 3 Falkenbergs IP A
2019-09-07 14:00 070104103 Getinge IF - IS Halmia Academy 3 - 3 Getinge IP 1
2019-09-07 14:00 070104104 Löftadalens IF - Alets IK 3 - 1 Löftavallen
2019-09-07 14:00 070104105 Sperlingsholms IF - HÅFF 7 - 0 Sperlingsholms IP 1
2019-09-07 14:00 070104108 Galtabäcks BK - Lilla Tjärby IK 2 - 1 Galtabäcks IP
2019-09-08 14:00 070104107 IF Centern - Rinia IF 5 - 0 Kärlekens IP
Omgång 19
2019-09-12 19:30 070104113 IF Böljan Falkenberg - HÅFF 6 - 0 Falkenbergs IP A
2019-09-13 19:00 070104111 Rinia IF - Galtabäcks BK 0 - 5 Falkenbergs IP A
2019-09-14 12:00 070104114 Alets IK - Sperlingsholms IF 4 - 1 Alevallen
2019-09-14 14:00 070104109 IS Halmia Academy - Löftadalens IF 0 - 4 Halmstad Arena P3
2019-09-14 14:00 070104112 Skrea IF - IF Centern 1 - 3 Skrea IP 1
2019-09-15 15:00 070104110 Lilla Tjärby IK - Getinge IF 5 - 0 L:a Tjärby IP A
Omgång 20
2019-09-28 12:00 070104115 Alets IK - IS Halmia Academy 6 - 3 Alevallen
2019-09-28 14:00 070104116 Sperlingsholms IF - IF Böljan Falkenberg 0 - 3 Sperlingsholms IP 1
2019-09-28 14:00 070104118 Galtabäcks BK - Skrea IF 1 - 0 Galtabäcks IP
2019-09-28 14:00 070104119 Getinge IF - Rinia IF 1 - 1 Getinge IP 1
2019-09-29 13:00 070104117 IF Centern - HÅFF 11 - 0 Kärlekens IP
2019-09-29 14:00 070104120 Löftadalens IF - Lilla Tjärby IK 2 - 1 Löftavallen
Omgång 21
2019-10-04 19:00 070104124 IF Böljan Falkenberg - Getinge IF 4 - 0 Falkenbergs IP A
2019-10-05 13:00 070104125 IF Centern - Galtabäcks BK 0 - 1 Kärlekens IP
2019-10-05 14:00 070104122 Skrea IF - Alets IK 1 - 3 Skrea IP 1
2019-10-05 14:00 070104123 HÅFF - Löftadalens IF 2 - 4 Hebergs IP A
2019-10-05 14:00 070104126 Lilla Tjärby IK - Sperlingsholms IF 3 - 0 L:a Tjärby IP A
2019-10-06 14:00 070104121 Rinia IF - IS Halmia Academy 2 - 3 Falkenbergs IP A
Omgång 22
2019-10-12 14:00 070104127 Getinge IF - IF Centern 2 - 0 Getinge IP 1
2019-10-12 14:00 070104128 Löftadalens IF - IF Böljan Falkenberg 1 - 3 Löftavallen
2019-10-12 14:00 070104129 Alets IK - HÅFF 3 - 0 Alevallen
2019-10-12 14:00 070104130 IS Halmia Academy - Skrea IF 6 - 2 Halmstad Arena P3
2019-10-12 14:00 070104131 Lilla Tjärby IK - Rinia IF 3 - 0 L:a Tjärby IP A
2019-10-12 14:00 070104132 Galtabäcks BK - Sperlingsholms IF 7 - 0 Galtabäcks IP