Spelprogram - Div. 7 Södra

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Andersbergs IK Ilirian Tahiri 035169236 0704757326 Gul, Svart, Svart
BK Walldia Per Åke Persson 043175168 0709170664 Blå, Blå, Blå
Knäreds IK Monia Bengtsson 043053182 0763274663 Gul, Svart, Svart
Kornhult/Hishult/Våxtorp Boris Johansson 043312252 0705122522 Blå, blåa, blå
Lidhults GOIF Leif Stefan Göransson 0705891605 Röd, Röd, Röd
Vapnö IF Christian Sengenbjerg Bångdal 0766122212 Röd/svart/svart
Ysby BK Magnus Karlsson 043010321 0708915682 Svart, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-13 14:00 070126001 Lidhults GOIF - Andersbergs IK 0 - 4 Lomövallen
2019-04-14 13:00 070126003 Vapnö IF - BK Walldia 0 - 3 Vapnö IP 1
2019-04-14 14:00 070126002 Ysby BK - Knäreds IK 3 - 0 Munkavallen A
2019-04-17 18:30 070126005 Andersbergs IK - Kornhult/Hishult/Våxtorp 2 - 0 Halmstad Arena P1
2019-04-18 18:30 070126007 BK Walldia - Ysby BK 2 - 0 Wallevi A
2019-04-26 18:45 070126009 Lidhults GOIF - BK Walldia 0 - 8 Lomövallen
2019-04-27 13:00 070126011 Vapnö IF - Kornhult/Hishult/Våxtorp 5 - 2 Vapnö IP 1
2019-04-27 14:00 070126012 Knäreds IK - Andersbergs IK 0 - 3 Lagavallen A
Maj
2019-05-03 19:00 070126013 BK Walldia - Knäreds IK 8 - 0 Wallevi A
2019-05-03 19:00 070126014 Andersbergs IK - Vapnö IF 2 - 4 Halmstad Arena P4
2019-05-04 14:00 070126015 Kornhult/Hishult/Våxtorp - Ysby BK 0 - 5 Hishults IP A
2019-05-10 19:00 070126017 Lidhults GOIF - Kornhult/Hishult/Våxtorp 2 - 4 Lomövallen
2019-05-10 19:00 070126019 BK Walldia - Andersbergs IK 1 - 1 Wallevi A
2019-05-12 13:00 070126018 Ysby BK - Vapnö IF 2 - 3 Munkavallen A
2019-05-13 19:00 070126008 Knäreds IK - Lidhults GOIF 1 - 3 Lagavallen A
2019-05-17 19:00 070126021 Kornhult/Hishult/Våxtorp - Knäreds IK 4 - 2 Hishults IP A
2019-05-17 19:00 070126023 Andersbergs IK - Ysby BK 4 - 2 Halmstad Arena P4
2019-05-17 19:00 070126024 Vapnö IF - Lidhults GOIF 4 - 1 Vapnö IP 1
2019-05-23 19:00 070126025 Lidhults GOIF - Ysby BK 1 - 2 Lomövallen
2019-05-24 19:00 070126027 BK Walldia - Kornhult/Hishult/Våxtorp 2 - 2 Wallevi A
2019-05-24 19:00 070126028 Knäreds IK - Vapnö IF 2 - 7 Lagavallen A
2019-05-29 18:30 070126030 Knäreds IK - Ysby BK 1 - 4 Lagavallen A
2019-05-29 19:00 070126029 Andersbergs IK - Lidhults GOIF 7 - 1 Halmstad Arena P4
2019-05-30 19:00 070126031 BK Walldia - Vapnö IF 2 - 2 Wallevi A
Juni
2019-06-05 19:00 070126033 Kornhult/Hishult/Våxtorp - Andersbergs IK 1 - 3 Hishults IP A
2019-06-05 19:00 070126036 Lidhults GOIF - Knäreds IK 4 - 0 Lomövallen
2019-06-09 14:00 070126035 Ysby BK - BK Walldia 2 - 4 Munkavallen A
2019-06-12 19:00 070126039 Kornhult/Hishult/Våxtorp - Vapnö IF 3 - 4 Hishults IP A
2019-06-12 19:00 070126040 Andersbergs IK - Knäreds IK 9 - 1 Halmstad Arena P4
2019-06-14 19:00 070126037 BK Walldia - Lidhults GOIF 7 - 0 Wallevi A
2019-06-19 19:00 070126042 Vapnö IF - Andersbergs IK 0 - 2 Vapnö IP 1
2019-06-20 18:30 070126043 Ysby BK - Kornhult/Hishult/Våxtorp 3 - 4 Munkavallen A
2019-06-20 19:00 070126041 Knäreds IK - BK Walldia 1 - 10 Lagavallen A
2019-06-27 19:00 070126045 Kornhult/Hishult/Våxtorp - Lidhults GOIF 3 - 1 Kornhults IP A
2019-06-28 19:00 070126046 Vapnö IF - Ysby BK 4 - 3 Vapnö IP 1
2019-06-28 19:00 070126047 Andersbergs IK - BK Walldia 0 - 0 Halmstad Arena P4
Juli
2019-07-01 19:00 070126049 Knäreds IK - Kornhult/Hishult/Våxtorp 1 - 2 Lagavallen A
2019-07-02 19:00 070126052 Lidhults GOIF - Vapnö IF 0 - 2 Lomövallen
2019-07-04 19:00 070126051 Ysby BK - Andersbergs IK 3 - 5 Munkavallen A
Augusti
2019-08-02 19:00 070126056 Vapnö IF - Knäreds IK Vapnö IP 1
2019-08-05 19:00 070126055 Kornhult/Hishult/Våxtorp - BK Walldia Kornhults IP A
2019-08-07 19:00 070126053 Ysby BK - Lidhults GOIF Munkavallen A
2019-08-09 19:00 070126059 Vapnö IF - BK Walldia Vapnö IP 1
2019-08-11 14:00 070126058 Ysby BK - Knäreds IK Munkavallen A
2019-08-12 19:00 070126057 Lidhults GOIF - Andersbergs IK Lomövallen
2019-08-16 18:45 070126064 Knäreds IK - Lidhults GOIF Lagavallen A
2019-08-16 19:00 070126061 Andersbergs IK - Kornhult/Hishult/Våxtorp Halmstad Arena P4
2019-08-16 19:00 070126063 BK Walldia - Ysby BK Wallevi A
2019-08-22 18:30 070126068 Knäreds IK - Andersbergs IK Lagavallen A
2019-08-23 19:00 070126065 Lidhults GOIF - BK Walldia Lomövallen
2019-08-24 14:00 070126067 Vapnö IF - Kornhult/Hishult/Våxtorp Vapnö IP 1
2019-08-30 19:00 070126070 Andersbergs IK - Vapnö IF Halmstad Arena P4
2019-08-31 14:00 070126069 BK Walldia - Knäreds IK Wallevi A
September
2019-09-01 14:00 070126071 Kornhult/Hishult/Våxtorp - Ysby BK Kornhults IP A
2019-09-07 14:00 070126074 Ysby BK - Vapnö IF Munkavallen A
2019-09-07 14:00 070126075 BK Walldia - Andersbergs IK Wallevi A
2019-09-08 14:00 070126073 Lidhults GOIF - Kornhult/Hishult/Våxtorp Lomövallen
2019-09-13 18:30 070126079 Andersbergs IK - Ysby BK Halmstad Arena P4
2019-09-14 13:00 070126080 Vapnö IF - Lidhults GOIF Vapnö IP 1
2019-09-15 16:00 070126077 Kornhult/Hishult/Våxtorp - Knäreds IK Kornhults IP A
2019-09-21 13:00 070126081 Lidhults GOIF - Ysby BK Lomövallen
2019-09-21 13:00 070126083 BK Walldia - Kornhult/Hishult/Våxtorp Wallevi A
2019-09-21 13:00 070126084 Knäreds IK - Vapnö IF Lagavallen A