Spelprogram - Division 5 Herrar

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 14:00 320110004 Frändefors IF - Ellenö IK 0 - 1 Frendevi IP
2019-04-27 15:00 320110002 Åsebro IF - Bäckefors IF 7 - 0 Rudevi IP
Maj
2019-05-01 15:00 320110001 Färgelanda IF - Melleruds IF U-lag 1 - 1 Högalid IP
2019-05-01 15:00 320110003 Eds FF - IFK Åmål lag 2 4 - 1 Bergslätt IP
2019-05-01 17:00 320110005 Tösse IF - Håfreströms IF lag 2 2 - 1 Tössevallen
2019-05-04 14:00 320110008 Ellenö IK - Eds FF 1 - 2 Håmulevallen
2019-05-04 15:00 320110010 Bäckefors IF - Färgelanda IF 1 - 4 Bäckevallen
2019-05-05 14:00 320110006 Melleruds IF U-lag - Tösse IF 4 - 0 Rådavallen
2019-05-05 15:00 320110007 Håfreströms IF lag 2 - Frändefors IF 7 - 1 Håvåsen
2019-05-06 19:00 320110009 IFK Åmål lag 2 - Åsebro IF 4 - 4 Örnäsvallen
2019-05-10 19:00 320110012 Åsebro IF - Ellenö IK 4 - 0 Rudevi IP
2019-05-10 19:00 320110013 Eds FF - Håfreströms IF lag 2 4 - 2 Bergslätt IP
2019-05-11 14:00 320110014 Frändefors IF - Tösse IF 0 - 1 Frendevi IP
2019-05-11 15:00 320110015 Bäckefors IF - Melleruds IF U-lag 0 - 4 Bäckevallen
2019-05-12 14:00 320110011 Färgelanda IF - IFK Åmål lag 2 8 - 0 Högalid IP
2019-05-18 14:00 320110019 Håfreströms IF lag 2 - Åsebro IF 1 - 2 Håvåsen
2019-05-18 15:00 320110018 Tösse IF - Eds FF 1 - 4 Tössevallen
2019-05-18 16:00 320110020 Ellenö IK - Färgelanda IF 2 - 2 Håmulevallen
2019-05-19 14:00 320110017 Melleruds IF U-lag - Frändefors IF 3 - 1 Rådavallen
2019-05-21 19:00 320110016 IFK Åmål lag 2 - Bäckefors IF 6 - 3 Örnäsvallen
2019-05-24 19:00 320110023 Eds FF - Frändefors IF 3 - 0 Bergslätt IP
2019-05-24 19:15 320110022 Åsebro IF - Tösse IF 5 - 1 Rudevi IP
2019-05-25 15:00 320110025 Bäckefors IF - Ellenö IK 2 - 5 Bäckevallen
2019-05-26 11:00 320110024 IFK Åmål lag 2 - Melleruds IF U-lag 1 - 5 Örnäsvallen
2019-05-26 15:00 320110021 Färgelanda IF - Håfreströms IF lag 2 3 - 1 Högalid IP
2019-05-30 17:00 320110029 Frändefors IF - Åsebro IF 0 - 4 Frendevi IP
2019-05-31 19:00 320110028 Melleruds IF U-lag - Eds FF 0 - 2 Rådavallen
Juni
2019-06-01 14:00 320110026 Håfreströms IF lag 2 - Bäckefors IF 6 - 2 Håvåsen
2019-06-01 15:00 320110030 Tösse IF - Färgelanda IF 1 - 0 Tössevallen
2019-06-04 19:00 320110027 Ellenö IK - IFK Åmål lag 2 7 - 2 Håmulevallen
2019-06-11 19:00 320110031 Färgelanda IF - Frändefors IF 6 - 0 Högalid IP
2019-06-11 19:00 320110033 Ellenö IK - Melleruds IF U-lag 1 - 3 Håmulevallen
2019-06-11 19:00 320110034 IFK Åmål lag 2 - Håfreströms IF lag 2 4 - 5 Örnäsvallen
2019-06-11 19:00 320110035 Bäckefors IF - Tösse IF 1 - 1 Bäckevallen
2019-06-11 19:15 320110032 Åsebro IF - Eds FF 0 - 2 Rudevi IP
2019-06-15 14:00 320110036 Frändefors IF - Bäckefors IF 1 - 0 Frendevi IP
2019-06-16 13:00 320110038 Håfreströms IF lag 2 - Ellenö IK 3 - 1 Håvåsen
2019-06-16 15:00 320110040 Eds FF - Färgelanda IF 3 - 0 Bergslätt IP
2019-06-16 18:00 320110037 Tösse IF - IFK Åmål lag 2 4 - 3 Tössevallen
2019-06-18 19:00 320110039 Melleruds IF U-lag - Åsebro IF 5 - 4 Rådavallen
2019-06-28 19:00 320110041 Färgelanda IF - Åsebro IF 2 - 5 Högalid IP
2019-06-28 19:00 320110045 Bäckefors IF - Eds FF 1 - 1 Bäckevallen
2019-06-29 14:00 320110042 Håfreströms IF lag 2 - Melleruds IF U-lag 4 - 5 Håvåsen
2019-06-29 14:00 320110043 Ellenö IK - Tösse IF 5 - 2 Håmulevallen
2019-06-30 15:00 320110044 IFK Åmål lag 2 - Frändefors IF 2 - 2 Örnäsvallens IP
Augusti
2019-08-07 19:00 320110046 Melleruds IF U-lag - Färgelanda IF 0 - 0 Rådavallen
2019-08-08 19:00 320110048 IFK Åmål lag 2 - Eds FF 1 - 4 Örnäsvallens IP
2019-08-09 19:00 320110047 Bäckefors IF - Åsebro IF 0 - 1 Bäckevallen
2019-08-10 14:00 320110049 Ellenö IK - Frändefors IF 4 - 3 Håmulevallen
2019-08-11 15:00 320110050 Håfreströms IF lag 2 - Tösse IF 5 - 4 Håvåsen
2019-08-16 19:00 320110052 Frändefors IF - Håfreströms IF lag 2 3 - 4 Frendevi IP
2019-08-18 14:00 320110055 Färgelanda IF - Bäckefors IF 4 - 1 Högalid IP
2019-08-18 15:00 320110053 Eds FF - Ellenö IK 4 - 0 Bergslätt IP
2019-08-18 16:00 320110051 Tösse IF - Melleruds IF U-lag 0 - 1 Tössevallen
2019-08-18 16:00 320110054 Åsebro IF - IFK Åmål lag 2 9 - 1 Rudevi IP
2019-08-23 19:00 320110058 Håfreströms IF lag 2 - Eds FF 1 - 2 Håvåsen
2019-08-23 20:00 320110056 IFK Åmål lag 2 - Färgelanda IF 0 - 8 Mossängens IP
2019-08-25 14:00 320110057 Ellenö IK - Åsebro IF 0 - 3 Håmulevallen
2019-08-25 16:00 320110059 Tösse IF - Frändefors IF 1 - 1 Tössevallen
2019-08-26 18:30 320110060 Melleruds IF U-lag - Bäckefors IF 1 - 0 Rådavallen
2019-08-30 18:30 320110061 Bäckefors IF - IFK Åmål lag 2 4 - 0 Bäckevallen
2019-08-30 18:30 320110062 Frändefors IF - Melleruds IF U-lag 0 - 1 Frendevi IP
2019-08-31 15:00 320110063 Eds FF - Tösse IF 3 - 0 Bergslätt IP
2019-08-31 15:00 320110064 Åsebro IF - Håfreströms IF lag 2 3 - 2 Rudevi IP
2019-08-31 16:00 320110065 Färgelanda IF - Ellenö IK 7 - 0 Högalid IP
September
2019-09-07 14:00 320110068 Frändefors IF - Eds FF 1 - 2 Frendevi IP
2019-09-07 14:00 320110070 Ellenö IK - Bäckefors IF 3 - 2 Håmulevallen
2019-09-07 15:00 320110067 Tösse IF - Åsebro IF 4 - 2 Mossängens IP
2019-09-08 15:00 320110066 Håfreströms IF lag 2 - Färgelanda IF 5 - 2 Håvåsen
2019-09-08 15:00 320110069 Melleruds IF U-lag - IFK Åmål lag 2 3 - 0 Dalslands Sparbanks Arena
2019-09-14 15:00 320110071 Bäckefors IF - Håfreströms IF lag 2 1 - 2 Bäckevallen
2019-09-15 15:00 320110072 IFK Åmål lag 2 - Ellenö IK 7 - 3 Örnäsvallens IP
2019-09-15 15:00 320110073 Eds FF - Melleruds IF U-lag 2 - 2 Bergslätt IP
2019-09-15 15:00 320110074 Åsebro IF - Frändefors IF 1 - 2 Dalslands Sparbanks Arena
2019-09-15 15:00 320110075 Färgelanda IF - Tösse IF 3 - 0 Högalid IP
2019-09-22 14:00 320110076 Frändefors IF - Färgelanda IF 1 - 3 Frendevi IP
2019-09-22 15:00 320110077 Eds FF - Åsebro IF 1 - 1 Bergslätt IP
2019-09-22 16:00 320110078 Melleruds IF U-lag - Ellenö IK 3 - 0 Rådavallen
2019-09-22 16:00 320110080 Tösse IF - Bäckefors IF 3 - 2 Tössevallen
2019-09-23 19:00 320110079 Håfreströms IF lag 2 - IFK Åmål lag 2 3 - 3 Dalslands Sparbanks Arena
2019-09-28 14:00 320110083 Ellenö IK - Håfreströms IF lag 2 WO (3 - 0) Håmulevallen
2019-09-28 15:00 320110081 Bäckefors IF - Frändefors IF 3 - 4 Bäckevallen
2019-09-28 15:00 320110084 Åsebro IF - Melleruds IF U-lag 4 - 0 Rudevi IP
2019-09-28 15:00 320110085 Färgelanda IF - Eds FF 1 - 1 Högalid IP
2019-09-30 18:30 320110082 IFK Åmål lag 2 - Tösse IF 6 - 2 Örnäsvallens IP
Oktober
2019-10-05 15:00 320110086 Åsebro IF - Färgelanda IF 3 - 4 Dalslands Sparbanks Arena
2019-10-05 15:00 320110088 Tösse IF - Ellenö IK 0 - 5 Tössevallen
2019-10-05 15:00 320110089 Frändefors IF - IFK Åmål lag 2 1 - 0 Frendevi IP
2019-10-05 15:00 320110090 Eds FF - Bäckefors IF 6 - 0 Bergslätt IP
2019-10-06 15:00 320110087 Melleruds IF U-lag - Håfreströms IF lag 2 2 - 2 Dalslands Sparbanks Arena