Spelprogram - Div 2 Norra Norrland Nord Damer

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Assi IF 2 Sonja Grahn 0761392294 Vit, Grön, Vit
Gammelgårdens IF Roger Persson 092325256 0705110314 Röd, Röd
Kiruna FF Tobias Stridsman 0703531391 röd, röd, vit
Kågedalens AIF Nina Södergren +46727159486 Gul/svart/svart
Lira BK Daniel Nordbrandt 0702414042 Gul/Blå/Gul
Malmbergets AIF Tomas Landström 0725533203 Grön, Svart, Svart
Notvikens IK DFF 2 Börje Lööw 0703369477 Gul, Svart, Svart
Storfors AIK Ove Bryggman 0706209003 Blå, Blå, Blå
Trångfors IF-Boden Per Aronsson 092110349 0705936666 Blå, Blå, Blå
Älvsby IF Kenneth Stenmark 0702970032 Grön, Vit, vita
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-14 17:30 110095019 Notvikens IK DFF 2 - Kågedalens AIF 2 - 7 Skogsvallen
2019-04-28 14:00 110095008 Notvikens IK DFF 2 - Gammelgårdens IF 0 - 0 Tunavallens IP
Maj
2019-05-01 13:00 110095030 Kiruna FF - Storfors AIK 0 - 1 Lombia IP
2019-05-02 19:00 110095004 Assi IF 2 - Lira BK 0 - 0 Billerud Korsnäs Arena
2019-05-04 13:00 110095002 Gammelgårdens IF - Kågedalens AIF 1 - 3 Furuvallen
2019-05-04 15:00 110095001 Trångfors IF-Boden - Kiruna FF 3 - 1 Boden Arena
2019-05-06 19:30 110095003 Storfors AIK - Notvikens IK DFF 2 2 - 4 Hedens IP Storfors
2019-05-07 19:30 110095006 Älvsby IF - Assi IF 2 4 - 1 Älvåkra IP
2019-05-09 19:00 110095026 Assi IF 2 - Gammelgårdens IF 1 - 1 Billerud Korsnäs Arena
2019-05-09 19:30 110095010 Kiruna FF - Malmbergets AIF 2 - 3 Lombia IP
2019-05-11 15:30 110095070 Kiruna FF - Notvikens IK DFF 2 3 - 0 Lombia IP
2019-05-12 13:00 110095005 Malmbergets AIF - Älvsby IF 3 - 0 Tallbacka IP
2019-05-12 15:00 110095051 Trångfors IF-Boden - Kågedalens AIF 3 - 0 Boden Arena
2019-05-13 19:00 110095007 Lira BK - Storfors AIK 1 - 1 Porsö IP
2019-05-15 19:30 110095014 Assi IF 2 - Malmbergets AIF 4 - 2 Billerud Korsnäs Arena
2019-05-16 19:30 110095011 Trångfors IF-Boden - Notvikens IK DFF 2 2 - 1 Boden Arena
2019-05-17 19:30 110095013 Storfors AIK - Älvsby IF 3 - 3 Hedens IP Storfors
2019-05-18 15:00 110095015 Kågedalens AIF - Kiruna FF 2 - 0 Skogsvallen
2019-05-19 15:00 110095058 Lira BK - Gammelgårdens IF 2 - 0 Porsö IP
2019-05-21 19:30 110095023 Storfors AIK - Assi IF 2 5 - 0 Hedens IP Storfors
2019-05-22 19:00 110095018 Lira BK - Trångfors IF-Boden 0 - 1 Porsö IP
2019-05-22 19:30 110095017 Älvsby IF - Gammelgårdens IF 2 - 2 Älvåkra IP
2019-05-25 13:00 110095016 Malmbergets AIF - Storfors AIK 4 - 1 Malmbergets IP
2019-05-25 13:00 110095065 Kågedalens AIF - Notvikens IK DFF 2 4 - 3 Kågedalens IP
2019-05-25 15:30 110095020 Kiruna FF - Assi IF 2 4 - 0 Lombia IP
2019-05-29 19:30 110095028 Älvsby IF - Kågedalens AIF 3 - 3 Älvåkra IP
2019-05-29 19:30 110095031 Trångfors IF-Boden - Assi IF 2 3 - 3 Boden Arena
Juni
2019-06-02 16:00 110095022 Gammelgårdens IF - Malmbergets AIF 2 - 1 Furuvallen
2019-06-05 19:00 110095029 Lira BK - Notvikens IK DFF 2 1 - 3 Porsö IP
2019-06-08 15:00 110095035 Kågedalens AIF - Malmbergets AIF 10 - 0 Sportfältet ICA Kåge
2019-06-09 10:00 110095071 Trångfors IF-Boden - Malmbergets AIF 6 - 0 Boden Arena
2019-06-09 16:00 110095033 Lira BK - Kiruna FF 3 - 3 Porsö IP
2019-06-15 13:00 110095038 Malmbergets AIF - Notvikens IK DFF 2 2 - 2 Malmbergets IP
2019-06-16 15:00 110095040 Kiruna FF - Gammelgårdens IF 2 - 1 Lombia IP
2019-06-16 16:00 110095039 Älvsby IF - Lira BK 1 - 0 Älvåkra IP
2019-06-17 19:30 110095036 Storfors AIK - Trångfors IF-Boden 1 - 2 Hedens IP Storfors
2019-06-19 19:30 110095025 Kågedalens AIF - Lira BK 2 - 3 Kågedalens IP
2019-06-19 19:30 110095044 Notvikens IK DFF 2 - Assi IF 2 3 - 1 Tunavallens IP
2019-06-20 20:00 110095042 Älvsby IF - Kiruna FF 3 - 2 Älvåkra IP
2019-06-23 16:00 110095043 Lira BK - Malmbergets AIF 1 - 1 Porsö IP
2019-06-24 19:00 110095045 Kågedalens AIF - Storfors AIK 7 - 1 Kågedalens IP
2019-06-25 19:30 110095021 Trångfors IF-Boden - Älvsby IF 6 - 0 Boden Arena
2019-06-27 19:30 110095032 Gammelgårdens IF - Storfors AIK 2 - 3 Gammelgårdens IP
2019-06-29 12:30 110095041 Trångfors IF-Boden - Gammelgårdens IF 1 - 2 Boden Arena
Juli
2019-07-01 19:30 110095034 Notvikens IK DFF 2 - Älvsby IF 8 - 1 Tunavallens IP
2019-07-28 13:00 110095009 Kågedalens AIF - Trångfors IF-Boden Kågedalens IP
2019-07-30 19:30 110095048 Notvikens IK DFF 2 - Storfors AIK Tunavallens IP
Augusti
2019-08-01 19:00 110095047 Lira BK - Assi IF 2 Porsö IP
2019-08-03 13:00 110095046 Älvsby IF - Malmbergets AIF Älvåkra IP
2019-08-03 13:00 110095049 Kågedalens AIF - Gammelgårdens IF Kågedalens IP
2019-08-03 13:00 110095050 Kiruna FF - Trångfors IF-Boden Lombia IP
2019-08-07 19:00 110095055 Malmbergets AIF - Kiruna FF Malmbergets IP
2019-08-07 19:30 110095052 Gammelgårdens IF - Notvikens IK DFF 2 Gammelgårdens IP
2019-08-07 19:30 110095053 Storfors AIK - Lira BK Hedens IP Storfors
2019-08-07 19:30 110095054 Assi IF 2 - Älvsby IF Billerud Korsnäs Arena
2019-08-10 13:00 110095056 Malmbergets AIF - Assi IF 2 Malmbergets IP
2019-08-10 14:15 110095060 Kiruna FF - Kågedalens AIF Lombia IP
2019-08-11 16:00 110095057 Älvsby IF - Storfors AIK Älvåkra IP
2019-08-14 19:00 110095012 Gammelgårdens IF - Lira BK Gammelgårdens IP
2019-08-14 19:30 110095037 Assi IF 2 - Kågedalens AIF Billerud Korsnäs Arena
2019-08-14 19:30 110095059 Notvikens IK DFF 2 - Trångfors IF-Boden Tunavallens IP
2019-08-17 13:00 110095063 Storfors AIK - Malmbergets AIF Hedens IP Storfors
2019-08-17 13:00 110095064 Assi IF 2 - Kiruna FF Billerud Korsnäs Arena
2019-08-17 15:00 110095061 Trångfors IF-Boden - Lira BK Boden Arena
2019-08-18 16:00 110095062 Gammelgårdens IF - Älvsby IF Gammelgårdens IP
2019-08-20 19:30 110095074 Notvikens IK DFF 2 - Lira BK Tunavallens IP
2019-08-22 19:00 110095068 Älvsby IF - Trångfors IF-Boden Älvåkra IP
2019-08-24 13:00 110095066 Assi IF 2 - Storfors AIK Billerud Korsnäs Arena
2019-08-24 13:00 110095067 Malmbergets AIF - Gammelgårdens IF Malmbergets IP
2019-08-24 13:00 110095069 Lira BK - Kågedalens AIF Porsö IP
2019-08-25 16:15 110095024 Notvikens IK DFF 2 - Kiruna FF Tunavallens IP
2019-08-31 13:00 110095027 Malmbergets AIF - Trångfors IF-Boden Malmbergets IP
2019-08-31 13:00 110095073 Storfors AIK - Kiruna FF Hedens IP Storfors
2019-08-31 13:00 110095075 Kågedalens AIF - Älvsby IF Kågedalens IP
2019-08-31 16:00 110095072 Gammelgårdens IF - Assi IF 2 Gammelgårdens IP
September
2019-09-04 19:00 110095079 Älvsby IF - Notvikens IK DFF 2 Älvåkra IP
2019-09-07 13:00 110095076 Storfors AIK - Gammelgårdens IF Hedens IP Storfors
2019-09-07 13:00 110095077 Assi IF 2 - Trångfors IF-Boden Billerud Korsnäs Arena
2019-09-07 15:30 110095078 Malmbergets AIF - Kågedalens AIF Malmbergets IP
2019-09-08 13:00 110095080 Kiruna FF - Lira BK Lombia IP
2019-09-12 19:00 110095083 Lira BK - Älvsby IF Porsö IP
2019-09-14 13:00 110095085 Kågedalens AIF - Assi IF 2 Kågedalens IP
2019-09-14 15:00 110095081 Trångfors IF-Boden - Storfors AIK Boden Arena
2019-09-14 16:00 110095082 Gammelgårdens IF - Kiruna FF Gammelgårdens IP
2019-09-15 18:00 110095084 Notvikens IK DFF 2 - Malmbergets AIF Tunavallens IP
2019-09-21 13:00 110095086 Gammelgårdens IF - Trångfors IF-Boden Gammelgårdens IP
2019-09-21 13:00 110095087 Storfors AIK - Kågedalens AIF Hedens IP Storfors
2019-09-21 13:00 110095088 Assi IF 2 - Notvikens IK DFF 2 Billerud Korsnäs Arena
2019-09-21 13:00 110095089 Malmbergets AIF - Lira BK Malmbergets IP
2019-09-21 13:00 110095090 Kiruna FF - Älvsby IF Lombia IP