Spelprogram - Pojkar 2005(14 år) Medel Grupp B

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Azalea BK Svart Patric Nordström 0708197436 Orange/Svart/Orange
BK Häcken Gul Marcus Lidén 0722411405 gul-svart randig/svart/svarta
Fässbergs IF/BK Bifrost Lila Robert Sabel Lila/Vit/Lila
IF Warta John Lorentzon 0703579019 Svart/Vit/Vit
IK Kongahälla Röd Daniel Solving 0739024552 Röd/Vit/Röd
Kållered SK Peyman Torki Bakhtiar 0703987811 Blå/Blå/Blå
Landvetter IS Vit Fredrik Majqvist 0704855255 Grön/Grön/Grön
Mölnlycke IF 1 Maciej Zietara 0736902611 Gul/Svart/Gul
Näsets SK Vinröd Henrik Leinerud 0700039393 vinröda, Vita, Vinröda
Qviding FIF Vinröd Mikael Olsson Vinröd/Vit/Vita
Stenkullen GoIK Röd Fredrik Alftrén 0704029607 Röd/Blå/Röd
Älvsborg FF Svart Pia Löfgren 0702864657 Blå/Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-12 18:30 060338005 Fässbergs IF/BK Bifrost Lila - Azalea BK Svart 9 - 2 Frejaplan 1 K.Gräs
2019-04-12 19:15 060338002 IF Warta - Stenkullen GoIK Röd 3 - 8 Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2019-04-13 15:00 060338006 BK Häcken Gul - Qviding FIF Vinröd 8 - 6 Slättadamm 2 konstgräs
2019-04-13 15:40 060338003 Mölnlycke IF 1 - IK Kongahälla Röd 5 - 5 Djupedalsplan A Konstgräs
2019-04-13 16:30 060338001 Älvsborg FF Svart - Näsets SK Vinröd 3 - 6 Påvelund 1 Konstgräs
2019-04-14 12:00 060338004 Kållered SK - Landvetter IS Vit 8 - 3 Kållered Sportcenter 1
2019-04-16 19:45 060338009 Landvetter IS Vit - Mölnlycke IF 1 3 - 4 Landvetter IP B-plan
2019-04-16 20:15 060338007 Qviding FIF Vinröd - Fässbergs IF/BK Bifrost Lila 3 - 5 Härlanda Park 2 Konstgräs
2019-04-16 20:15 060338008 Kållered SK - Azalea BK Svart 7 - 5 Kållered Sportcenter 1
2019-04-22 13:30 060338011 Stenkullen GoIK Röd - Älvsborg FF Svart 11 - 2 Stenkullens IP 2 KG
2019-04-26 19:15 060338014 IF Warta - Landvetter IS Vit 6 - 3 Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2019-04-27 11:30 060338017 Fässbergs IF/BK Bifrost Lila - BK Häcken Gul 7 - 5 Rävekärrsplan
2019-04-27 14:30 060338018 Stenkullen GoIK Röd - Näsets SK Vinröd 6 - 2 Stenkullens IP 2 KG
2019-04-27 15:30 060338013 Älvsborg FF Svart - IK Kongahälla Röd 4 - 1 Påvelund 1 Konstgräs
2019-04-27 17:00 060338016 Kållered SK - Qviding FIF Vinröd 2 - 2 Kållered Sportcenter 1
2019-04-28 12:45 060338015 Mölnlycke IF 1 - Azalea BK Svart 7 - 2 Djupedalsplan B Konstgräs
Maj
2019-05-03 19:15 060338020 Qviding FIF Vinröd - Mölnlycke IF 1 4 - 5 Härlanda Park 2 Konstgräs
2019-05-03 19:15 060338024 Fässbergs IF/BK Bifrost Lila - Näsets SK Vinröd 3 - 5 Ruddalen 2 Konstgräs
2019-05-04 12:30 060338019 BK Häcken Gul - Kållered SK 4 - 2 Slättadamm 2 konstgräs
2019-05-05 12:45 060338022 Landvetter IS Vit - Älvsborg FF Svart 14 - 2 Landvetter IP B-plan
2019-05-05 13:15 060338023 IK Kongahälla Röd - Stenkullen GoIK Röd 4 - 7 Skarpe Nord 1 Konstgräs
2019-05-05 15:15 060338012 Näsets SK Vinröd - BK Häcken Gul 4 - 6 Ruddalen 1 Konstgräs
2019-05-05 16:00 060338021 IF Warta - Azalea BK Svart 10 - 2 Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2019-05-10 19:15 060338028 Kållered SK - Fässbergs IF/BK Bifrost Lila 0 - 6 Kållered Sportcenter 1
2019-05-11 12:15 060338030 Stenkullen GoIK Röd - Landvetter IS Vit 17 - 0 Stenkullens IP 2 KG
2019-05-11 16:15 060338027 Mölnlycke IF 1 - BK Häcken Gul 5 - 7 Djupedalsplan B Konstgräs
2019-05-12 12:15 060338029 IK Kongahälla Röd - Näsets SK Vinröd 8 - 2 Skarpe Nord 1 Konstgräs
2019-05-12 13:15 060338025 Älvsborg FF Svart - Azalea BK Svart 1 - 0 Påvelund 1 Konstgräs
2019-05-12 14:45 060338026 IF Warta - Qviding FIF Vinröd 2 - 5 Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2019-05-17 19:15 060338032 BK Häcken Gul - IF Warta 10 - 4 Slättadamm 2 konstgräs
2019-05-17 19:15 060338036 Näsets SK Vinröd - Kållered SK 4 - 3 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2019-05-18 12:00 060338031 Fässbergs IF/BK Bifrost Lila - Mölnlycke IF 1 2 - 8 Rävekärrsplan
2019-05-18 14:30 060338035 Landvetter IS Vit - IK Kongahälla Röd 7 - 4 Landvetter IP B-plan
2019-05-18 15:00 060338033 Qviding FIF Vinröd - Älvsborg FF Svart 7 - 2 Härlanda Park 2 Konstgräs
2019-05-19 12:30 060338010 IK Kongahälla Röd - IF Warta 17 - 1 Skarpe Nord 1 Konstgräs
2019-05-21 18:30 060338045 BK Häcken Gul - Stenkullen GoIK Röd 6 - 3 Slättadamm 1 Gräs
2019-05-22 19:45 060338048 Näsets SK Vinröd - Mölnlycke IF 1 2 - 1 Apelsinplan 2 Konstgräs
2019-05-22 20:15 060338034 Azalea BK Svart - Stenkullen GoIK Röd 6 - 3 Ruddalen 1 Konstgräs
2019-05-24 19:00 060338042 Stenkullen GoIK Röd - Qviding FIF Vinröd 7 - 3 Stenkullens IP 2 KG
2019-05-25 14:30 060338040 Landvetter IS Vit - Näsets SK Vinröd 5 - 9 Landvetter IP B-plan
2019-05-25 15:30 060338039 Mölnlycke IF 1 - Kållered SK 5 - 5 Djupedalsplan B Konstgräs
2019-05-26 11:15 060338041 IK Kongahälla Röd - Azalea BK Svart 14 - 1 Skarpe Nord 1 Konstgräs
2019-05-26 13:00 060338038 Fässbergs IF/BK Bifrost Lila - IF Warta 4 - 7 Åbyvallen 2 Konstgräs
2019-05-26 16:30 060338037 Älvsborg FF Svart - BK Häcken Gul 4 - 8 Påvelund 1 Konstgräs
2019-05-29 20:15 060338043 Kållered SK - IF Warta 2 - 4 Kållered Sportcenter 1
2019-05-30 12:00 060338058 BK Häcken Gul - Landvetter IS Vit 6 - 1 Slättadamm 2 konstgräs
Juni
2019-06-03 20:15 060338046 Qviding FIF Vinröd - IK Kongahälla Röd 4 - 8 Härlanda Park 2 Konstgräs
2019-06-07 19:00 060338054 Stenkullen GoIK Röd - Fässbergs IF/BK Bifrost Lila 10 - 1 Stenkullens IP 2 KG
2019-06-08 13:30 060338052 Landvetter IS Vit - Qviding FIF Vinröd 4 - 2 Landvetter IP A-plan
2019-06-08 15:00 060338053 IK Kongahälla Röd - BK Häcken Gul 5 - 7 Skarpe Nord 1 Konstgräs
2019-06-09 10:00 060338049 Älvsborg FF Svart - Kållered SK 7 - 3 Ruddalen 1 Konstgräs
2019-06-09 14:30 060338051 Azalea BK Svart - Näsets SK Vinröd 0 - 4 Majvallen 1 Konstgräs
2019-06-09 18:00 060338050 IF Warta - Mölnlycke IF 1 0 - 8 Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2019-06-12 19:45 060338060 Näsets SK Vinröd - IF Warta 4 - 3 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2019-06-14 19:15 060338056 Kållered SK - Stenkullen GoIK Röd 3 - 3 Kållered Sportcenter 1
2019-06-15 12:30 060338057 Fässbergs IF/BK Bifrost Lila - IK Kongahälla Röd 5 - 7 Åbyvallen 1 Konstgräs
2019-06-15 16:30 060338059 Qviding FIF Vinröd - Azalea BK Svart 6 - 5 Härlanda Park 2 Konstgräs
2019-06-17 20:15 060338047 Azalea BK Svart - Landvetter IS Vit 6 - 3 Ruddalen 1 Konstgräs
2019-06-18 18:30 060338044 Fässbergs IF/BK Bifrost Lila - Älvsborg FF Svart 5 - 5 Bifrostplan
2019-06-19 20:15 060338063 Azalea BK Svart - BK Häcken Gul 1 - 10 Heden 3 Konstgräs
2019-06-20 19:30 060338055 Mölnlycke IF 1 - Älvsborg FF Svart 3 - 3 Djupedalsplan A Konstgräs
2019-06-23 15:00 060338061 Älvsborg FF Svart - IF Warta 4 - 6 Påvelund 1 Konstgräs
2019-06-23 15:00 060338062 Qviding FIF Vinröd - Näsets SK Vinröd 4 - 4 Härlanda Park 2 Konstgräs
2019-06-23 15:30 060338065 IK Kongahälla Röd - Kållered SK 7 - 3 Skarpe Nord 1 Konstgräs
2019-06-24 20:00 060338064 Landvetter IS Vit - Fässbergs IF/BK Bifrost Lila 7 - 5 Landvetter IP B-plan
2019-06-27 19:15 060338066 Stenkullen GoIK Röd - Mölnlycke IF 1 6 - 1 Stenkullens IP 2 KG
Augusti
2019-08-16 19:00 060338071 BK Häcken Gul - Azalea BK Svart 12 - 2 Slättadamm 2 konstgräs
2019-08-17 14:30 060338069 Kållered SK - IK Kongahälla Röd 3 - 4 Kållered Sportcenter 1
2019-08-17 16:00 060338067 IF Warta - Älvsborg FF Svart 3 - 5 Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2019-08-18 14:00 060338068 Mölnlycke IF 1 - Stenkullen GoIK Röd 4 - 4 Djupedalsplan A Konstgräs
2019-08-18 15:00 060338072 Näsets SK Vinröd - Qviding FIF Vinröd 4 - 2 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2019-08-24 11:30 060338078 Stenkullen GoIK Röd - Kållered SK Stenkullens IP 2 KG
2019-08-24 14:30 060338076 Landvetter IS Vit - BK Häcken Gul Landvetter IP B-plan
2019-08-24 16:15 060338074 IF Warta - Näsets SK Vinröd Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2019-08-25 14:30 060338077 IK Kongahälla Röd - Fässbergs IF/BK Bifrost Lila Skarpe Nord 1 Konstgräs
2019-08-25 16:00 060338073 Älvsborg FF Svart - Mölnlycke IF 1 Påvelund 1 Konstgräs
2019-08-25 16:00 060338075 Azalea BK Svart - Qviding FIF Vinröd Majvallen 1 Konstgräs
2019-08-30 18:30 060338081 Fässbergs IF/BK Bifrost Lila - Stenkullen GoIK Röd Frejaplan 1 K.Gräs
2019-08-30 19:15 060338080 Kållered SK - Älvsborg FF Svart Kållered Sportcenter 1
2019-08-30 19:15 060338084 Näsets SK Vinröd - Azalea BK Svart Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2019-08-31 15:30 060338079 Mölnlycke IF 1 - IF Warta Djupedalsplan A Konstgräs
2019-08-31 16:30 060338083 Qviding FIF Vinröd - Landvetter IS Vit Härlanda Park 2 Konstgräs
September
2019-09-01 13:30 060338082 BK Häcken Gul - IK Kongahälla Röd Slättadamm 2 konstgräs
2019-09-07 10:00 060338090 Stenkullen GoIK Röd - BK Häcken Gul Stenkullens IP 2 KG
2019-09-07 15:00 060338086 IF Warta - Kållered SK Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2019-09-07 15:30 060338087 Mölnlycke IF 1 - Näsets SK Vinröd Djupedalsplan A Konstgräs
2019-09-07 16:30 060338089 IK Kongahälla Röd - Qviding FIF Vinröd Skarpe Nord 1 Konstgräs
2019-09-08 10:30 060338085 Älvsborg FF Svart - Fässbergs IF/BK Bifrost Lila Påvelund 1 Konstgräs
2019-09-08 13:00 060338088 Landvetter IS Vit - Azalea BK Svart Landvetter IP B-plan
2019-09-11 19:45 060338095 Azalea BK Svart - IK Kongahälla Röd Majvallen 1 Konstgräs
2019-09-11 20:15 060338092 IF Warta - Fässbergs IF/BK Bifrost Lila Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2019-09-12 19:45 060338093 BK Häcken Gul - Älvsborg FF Svart Slättadamm 2 konstgräs
2019-09-12 20:15 060338094 Qviding FIF Vinröd - Stenkullen GoIK Röd Härlanda Park 2 Konstgräs
2019-09-13 19:15 060338091 Kållered SK - Mölnlycke IF 1 Kållered Sportcenter 1
2019-09-17 19:45 060338096 Näsets SK Vinröd - Landvetter IS Vit Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2019-09-20 18:30 060338102 Stenkullen GoIK Röd - Azalea BK Svart Stenkullens IP 2 KG
2019-09-21 15:00 060338100 Kållered SK - Näsets SK Vinröd Kållered Sportcenter 1
2019-09-21 15:00 060338101 IK Kongahälla Röd - Landvetter IS Vit Skarpe Nord 1 Konstgräs
2019-09-21 15:30 060338099 Mölnlycke IF 1 - Fässbergs IF/BK Bifrost Lila Djupedalsplan A Konstgräs
2019-09-21 16:00 060338098 IF Warta - BK Häcken Gul Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2019-09-21 16:30 060338097 Älvsborg FF Svart - Qviding FIF Vinröd Påvelund 1 Konstgräs
2019-09-27 19:15 060338103 Fässbergs IF/BK Bifrost Lila - Kållered SK Frejaplan 1 K.Gräs
2019-09-27 19:15 060338107 Landvetter IS Vit - Stenkullen GoIK Röd Landvetter IP B-plan
2019-09-27 19:15 060338108 Näsets SK Vinröd - IK Kongahälla Röd Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2019-09-28 16:30 060338104 BK Häcken Gul - Mölnlycke IF 1 Slättadamm 2 konstgräs
2019-09-28 16:30 060338105 Qviding FIF Vinröd - IF Warta Härlanda Park 2 Konstgräs
2019-09-29 12:30 060338106 Azalea BK Svart - Älvsborg FF Svart Majvallen 1 Konstgräs
Oktober
2019-10-04 19:15 060338113 Näsets SK Vinröd - Fässbergs IF/BK Bifrost Lila Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2019-10-05 12:00 060338114 Stenkullen GoIK Röd - IK Kongahälla Röd Stenkullens IP 2 KG
2019-10-05 16:30 060338109 Älvsborg FF Svart - Landvetter IS Vit Påvelund 1 Konstgräs
2019-10-05 16:30 060338112 Kållered SK - BK Häcken Gul Kållered Sportcenter 1
2019-10-06 13:00 060338110 Azalea BK Svart - IF Warta Majvallen 1 Konstgräs
2019-10-06 15:30 060338111 Mölnlycke IF 1 - Qviding FIF Vinröd Djupedalsplan A Konstgräs
2019-10-11 19:15 060338118 Landvetter IS Vit - IF Warta Landvetter IP B-plan
2019-10-12 14:15 060338115 BK Häcken Gul - Fässbergs IF/BK Bifrost Lila Slättadamm 2 konstgräs
2019-10-12 16:30 060338116 Qviding FIF Vinröd - Kållered SK Härlanda Park 2 Konstgräs
2019-10-13 12:30 060338117 Azalea BK Svart - Mölnlycke IF 1 Majvallen 1 Konstgräs
2019-10-13 14:30 060338120 Näsets SK Vinröd - Stenkullen GoIK Röd Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2019-10-19 13:00 060338126 BK Häcken Gul - Näsets SK Vinröd Slättadamm 2 konstgräs
2019-10-19 15:30 060338125 Fässbergs IF/BK Bifrost Lila - Qviding FIF Vinröd Frejaplan 1 K.Gräs
2019-10-19 16:00 060338124 Azalea BK Svart - Kållered SK Majvallen 1 Konstgräs
2019-10-19 16:30 060338121 Älvsborg FF Svart - Stenkullen GoIK Röd Påvelund 1 Konstgräs
2019-10-20 15:30 060338123 Mölnlycke IF 1 - Landvetter IS Vit Djupedalsplan A Konstgräs
2019-10-20 16:00 060338122 IF Warta - IK Kongahälla Röd Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2019-10-26 12:00 060338131 Stenkullen GoIK Röd - IF Warta Stenkullens IP 2 KG
2019-10-26 15:00 060338130 IK Kongahälla Röd - Mölnlycke IF 1 Skarpe Nord 1 Konstgräs
2019-10-26 16:30 060338127 Qviding FIF Vinröd - BK Häcken Gul Härlanda Park 2 Konstgräs
2019-10-26 16:30 060338128 Azalea BK Svart - Fässbergs IF/BK Bifrost Lila Majvallen 1 Konstgräs
2019-10-26 16:30 060338129 Landvetter IS Vit - Kållered SK Landvetter IP B-plan
2019-10-26 16:30 060338132 Näsets SK Vinröd - Älvsborg FF Svart Åkeredsvallen 2 Konstgräs
December
2019-12-31 060338070 Fässbergs IF/BK Bifrost Lila - Landvetter IS Vit Frejaplan 1 K.Gräs
2019-12-31 060338119 IK Kongahälla Röd - Älvsborg FF Svart Skarpe Nord 1 Konstgräs