Spelprogram - Pojkar 2005(14 år) Nybörjare

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Guldhedens IK Peter Brännström 0706553747 Röd/Svart/Röd
Hönö IS Svart Tanja Wiesner 0705490942 Röd/Röd/Röd
Kungsladugårds BK Röd Anders Lembing 0709875341 Vinröd/Vita/Vinröda
Lekstorps IF Jonas Magnus Ahl 030241799 0735439969 Grön/Vit/Grön
Mölnlycke IF 3 Maciej Zietara 0736902611 Gul/Svart/Gul
Nol IK Niklas Martinsson 031129061 Blå/Vita/blå/vita
Näsets SK Gul Henrik Leinerud 0700039393 vinröda, Vita, Vinröda
Näsets SK Vit Henrik Leinerud 0700039393 vinröda/Vita/Vinröda
Surte IS/Bohus UF/Nol IK Jan Johansson 0709577812 Svart/Svart/Svart
Utbynäs SK Gul Susanne Gustavsson 0733100655 Gul/Blå/Gula
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-12 19:15 060342004 Näsets SK Vit - Hönö IS Svart 2 - 10 Ruddalen 2 Konstgräs
2019-04-13 16:45 060342002 Mölnlycke IF 3 - Kungsladugårds BK Röd 3 - 6 Djupedalsplan B Konstgräs
2019-04-13 17:00 060342001 Nol IK - Guldhedens IK 4 - 9 Nolängens IP 9-manna Konstgräs
2019-04-23 18:30 060342009 Hönö IS Svart - Surte IS/Bohus UF/Nol IK 10 - 2 Hönö Arena 1
2019-04-23 19:30 060342010 Lekstorps IF - Mölnlycke IF 3 8 - 10 LP Idrottsplats 1
2019-04-28 12:00 060342017 Utbynäs SK Gul - Näsets SK Gul 3 - 3 Lemmingvallen 2 Konstgräs
2019-04-28 17:00 060342018 Kungsladugårds BK Röd - Guldhedens IK 4 - 5 Apelsinplan 2 Konstgräs
Maj
2019-05-01 13:00 060342003 Lekstorps IF - Surte IS/Bohus UF/Nol IK 3 - 3 LP Idrottsplats 1
2019-05-01 14:00 060342019 Näsets SK Gul - Näsets SK Vit 5 - 3 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2019-05-04 16:00 060342022 Hönö IS Svart - Nol IK 6 - 4 Hönö Arena 1
2019-05-05 13:30 060342023 Lekstorps IF - Kungsladugårds BK Röd 5 - 4 LP Idrottsplats 1
2019-05-05 14:30 060342024 Guldhedens IK - Utbynäs SK Gul 11 - 2 Guldheden Södra 1 Konstgräs
2019-05-11 11:30 060342027 Surte IS/Bohus UF/Nol IK - Näsets SK Gul 5 - 2 Surte 1 Gräs
2019-05-12 14:30 060342028 Näsets SK Vit - Utbynäs SK Gul 1 - 1 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2019-05-12 16:30 060342030 Kungsladugårds BK Röd - Hönö IS Svart 11 - 0 Apelsinplan 2 Konstgräs
2019-05-16 19:30 060342014 Mölnlycke IF 3 - Hönö IS Svart 5 - 2 Djupedalsplan B Konstgräs
2019-05-17 19:15 060342036 Guldhedens IK - Näsets SK Vit 5 - 1 Guldheden Södra 1 Konstgräs
2019-05-18 13:15 060342032 Näsets SK Gul - Mölnlycke IF 3 3 - 5 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2019-05-18 14:15 060342035 Hönö IS Svart - Lekstorps IF 3 - 9 Hönö Arena 1
2019-05-19 13:30 060342066 Kungsladugårds BK Röd - Surte IS/Bohus UF/Nol IK 4 - 1 Apelsinplan 2 Konstgräs
2019-05-23 19:30 060342012 Guldhedens IK - Näsets SK Gul 8 - 3 Gröna Vallen 1
2019-05-25 10:15 060342011 Kungsladugårds BK Röd - Nol IK 5 - 1 Apelsinplan 2 Konstgräs
2019-05-25 15:00 060342040 Hönö IS Svart - Guldhedens IK 9 - 6 Hönö Arena 1
2019-05-25 15:15 060342039 Surte IS/Bohus UF/Nol IK - Näsets SK Vit 2 - 3 Surte 1 Gräs
2019-05-26 12:15 060342037 Nol IK - Näsets SK Gul 4 - 0 Nolängens IP 9-manna Konstgräs
Juni
2019-06-01 13:30 060342044 Utbynäs SK Gul - Nol IK 3 - 10 Lemmingvallen 2 Konstgräs
2019-06-01 15:00 060342045 Näsets SK Gul - Kungsladugårds BK Röd 1 - 5 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2019-06-02 16:30 060342048 Guldhedens IK - Surte IS/Bohus UF/Nol IK 7 - 2 Heden 3 Konstgräs
2019-06-05 19:45 060342043 Näsets SK Vit - Mölnlycke IF 3 5 - 9 Apelsinplan 2 Konstgräs
2019-06-06 13:00 060342029 Lekstorps IF - Guldhedens IK 5 - 1 LP Idrottsplats 1
2019-06-06 15:30 060342031 Surte IS/Bohus UF/Nol IK - Utbynäs SK Gul 3 - 4 Surte 1 Gräs
2019-06-08 14:00 060342050 Mölnlycke IF 3 - Surte IS/Bohus UF/Nol IK 2 - 2 Djupedalsplan A Konstgräs
2019-06-08 16:30 060342054 Kungsladugårds BK Röd - Utbynäs SK Gul 4 - 0 Apelsinplan 2 Konstgräs
2019-06-09 12:00 060342049 Nol IK - Näsets SK Vit 3 - 3 Nolängens IP 9-manna Konstgräs
2019-06-11 20:15 060342058 Näsets SK Gul - Hönö IS Svart 7 - 1 Apelsinplan 2 Konstgräs
2019-06-12 19:30 060342038 Mölnlycke IF 3 - Utbynäs SK Gul 7 - 1 Djupedalsplan A Konstgräs
2019-06-14 19:15 060342060 Guldhedens IK - Mölnlycke IF 3 5 - 3 Heden 4 Konstgräs
2019-06-15 14:00 060342013 Nol IK - Lekstorps IF 8 - 2 Nolängens IP 9-manna Konstgräs
2019-06-15 14:45 060342056 Näsets SK Vit - Kungsladugårds BK Röd 4 - 2 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2019-06-16 11:30 060342055 Surte IS/Bohus UF/Nol IK - Nol IK 3 - 4 Surte 1 Gräs
2019-06-16 13:00 060342053 Lekstorps IF - Näsets SK Gul 7 - 6 LP Idrottsplats 1
2019-06-17 19:00 060342057 Lekstorps IF - Utbynäs SK Gul 9 - 2 LP Idrottsplats 1
2019-06-23 15:00 060342064 Hönö IS Svart - Utbynäs SK Gul 6 - 10 Hönö Arena 1
2019-06-24 19:00 060342065 Lekstorps IF - Näsets SK Vit 3 - 5 LP Idrottsplats 1
2019-06-26 19:00 060342061 Nol IK - Mölnlycke IF 3 1 - 5 Nolängens IP 9-manna Konstgräs
Augusti
2019-08-17 14:00 060342067 Mölnlycke IF 3 - Nol IK 8 - 1 Djupedalsplan A Konstgräs
2019-08-17 16:30 060342070 Utbynäs SK Gul - Hönö IS Svart 12 - 4 Lemmingvallen 2 Konstgräs
2019-08-18 16:00 060342068 Surte IS/Bohus UF/Nol IK - Kungsladugårds BK Röd 3 - 5 Surte 1 Gräs
2019-08-18 18:00 060342069 Näsets SK Vit - Lekstorps IF 3 - 4 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2019-08-23 19:15 060342078 Kungsladugårds BK Röd - Näsets SK Vit Apelsinplan 2 Konstgräs
2019-08-24 11:00 060342073 Nol IK - Surte IS/Bohus UF/Nol IK Hedboms Måleri Arena
2019-08-24 12:30 060342074 Mölnlycke IF 3 - Guldhedens IK Djupedalsplan A Konstgräs
2019-08-24 16:30 060342077 Utbynäs SK Gul - Lekstorps IF Lemmingvallen 2 Konstgräs
2019-08-25 13:15 060342076 Hönö IS Svart - Näsets SK Gul Hönö Arena 1
2019-08-30 19:15 060342079 Surte IS/Bohus UF/Nol IK - Mölnlycke IF 3 Surte 1 Gräs
2019-08-31 10:30 060342096 Guldhedens IK - Hönö IS Svart Heden 3 Konstgräs
September
2019-09-01 12:30 060342080 Näsets SK Vit - Nol IK Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2019-09-01 16:00 060342082 Näsets SK Gul - Lekstorps IF Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2019-09-01 16:30 060342081 Utbynäs SK Gul - Kungsladugårds BK Röd Lemmingvallen 2 Konstgräs
2019-09-05 19:30 060342086 Mölnlycke IF 3 - Näsets SK Vit Djupedalsplan A Konstgräs
2019-09-07 15:00 060342085 Nol IK - Utbynäs SK Gul Nolängens IP 9-manna Konstgräs
2019-09-08 15:00 060342087 Surte IS/Bohus UF/Nol IK - Guldhedens IK Surte 1 Gräs
2019-09-08 16:30 060342090 Kungsladugårds BK Röd - Näsets SK Gul Apelsinplan 2 Konstgräs
2019-09-10 19:45 060342093 Näsets SK Gul - Nol IK Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2019-09-15 18:00 060342091 Näsets SK Vit - Surte IS/Bohus UF/Nol IK Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2019-09-17 19:45 060342092 Utbynäs SK Gul - Mölnlycke IF 3 Lemmingvallen 2 Konstgräs
2019-09-21 14:00 060342098 Mölnlycke IF 3 - Näsets SK Gul Djupedalsplan A Konstgräs
2019-09-22 12:00 060342101 Lekstorps IF - Hönö IS Svart LP Idrottsplats 1
2019-09-22 14:30 060342099 Utbynäs SK Gul - Surte IS/Bohus UF/Nol IK Lemmingvallen 2 Konstgräs
2019-09-22 17:00 060342100 Näsets SK Vit - Guldhedens IK Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2019-09-29 13:15 060342107 Hönö IS Svart - Kungsladugårds BK Röd Hönö Arena 1
2019-09-29 14:30 060342103 Utbynäs SK Gul - Näsets SK Vit Lemmingvallen 2 Konstgräs
2019-09-29 14:30 060342104 Näsets SK Gul - Surte IS/Bohus UF/Nol IK Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2019-09-29 15:00 060342108 Guldhedens IK - Lekstorps IF Guldheden Södra 1 Konstgräs
Oktober
2019-10-05 12:00 060342114 Kungsladugårds BK Röd - Lekstorps IF Apelsinplan 2 Konstgräs
2019-10-05 16:00 060342109 Nol IK - Hönö IS Svart Nolängens IP 9-manna Konstgräs
2019-10-06 16:00 060342112 Näsets SK Vit - Näsets SK Gul Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2019-10-06 16:00 060342113 Utbynäs SK Gul - Guldhedens IK Lemmingvallen 2 Konstgräs
2019-10-11 19:00 060342118 Hönö IS Svart - Mölnlycke IF 3 Hönö Arena 1
2019-10-12 15:00 060342119 Lekstorps IF - Nol IK LP Idrottsplats 1
2019-10-13 13:00 060342115 Näsets SK Gul - Utbynäs SK Gul Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2019-10-13 16:30 060342120 Guldhedens IK - Kungsladugårds BK Röd Guldheden Södra 1 Konstgräs
2019-10-19 15:00 060342123 Surte IS/Bohus UF/Nol IK - Hönö IS Svart Surte 1 Gräs
2019-10-20 14:00 060342122 Mölnlycke IF 3 - Lekstorps IF Djupedalsplan A Konstgräs
2019-10-20 15:00 060342121 Nol IK - Kungsladugårds BK Röd Nolängens IP 9-manna Konstgräs
2019-10-20 16:00 060342126 Näsets SK Gul - Guldhedens IK Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2019-10-26 12:00 060342132 Guldhedens IK - Nol IK Guldheden Södra 1 Konstgräs
2019-10-26 13:00 060342130 Surte IS/Bohus UF/Nol IK - Lekstorps IF Surte 1 Gräs
2019-10-27 12:00 060342131 Kungsladugårds BK Röd - Mölnlycke IF 3 Apelsinplan 2 Konstgräs
2019-10-27 13:00 060342129 Hönö IS Svart - Näsets SK Vit Hönö Arena 1