Spelprogram - Pojkar 2006(13 år) Höst Lätt Grupp E

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-16 19:00 060389003 Jonsereds IF Svart - Bergums IF 2 2 - 2 Jonsereds IP 21 Konstgräs
2019-08-18 12:00 060389002 Masthuggets BK - Kållered SK blå 4 - 1 Heden 31 Konstgräs
2019-08-18 13:30 060389001 Södra Skärgårdens IK - Stenkullen GoIK 1 - 3 Donsövallen 11
2019-08-18 13:30 060389004 Qviding FIF Vinröd - Näsets SK Vit 3 - 4 Härlanda 21
2019-08-25 13:30 060389007 Kållered SK blå - Jonsereds IF Svart 5 - 2 Kållered Sportcenter 11
2019-08-25 14:00 060389006 Bergums IF 2 - Qviding FIF Vinröd 1 - 4 Bergumsvallen 21
2019-08-25 18:30 060389008 Stenkullen GoIK - Masthuggets BK 4 - 3 Stenkullens IP 21 KG
September
2019-09-01 12:00 060389005 Hisingsbacka FC Vit - Södra Skärgårdens IK 5 - 1 Backavallen 21(Gratts Arena)
2019-09-01 12:00 060389009 Masthuggets BK - Hisingsbacka FC Vit 2 - 13 Heden 31 Konstgräs
2019-09-05 17:45 060389010 Jonsereds IF Svart - Stenkullen GoIK 0 - 2 Jonsereds IP 21 Konstgräs
2019-09-07 15:00 060389013 Hisingsbacka FC Vit - Jonsereds IF Svart 4 - 3 Backavallen 21(Gratts Arena)
2019-09-07 15:00 060389015 Kållered SK blå - Näsets SK Vit 7 - 1 Kållered Sportcenter 11
2019-09-07 16:00 060389014 Södra Skärgårdens IK - Masthuggets BK 0 - 1 Styrsöplan 11 Gräs
2019-09-08 19:00 060389016 Stenkullen GoIK - Qviding FIF Vinröd 1 - 5 Stenkullens IP 21 KG
2019-09-13 19:00 060389012 Näsets SK Vit - Bergums IF 2 6 - 0 Åkeredsvallen 21 Konstgräs
2019-09-14 12:00 060389018 Qviding FIF Vinröd - Hisingsbacka FC Vit 4 - 2 Heden 41 Konstgräs
2019-09-15 12:30 060389019 Näsets SK Vit - Stenkullen GoIK 1 - 1 Åkeredsvallen 21 Konstgräs
2019-09-15 14:00 060389020 Bergums IF 2 - Kållered SK blå 2 - 8 Bergumsvallen 21
2019-09-15 16:30 060389017 Jonsereds IF Svart - Södra Skärgårdens IK 2 - 8 Jonsereds IP 21 Konstgräs
2019-09-19 18:30 060389011 Qviding FIF Vinröd - Kållered SK blå OW (0 - 3) Skatås 1 Konstgräs
2019-09-21 13:30 060389021 Hisingsbacka FC Vit - Näsets SK Vit 3 - 5 Backavallen 21(Gratts Arena)
2019-09-21 14:00 060389022 Södra Skärgårdens IK - Qviding FIF Vinröd 2 - 2 Donsövallen 11
2019-09-22 18:45 060389024 Stenkullen GoIK - Bergums IF 2 5 - 2 Stenkullens IP 21 KG
2019-09-23 18:30 060389023 Masthuggets BK - Jonsereds IF Svart 5 - 1 Jonsereds IP 21 Konstgräs
2019-09-28 12:00 060389025 Qviding FIF Vinröd - Masthuggets BK 3 - 9 Härlanda 21
2019-09-28 14:00 060389028 Kållered SK blå - Stenkullen GoIK 5 - 2 Kållered Sportcenter 11
2019-09-28 16:00 060389026 Näsets SK Vit - Södra Skärgårdens IK 1 - 4 Åkeredsvallen 21 Konstgräs
2019-09-29 14:00 060389027 Bergums IF 2 - Hisingsbacka FC Vit 2 - 12 Bergumsvallen 21
Oktober
2019-10-06 11:45 060389030 Södra Skärgårdens IK - Bergums IF 2 6 - 3 Donsövallen 11
2019-10-06 12:00 060389031 Masthuggets BK - Näsets SK Vit 4 - 3 Heden 31 Konstgräs
2019-10-06 14:30 060389032 Jonsereds IF Svart - Qviding FIF Vinröd 2 - 4 Jonsereds IP 21 Konstgräs
2019-10-06 16:30 060389029 Hisingsbacka FC Vit - Kållered SK blå 5 - 4 Backavallen 21(Gratts Arena)
2019-10-13 13:30 060389036 Stenkullen GoIK - Hisingsbacka FC Vit 1 - 9 Stenkullens IP 21 KG
2019-10-13 14:00 060389034 Bergums IF 2 - Masthuggets BK 4 - 1 Bergumsvallen 21
2019-10-13 15:30 060389035 Kållered SK blå - Södra Skärgårdens IK 0 - 4 Kållered Sportcenter 11
2019-10-13 19:30 060389033 Näsets SK Vit - Jonsereds IF Svart 3 - 9 Åkeredsvallen 21 Konstgräs