Spelprogram - Pojkar 2006(13 år) Vår Lätt Grupp B

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Askims IK Svart Elisabeth Sundqvist Lundström 0736550090 Rödsvart/Svart/Röd
Bergums IF 2 Rolf Rask 0721843909 Blå/Blå/Blå
BK Häcken Vit Frank Andersson 0727117501 Gulsvart/Svart/Svart
IK Zenith Vit Peter Settergren 0709347470 grön/vit/grön
Kungsladugårds BK Björn Törnqvist Vinröd/Vita/Vinröda
Lundby IF Vit Adam Nordin 0705364833 Grön/vit/grön
Lunden ÖBK Grön Leonardo Tavares Rosado 0736795671 Vit/Vit/Vita
Masthuggets BK Johan Åhlgren 0739514063 Röd/Blå/Röda/blå
Mölnlycke IF VIT Jan Patrik Johansson 0702346852 Gul/Svart/Gul
Solängens BK Vit Peter Berggren Vit/Vit/Vita
Södra Skärgårdens IK Björn Ove Johnsson 031972705 0701470097 Röd/svart/röd
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-13 15:00 060370002 Askims IK Svart - Södra Skärgårdens IK 2 - 1 Kobbegården Övre 21
2019-04-14 12:00 060370004 BK Häcken Vit - Lunden ÖBK Grön 3 - 3 Slättadamm 21 konstgräs
2019-04-27 12:30 060370003 Lundby IF Vit - Bergums IF 2 6 - 0 Färjenäsplan
2019-04-28 11:00 060370010 Bergums IF 2 - BK Häcken Vit 3 - 11 Bergumsvallen 11 Gräs
2019-04-28 12:30 060370009 Lunden ÖBK Grön - Mölnlycke IF VIT 4 - 3 Överåsvallen 11 Konstgräs
2019-04-28 15:00 060370011 Södra Skärgårdens IK - Lundby IF Vit 1 - 2 Donsövallen 11
2019-04-29 18:40 060370012 Kungsladugårds BK - Askims IK Svart 1 - 7 Kobbegården Övre 21
Maj
2019-05-02 19:30 060370016 Mölnlycke IF VIT - Bergums IF 2 6 - 0 Djupedalsplan B Konstgräs höger
2019-05-04 15:00 060370013 Askims IK Svart - Solängens BK Vit 5 - 2 Kobbegården Övre 21
2019-05-05 12:30 060370014 Lundby IF Vit - Kungsladugårds BK 8 - 1 Färjenäsplan
2019-05-05 13:30 060370015 BK Häcken Vit - Södra Skärgårdens IK 1 - 5 Slättadamm 22 konstgräs
2019-05-05 17:00 060370018 IK Zenith Vit - Masthuggets BK 5 - 0 Hovgårdsvallen 3 Konstgräs (Team Sportia planen)
2019-05-11 15:30 060370019 Solängens BK Vit - Lundby IF Vit 5 - 3 Eklandavallen 11
2019-05-12 12:00 060370021 Lunden ÖBK Grön - IK Zenith Vit 0 - 9 Överåsvallen 11 Konstgräs
2019-05-12 13:30 060370023 Södra Skärgårdens IK - Mölnlycke IF VIT 1 - 3 Donsövallen 11
2019-05-12 15:00 060370024 Kungsladugårds BK - BK Häcken Vit 2 - 6 Apelsinplan 21 Konstgräs
2019-05-17 19:15 060370030 Masthuggets BK - Lunden ÖBK Grön 1 - 5 Heden 21 Konstgräs
2019-05-18 12:30 060370027 Mölnlycke IF VIT - Kungsladugårds BK 1 - 6 Djupedalsplan A Konstgräs höger
2019-05-18 15:00 060370029 IK Zenith Vit - Bergums IF 2 9 - 0 Hovgårdsvallen 3 Konstgräs (Team Sportia planen)
2019-05-18 16:45 060370026 Solängens BK Vit - BK Häcken Vit 1 - 2 Eklandavallen 11
2019-05-20 18:30 060370037 BK Häcken Vit - Askims IK Svart 1 - 3 Slättadamm 21 konstgräs
2019-05-25 12:45 060370034 Bergums IF 2 - Masthuggets BK 3 - 4 Bergumsvallen 11 Gräs
2019-05-25 14:00 060370035 Södra Skärgårdens IK - IK Zenith Vit 1 - 5 Styrsöplan 11 Gräs
2019-05-26 12:00 060370033 Askims IK Svart - Lundby IF Vit 4 - 7 Kobbegården Övre 21
2019-05-26 13:30 060370031 Solängens BK Vit - Mölnlycke IF VIT 3 - 2 Eklandavallen 11
Juni
2019-06-02 16:00 060370040 IK Zenith Vit - Kungsladugårds BK 3 - 1 Hovgårdsvallen 3 Konstgräs (Team Sportia planen)
2019-06-03 19:00 060370005 Masthuggets BK - Mölnlycke IF VIT 5 - 2 Färjenäsplan
2019-06-07 18:30 060370046 Lundby IF Vit - BK Häcken Vit 1 - 3 Färjenäsplan
2019-06-09 10:00 060370042 Lunden ÖBK Grön - Bergums IF 2 5 - 1 Överåsvallen 11 Konstgräs
2019-06-09 12:00 060370045 Askims IK Svart - Mölnlycke IF VIT 0 - 0 Kobbegården Övre 21
2019-06-09 15:30 060370043 Solängens BK Vit - IK Zenith Vit 6 - 1 Eklandavallen 11
2019-06-10 17:00 060370048 Kungsladugårds BK - Masthuggets BK 6 - 2 Apelsinplan 21 Konstgräs
2019-06-10 18:30 060370047 Södra Skärgårdens IK - Lunden ÖBK Grön 4 - 7 Donsövallen 11
2019-06-15 10:30 060370053 Lunden ÖBK Grön - Kungsladugårds BK 1 - 1 Överåsvallen 11 Konstgräs
2019-06-15 12:15 060370052 Masthuggets BK - Solängens BK Vit 3 - 6 Heden 22 Konstgräs
2019-06-15 16:00 060370049 Lundby IF Vit - Mölnlycke IF VIT 8 - 0 Färjenäsplan
2019-06-16 10:30 060370059 BK Häcken Vit - Mölnlycke IF VIT 2 - 3 Slättadamm 21 konstgräs
2019-06-19 18:30 060370060 Kungsladugårds BK - Bergums IF 2 Apelsinplan 21 Konstgräs
2019-06-19 19:45 060370057 Askims IK Svart - IK Zenith Vit 1 - 3 Kobbegården 1 Konstgräs
2019-06-23 12:30 060370055 Solängens BK Vit - Lunden ÖBK Grön 3 - 4 Eklandavallen 11
2019-06-25 18:30 060370054 Bergums IF 2 - Södra Skärgårdens IK 4 - 7 Bergumsvallen 21
December
2019-12-31 060370041 Masthuggets BK - Södra Skärgårdens IK Heden 21 Konstgräs